PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجربیات خرید از فروشگاه آنلاین پیشرو

صفحه ها : [1] 2

amin885
05-01-2014, 21:51
سلام دوستان من از این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریدی امروز انجام دادم و پرداخت آنلاین هم انجام دادم اما از صبح تا شب هر چی تماس گرفتم که پرداخت انلاین منو تایید کنن و ارسال کنن اصلا جواب نمیدن

کسی تا الان از این سایت خریدی نداشته؟؟؟

m-530
05-01-2014, 22:22
اگر سایتی که ازش خرید میکنی Enamad داشته باشه دیگه به راحتی میشه اعتماد کامل داشت .

سایتی که ازش خرید کردید معتبر هستش . پس نگران نباشید خودشون زنگ میزنن .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin885
05-01-2014, 22:26
اگر سایتی که ازش خرید میکنی Enamad داشته باشه دیگه به راحتی میشه اعتماد کامل داشت .

اخه 3 تا خط دارن و هر 3 خط رو جواب ندادن و منم نگران شدم. از صبح در حال تلاشم و متاسفانه پرداخت انلاین هم انجام دادم.

m-530
05-01-2014, 22:36
اخه 3 تا خط دارن و هر 3 خط رو جواب ندادن و منم نگران شدم. از صبح در حال تلاشم و متاسفانه پرداخت انلاین هم انجام دادم.

کد رسید دیجیتالی رو یادداشت کرده باشی مشکلی نداره .

amin885
05-01-2014, 22:45
کد رسید دیجیتالی رو یادداشت کرده باشی مشکلی نداره .

بله یاداشت کردم. خداکنه فردا جواب بدن .

والا ما که پرداخت آنلاین انجام دادیم حتی رسید دیجیتالی هم داد اما از صبح هر 3 خط رو جواب ندادند و حتی چند بار از طریق اسمس و چند بار هم تماس با ما پیام فرستادم و جوابی دریافت نکردم علاوه بر شماره های تماس که جواب ندادند.

ایمیل بوده تماس با ما بوده اسمس بود تلفن هم بوده در ساعت های کاری هم بوده والا دیگه نمیدونم چیکار کنم.

=CYBER=
05-01-2014, 23:04
شما فرض کن یه سایتی نماد داره و سر شما کلاه گذاشت ٬‌ این نماد چطوری قرار هست به شما کمک کنه لطفا به من توضیح بدید .

amin885
05-01-2014, 23:42
شما فرض کن یه سایتی نماد داره و سر شما کلاه گذاشت ٬‌ این نماد چطوری قرار هست به شما کمک کنه لطفا به من توضیح بدید .

نمیدونم اطلاعی ندارم.

amin885
06-01-2014, 09:34
الان ساعت 9:32 امروز هم نه جواب هیچ کدوم خطها نه تماس با ما و پیغام سایت جواب نمیدهند

*Forgotten*
06-01-2014, 09:54

این فقط یک Icon بیشتر نیست عزیز من، هر کس میتونه توی سایتش قرار بده
جالب اینجاست خود این شکلک هم میتونه کلاهبردار بودن یک سایت رو ثابت کنه
چطوری؟!
وقتی اینو توی یه سایت میبینید باید روش کلیک کنید که به سایت نماد وصل بشید تا مجوز رو بهتون نشون بده بعدا میتونید توی سایت نماد مجوز رو بررسی کنید که درسته یانه

من الان توی همین سایتی که ایشون خرید کردن بررسی کردم فقط شکلشو توی سایتش قرار داده که متاسفانه میتونم بگم ای سایت کلاه بردار هستش

amin885
06-01-2014, 10:02
این فقط یک Icon بیشتر نیست عزیز من، هر کس میتونه توی سایتش قرار بده
جالب اینجاست خود این شکلک هم میتونه کلاهبردار بودن یک سایت رو ثابت کنه
چطوری؟!
وقتی اینو توی یه سایت میبینید باید روش کلیک کنید که به سایت نماد وصل بشید تا مجوز رو بهتون نشون بده بعدا میتونید توی سایت نماد مجوز رو بررسی کنید که درسته یانه

من الان توی همین سایتی که ایشون خرید کردن بررسی کردم فقط شکلشو توی سایتش قرار داده که متاسفانه میتونم بگم ای سایت کلاه بردار هستش

نه دوست عزیز این لینک نمادشون هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوشنبه 16 دی 1392 10:02:05 قبل از ظهر

*Forgotten*
06-01-2014, 10:14
الان ساعت 9:32 امروز هم نه جواب هیچ کدوم خطها نه تماس با ما و پیغام سایت جواب نمیدهند

حالا اگه تعطیلات نرفته باشن :n02: توی سایتش زده از 10 صبح تا 5 عصر

توی این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم زده پیگیری سفارشات توی پیگیری چیزی نشون میده براتون؟

amin885
06-01-2014, 10:16
حالا اگه تعطیلات نرفته باشن :n02: توی سایتش زده از 10 صبح تا 5 عصر

توی این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم زده پیگیری سفارشات توی پیگیری چیزی نشون میده براتون؟

از دیروز نوشته منتظر تایید ولی رسید دیجیتالی هم داد و پرداخت آنلاین هم با موفقیت پرداخت شده.

والا اینطور که معلومه به نماد هم دیگه نمیشه اعتماد کرد.

تلفن هاشون هر سه خط یا مشغوله یا بعد از هزار بار تلاش که آزاد میشه کسی جواب نمیده شما حالا ببین چند نفر مثل من خرید کردند و هی تماس میگیرند برای برقراری ارتباط و کسی جواب نمیده.

*Forgotten*
06-01-2014, 10:31
شاید روند کاریشون خیلی کند هستش ممکنه برای آپدیت سایت تنبلی میکنن

بنظرم یه مقداری صبر کنید شاید هم فرستادن و سایتو آپ نمیکنن
ولی باز هم باید خوشبین بود شاید بخاطر اون نمادشون

amin885
06-01-2014, 10:52
الان یه خانمی جواب دادن گفتن رسیدگی میشه .

ولی در کل این سایت به این خوبی طراحی شده و نماد هم داره دیگه اینترنت هم که میشه از همه طریقی متصل شد دیگه اگه یه جوابی از سایت میدادن اینقدر نگرانی بوجود نمیامد.

والا با این همه مشخصاتی که اعلام شده نماد هم دارن انبار هم نوشته دارن و موجودی کالاها هم براساس حساب شده وو بعضی موجود و باقی ناموجود هست خب طرف میگه پس صدرصد حساب شده دارن کار میکنن

من تا الان نشده از سایتی خرید کنم و بعد از واریز تماس بگیرم و جوابم رو ندند حتی بصورت تماس با ما و یا ایمیل جواب میدند ...

در هر حال ساعت کاری که نوشته اگر روی همون ساعت کاری حواب رو بدند از طریق همون سایت خب مشکلی پیش نمیاد.

حالا باز وقتی ارسال شد و دستم رسید همینجا اعلام میکنم دوستان دیگه هم بدونن.

=CYBER=
06-01-2014, 11:02
نماد زمینه ساز اعتماد نیست ٬ فقط یک آیکون هست که تو سایت میزاری و یه کاری برا یه عده جور شده که مشغول باشن .

شما فرض کن این سایت سر شما کلاه گذاشته ٬‌ این نماد چطوری باید به شما کمک کنه ؟‌ :دی

همون مدارکی که نماد از مدیر سایت می خواد بانک برای درگاه هم می خواد .

amin885
06-01-2014, 11:05
نماد زمینه ساز اعتماد نیست ٬ فقط یک آیکون هست که تو سایت میزاری و یه کاری برا یه عده جور شده که مشغول باشن .

شما فرض کن این سایت سر شما کلاه گذاشته ٬‌ این نماد چطوری باید به شما کمک کنه ؟‌ :دی

همون مدارکی که نماد از مدیر سایت می خواد بانک برای درگاه هم می خواد .

