PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نروژ

navid.12.1234
13-01-2014, 10:14
سلام دوستان من 21 ساله و دیپلمه کامپیوتر هستم و میتونم انگلیسی صحبت کنم ولی مدرک ایلتس ندارم
قصد مهاجرت به نروژ رو دارم کسی هست راهنمایی کنه تو این زمینه
1- برای رفتن به نروژ از چه مسیر و کشورهایی باید رفت ، منظورم اینه که پرواز یه سره یا کشور به کشور ؟ هر کدوم هزینه کمتری داره بهتر...
2- کسی در مورد شرایط کاری برای یکی مثل من تو نروژ خبری داره؟
3- حد متوسطه پولی که باید همراهم ببرم حدودا چقدر باشه خوبه؟ میدونم هرچی بیشتر بهتر ولی چقدر؟

حالا چرا نروژ ؟ اخه خالم اونجا زندگی میکنه ، چرا از اون نمیپرسم؟ گفتم اول خودم یه تحقیقی کرده باشم شاید با راهنمایی شما دوستان کشور دیگه با شرایط بهتری برای مهاجرت برای یه پسر 21 ساله باشه

خودم در حال حاضر کارمند یه شرکت توی اسکله باهنر تو بندرعباس هستم سمتم هم مسئول انفورماتیک و به تعمیر پرینترهای اداری آشنایی دارم و شبکه

SNOW PATROL
13-01-2014, 14:47
دوست من مدتی هست مهاجرت به نروز به سادگی قبل نیست
قبلا میشد از طریق سفارت درخواست ویزای 6 ماهه برای پیدا کردن کار کرد و میرفتی اونجا کار پیدا میکردی بعد ویزای کار میگرفتی
اما دیگه به ایرانی ها چنین ویزای داده نمیشه حداقل تا مدتی پیش .. الان جدیدا فکر نکنم چیزی عوض شده باشه
..یه راه دیگش هم اینه که ویزای توریستی بگیرید و برید همونجا درخواست ویزای کار کنید که این ویزا هم خیلی خیلی سخت داده میشه البته اگر از طرف فامیلتون
برای شما دعوت نامه فرستاده بشه شانس رو افزایش میده

دو راه درست درمون برای مهاجرت به نروژ وجود داره .. تحصیلی و ارسال دعوت نامه کاری توسط یک شرکت نروژی.. سوال بخصوصی در مورد مهاجرت به نروژ داشتید میتونید از این ادرس بپرسید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1- برای رفتن به نروژ از چه مسیر و کشورهایی باید رفت ، منظورم اینه که پرواز یه سره یا کشور به کشور ؟ هر کدوم هزینه کمتری داره بهتر...

پرواز یک سره ما نداریم از ایران .شما باید کانکشن بزنید
1. ایران ایر :تهران استکهلم +هواپیمایی اسکاندیناوی sas استکهلم اسلو
2.ترکیش ایرلاین :تهران استانبول اسلو

من نظرم رو ترکیشه ..

2- کسی در مورد شرایط کاری برای یکی مثل من تو نروژ خبری داره؟

برای مهندسین و رشته های صنعتی که بازار خوبی داره شما رو نمیدونم..کلا کشوری نیست که کسی بیکار بمونه شاغلین هم درامد خوبی دارند

برای هزینه های زندگی در نروژ هم سرچ کنید وبلاگ ها و وبسایت های زیادی توضیح دادند
اما فکر کنم ماهی حدودا 7 هزار کرون در شرایط عادی خرجت میشه اما بازم به خیلی چیز ها بستگی داره و باید خودتون سرچ کنید

navid.12.1234
14-01-2014, 14:43
حتی یکی با دیپلم کامپیوتر؟

navid.12.1234
14-01-2014, 15:15
اما فکر کنم ماهی حدودا 7 هزار کرون در شرایط عادی خرجت میشه
این 7 هزار کرون شامل چه موارد فرضی ای میشه؟

SNOW PATROL
14-01-2014, 19:52
حتی یکی با دیپلم کامپیوتر؟

اون دیگه بستگی به خودتون داره که بتونید چکاری پیدا کنید و چه کاری انجام بدید ...

این 7 هزار کرون شامل چه موارد فرضی ای میشه؟

اکثرا بخش اجاره خونه...

مواردی که من گفتم شامل اجاره خونه . خوراک . حمل و نقل و .... هست
اونم در شرایطی که خیلی سخت گیر نباشید ...
باز هم میگم برای اینکه هزینه های زندگی رو بدونید کافیه یه سرچ ساده کنید
منم الان دقیقا وضعیت هزینه ها رو نمیدونم متاسفانه

بانو . ./
17-01-2014, 14:24
در ادامه صحبت های بالا

برای نروز .. لوفت هانزا _> اسلو . فرانکفورت .تهران
بهترین نوع ویزا همون هست که شرکت برای شما ویزا بفرسته و قابل ذکر هست هزینه های زندگی خورد و خوراک [ مواد غذایی ] بسیار بالا هست