PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره انتخاب بازی تحت وب

rezaderaz
06-01-2014, 06:09
لطفا جهت انتخاب بازی آنلاین تحت وب با من مشاوره بگیرید " با تجربه بازی کردن بیش از 80% بازی های تحت وب " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سبک بگین لینک تحویل بگیرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sorena062
06-01-2014, 12:29
یه بازی مثل ای سیم به جز erepublik که ایرانی ها توش زیادن یا خیلی باحاله معرفی کن بهم :n01:

rezaderaz
06-01-2014, 12:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط این 2 بازی + ای سیم و ارپابلیک هستند توی این سبک.
اون بازی دومی ای جهان رو 1 ایرانی ساخته بود که بعدا به یک خارجی فروختش اما از بین این بازیا ارپابلیک بهترینشونه

iljimae1
03-02-2014, 00:27
دنبال 2 سبك بازي مي گردم:

1- بازي سبك تجارتي
2- بازي سبك دزد و غارت ( به جز مافيا )

كه ترجيحا : ايراني ها توش زياد باشن - بازي فكري و قوي باشه و مناسب براي سنين بالا

اگر تحت وب سراغ نداشتيد بهم با پيام خصوصي يا تو پروفايلم يكي ديگه رو معرفي كنيد . با تشكر :n16:

rezaderaz
03-02-2014, 09:17

این ها سبک دزدی و خلافکاری هستند

اینم دوتا بازی سبک اقتصادی

داخل این بازی ها ایرانی های زیادی وجود ندارند یا شایدم اصلا وجود نداشته باشه اما اگر شیلتر فکن داری بیا اینجا داخل این بازی از نوجوان 14 ساله تا مرد 40 ساله و چه زن چه مرد بازی میکنند داخل این بازی میتونی فعالیت سیاسی و اقتصادی و نظامی انجام بدی اگرم تو فعالیت اقتصادی انجام بدی خیلی خوبه چون ایران کارخونه دار کم داره و برای کشور خیلی خوبه بازیش زبون ایرانی هم داره.

اما اگر واقعا میخوای از همین ابتدا فعالیت اقتصادی بکنی من بت پیشنهاد میکنم برای ثبت نام ملیتت رو یا امریکا انتخاب کن یا لهستان چون در اونجا به دلیل داشتن مناطق بهتر میتونی فعالیت اقتصادی بهتری بکنی هر وقتم که خواستی میتونی ملیتتو به ایران تغییر بدی.

iljimae1
03-02-2014, 12:29
ممنون از اينكه اينقدر سريع جواب داديد .:n12: برم ببينم چه جورياست ! :n16:

rezaderaz
03-02-2014, 13:10
شانسی رفتم توی ایمیلم دیدم که برای این قسمت ایمیل اومده :n02: وگرنه دیگه به اینجا من سر نمیزدم اینجا پشه هم پر نمیزنه:n02:

iljimae1
03-02-2014, 13:56
عجب. :n27:. خب من هستم اينجا . لطفا چند وقت يك بار يه سري به اينجا بزن. من طرفدار بازي هاي تحت وب هستم. الان هم برگشتم كه يه سوال بپرسم.

آيا بازي به اسم Harvest moon online داريم يا نه؟
نمي دونم كه بازي Harvest moon‌ رو بازي كردي يا نه اما خب درباره مزرعه داري هست. بازي در كنسول پلي استيشن 1 و 2 انگار بود. دنبال يه بازي خوب در همون حد هستم كه مزرعه داري باشه. به طوري كه بشه با بقيه بازيكن ها هم رقابت داشت .
متاسفانه من هرچقدر گشتم نتونستم يه بازي درست و حسابي پيدا كنم.