خب پس بهتره اعلام بشه از همون مراجع که هیج تعهدی برای ما نیست و حتی داشتن نماد و درگاه بانکی هیج تضمین و تعهدی بر فروشنده نداره تا مردمم دیگه خرید نکنن ... الان همون دی جی کالا که معروف هست جز اینکه همونم نماد داره و درگاه و یه اسکریپت فروشگاهی دیگه چی داره؟؟

mohammad_87
06-01-2014, 12:59
خب پس بهتره اعلام بشه از همون مراجع که هیج تعهدی برای ما نیست و حتی داشتن نماد و درگاه بانکی هیج تضمین و تعهدی بر فروشنده نداره تا مردمم دیگه خرید نکنن ... الان همون دی جی کالا که معروف هست جز اینکه همونم نماد داره و درگاه و یه اسکریپت فروشگاهی دیگه چی داره؟؟
سلام
نماد الکترونیکی یه سری قوانین برای خودش داره که برخی هارو از گذاشتن حتی پشیمون میکنه،صرفا یه منبع درآمد برای خودشون هست
در خرید اینترنتی ترجیحا از سایتهایی که تحویل در محل و سپس پرداخت دارند استفاده کنید و یا در سایتهایی که پرداخت آنلاین دارند قبل از پرداخت،با پشتیبانی یه تماسی بگیرید تا مطمئن شوید
البته روند رسیدگی ها به مدیران سایتها مربوط میشه و نه صرفا به مشهور بودن سایت

gmd
06-01-2014, 17:08
سلام دوستان من از این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریدی امروز انجام دادم و پرداخت آنلاین هم انجام دادم اما از صبح تا شب هر چی تماس گرفتم که پرداخت انلاین منو تایید کنن و ارسال کنن اصلا جواب نمیدن

این سایت که تقریبا" همه کالا ها را گرانتر میفروشد !!! حالا چرا از این سایت ؟

m-530
06-01-2014, 17:25
برام سواله چرا شما از سایت بسیار معتبر دیجی خرید نکردید ؟ سایت قحط بود :n02:

amin885
06-01-2014, 18:16
برام سواله چرا شما از سایت بسیار معتبر دیجی خرید نکردید ؟ سایت قحط بود :n02:

دوست گلم مادبرد و سی پی یو بود گوشی و تبلت و لپ تاپ که نبود. این نوع مادربرد و سی پی یو هم کسی خواسته بود که گیرم نیامد تو بازاز مجبور شدم البته سفارش هم تایید شد و ارسال شده البته تو سایتشون نوشته ارسال شده انشالا ک مشکلی نباشه و بدستمون برسه.

m-530
12-01-2014, 15:36
کالایی که خریدی برات ارسال شد ؟:n16:

mamd1000
04-08-2014, 15:51
منو فعلا از همین سایت یه مودم به قیمت 80 هزار خریدم فلا که 15 روز گذشته خبری نشده

Mehrdad.R201
09-10-2014, 20:38
اقا شما محصولت رو دریافت کردید ؟

amin885
14-10-2014, 12:00
مادربرد همانی نبود که خریداری شده بود و کالا هم بدون گارانتی بود که در سایت ذکر شده بود با گارانتی

مادربردی که برای من ارسال شد در بازار بسیار ارزانتر بود و و بنده اگر این مدل را میخواستم که میتونستم خودم برم بگیرم . که یک مدل بخرم و یک مدل دیگر و متفاوت برام ارسال بشه و گرانتر از بازار

قرار بر این بود برای ما پست کنن و هزینه پست هم گرفته بودند ازم که با باربری ارسال کردند و بنده مجبور شدم این همه مسافت تا باربری و تحویل کالا و مجددا هزینه باربری رو حساب کنم . و........ دردسرهای تماس و........... استرس.

amin885
14-10-2014, 12:13
.................

dmcie
03-01-2015, 17:14
من از lapbuy.com خرید کردم ولی هر چقدر پیگیری کردم جواب های بیخود و اشتباه به من میدادند. مثلا بار اول گفتند تحویل پست شده ولی شماره بارنامه نگرفتند. چند روز بعد گفتند بذار ببینیم ارسال شده و منو پشت خط نگه داشتند و انقدر منتظر موندم که بالاخره قطع کردم. تلفن هاشون همش اشغاله و چت آنلاین و پیام رو جواب نمیدن. این سایت شخصیه و دنبال دردسر میگرده. هنوز پولمو پس نگرفتم.

dmcie
03-01-2015, 17:23
مجبور شدم از طریق مراجع قانونی پیگیری کنم. سایت این شرکت قابل اعتمال نیست و موجودی هاش غلطه. اصلا هیچ چیز موجود نداره و من طی پیگیری متوجه شدم حتی شرکت ثبت نشده و ممکنه از منزل کار میکنند. پول مردم رو 10 20 روز تو حسابش نگه میداره و سود میره روش. آخرش یا پول رو پس میده یا جنس رو میفرسته و میبینید جنس درخواستی شما نبوده و باز مجبورید پس بدید. کاملا کلاه برداری هست. حتمی از پلیس فتا و بانکتون پیگیری کنید.

amzir
04-01-2015, 11:42
بله این سایت lapbuy.com کلاهبرداریه
موجودی کالا اصلا نداره
در منزل کار میکنند
من هم روز اول بهم گفتند کالا را فرستادیم دو سه ساعت دیگه شماره بارنامه را می فرستیم
بعد از سه روز که تلفن را جواب ندادند گفتند نداریم
حالا دو هفتس ما بدو و دو میلیونمون بدو
حتما از پلیس فتا پیگیری کنید
به اینماد هم شکایت کردم هیچی نشد
فقط پول ما را گرفتند
باید از همون دیجی کالا می خریدم

ملا نصرالدین
04-01-2015, 12:18
شما چرا حضوری مراجعه نمیکنید؟
ادرسش رو توی e نمادش زده

amzir
04-01-2015, 12:20
شما چرا حضوری مراجعه نمیکنید؟
ادرسش رو توی e نمادش زده

بنده تهران نیستم
وگرنه سریع مراجعه می کردم

dmcie
05-01-2015, 08:09
بنده از درگاه بانک پارسیان پرداخت کردم و از طریق همین بانک پیگیری کردم تا بالاخره شماره موبایل مدیر آنلاین پیشرو که فردی هست به نام مرتضی عبیری رو بهم دادند. شخصا بهش تماس گرفتم ولی با بی ادبی و فحاشی بهم پاسخ داد. این رفتارش باعث شد ازش نگذرم و هم به پلیس فتا هم enamad و هم بانک پارسیان شکایت کردم. مردک تا فرداش پولمو پس داد. ولی همین که یک هفته پول تو حسابش بود و هیچ غلطی نکرد خودش یه جور کلاهبرداریه. لطفا شما هم پیگیری کنید تا این طور کلاهبردارا راحت تو اینترنت فعالیت نکنند.

signul.online
05-01-2015, 09:56
بنده هم یه بار ازشون خرید داشتم حدود یکماه طول کشید تا رسید به دستمون ..
یا جواب نمی دادند یا ارسال میکردن بسته برگشت میخورد !!!
:n37:

arsenik
05-01-2015, 09:59
خدایی حال کردم با کارت.اگه بقیه هم مثل تو بودن کسی جرات نمیکرد کلاهبرداری کنه

milkyway1
10-01-2015, 02:16
به نظر منم سایت خوبی نیست چون چند ماه پیش میخواستم ازشون سی پی یو و رم بگیرم نگرفتم دقیق یادم نیست چرا، ولی ازشون نخریدم.
ضمنا هر چی از طریق چت آنلاین پیام دادم کسی جواب نمیداد فقط یه جمله اومد که فک کنم اونم پیام سیستم بودم.

zalzalak_amir
10-01-2015, 02:25
وقتی تجربیات خریدون رو از فروشگاه ها میگید راحت آدم میفهمه از کی بخره از کی نه...

