PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از چه ویروس‌یابی برای گوشی هوشمند اندروید بهره ببریم؟

pashangparsi6
08-01-2014, 15:12
با درود

دوستان می خواستم بدونم گوشی‌های هوشمند اندروید نیاز به ویروس یاب و دیوارآتش و ضد جاسوس و بدافزار دارن؟ اگر نیاز هست از چه نرم افزارهایی باید بهره برد و از کجا می شه بارگیری (دانلود) کرد؟

amin1374
08-01-2014, 23:53
هیچی نمیخاد!

amin_947
09-01-2014, 10:31
من از Avast استفاده می کنم اون هم بیشتر به خاطر فایروالش هست نه آنتی ویروسش

Hidden-Hunter
09-01-2014, 13:54
با درود

دوستان می خواستم بدونم گوشی‌های هوشمند اندروید نیاز به ویروس یاب و دیوارآتش و ضد جاسوس و بدافزار دارن؟ اگر نیاز هست از چه نرم افزارهایی باید بهره برد و از کجا می شه بارگیری (دانلود) کرد؟

سلام احتیاج نیست

فقط برنامه هایی که میخوای دانلود کنی رو از سایت های معتبر خوده نرم افزار یا یک سایت دانلود معتبر بگیر.

خوده همین انتی ویروسا ، شارژ باطری رو میخورن.

من 9ماهه گوشی دارم و هر روز تو نت هستم تا حالا ویروسی نشدم و برنامه هم زیاد نصب میکنم.

pashangparsi6
09-01-2014, 23:40
هیچی نمیخاد!

به چه دلیل دوست گرامی؟ پس امنیت ما در زمان وارد شدن به فیس‌بوک و رایانامه (ایمیل) ها و .. چجوری باید تامین بشه؟

pashangparsi6
09-01-2014, 23:42
سلام احتیاج نیست

فقط برنامه هایی که میخوای دانلود کنی رو از سایت های معتبر خوده نرم افزار یا یک سایت دانلود معتبر بگیر.

خوده همین انتی ویروسا ، شارژ باطری رو میخورن.

من 9ماهه گوشی دارم و هر روز تو نت هستم تا حالا ویروسی نشدم و برنامه هم زیاد نصب میکنم.

سپاس از راهنماییتون

ولی من بیش‌تر مشکلی که دارم اینه که ما معمولا با گوشی رایانامه (ایمیل) هامون رو بررسی می کنیم و به فیس‌بوک می‌ریم و اینترنت کار می کنیم و ... این گذرواژه‌ (پسورد)ها اگر امکان -- شدن داشته باشن خب حتما نیاز هست به ویروس یاب و ...

نگرانی من بیش‌تر تو این زمینه هست

LEO.M
10-01-2014, 01:56
بهترین آنتی ویروس اندروید،Dr.Web هست و مناسب کار شما هم هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hidden-Hunter
10-01-2014, 10:01
سپاس از راهنماییتون

ولی من بیش‌تر مشکلی که دارم اینه که ما معمولا با گوشی رایانامه (ایمیل) هامون رو بررسی می کنیم و به فیس‌بوک می‌ریم و اینترنت کار می کنیم و ... این گذرواژه‌ (پسورد)ها اگر امکان -- شدن داشته باشن خب حتما نیاز هست به ویروس یاب و ...

زیاد سخت میگیری .

:n02:

Ali_Best
10-01-2014, 16:37
سپاس از راهنماییتون

اپی که توسط فیس بوک منتظر میشه جهت ورود به فیس بوک لازم نیست رمز شما رو هـک کنه
وقتی لاگین میکنی خودش رمزت رو میبینه از سرورش

شما فقط باید اپ مطمئن و سالم نصب کنی. هیچ مشکلی پیش نمیاد
و ضمنا روی هر لینکی هم کلیک نکنی :)

reza_3722
10-01-2014, 17:18
دوستان راست میگن، اونقدرا داشتن آنتی ویروس لازم نیست واسه شما
اما در کل امکانات جانبی خوبی دارن بعضی پکیج ها، مثل رمزنگاری، فایروال، ضدسرقت و ... که نصب اونها رو موجه میکنه

italia88
11-01-2014, 20:06
به چه دلیل دوست گرامی؟ پس امنیت ما در زمان وارد شدن به فیس‌بوک و رایانامه (ایمیل) ها و .. چجوری باید تامین بشه؟

اگه 24 ساعته کانکت هستید یا سایتهای متفرقه زیاد میرید لازمه وگرنه نیازی به آنتی ویروس نیس مخصوصا اگه سخت افزار گوشیتون پایین باشه و به شارژر دسترسی نداشته باشین

hp722
12-01-2014, 00:10
یه بنده خدایی p داشت و این آنتی ویروس دکتر وب رو ریخته بود کلا گوشیش به فنا رفته بود و حتی برنامه تماس هاش رو بلوک میکرد.برنامه رو که پاک کرد درست شد

Sent from my Xperia L using Tapatalk 2

badboys_87
19-07-2014, 01:17
cm security

Avira

badboys_87
19-07-2014, 01:21
اگه گوشیتون سخت افزار پایین داره و فکر میکنید کند میشه اینو نصب کنید خیلی سبکه و قدرتمند Zoner Antivirus

رو کند ترین گوشی هم جواب میده

ahora339
30-05-2019, 01:35
این برنامه غیر از اشغال کردن فضا و رم گوشی کارایی ندارن نصب نکن برادر من