با تشكر :n16:

rezaderaz
03-02-2014, 14:19

اینم یه بازی مزرعه فلش :n02: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بت پیشهاد میکنم اگر بازی سرور ایرانی داشت تو سرور خارجیشو بازی کن:n02:

rezaderaz
03-02-2014, 14:21
عجب. :n27:. خب من هستم اينجا . لطفا چند وقت يك بار يه سري به اينجا بزن. من طرفدار بازي هاي تحت وب هستم. الان هم برگشتم كه يه سوال بپرسم.

آيا بازي به اسم Harvest moon online داريم يا نه؟
نمي دونم كه بازي Harvest moon‌ رو بازي كردي يا نه اما خب درباره مزرعه داري هست. بازي در كنسول پلي استيشن 1 و 2 انگار بود. دنبال يه بازي خوب در همون حد هستم كه مزرعه داري باشه. به طوري كه بشه با بقيه بازيكن ها هم رقابت داشت .
متاسفانه من هرچقدر گشتم نتونستم يه بازي درست و حسابي پيدا كنم.

با تشكر :n16:

اینم یه بازی مزرعه فلش :n02: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بت پیشهاد میکنم اگر بازی سرور ایرانی داشت تو سرور خارجیشو بازی کن:n02:

kian98
28-02-2014, 16:06
سلام.

من دنبال یه بازی انلاین مثل جنگ های صلیبی می گردم.

gadogar13
28-02-2014, 16:47
سلام
با حال ترین بازی تحت وب استراتژیک چیه؟
توی بازی های تحت وب درامد واقعی هم میشه داشت؟

rezaderaz
28-02-2014, 18:08
سلام
با حال ترین بازی تحت وب استراتژیک چیه؟
توی بازی های تحت وب درامد واقعی هم میشه داشت؟

بهترین بازی استراتژیک تحت وب اینه

توی خیلی از بازی ها ی تحت وب میشه درامد کسب کرد اما داخل بازی ارپابلیک بیشتر همه بازی ها میشه کسب درامد کرد البته یه خورده زمان میبره تا بتونی کسب درامد کنی ولی ارزششو داره اینم لینک بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kian98
28-02-2014, 18:43
سلام دوست عزیز.

جواب سوال اولی من رو ندادید.

یه سوال دیگه که داشتم اینه که چه طوری میشه از سایت بازی انلاین مثل ارپابلیک یا تراوین و غیره درآمد کسب کرد؟

rezaderaz
28-02-2014, 19:32
سلام دوست عزیز.

جواب سوال اولی من رو ندادید.

یه سوال دیگه که داشتم اینه که چه طوری میشه از سایت بازی انلاین مثل ارپابلیک یا تراوین و غیره درآمد کسب کرد؟

خود جنگ های صلیبی بازی آنلاین تحت وب داره :n02:

البته بازیشو نکردم که ببینم چه طوریه ولی اگر بازی توی سبک اون مال زمان شمشیر بخوای زیاده.

مثلا داخل ارپابلیک خیلی راحت میتونی درامد کسب کنی اما به شرط این که کار غیر قانونی نکنی که هم خودت هم اون کسی که بش چیزی میفروشی بن بشه برای این کار باید فقط هدفت فروش اجناس به پول واقعی باشه یعنی اکانتتو جوری پرورش بدی که بتونی از عهده این کار بر بیای.

مثلا این قیمت خرید گلد از سایته و سالانه کلی پول از این بازی ادمیناش به جیب میزنند چون خرید گلد کاربراش خیلی زیاده کلا مردم بازی های این سبکی رو خیلی دوست دارند و خیلی براش خرج میکنند این قیمت گلد رو نگاه کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و هر کسی بخواد گلد بخره زمان تخفیف که 50% قیمت ها کاهش پیدا میکنه میخره
این قیمتا به یورو هست و اگر کسی بخواد گلد بخره چون از وقتی که ایران تحریم شد بانکای ایرانم تحریم کردند کسی به صورت مستقیم نمیتونه از سایت گلد بخره پس مجبوره یک حساب گیم کارت بخره که داخل اون پول به یورو بریزه که اون کسی که گیم کارتو ارائه میده یه درصدی هم باید به اون بدی مثلا اگر بگیم قیمت یک یورو 5 هزارتومان هست و زمان تخفیف اون پکیج 300 یورویی میشه 50 یورو باید 250هزارتومان (بدون در نظر گرفتن اون درصد گیم کارت) پرداخت کنه که اگر تو بتونی 300تا گلد به دست بیاری و به قیمت 200 هزارتومان بفروشی خیلی راحت میتونی 200هزارتومن به جیب بزنی که این گلدا رو میتونی از تبدیل ریال بازی به گلد و سود کارخونه ها و گلدی که با کسب مدال بت میده به دست بیاری.

البته به کسی که میخوای گلد بفروشی باید اعتماد داشته باشی و لولتم بالا باشه که اگر ریپورتت دادند بن نشی چون این کار از نظر بازی غیر قانونیه.

داخل تراوینم وقتی سرور ایرانیش بود ملت خیلی گلد و نقره قاچاق میکردن و کسانی که گلد و نقره میفروختند کار و کاسبیشون خیلی توپ بود الانم میتونی بری توی سرور خارجیش اکانت بسازی و به اکانتای دیگه نامه بدی که نفره میفروشی و با هم به توافق برسید.

برای ارسال نقره به یارو باید چندتا اکانت با ای پی متفاوت بسازی و به یارو بگی که یه چیزی بزاره توی بازار و با اون اکانتا با نقره روشون قیمت بزاری.

حتی میتونی چندتا اکانت گول که نیروی دفاعیشون خوبه بسازی و نیروی دفاعی بشون بفروشی

t90s
03-04-2014, 20:53
یه بازی میخوام که به نفرات برترش ( 3 یا 10 نفر اولش) جایزه بده..
:n22:

morteza d
08-04-2014, 18:50
سلام

این بازی از جزیره های متعددی تشکیل شده و شهرهای کاربرا توی این جزیره ها قرار داره

اولش هر کاربر یه شهر داره ولی با آپدیت کردن شهر میتونه شهرهای دیگه ای رو تصرف کنه

(شهرهای کاربرای دیگه رو)

کاربرا میتونن به هم پیام بدن و تشکیل یه انجمن بدن و هر اتفاقی بیافته(مثلا یکی بهت حمله کنه) همدیگر رو به وسیله این انجمن و گروهی که میسازن مطلع کنن و درخواست ارسال نیرو کنه

گرافیک خوبی داره و به سرعت اینترنت زیاد و حجم زیادی هم نیاز نداره ولی انگلیشت باید یکم خوف باشه

اینم چند تا لینک از جهانی که من توشم (بعضی هاش توی جزیره منه)

در ضمن قابل مقایسه با بازی های آنلاین دیگه نیست اینو هر کی که بازی کرده گفته

وقتی اومدی بهم مسیج بده اینم نام کاربریمه RI SK (وسطش فاصله داره)

روی این لینک کلیک کنید:

نمایی از شهر بعد از آپدیت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

demon1363
14-06-2014, 19:27
بازی استراتژیک شهر های طلایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو بهتون معرفی می کنم علاوه بر امتیاز بازی خصوصیت کسب درآمد رو هم درونش داره که برا بنده بسیار جذاب بوده امید وارم شمام خوشتون بیاد . اینم لینک آموزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای ایرانی ها .
شهرتون رو گسترش بدید . سرباز بسازید و شهر های دیگه رو تحت سلطه خودتون بگیرید . کشور بگیرید یا بخرید و شهر های دیگه رو به کشورتون دعوت کنید و ....

FOURTH RETURN
05-11-2014, 17:56
بهترین بازی آنلاین bowling چیه؟ دو نفره و چند نفره و تورنمنت هم داشته باشه چه بهتر

MEHRDADALIB
18-04-2016, 13:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی خوبه
زبان فارسی هم داره

zehnxxx
23-04-2016, 18:36
بازی Elvenar بازی کنید، خود من آموزشش هم نوشتم از innogamese