PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هماهنگ نبودن زیرنویس با فیلم؟؟؟؟!!

farhad900
06-01-2014, 23:30
فیلمامو با km میبینم ولی الان با 2تا قیلم این مشکلو دارم!!! زیرنویسا واسه خودش جلو جلو میاد و میره!!!!
با vlc هم امتحان کردم همینجوری بود. باید چیکار کنم؟؟؟
اگه کسی میدونه ممنون میشم یکم توضیح بده که مشکل از چیه...

farhad900
06-01-2014, 23:44
پوزش
ح.اسم نبود اینجا سوالو مطرح کردم

poyyesh
06-01-2014, 23:59
سلام بر فرهاد از شیرین خبری نداری :n02::n08:

عزیز اول از تو زبوناش فارسی رو انتخاب کن زبان کی ام که فارسی شد کلیک چپ کن برو تو قسمت زیر نویس قسمت همگام سازی زیر نویس اون چند گزینه پیش فرض خودشو بزن اگه درست نشد قسمت اخرش نوشته همگام سازی و سه تا نقطه چین ... برو توش عدد واردش کن اول ببین تقریبا چند ثانیه هماهنگ نیس زیر نویسات اگه متلا در حد 5 ثانیه بود بزن 0005 یا اگه نشد بزن 5000 یعنی 5 ثانیه اینطوری یکم سر به سرش بزاری درست میشه

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم شب خوش :n11:

manli7
07-01-2014, 00:42
میشه بهتر توضیح بدین..

poyyesh
07-01-2014, 18:42
سلام بر فرهاد از شیرین خبری نداری :n02::n08:

عزیز اول از تو زبوناش فارسی رو انتخاب کن زبان کی ام که فارسی شد کلیک چپ کن برو تو قسمت زیر نویس قسمت همگام سازی زیر نویس اون چند گزینه پیش فرض خودشو بزن اگه درست نشد قسمت اخرش نوشته همگام سازی و سه تا نقطه چین ... برو توش عدد واردش کن اول ببین تقریبا چند ثانیه هماهنگ نیس زیر نویسات اگه متلا در حد 5 ثانیه بود بزن 0005 یا اگه نشد بزن 5000 یعنی 5 ثانیه اینطوری یکم سر به سرش بزاری درست میشه

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم شب خوش :n11:

چشششششششششم

ابتدا کی ام را باز نموده مثلا همون فیلمو باز کن یکمی شو دیدی رو تصویر کلیک راست کن تو قسمت لانگوییچ زبانارو میتونی انتخاب کنی البت تو نسخه ی من 3.6.0.87 اینو داره بعد زبون farsi.in دقیقا همینو نوشته رو نتخاب میکنی برنامه رو ببند و دوباره فیلمو پلی کن بعد از اینجا ها که نوشتم برو مشکلتو حل کن شاید یه 5 مین تول بکشه تا زیر نویسوو هماهنگ کنی ولی دست را میفته شما برو اینارو که گفتم امتحان کن بعد اگه مشکلت حل نشد من در خدمتم من خودم از همین روش استفاده کردم واسه هماهنگ کردن فیلم

مخلص

HAMEDMAKER
13-01-2014, 12:10
اگه خود زیر نویس با فیلم هماهنگ نباشه تو km با دکمه های } , { از کیبورد میتونی تنظیمش کنی