PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [خبر اختصاصی] کارگردان عنوان کنسل شده Star Wars 1313 به سونی پیوست

Layken
09-01-2014, 23:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در خبری که در IGN قرار گرفت اعلام شد که اقای Dominic Robilliard به سونی بازگشته و این خبر در طی اپدیت پروفایل استدیو LinkedIn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صورت گرفته.
اقای Robilliard پیش تر در استدیو LucasArts بر روی عناوین Star Wars: The Force Unleashed II کار کرده بود و چند وقت پیش نیز به عنوان creative director در این استدیو بر روی
عنوان کنسل شده Star Wars 1313 کار میکرد. ایشون در گذشته در سونی اروپا بر روی عنوان Getaway کار کرده بود.
با توجه به اطلاعات موجود در LinkedIn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اقای Robilliard در جولای سال 2013 به سونی پیوسته است اما هنوز معلوم نشده است که بر روی چه عنوانی در حال کار است.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud King
10-01-2014, 00:31
این بنده خدا خیلی عشق آنچارتدد بود. همون استار رو هم می خواست شبیه آنچارتدد باشه و تو مصاحبه هاش امکان نداشت اسمی از اون بازی نیاد :دی

ولی من خودم هنوز حسرت میخورم که چرا استار رو کنسل کردن ... خیلی حیف شد

City 17
20-01-2014, 16:10
ظاهر Trademark مربوط به StarWars 1313 بعد از رها شدن به خاطر تمدید نشدن مدت زمان اعتبار به پایان رسیده و نیاز به تمدید مجدد داره.
توی این مرحله EA به خاطر قراردادی که با دیزنی برای عناوین StarWars داره می تونه اعتبار این عنوان رو تمدید کنه و روی اون کار کنه اما به خاطر مشغول بودن روی پروژه Battlefront جدید بعید به نظر میاد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

Masoud King
21-01-2014, 23:24
البته Visceral یه بازی از سری استارواز رو داره میسازه که معرفی نکردن هنوز.
شاید 1313 باشه، آخه من هنوز برام سواله چجوری یه بازی با اون کیفیت بالا رو کنسل کردن. تعویض CG و گیم پلی عالی بود یعنی تفاوتی بین این دو احساس نمی شد و بازی یکپارچه به نظر می رسید.

Layken
23-01-2014, 21:19
البته Visceral یه بازی از سری استارواز رو داره میسازه که معرفی نکردن هنوز.
شاید 1313 باشه، آخه من هنوز برام سواله چجوری یه بازی با اون کیفیت بالا رو کنسل کردن. تعویض CG و گیم پلی عالی بود یعنی تفاوتی بین این دو احساس نمی شد و بازی یکپارچه به نظر می رسید.

من فکر می کنم کنسل شدن بازی دلیلش خود بازی نبود و بازی مشکلی نداشت و مراحل ساختش به خوبی داشت جلو میرفت.
به نظرم بین LucasArts و EA مشکلاتی به وجود اومده و همین باعث شده بازی کنسل بشه.

Masoud King
23-01-2014, 22:52
نه کلا از وقتی مجموعه ی لوکاس توسط دیزنی خریده شد. شایعاتی هم در مورد کنسل شدن این بازی و بسته شدن لوکاس آرت مطرح بود که نهایتا دارث دیزنی، مجموعه لوکاس آرت رو به باد فنا داد:دی الان نزدیک 10 عضو بیشتر نداره و حدود 150 نفر اخراج شدن. بازی هایی که توسط لوکاس آرت تحت توسعه بود هم به Disney Interactive Studios و یا مجموعه های third-party واگذار شد و پروژه های داخلی لوکاس آرت هم کلا کنسل شدن. یه سرویس آنلاین هم قرار بود راه بندازن که به قول لوکاس آرت، انقلابی بود، اونم کنسل شد دیگه و همه چیز دست این و اون افتاد.