PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرا بازی spilt second

alihack
12-01-2014, 22:15
من بازی spilt second رو نمیتونم اجرا کنم بازی رو که نصب میکنم و بعد اجرا میکنم
اول این میاد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد که لود شد این رو مینویسه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلنم تو چندتا بازی دیگه این مشکل رو داشتم چند تا کرک مختلف دانلود کردم ریختم امتحان کردم درست شد ولی تو این بازی کرک ریختم درست نشد

ویندوزمم7 سرویس پک 1 چون برا اجرا بازی ها بهتره

لطفا" کمک کنید :n28:

alihack
13-01-2014, 14:03
یعنی هیچکی یه راه حل بلد نیست به ما بگه برا این :44::41:

با تشکر

MUSK£T££R
13-01-2014, 15:37
یعنی هیچکی یه راه حل بلد نیست به ما بگه برا این :44::41:

با تشکر
راه حل اول : بازی رو با یک کرک سالم اجرا کنید باعث بسیاری از این ارورها کرک هستش ، پس اگه با کرکی این ارور رو دریافت کردید ، دنبال کرک از نسخه دیگه باشید یا در صورت امکان از کرک فیکس همون نسخه استفاده کنید ...!
راه حل دوم : کارت گرافیکتون رو بروز رسانی کنید و حتما از آخرین نسخه ی داریور کارت گرافیک استفاده کنید . ..!
راه حل سوم : بازی رو ( فایل اجرایی اصلی بازی یا لانچر ) رو به کنترل پنل کارت گرافیکتون اضافه کنید یا خیلی ساده بگم بازی رو کارت گرافیک معرفی کنید ...!
برای این کار به این مسیر برید :
NVIDIA Control Panel > 3D Setting > Manag 3D Setting > Program Setting > Add
و بازی رو اد کنید ...!

alihack
13-01-2014, 15:49
راه حل اول : بازی رو با یک کرک سالم اجرا کنید باعث بسیاری از این ارورها کرک هستش ، پس اگه با کرکی این ارور رو دریافت کردید ، دنبال کرک از نسخه دیگه باشید یا در صورت امکان از کرک فیکس همون نسخه استفاده کنید ...!
راه حل دوم : کارت گرافیکتون رو بروز رسانی کنید و حتما از آخرین نسخه ی داریور کارت گرافیک استفاده کنید . ..!
راه حل سوم : بازی رو ( فایل اجرایی اصلی بازی یا لانچر ) رو به کنترل پنل کارت گرافیکتون اضافه کنید یا خیلی ساده بگم بازی رو کارت گرافیک معرفی کنید ...!
برای این کار به این مسیر برید :
NVIDIA Control Panel > 3D Setting > Manag 3D Setting > Program Setting > Add
و بازی رو اد کنید ...!

خیلی ممنون از کمک راه حل اول همه جور کرک ریختم ریلودد، اسکیدرو امتحان کردم اگه میشه فیکس برا ریلودد رو لینک بدین ممنون میشم
دوم کارت گرافیکم بروزه همیشه اخرین نسخه AMD Radeon HD که میشه 13,9 رو ریختم
این راه حل سوم رو برا درایور کارت گرافیک AMD یاد بدین ممنون میشم

با تشکر