PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک از تمام دوستان تو رو خدا کمک کنید

bankggs
07-01-2014, 21:40
سلام . راستش مشکل از دو روز پیش شروع شد که تبلتم (samsung galaxy note 8 n5100 ) برای بازی کردن رفتم تو ی بازی و بعدش ریست شد و روی صفحه ایی که روشن میشه میمونه و وارد تبلت نمیشه آقایون خواهشا هر کی تجربه ای داره کمک کنه.

ali nemesis
07-01-2014, 21:50
سلام تبلت را خاموش کنید و اگه خاموش نمیشه بزارید رو صحفه ابی بمونه تا باتری تموم بشه بعد تبلت را شارژ کنید سپس کلید کم صدا و پاور را با هم نگه دارید انقدر نگه دارید تا بوت منیجر تبلت بیاد بالا اگه که بوت منیجر اومد بالا که هیچی احتمالا سیستم عامل کراش شده که براحتی با یک ریکاوری درست میشه اگه بوت منیجر هیچ جوری بالا نیومد احتمال قوی مشکل سخت افزاری هست که باید به تعمیرگاه بره و شاید کارت گرافیک اور هیت کرده و اسیب دیده. :confused:

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

ali nemesis
07-01-2014, 21:51
دوست گرامی ایا شما تبلت را انلاک یا روت کرده بودید :beer:

bankggs
08-01-2014, 23:27
سلام تبلت را خاموش کنید و اگه خاموش نمیشه بزارید رو صحفه ابی بمونه تا باتری تموم بشه بعد تبلت را شارژ کنید سپس کلید کم صدا و پاور را با هم نگه دارید انقدر نگه دارید تا بوت منیجر تبلت بیاد بالا اگه که بوت منیجر اومد بالا که هیچی احتمالا سیستم عامل کراش شده که براحتی با یک ریکاوری درست میشه اگه بوت منیجر هیچ جوری بالا نیومد احتمال قوی مشکل سخت افزاری هست که باید به تعمیرگاه بره و شاید کارت گرافیک اور هیت کرده و اسیب دیده. :confused:

دوست عزیز اول تشکر به خاطر کمکت دوم اینکه بوت منیجر میاد بالا بردمش ماکروتل گفت مشکل از مادربرد هست ولی باور نکردم آخه من هیچ کاری باهاش نکردم نه آب ریخته روش نه آپدیتش کردم فقط صبح بلند شدم رفتم رو بازی یهو ریست شد و گیر میکنه رو اون صفحه مشکی که نوشته sansung galaxy note8 همین البته بردمش ی تعمیرگاه دیگه گفت بزار فلشش کنم شاید درست بشه فلش کردن یعنی چی؟؟؟؟ امکان دار مشکل سخت افزاری باشه؟؟؟؟

bankggs
08-01-2014, 23:28
دوست گرامی ایا شما تبلت را انلاک یا روت کرده بودید :beer:

نه روت کردم نه انلاک

bankggs
09-01-2014, 16:46
آقایون ی مسلمونی اینجا نیست به داد ما برسه لطفا به دادم برسید دوستان خوب

ali nemesis
09-01-2014, 17:30
عزیز اول ریکاوری کن یا فلش کن اگه را نیفتاد شاید مشکل سخت افزاری داره اگه هنوز گارانتی داری ببر مرکز خدمات:confused:

bankggs
09-01-2014, 18:50
عزیز اول ریکاوری کن یا فلش کن اگه را نیفتاد شاید مشکل سخت افزاری داره اگه هنوز گارانتی داری ببر مرکز خدمات:confused:

فلش کردن یعنی چی ؟؟؟؟ متاسفانه گارانتی نداره.

adrenalin
09-01-2014, 21:59
فلش کردن یعنی چی ؟؟؟؟ متاسفانه گارانتی نداره.

شما به تعمیرات موبایل و تبلت مراجعه کنید و بگید می خواید تبلت فلش کنید همین یه هزینه ایی دریافت می کنن فلش می کنن همین

bankggs
10-01-2014, 02:01
شما به تعمیرات موبایل و تبلت مراجعه کنید و بگید می خواید تبلت فلش کنید همین یه هزینه ایی دریافت می کنن فلش می کنن همین
به نظر شما چرا نمایندگی که بردم گفت مشکل از مادربردش هست در صورتی که قسمت دانلود مود بالا میاد ؟؟؟؟؟؟

adrenalin
10-01-2014, 10:47
به نظر شما چرا نمایندگی که بردم گفت مشکل از مادربردش هست در صورتی که قسمت دانلود مود بالا میاد ؟؟؟؟؟؟

نمیدونم شاید حتما یه چیزی میدونن ولی شما اول یه فلش کنید

ali nemesis
11-01-2014, 17:54
من از تعمیرات تبلت چیزی نمی دونم در زمینه لپ تاپ مثلا یک خطا داریم به نام
Wrong on Boot up
که لب تاپ رو لوگو گیر میکنه که بخاطر بایوس هست که در اکثر موارد علاجش تعویض کامل مادربرد هست اگه با فلش درست نشد حتما بده نمایندگی واست تعمییر کنه لابود اونا یه چیزی ازش دیدن که یه چیزی میگن :confused: