PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات پیچیده در Act Of War: High Treason

J A V I D
23-08-2006, 22:37
سلام
من چند وقت پیش دی وی دی بازی ACT OF WAR: HIGH TREASON رو گرفتم ولی از اونجایی که وقت نداشتم بازی کنم یه مدت گذشت دیروز زد به سرم اینو نصب کنم ببینم چیه اومدم نصبش کن ست آپ بالا اومد زبان رو انتخاب کردم بعدش یه ارور داد که نوشته بود برای انجام این بازی باید شماره قبلی بازی رو سیستم شما نصب باشه ...
من فهمیدم این یه پک جداست که باید بازی قبلی باشه تا این نصب بشه رفتم یه دی وی دی دیگه گرفتم که شماره قبلی این بازی یعنی ACT OF WAR: Dircet Action توش بود به همراه دو بازی دیگه اومدم اونو نصب کنم دیدم بازی از این دانلودی هاست بدون دمو گفتم خوب ایرادی نداره بازی رو نصب کردم بعد اومدم پک رو نصب کنم باز گفت باید بازی قبلی نصب باشه !!! گفتم شاید این دانلودی بازی رو نمی شناسه رفتم نصف شهرو زیر پا گذاشتم بالاخره یه جا که شماره یک بازی رو تومو نکرده بود و شماره یک بازی رو در قالب سه سی دی به قیمت سه هزار تومن کرد تو پاچه ما با هزار امید اومدم خونه سی دی رو گذاشتم دیدم زرشک این همون دانلودی بدون دمو که به جای دی وی دی تو یه سه تا سی دیه :sad: جفتشون مال شرکت مدرن بود . وقتی سی دیشو پیدا کردم اونقدر ذوق زده شدم نگاه نکردم ببینم مال چه شرکتیه اینجا دیگه خریت خودم بود .
از اونجایی که من اصولا خیلی طول می کشه تا از رو برم رفتم یه نسخه دیگه از شماره یک بازی رو تهیه کردم مربوط به شرکت تکین که پنج تا سی دی بود دیگه گفتم این یکی حله اومدم خونه نصب کردم تا سی دی سه که نصب کردم نصبش تموم شد (متاسفانه اینا هم ست آپ بازی رو دستکاری کرده بودن) گفتم پس سی دی چهار چی بود سی دی چهارو گذاشتم دیدم اینم یه ست آپ جدا داره !!! اونم ست آپ کردم دیدم فایل های تصویریه بازیه تازه متوجه شدم اون دو تا قبلی هم کامله فقط فایل های تصویری شو زده بودن که کم شه ملت بخرن (چی بگم از دست اینا) حالا گفتم به درک اومدم ACT OF WAR: HIGH TREASON باز نصب کنم باز گفت باید شماره یک بازی نصب باشه در حالی که نصب بود نسخه کاملم بود (ولی متاسفانه دستکاری شده بود ست آپش فکر کنم واسه همین نمی شناخت) از اونجایی که این نسخه بازی خودش یه نسخه کامله و فقط به خاطر پول می گن باید نسخه قبلیش باشه تصمیم گرفتم بازی رو دستی نصب کنم فایل های تو دی وی دی شیش تا فایل با فورمت cab بود که با برنامه zipscan تونستم بازش کنم خوب حالا دو تا مشکل هست یکی اینکه نمی دونم کدوم فایل باید تو کدوم فولدر باشه (من مثل شماره یکیش درست کردم فولدر ها چون فایل هاشون مثل هم بود بود و هم نام اکثرا) که ظاهرا مشکلی نبود کرک بازی هم کپی کردم ولی موقع بالا اومدن گفت شماره سریالت درست نیست تو شماره یکش شماره سریالو باید تو رجستری وارد می کردیم شماره سریال اینم داده شده بود فقط به طرز اتوماتیک تو رجستری کپی نمی کرد خودم تو رجستری دست بردم ولی بازم می گه شماره سریال غلطه فعلا تنها مشکل من با همین شماره سریالش و طریقه وارد کردنش تو رجستری اگه کسی این بازی رو داره یا می تونه کمک کنه بگه .
بدی من اینه وقتی به یه چیزی گیر بدم گیر دادم تا حالا برای شماره یکش نزدیک ده هزارتومن خرج کردم تا بتونم کامل با دمو بازی کنم خدایی بازی خیلی با حالی هم هست واسه همین بهACT OF WAR: HIGH TREASON این گیر دادم تا بتونم بازی کنم اگر کسی نسخه ACT OF WAR: HIGH TREASON تکینشو داره به من بگه ببینم رو قبلی نصب می شه یا نه این که خودم دارم شرکتش بی نام نشونه . اگه تکینش مشکلی نداره برم دی وی دی تکینشو بگیرم .
ممنون