واقعا ممنون از به اشتراک گذاری تجربیاتتون و هرکسی هم پولشو میخورن پیگیر باشه تا تهش.

یا علی.

arsenik
26-01-2015, 19:58
من از دیجی کالا ال دیجیتال تبلت شاپ و نیاز کالا تبریز خرید داشتم.از سایت ایران هدفون هم خرید داشتم.تو مشاوره بهترین سایت ایران هدفون بود.تو بسته بندی و خدمات دیجی کالا .بقیشونم خوب بودن و قابل اعتماد.فقط یه mp4از سایت نیاز کالا خریدم قبلشم پرسیدم گفت موجوده.پول ریختم 4 ردز شد خبری نشد ایمیل دادم معذرت خواهی کردن گفتن تازه بار سونی رسیده سریع میفرستیم و بالاخره 4 روز بعدش فرستادنش با بسته بندی بد.البته محصول مشکلی نداشت ولی همین یه ذره بدقولی واسه من اعصاب خورد کن بود وگرنه بنده خداها معذرت هم خواستن.

milad golchin
17-02-2015, 11:53
بنده از درگاه بانک پارسیان پرداخت کردم و از طریق همین بانک پیگیری کردم تا بالاخره شماره موبایل مدیر آنلاین پیشرو که فردی هست به نام مرتضی عبیری رو بهم دادند. شخصا بهش تماس گرفتم ولی با بی ادبی و فحاشی بهم پاسخ داد. این رفتارش باعث شد ازش نگذرم و هم به پلیس فتا هم enamad و هم بانک پارسیان شکایت کردم. مردک تا فرداش پولمو پس داد. ولی همین که یک هفته پول تو حسابش بود و هیچ غلطی نکرد خودش یه جور کلاهبرداریه. لطفا شما هم پیگیری کنید تا این طور کلاهبردارا راحت تو اینترنت فعالیت نکنند.
سلام منم 400 تومان یه کیس خریدم امابرام نفرستادن جوابم نمیدن.تروخدا شماره مبایل رو اگه میشه بهم بده تماس بگیرم.

befermatooo
17-02-2015, 12:10
احتمالا این سایت در منزل اداره می شه و خبر از انبار و موجودی و ... نیست .
شما سفارش که دادید اینا میرن می گردن تو بازار پیدا میکنن و با قیمت بالاتر می فرستن واستون . اگه پیدا هم نکنن اگه پیگر نباشید پولتونو می خورن اگه دیدن خریدار سریش هست پولشو پس می دن .

به نظرم دیجی کالا امتحان خودشون پس داده و از همه نظر مورد قبوله .

milad golchin
17-02-2015, 13:08
دیجی موجود نداشت حتی نماینگی گرین هم نداشت مجبور شدم:n30:

aghazadeh_hastam
17-02-2015, 13:18
از لــــيون كامپيوتر ميخريدي . اين همه سايت معروف رفتي از كجا هم خريد كردي .

milad golchin
17-02-2015, 13:40
لیونم نداشت.هیچ جا x7 موجود نبود.

milad golchin
17-02-2015, 20:32
شمارشو پیدا کردم و با هر دردسری که بود پولمو پس گرفتم.

Memonex
22-02-2015, 11:44
من نمیدونم اخه این سایت چرا اینطور باید باشه رتبه زیر 400 تو الکسا که از لیون و خیلی سایتهای دیگه بالاتره... نمادشم تازه دو ستاره هست که خیلی از سایتها یه ستاره ان تعجب میکنم چرا این مشکلات پیش اومده واسه دوستان خودم میخواستم ازش خرید کنم بعدا اگه اینطوریه پس نماد و ... یعنی کشک!! تو این اینترنت خراب شده به کجا میشه اعتماد کرد. دیجی کالا خوبه ولی بازم همه چیزو نداره

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

ali.92
01-03-2015, 23:43
اصلا قابل اطمینان نیست

ali.92
01-03-2015, 23:49

اصلا قابل اطمینان نیست

ali.92
01-03-2015, 23:50
از دیروز نوشته منتظر تایید ولی رسید دیجیتالی هم داد و پرداخت آنلاین هم با موفقیت پرداخت شده.

والا اینطور که معلومه به نماد هم دیگه نمیشه اعتماد کرد.

تلفن هاشون هر سه خط یا مشغوله یا بعد از هزار بار تلاش که آزاد میشه کسی جواب نمیده شما حالا ببین چند نفر مثل من خرید کردند و هی تماس میگیرند برای برقراری ارتباط و کسی جواب نمیده.

من خرید داشتم.تازه امروز پستش کردن.بعد از یک روز مدام زنگ زدن که دیوونشون کردم بالاخره برام فرستادن.تاریخ ارسال رو زدن واس 4روز پیش منتها امروز فرستادن

ali.92
01-03-2015, 23:51
الان یه خانمی جواب دادن گفتن رسیدگی میشه .

ولی در کل این سایت به این خوبی طراحی شده و نماد هم داره دیگه اینترنت هم که میشه از همه طریقی متصل شد دیگه اگه یه جوابی از سایت میدادن اینقدر نگرانی بوجود نمیامد.

والا با این همه مشخصاتی که اعلام شده نماد هم دارن انبار هم نوشته دارن و موجودی کالاها هم براساس حساب شده وو بعضی موجود و باقی ناموجود هست خب طرف میگه پس صدرصد حساب شده دارن کار میکنن

من تا الان نشده از سایتی خرید کنم و بعد از واریز تماس بگیرم و جوابم رو ندند حتی بصورت تماس با ما و یا ایمیل جواب میدند ...

در هر حال ساعت کاری که نوشته اگر روی همون ساعت کاری حواب رو بدند از طریق همون سایت خب مشکلی پیش نمیاد.

حالا باز وقتی ارسال شد و دستم رسید همینجا اعلام میکنم دوستان دیگه هم بدونن.

از کلماتی قبیل من شخصا پیگیری میکنم.تا یه سایت دیگه براتون میفرستیم و فرستاده شده و پیک قرار بیاد استفاده میکنن

ali.92
01-03-2015, 23:54

دیجی کالا حرف نداره...از چشاتم بیشتر میتونی بهش اطمینان کنی.من خودم نزدیک 7 تا خرید ازش داشتم
داداشمم کلی ازش خرید کرده.کاملا سالم بوده.خدمت رسانی هم عالی بوده

ali.92
01-03-2015, 23:56
دوست گلم مادبرد و سی پی یو بود گوشی و تبلت و لپ تاپ که نبود. این نوع مادربرد و سی پی یو هم کسی خواسته بود که گیرم نیامد تو بازاز مجبور شدم البته سفارش هم تایید شد و ارسال شده البته تو سایتشون نوشته ارسال شده انشالا ک مشکلی نباشه و بدستمون برسه.

به نظرم کل موجودی هاشون دروغه...یه سایت با همچین امکاناتی باید یه شرکت باشه!!!که اینجا با چیزی که من فهمیدم فقط دوتا کارمند داشت!!!با سه تا خط
اس ام اس هم اصلا خبری نبود!

ali.92
01-03-2015, 23:58

من به تاپیک سر نزده بودم الان که سر زدم پاسخ بدم به دوستان با پیگیری های مکرر نه مادربرد همانی بود که خریداری شده بود و کالا هم بدون گارانتی بود که در سایت ذکر شده بود با گارانتی

و از همه اینها بدتر اینکه مادربردی که برای من ارسال شد در بازار بسیار ارزانتر بود و و بنده اگر این مدل را میخواستم که میتونستم خودم برم بگیرم مگه کسی دلش درد میکنه که یک مدل بخره و یک مدل دیگر و متفاوت براش ارسال بشه و گرانتر از بازار

بشخصه ازشون ناراضی ام و توصیه میکنم دیگر دوستان هم دقت کنن همچنین قرار بر این بود برای ما پست کنن و هزینه پست هم گرفته بودند ازم که با باربری ارسال کردند و بنده مجبور شدم این همه مسافت تا باربری و تحویل کالا و مجددا هزینه باربری رو حساب کنم و همچنین کالایی که ارسال شده بود فرق میکرد و........ دردسرهای تماس و........... استرس

تهدید کردم به پلیس فتا میگم و از طریق دادگستری هم اقدام میکنم.منتها الان نمیدونم چی فرستادن!!!

ali.92
02-03-2015, 00:01

مجبور شدم از طریق مراجع قانونی پیگیری کنم. سایت این شرکت قابل اعتمال نیست و موجودی هاش غلطه. اصلا هیچ چیز موجود نداره و من طی پیگیری متوجه شدم حتی شرکت ثبت نشده و ممکنه از منزل کار میکنند. پول مردم رو 10 20 روز تو حسابش نگه میداره و سود میره روش. آخرش یا پول رو پس میده یا جنس رو میفرسته و میبینید جنس درخواستی شما نبوده و باز مجبورید پس بدید. کاملا کلاه برداری هست. حتمی از پلیس فتا و بانکتون پیگیری کنید.

من باید چکار کنم؟؟؟
قرار فردا برام بیاد.با تیپاکس فرستادن.چک کردم دیدم درسته!!
منتها اگر همونی نبود که میخواستم چکار کنم؟؟؟برشگردونم؟؟
چطور از بانک پیگیری کردی؟؟

ali.92
02-03-2015, 00:03
کسی نیست جواب بده؟؟

ali.92
02-03-2015, 00:04
یکی شماره این طرفو بهم بده

ali.92
02-03-2015, 00:05
توروخدا کمک کنید
کسی نیست؟؟؟

milad golchin
02-03-2015, 01:53
توروخدا کمک کنید
کسی نیست؟؟؟
سلام.دادا شرمنده پیام دادی میخواستم جواب بدم میگفت باید حداقل 10 تا پست ارسال کرده باشی.09123854467.پیگیری کن.پیله شو بهت پولتو میده ایشالا.

ali.92
02-03-2015, 13:10
سلام.دادا شرمنده پیام دادی میخواستم جواب بدم میگفت باید حداقل 10 تا پست ارسال کرده باشی.09123854467.پیگیری کن.پیله شو بهت پولتو میده ایشالا.

امروز به دستم رسید...دیروز کلا داشتم بهشون زنگ میزدم...اینقد زنگ زدم خانومه خودش گفت پیگیر میشم میفرستم...گفت شماره عبیری رو بده گفت نمیشه...گفتم ببین اگر قرار باشه سرکار برم یا جنس رو اشتباه بفرستین کار به شکایت میرسه..تموم ترفندهاشونو میدونستم..شوکه شده بودن...فرستادنش بالاخره منتها یه روزم خراب شد...البته بنده هم به enamed گزارش دادم..شما هم به هر کی که میتونی خبر بده این سایت رو تحریم کنن ازش نخرن..اصلا سایت نیست ..
فقط مونده بودم اگر جنس رو اشتباه بفرستن چکار کنم..دهن سرویسا خود بسته مودم رو فرستاده بودن..خدا روشکر بسته بندی جعبه سالم بود..

hulk1
13-04-2015, 15:49
کاش زودتر این تایپیک رو دیده بودم ما هم به این مکافات گرفتار شدیم اصلا جواب نمیدن یک هفته هم گذشته! شما چجوری تونستید تماس برقرار کنید من یه روزه دارم زنگ میزنم یا جواب نمیدن یا....

بهتره همه شکایت کنند منم گول نماد رو خوردم!:n27::n27:

hulk1
13-04-2015, 15:50
:n34::n34::n34::n34:

Memonex
14-04-2015, 19:44
منم موندم کی به این سایت نماد داده !! تازه نمادشم ارواح عمش دو ستارست !! بابا اینجوری که نمیشه خیلی مسخرست ادم میاد به نماد اعتماد میکنه جنس میخره قرار باشه با نماد هم کلاهبرداری کنن پس فروشگاه اینترنتی یعنی کشک یعنی تجارت الکترونیک کلا تو ایران کشک

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

hulk1
16-04-2015, 11:38
به جای اینکه به چیزهای دیگه گیر الکی بدند نظارت رو فروشگاه ها رو شدید تر کنند. مگرنه اصلا نمیشه از نت خرید کرد

dmcie
17-04-2015, 08:00
شما چرا به enamad و پلیس فتا شکایت نمیکنید؟ کاری نداره که فرم شکایت آنلاین تو سایت هست. اگه تعداد شکایت ها زیاد بشه بالاخره رسیدگی میشه. این ساز و کار الکی ایچاد نشده.

hulk1
18-04-2015, 09:32
خیلی ها گزارش دادند و اون فرم رو پر کردند! یارو نه پول رو میخوره نه جنس رو نمیفرسته فقط اذیت میکنه جنس رو میفرسته بعد ده روز معمولا هم اون جنسی نیست که تو میخواهی چون انبار نداره اصلا، بخواهی مرجوع کنی جواب تلفن رو کسی نمیده! بعد کلی اعصاب خوردی میگی ولش کن گور باباش،ولی من شکایتم رو میکنم ،جالب اینجاست ایشون دو تا سایت دارند!

ali.92
18-04-2015, 23:21
09123854467
این شمارشه...

fafool70
22-04-2015, 20:17
بله متاسفانه منم 21 فروردین یک باتری one m8 سفارش دادم بعد از 11 روز پیگیری که گفتن نیست و نمیشه لغو شد .و برای بازگشت پول باهاشون تماس گرفتم .بعد از هزار بار گفتن چون کارت به اسم باباته نمیشه . هیچی فردا برم کارت بگیرم به اسم خودم بهشون شماره کارت بدم . فرستادن حتما حتما بعد ش شکایت میکنم در سایت پلیس فتا و enamad دوستان از سایت کلاه بردار lapbuy.com خرید نکنید با تشکر

saeid30
31-07-2015, 13:50
سلام به همه دوستان
این کاش این تاپیک رو زودتر میدیدم الان خیلی اعصابم خورده منم یک جنسی ازشون خریدن الان که روز جمعه هست سه شنبه صبح بصورت الکترونیکی پول رو به حسابشون ریختم تا الان هم نه کد رهگیری توی سایت هست و نه بهم چیزی دادن زنگم زدم بعد از 200 بار تماس گرفتم میگن بین 1 تا 6 روز تا الان چهار روز گذشته
با این صحبتهایی که دوستان کردم منم به عاقبتشون دچار میشم
به نظرتون چیکار کنم؟
اصلا عقلم کار نکرد که اول یک جستجویی چیزی بکنم بعد خرید کنم.
خدا این بارو به خیر بگذرونه من دیگه غلط بکنم خرید اینترنتی بکنم

fafool70
07-08-2015, 01:36
سلام به همه دوستان
این کاش این تاپیک رو زودتر میدیدم الان خیلی اعصابم خورده منم یک جنسی ازشون خریدن الان که روز جمعه هست سه شنبه صبح بصورت الکترونیکی پول رو به حسابشون ریختم تا الان هم نه کد رهگیری توی سایت هست و نه بهم چیزی دادن زنگم زدم بعد از 200 بار تماس گرفتم میگن بین 1 تا 6 روز تا الان چهار روز گذشته
با این صحبتهایی که دوستان کردم منم به عاقبتشون دچار میشم
به نظرتون چیکار کنم؟
اصلا عقلم کار نکرد که اول یک جستجویی چیزی بکنم بعد خرید کنم.
خدا این بارو به خیر بگذرونه من دیگه غلط بکنم خرید اینترنتی بکنم

از آنلاین پیشرو خریدی؟؟ ببین از سایت معتبر مثل دیجی کالا خریدم مشکل نبوده . از آل دیجیتالم خوبه .
اگه از آنلاین پیشرو گرفتی خیلی آدم های عوضی هستن پول رو نگه میدارن میگن دارن دنبال جنس میگردن .ایتقدر باید زنگ بزنی تا پول و برگردونن . تو بزنگ بگو جنس و نمیخوام پول بدین شماره کارت بده . من تو سایت enamad شکایت کن ازشون و بگو پول رو نریزین پلیس فتا شکایت میکنم .

khodadadimorteza
12-09-2015, 14:15
سلام دوست عزیز، برو به صفحه اصلی سایت. سمت راست روی نماد کلیک کن یک صفحه باز میشه که نشوندهنده‌ی اینه که ما میتونیم به این سایت اعتماد کنیم. در ضمن می تونی به این سایت بری و سایت مورد نظر را جستجو کنی: Enamad.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در ضمن شما می تونید خرید های نقدی خود را از سایت های شناخته شده تر بکنید مانند: digikala ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا Alldigitall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و... بکنی.
با آرزوی سلامتی
:n18:

digital32
07-10-2015, 10:27
دوست عزیز خواهش میکنم اگه ممکنه شمارشو به منم بده بهش زنگ بزنم...کلی پول ازم رفته..گول نماد الکترونیک رو خوردم!!!!

fafool70
07-10-2015, 11:31
دوست عزیز خواهش میکنم اگه ممکنه شمارشو به منم بده بهش زنگ بزنم...کلی پول ازم رفته..گول نماد الکترونیک رو خوردم!!!!

شکایت تو سایت enamaad و پلیس فتا خیلی زودتر پولت برمیگرده. شمارش هم تو قسمت ارتباط با ما توی سایتشون هست

ali-xc
23-11-2015, 14:49
سلام
منم 8 روز پیش ازشون یه باتری برای لپتاپ خریدم هنوز نفرستادن.ای کاش زودتر این تاپیک رو میدیدم.هرچی هم زنگ میزنم جواب نمیدن.دوستان شکایت کنم به فتا بنظرتون جواب میده؟خیلی دنگ و فنگ داره؟

fafool70
23-11-2015, 19:04
سلام
منم 8 روز پیش ازشون یه باتری برای لپتاپ خریدم هنوز نفرستادن.ای کاش زودتر این تاپیک رو میدیدم.هرچی هم زنگ میزنم جواب نمیدن.دوستان شکایت کنم به فتا بنظرتون جواب میده؟خیلی دنگ و فنگ داره؟

صبح زنگ بزن .
اره اولین بار شکایت کن تو سایت enamaad و بعد توی سایت پلیس فتا . توی سایت فت هم شکایت کنی. فایده نداره اینا پر رو شدن منم باید شکایت کنم مردم رو سرکار میزارن. لینک این فرومم بده بگو این همه کلاه برداری میکنن

ali-xc
23-11-2015, 19:47
09123854467
این شمارشه...
آقا مطمئنی شمارش همینه؟زنگ میزنم جواب نمیده.

Ali_softcenter
27-11-2015, 19:48
بارها گفته شده که نماد الکترونیکی دلیلی بر این نیست که طرف آدم خوبیه! یا کلاه بردار نیست! باز ملت میگن گول نماد رو خوردیم!

خوبه نماد رو که باز میکنی اولش بولد نوشته!

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد.

یعنی نماد فقط اسم و آدرس طرف رو مشخص میکنه!

ali-xc
28-11-2015, 20:18
بارها گفته شده که نماد الکترونیکی دلیلی بر این نیست که طرف آدم خوبیه! یا کلاه بردار نیست! باز ملت میگن گول نماد رو خوردیم!

خوبه نماد رو که باز میکنی اولش بولد نوشته!

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد.

یعنی نماد فقط اسم و آدرس طرف رو مشخص میکنه!
بله درسته.ولی وقتی شاکی زیاد داره میتونن که نمادش رو بگیرن.
هفته ی قبل دو شنبه بالاخره موفق شدم تماس بگیرم.طرف میگه این باطری توی ایران نیست.خیلی شکر میخورین که جنسی رو که ندارین میفروشین.قرار شدن تا 24 ساعت پول رو برگردونن هنوز دارن برمیگردونن.
دوستانی که تجربه شکایت دارن یا تونستن پولشون رو از این آدما بگیرن بگن لطفا.

fafool70
28-11-2015, 20:26
هفته ی قبل دو شنبه بالاخره موفق شدم تماس بگیرم.طرف میگه این باطری توی ایران نیست.خیلی شکر میخورین که جنسی رو که ندارین میفروشین.قرار شدن تا 24 ساعت پول رو برگردونن هنوز دارن برمیگردونن.

ببین به من هم گفتن باتری تو بازار نبوده..پول تو حسابشون که رفت باهاش کار میکنن .بعد میگن نیست .منم بعد یه هفته برگردوند بهم ..اینقد زنگ بزن تا برگردونه بهت. تو سایت نماد هم شکایت کن

ali.92
30-11-2015, 13:24

من اینقد پیله شدم زنگ زدم تا بالاخره جنسمو فرستادن...البته همون جعبه رو واسم پست کردم!!مودم خریده بوئدم....باید پیله بشی...اگر جواب نداد تهدید کن...بگو به پلیس فتا میگم..واقعا هم اینو بگو....نمیدونم چرا تا حالا این دزدهارو مسدود نکردن...

masoud3311
01-12-2015, 23:13
دوستان از کیمیا انلاین هم خرید نکنین من 2 بار ازشون خرید داشت یک مورد هارد اکسترنال بود که معیوب برام فرستادن و مجبور شدم 4 تا هزینه بیخودی تیپاکس بدم اخرشم راضی نبودم. یک بار هم لپتاب دل برای یکی از دوستان ازشون خریدم که لپتاب باز شده بود اینقدر ناشیانه اینکارو کرده بودن که حتی پیچ نو هم ننداخته بودن خیلی تابلو بود. احیانا لپتاب ریفر بیش یا تعمیری بهمون انداختن اونجا هم کلی اذیت شدم. پیشنهاد من اینه که به خاطر چند تومن این ور اون ور گول کیمیا انلاین و خیلی از سایتهای نامعتبر رو نخورید بیشتر هزینه کن ولی مطمین خرید کن.
اها یادم افتاد یکبار هم یکی از دوستام ازشون پاور خریده بود 2 سال پیش به قیمت 25 تومان ولی پاور سوخته ارسال کرده بودند اون بدبخت هم دیگه پیگیرش نشد اخه فقط پول تیپاکس 10 تومان بود:n29:

ali-xc
04-12-2015, 12:13
من اینقد پیله شدم زنگ زدم تا بالاخره جنسمو فرستادن...البته همون جعبه رو واسم پست کردم!!مودم خریده بوئدم....باید پیله بشی...اگر جواب نداد تهدید کن...بگو به پلیس فتا میگم..واقعا هم اینو بگو....نمیدونم چرا تا حالا این دزدهارو مسدود نکردن...
والا تهدید به شکایت هم کردم ظاهرا که جواب نداد.چون پول برگشت نخورد.دیگه تماس گرفتن با اینا بعد از تهدید به شکایت فایده نداره.در اولین فرصت باید برم شکایت کنم

fafool70
04-12-2015, 12:42
والا تهدید به شکایت هم کردم ظاهرا که جواب نداد.چون پول برگشت نخورد.دیگه تماس گرفتن با اینا بعد از تهدید به شکایت فایده نداره.در اولین فرصت باید برم شکایت کنم

دوست عزیز ما فقط گفتیم تهدید کن؟؟ گفتیم برو شکایت کن توی سایت .شما اگه دو هفته پیش ک بهت گفتیم شکایت میکردی الان پولت تو جیبت بود .امسال شما ایتقدر شل میگیرید کاری ندارن باهاشون .اولین فرصت هم نداره .به جای ول چرخیدن توی سایت ها نیم ساعت بشین پولتو برگردون شکایت کن . این حرفامم سر دلسوزیه نه چیز دیگه

ali-xc
04-12-2015, 16:19
دوست عزیز ما فقط گفتیم تهدید کن؟؟ گفتیم برو شکایت کن توی سایت .شما اگه دو هفته پیش ک بهت گفتیم شکایت میکردی الان پولت تو جیبت بود .امسال شما ایتقدر شل میگیرید کاری ندارن باهاشون .اولین فرصت هم نداره .به جای ول چرخیدن توی سایت ها نیم ساعت بشین پولتو برگردون شکایت کن . این حرفامم سر دلسوزیه نه چیز دیگه
اگه منظورتون از سایت,سایت نماد هست که دوبار شکایت نوشتم.اگه منظورتون شکایت به دادسرا هست که نرفتم هنوز.

fafool70
04-12-2015, 17:13
اگه منظورتون از سایت,سایت نماد هست که دوبار شکایت نوشتم.اگه منظورتون شکایت به دادسرا هست که نرفتم هنوز.

