PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلویزیون دیجیتال برای اندروید با کابل USB OTG

+ f.a.r.i
06-01-2014, 20:11
تلویزیون دیجیتال برای اندروید با کابل USB OTG

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

دوستان یک دستگاهی هست به نام Android ----T USB OTG

این دستگاه رو از طریق کابل یو اس بی usb که فلش مموری به تبلتتون یا گوشیتون وصل میکنید ، این دستگاه هم دقیقا مانند فلش به تبلت یا گوشی شما وصل میشه .

و میتونه تمام کانال های دیجیتال ( شبکه نسیم + ورزش + شما + ای فیلم + تماشا + پویا و .... ) رو بدون اتن با کیفیت عالی و بدون کوچکترین نویز روی گوشی یا تبلت شما نمایش

بده . انتن هم نمیخواد .

فقط باید نرم افزارش رو روی گوشیتون نصب کنید و اینو هم مانند فلش به گوشی یا تبلتتون وصل کنید . بعد میتونید تمام شبکه های رادیویی FM و Am رو روی گوشی ببینید + تمام شبکه های دیجیتال رو

حال میرسیم به قیمت : قیمت این دستگاه در صورت وارد کردن عمده قیمتش حدود 110 تومن درمیاد . ایا به صرفه هست اینو به صورت عمده ؟ کسی مایل به خریدش هست ؟

Tohid
06-01-2014, 20:26
چیز خوبی هست ولی بعید میدونم همچین وسیله ای بدون آنتن جوابگو باشه...حداقل کمی شاید تبلیغاتی بیاد..مگر اینکه نمونه ای از آن را بگیرید و امتحان کنید در صورت جواب دادن بنده خریدارم. و شاید ازتون بیشتر هم بخوام..

arming900
06-01-2014, 20:48
بدون آنتن که غیر منطقی به نظر میرسه،ولی اگر یه کلیپی چیزی باشه که نشون بده واقعا کارمیکنه مشتری زیاد پیدا میکنه

Atghia
06-01-2014, 21:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این عکس همونی که شما میگید نیست؟:n13:

hoseinsps
06-01-2014, 22:22
ما هم هستیم D:

Tohid
08-01-2014, 13:05
دیروز رفته بودم خیابان مطهری نظرمو جلب کرد...جالب بود..رفتم از نزدیک هم دیدم تقریبا اندازه کف دست بود..و از طریق وای فای متصل میشد...تازه دستگاه شارژ هم میشه قیمتش هم گفت 280 تومان!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sansa
11-01-2014, 18:46
منم دنبال همچینی چیزی بودم .

فقط چند تا نکته هست که باید روشن بشن :

1- چند ساعت باطری نگه میداره

2- روی کامپیوتر هم جواب میده ؟

3- ایرانی بودنش یکم ادمو درباره کیفیتش به شک میندازه ....

Support
14-01-2014, 22:34
سلام

قوانین انجمن بازارچه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6- با هدف آگاهی کاربران از وضعیت کالا، فروشندگان باید تصویر کالای مورد نظر را تاپیک قرار دهند.

• به منظور حصول اطمینان از صحت تصویر، عکس باید حاوی یک نوشته روی کاغذ با ذکر نام کاربری فروشنده به انضمام کلمه ی P30world باشد.

بنابراین لطفا در اسرع وقت نسبت به اصلاح تاپیک بر اساس قوانین انجمن اقدام نمایید.

با تشکر

malkemid
07-02-2014, 13:46
البته فکر کنم کرنل گوشی باید OTG رو ساپورت کنه...فکر نمی کنم رو همه گوشی ها کار کنه.

zendoony
08-02-2014, 17:56
با این نرم افزارهای آی پی تی وی هم میشه بدون هیچ وسیله ای.. ولی باید اشتراک اینترنت داشت فکر کنم با gprs هم جواب بده !

arash51
09-02-2014, 15:14
خب دوستان
تبلت های خوبی هست که هم سیمکارت میخوره هم تی وی داره هم جی پی اس سخت افزاری.
دوستانی که میخوان تبلت بخرن با همین حدود بیشتر مایه گذاشتن پیدا میکنن.

ali nemesis
07-03-2014, 06:57
من یه ایکس ویژن واسه لپتاپ دارم با انتن داخلی خودش کاهی ریپ میزنه بعید می دونم همچین دستگاه کوچکی بدون انتن کار کنه حداقل لینکی از نرم افزارش بزارید.:n05:

ramilarta
17-07-2014, 16:17
سلام،
دوستانی که این دانگل رو با قیمت مناسب نیاز دارن سریعا مشخصات و تعداد موردنیاز رو ایمیل بزنن: shahin(@).2box.it پیام خصوصی هم‌زمان لطف کنید. باتشکر

ramilarta
17-07-2014, 16:23
سلام،
دوستانی که این دانگل رو با قیمت مناسب نیاز دارن سریعا مشخصات و تعداد موردنیاز رو ایمیل بزنن: shahin(@)2box.ir پیام خصوصی هم‌زمان لطف کنید. باتشکر

ramilarta
17-07-2014, 16:33
دوستان عزیز اگر کسی داره، خریدارم. ممنون

ramilarta
17-07-2014, 18:15
دوستان عزیز اگر کسی داره خریدارم. ممنون

sansa
17-07-2014, 18:29
دوستان عزیز اگر کسی داره خریدارم. ممنون

سلام

این دستگاه ستاپ باکس دیجیتال قیمت 255 تومان هستش . در ال دیجیتال میفروشن فکر کنم تا اورد موجودیش تموم شد. تو گوگل بزن >>> فروش dac ----t <<<<

ramilarta
17-07-2014, 22:10
سلام

این دستگاه ستاپ باکس دیجیتال قیمت 255 تومان هستش . در ال دیجیتال میفروشن فکر کنم تا اورد موجودیش تموم شد. تو گوگل بزن >>> فروش dac ----t <<<<

ممنون دوست عزیز
برای همین مدلی که استارتر نمونه زده، جایی قول دادن با قیمت مناسب به تعداد بیارن. اگه کسی قطعی طالبه، مشخصات کامل و تعداد رو ایمیل بزنه تا آمار رو به واردکننده بدم. shahin@2box.ir

ramilarta
17-07-2014, 22:12
خودم مشتری‌ام دوستان یا بیارن یا بیاریم! ممنون

sansa
18-07-2014, 09:20
مطمئن باش اگه به این قیمت بیاره . رو هوا ازش میزننن . من تضمین میدم .

malavan.ehsan
18-07-2014, 10:21
سلام
بنده بعدی میدونم این قیمت بشه اورد چون قیمت تو بازار خارج از کشور 35 دلار هست غیر از اینکه شرایط خاص باشه

ramilarta
20-07-2014, 13:21
سلام دوستان
متقاضی نداریم؟!