دادسرا رو نمیدونم . ولی پلیس فتا هم واسه این چیزا شکایت داره . لینک توی سایتش هست .اکه ندیدی سرچ کن تو گوگل

rahman1643
05-12-2015, 10:35
سلام .متاسفانه بنده هم از این سایت 14 روز پیش خرید کردم و فهمیدم نامعتبر هستند و بعد 14 روز میگن جنس شما رو نداریم بفرستیم در صورتی که 3 بار گفتن فرستادیم .

opticman
05-12-2015, 15:45
متاسفانه این کلاه سر من هم رفته. 8 روز پیش ازشون گوشی خریدم ولی ارسال نشد، امروز زنگ زدم تهدید کردم که اگه تا شب پولم رو عودت ندید ازتون تو سایت Eنمادو پلیس فتا شکایت می کنم و فردا هم از طریق دادسرا شاکی می شم .
واقعا هم تصمیمم همینه که ازشون شکایت کنم، شکایت تو اون دو تا سایت که روال خاصی نداره ولی کسی از دوستان تا حالا از طریق دادگستری شکایت کرده تا بدونم روال کار به چه صورتی هست و چقدر زمان می بره تا به نتیجه برسه؟

از مدیر محترم خواهش می کنم عنوان تاپیک رو عوض کنن و اسم فروشگاه آنلاین پیشرو رو در نامگذاری جدید لحاظ کنند تا در سرچ گوگل اون بنده خدایی که می خواد در مورد این سایت تحقیق کنه زودتر به نتیجه برسه.

fafool70
05-12-2015, 16:32
متاسفانه این کلاه سر من هم رفته. 8 روز پیش ازشون گوشی خریدم ولی ارسال نشد، امروز زنگ زدم تهدید کردم که اگه تا شب پولم رو عودت ندید ازتون تو سایت Eنمادو پلیس فتا شکایت می کنم و فردا هم از طریق دادسرا شاکی می شم .
واقعا هم تصمیمم همینه که ازشون شکایت کنم، شکایت تو اون دو تا سایت که روال خاصی نداره ولی کسی از دوستان تا حالا از طریق دادگستری شکایت کرده تا بدونم روال کار به چه صورتی هست و چقدر زمان می بره تا به نتیجه برسه؟

از مدیر محترم خواهش می کنم عنوان تاپیک رو عوض کنن و اسم فروشگاه آنلاین پیشرو رو در نامگذاری جدید لحاظ کنند تا در سرچ گوگل اون بنده خدایی که می خواد در مورد این سایت تحقیق کنه زودتر به نتیجه برسه.

وای خدا ببین اینا چقد شاخ شدن واسه مردم تو این دو هفته سه تا کلاه برداری .
خدا خیرت بده خوب دیجی کالا تا وقتی هست تا وقتی بامیلو هست چرا از یه سایت نشناخته خرید می کنید .من هم اگه خرید کردم واقعا گشتم گشتم دنبال باتری m8 نبود دیدم این نوشته داریم .آخر سر بعد ده روز پولمو با زنگ و شوایت تو سایت نماد پس گرفتم. دوستان توجه کنند در سایت پلیس فتا شوایت کنید خواهش میکنم ازتون شکایت کنید حتی اگه گفتند میخوایم پس بدیم .

opticman
05-12-2015, 22:46
وای خدا ببین اینا چقد شاخ شدن واسه مردم تو این دو هفته سه تا کلاه برداری .
خدا خیرت بده خوب دیجی کالا تا وقتی هست تا وقتی بامیلو هست چرا از یه سایت نشناخته خرید می کنید .من هم اگه خرید کردم واقعا گشتم گشتم دنبال باتری m8 نبود دیدم این نوشته داریم .آخر سر بعد ده روز پولمو با زنگ و شوایت تو سایت نماد پس گرفتم. دوستان توجه کنند در سایت پلیس فتا شوایت کنید خواهش میکنم ازتون شکایت کنید حتی اگه گفتند میخوایم پس بدیم .
من الان حدود ده ساله که خرید اینترنتی انجام میدم و هیچ وقت به مشکل برنخورده بودم این اولین باره ، وقتی دیدم قیمتش نسبت به بقیه فروشگاه ها پایین تره و نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره هم داره دیگه خیالم راحت شد از بابت مطمئن بودن سایت اما ...
من تو سایت e نماد شکایت کردم ولی سایت پلیس فتا رو برای من باز نمی کنه برای شما هم همین طوره؟

fafool70
05-12-2015, 23:07
من الان حدود ده ساله که خرید اینترنتی انجام میدم و هیچ وقت به مشکل برنخورده بودم این اولین باره ، وقتی دیدم قیمتش نسبت به بقیه فروشگاه ها پایین تره و نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره هم داره دیگه خیالم راحت شد از بابت مطمئن بودن سایت اما ...
من تو سایت e نماد شکایت کردم ولی سایت پلیس فتا رو برای من باز نمی کنه برای شما هم همین طوره؟

اره واسه منم سایت پلیس فتا رو باز نمی کنه معلوم نیست چشه .مثلا پلیس فتا ما باید همیشه در دسترس باشه الان مشکل داره

Afshin405
06-12-2015, 04:28
هیچوقت تلفنی یا از طریق اینترنت چیزی نخرید بعدش داستان میشه بازار بیرون هست دیگه چه کاریه////

rahman1643
06-12-2015, 07:58
الان 24 ساعت شده پولمو ندادن.منتظرم خطاشون باز بشه زنگ بزنم .من enamad شکایت کردم سایت فتا ارور میده و نوشته هم که باید حضوری بریم شکایت کنیم.خداکنه پولمو بدن چون گوشی مال من نبوده برا دوستم خریدم بهش گفتم ارزونتره گارانتیش اصلیه کلی از خرید اینترنتی تعریف کردم .حقیقت قصد داشتم از دیجی کالا بخرم بخاطر قیمت پایین کلاه سرم رفت .تا الان من 74 بار از دیجی کالا خرید داشتم یبار مشکل نداشتم .این بار این داستان پیش اومد .

ali-xc
06-12-2015, 11:15
فرم شکایت توی نماد و پلیس فتا کشکه.هیچ رسیدگی نمیشه.باید حضوری رفت دادسرا.

rahman1643
06-12-2015, 23:23
نزدیک به 48 ساعته پولمو ندادن.امروز جواب تلفنمم دیگه ندادن
با امروز 16 روزه پول من دست ایناست یقرون دو قرونم نیست

ali-xc
08-12-2015, 00:01
نزدیک به 48 ساعته پولمو ندادن.امروز جواب تلفنمم دیگه ندادن
با امروز 16 روزه پول من دست ایناست یقرون دو قرونم نیست
برا من 23 روز شده.ولی پول من فک کنم خیلی کمتر از شما باشه.اگه نتیجه ایی گرفتین اینجا بزارین لطفا.

rahman1643
08-12-2015, 07:25
دیروز بهانش این بود که سقف کارت به کارت تمام شده امروز نمیدونم چی میخواد بگه.قول داده بودن تا ساعت6 بعداظهر بریزن باز خبری نشد.امروز میرم دادسرا...
شما هم شماره تماستو بده در ارتباط باشیم .پیام خصوصی کن برام

onlinepishro
08-12-2015, 14:04
با سلام و احترام

بنده محسن احمدی مسئول امور بیرونی سایت در فضای مجازی در فروشگاه آنلاین پیشرو هستم و مسئولیت بنده رسیدگی به مسائل بیرونی شرکت در فضای مجازی هستش ، اکثر کاربرانی که در این تاپیک مشکلشون رو مطرح کردند 100% مشکلشون با پیگیری شخص مشتری و کارمندان شرکت حل شده ولی همچنان مشکلشون بدون اطلاع رسانی حل شدن مشکل در این تاپیک برقرار هستش ، در فروشگاه آنلاین پیشرو از 3 طریق میتونید سفارشتون رو بررسی و به راحتی حل کنید :

1- تماس تلفنی
2- ثبت تیکت پشتیبانی
3- ثبت شکایت در سامانه شرکت

کاربرانی که تمایلی برای استفاده از این سه طریق نداشتند و از طریق این تاپیک در حال رفع مشکلشون هستند بنده در خدمتشون هستم و اگر مشکلی هست بجای این که پشت سر یه شرکت بد بگیم با هم دیگه اون مشکل رو به بهترین نحو حل کنیم. در صورتی که کاربری مشکلی با فروشگاه آنلاین پیشرو داره از همین طریق اعلام کنه بنده تا 100% کار پیگیری خواهم کرد.

با تشکر از کاربران محترم سایت پی سی ورد و آنلاین پیشرو

ali-xc
08-12-2015, 16:13
دیروز بهانش این بود که سقف کارت به کارت تمام شده امروز نمیدونم چی میخواد بگه.قول داده بودن تا ساعت6 بعداظهر بریزن باز خبری نشد.امروز میرم دادسرا...
شما هم شماره تماستو بده در ارتباط باشیم .پیام خصوصی کن برام
پول من برگشت خورد.انشاالله که مشکل شما هم حل بشه.
ولی حتما از طریق نماد پیگیری میکنم.امروز هم به نماد زنگ زدم و با کارشناسشون صحبت کردم.فردا هم زنگ میزنم پیگیری میکنم.
واقعا خیلی وقیح هستن.پول رو چند روز نگه میدارن و از سودش استفاده میکنن.

onlinepishro
08-12-2015, 16:37
با سلام و احترام

بنده محسن احمدی مسئول امور شرکت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هستم ، اکثر کاربرانی که در این تاپیک مشکلشون رو مطرح کردند مشکلشون با پیگیری شخص کاربر و کارمندان شرکت آنلاین پیشرو 100 در صد حل شده ، ولی هنوز مشکلشون مطرح هستش ، در صورتی که کاربری با فروشگاه آنلاین پیشرو مشکل حل نشده ای داره بنده در همین تاپیک در خدمتشون هستم و به جای این که پشت سر شرکت بد بگیم مشکل رو به بهترین نحو حل کنیم ..

با تشکر از کاربران پی سی ورد و آنلاین پیشرو
موفق باشید.

fafool70
08-12-2015, 18:44
پول من برگشت خورد.انشاالله که مشکل شما هم حل بشه.
ولی حتما از طریق نماد پیگیری میکنم.امروز هم به نماد زنگ زدم و با کارشناسشون صحبت کردم.فردا هم زنگ میزنم پیگیری میکنم.
واقعا خیلی وقیح هستن.پول رو چند روز نگه میدارن و از سودش استفاده میکنن.

خدا رو شکر .بله همین کارو میکنن! ببین حتما پیگیر باش . در شبکه اجتماعی که هستی حتما اطلاع رسانی کن به دوستات . بگو از این سایت خرید نکنن

ali-xc
08-12-2015, 22:21
با سلام و احترام

بنده محسن احمدی مسئول امور بیرونی سایت در فضای مجازی در فروشگاه آنلاین پیشرو هستم و مسئولیت بنده رسیدگی به مسائل بیرونی شرکت در فضای مجازی هستش ، اکثر کاربرانی که در این تاپیک مشکلشون رو مطرح کردند 100% مشکلشون با پیگیری شخص مشتری و کارمندان شرکت حل شده ولی همچنان مشکلشون بدون اطلاع رسانی حل شدن مشکل در این تاپیک برقرار هستش ، در فروشگاه آنلاین پیشرو از 3 طریق میتونید سفارشتون رو بررسی و به راحتی حل کنید :

1- تماس تلفنی
2- ثبت تیکت پشتیبانی
3- ثبت شکایت در سامانه شرکت

کاربرانی که تمایلی برای استفاده از این سه طریق نداشتند و از طریق این تاپیک در حال رفع مشکلشون هستند بنده در خدمتشون هستم و اگر مشکلی هست بجای این که پشت سر یه شرکت بد بگیم با هم دیگه اون مشکل رو به بهترین نحو حل کنیم. در صورتی که کاربری مشکلی با فروشگاه آنلاین پیشرو داره از همین طریق اعلام کنه بنده تا 100% کار پیگیری خواهم کرد.

با تشکر از کاربران محترم سایت پی سی ورد و آنلاین پیشرو

جناب آقای احمدی اگه واقعا همین عنوانی که اعلام کردین دارین توجه فرمایید!
تماس تلفنی؟
شوخی می فرمایید؟
شما اصلا به تلفن پاسخگو نیستین!از هر 40-50 بار تماس گرفتن شاید شانسی یک بار جواب بدین.
نکته جالب اینه که توی این سه هفته شما فقط سه شنبه ها جواب دادین!اونم با کلی معطلی!
ایمیل و تیکت پشتیبانی پیشکش!
چیزی هم به اسم شرکت وجود نداره شما اصلا کالایی ندارین که بفروشین.اول جنس میفروشین بعد میگردین ببینین آیا میتونین پیدا کنین یا نه که در اکثر مواقع قاعدتا نمیتونین.پول چند وقت توی حسابتون میمونه و از سودش استفاده میکنین.
واقعا وقیح هستین!

fafool70
08-12-2015, 23:20
با سلام و احترام

بنده محسن احمدی مسئول امور شرکت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هستم ، اکثر کاربرانی که در این تاپیک مشکلشون رو مطرح کردند مشکلشون با پیگیری شخص کاربر و کارمندان شرکت آنلاین پیشرو 100 در صد حل شده ، ولی هنوز مشکلشون مطرح هستش ، در صورتی که کاربری با فروشگاه آنلاین پیشرو مشکل حل نشده ای داره بنده در همین تاپیک در خدمتشون هستم و به جای این که پشت سر شرکت بد بگیم مشکل رو به بهترین نحو حل کنیم ..

موفق باشید.

.... همینجا صد نفر هرکسی خرید کرده بعد دو هفته با هزار بدبختی پولشو گرفته یا نگرفته .خود من چندماه پیش سفارش دادم هیچ تیکت و ایمیل و تلفنی جواب نمیدادین. هزار بار تماس گرفتم امروز فردا میکردین . بلاخره بزور با شکایت توی نماد پس دادین پول رو . همه دقیقن همون داستان من و داشتن . پول رو تو حساب نگه میدارین میگید بچه ها رفتن بگردن دنبالش پیدا کنن جنست رو . من حتما از طریق پلیس فتا پیگیر میکنم این کلاه برادری شما رو . تازه نصفشون این سایت رو پیدا نمیکنن

onlinepishro
09-12-2015, 11:16
جناب آقای احمدی اگه واقعا همین عنوانی که اعلام کردین دارین توجه فرمایید!
تماس تلفنی؟
شوخی می فرمایید؟
شما اصلا به تلفن پاسخگو نیستین!از هر 40-50 بار تماس گرفتن شاید شانسی یک بار جواب بدین.
نکته جالب اینه که توی این سه هفته شما فقط سه شنبه ها جواب دادین!اونم با کلی معطلی!
ایمیل و تیکت پشتیبانی پیشکش!
چیزی هم به اسم شرکت وجود نداره شما اصلا کالایی ندارین که بفروشین.اول جنس میفروشین بعد میگردین ببینین آیا میتونین پیدا کنین یا نه که در اکثر مواقع قاعدتا نمیتونین.پول چند وقت توی حسابتون میمونه و از سودش استفاده میکنین.
واقعا وقیح هستین!

با سلام و احترام

به مدیریت آنلاین پیشرو این پیام شما گزارش شد ، در صورت تایید ایشون در همین تاپیک تصاویر انبار شرکت به اطلاع خواهد رسید ، شرکت های بزرگ و کوچک دارای دوستان ، همراهان و منتقدانی هستند که برای ادامه فعالیت و بهبود کار مستمر وجود منتقدان ( البته انتقاد محترمانه ) طبیعی و لازم هستش ، بنده در این بحث شرکت کردم که در صورتی که مشکل رفع نشده ای دارید با توجه به حجم بالای کاری مسئولان شرکت بنده نیز کار شمارو پیگیری و حل کنم ، در صورتی که مشکلی با آنلاین پیشرو دارید که حل نشده بنده در این تاپیک در خدمت شما هستم...

با تشکر
موفق باشید

onlinepishro
09-12-2015, 11:31
.... همینجا صد نفر هرکسی خرید کرده بعد دو هفته با هزار بدبختی پولشو گرفته یا نگرفته .خود من چندماه پیش سفارش دادم هیچ تیکت و ایمیل و تلفنی جواب نمیدادین. هزار بار تماس گرفتم امروز فردا میکردین . بلاخره بزور با شکایت توی نماد پس دادین پول رو . همه دقیقن همون داستان من و داشتن . پول رو تو حساب نگه میدارین میگید بچه ها رفتن بگردن دنبالش پیدا کنن جنست رو . من حتما از طریق پلیس فتا پیگیر میکنم این کلاه برادری شما رو . تازه نصفشون این سایت رو پیدا نمیکنن

با سلام و احترام

در صورتی که کار مشتری با تاخیر حل شده باشه قطعا کارمندان شرکت بابت تاخیر بوجود آمده عذر خواهی کرده اند و اگر نکردند بنده از طرف کل مجموعه آنلاین پیشرو عذر خواهی میکنم ، مشکلاتی در قسمت تیکت های شرکت حدود 3 یا 4 ماه پیش بود که پس از 3 روز حل شد و از اون روز به بعد تمامی تیکت ها با موفقیت ثبت میشوند و توسط کارمندان شرکت پاسخ داده میشوند. شخص خود من بارها از سایت های زیادی خرید اینترنتی کردم که چند تا از خریدهایی که کردم ناموفق بوده و خیلی ناراضی بودم ولی هیچ وقت اون سایت رو کلاه بردار نمیدونم ، در صورتی که انتقادی از شرکت یا هر جای دیگه ای هستش بهتر هستش اون انتقاد محترمانه باشه تا ایراد ها و مشکلات اون شرکت برای کاربران و مشتریان دیگر به نحو احسنت برطرف بشه ...

با تشکر
موفق باشید

fafool70
09-12-2015, 12:11
با سلام و احترام

در صورتی که کار مشتری با تاخیر حل شده باشه قطعا کارمندان شرکت بابت تاخیر بوجود آمده عذر خواهی کرده اند و اگر نکردند بنده از طرف کل مجموعه آنلاین پیشرو عذر خواهی میکنم ، مشکلاتی در قسمت تیکت های شرکت حدود 3 یا 4 ماه پیش بود که پس از 3 روز حل شد و از اون روز به بعد تمامی تیکت ها با موفقیت ثبت میشوند و توسط کارمندان شرکت پاسخ داده میشوند. شخص خود من بارها از سایت های زیادی خرید اینترنتی کردم که چند تا از خریدهایی که کردم ناموفق بوده و خیلی ناراضی بودم ولی هیچ وقت اون سایت رو کلاه بردار نمیدونم ، در صورتی که انتقادی از شرکت یا هر جای دیگه ای هستش بهتر هستش اون انتقاد محترمانه باشه تا ایراد ها و مشکلات اون شرکت برای کاربران و مشتریان دیگر به نحو احسنت برطرف بشه ...

با تشکر
موفق باشید

من که برام ثابت شد چی به چیه سعی نکنید شرکت رو بزرگ کنید آنلاین پیشرو و فلان . من خریدم سه ماه پیش نبوده قبل از اون بوده. تازه وقتی من اینجارو پیدا کردم فهمیدم قبل من هم کسانی بودن همین بلا سرشون اومده .اینقد راست میگی انبار داری چرا تا پول میاد و خرید میکنه با فردا پست نمیشه؟؟ چرا شمایی که ادعا داری شرکت آنلاین پیشرو پیشرو میکنی نه تلفن درست حسابی داری نه تیکت نه پشتیبانی؟؟ یک تلفن داری طرف ساعت 12 از خواب پا میشه تو خونه دقیقن معلومه تو رختخوابه اونم با هزار بدبختی و مشغولی اگه برداره بعد ساعت 3 ظهر هم که کلا ارتباط قطع میشه که تلفن گویا میگه مشترک گرامی از 10 تا 4 تماس بگیر . خوب آخه مسخره کسی که سایت فروش داره باید چندین اپراتور داشته باشه 24 ساعت جواب بدن . بعدم میگه بچهوها رعتن سراغ جنست واست گیرش بیارن و هر روز تکرار میشه این حرف تا دو هفته مگه شرکت زدی نباید انبار داشته باشی که موجود کنی و زود بفرستی. من خودم خرید نکردم؟؟ هر سایت معتبر که بگی و اسمشو نمیارم با فرداش فرستاده شده بعد سه روز دستم بوده.
الان شما میری یه انبار از یکی پیدا میکنی چهارتا عکس میگیری میگه مال ماست .
من به تمام کسایی که اینجا میان توصیه میکنم بردار من از این سایت نخرید . اگر خریدید دیگه با خودتون هست که دردسرش رو دارین وگرنه چیزی گیر من نمیاد .

erfan20120
09-12-2015, 12:25
من در تاریخ 94/09/01 یک لپ تاپ ایسوس مدل N501jw به قیمت 4.960.000 تومان از فروشگاه آنلاین پیشرو سفارش دادم. داخل سایت نوشته بود که محصول برای شهرستان ها تا حداکثر 6 روز کاری ارسال میشه. اما این مدت گذشت و هیچ خبری از محصول من نبود. با شرکت تماس گرفتم و اون ها گفتن محصول ارسال شده و تا یه ساعت دیگه کد پیگیری رو براتون میفرستیم. من تا 4 ساعت صبر کردم ولی خبری از کد پیگیری نبود. دوباره زنگ زدم کسی جواب نداد و هر چی تلاش کردم کسی پاسخگو نبود. تا این که کار من افتاد روز بعد. روز بعد تماس گرفتم و به من گفتن که جناب شما نسخه ای که سفارش دادی حافظه گرافیکیش 4 گیگابایتی بوده ولی ما نسخه 2 گیگابایتی داریم، اگر میخواید اینو براتون بفرستیم یا این که یه مدل دیگه انتخاب کنید یا پولتون رو پس بدیم. اگر هم همون مدل رو میخواید باید صبر کنید تا بار برای ما بیاد و در اسرع وقت براتون بفرستیمش. من گفتم عیب نداره. سه روز هم صبر کردم و باز خبری نشد. اینبار تماس گرفتم و گفتم سفارش رو کنسل کنید و مبلغ رو بازگشت بدید. اون آقا از من شماره کارت گرفت و گفت مبلغ تا حداکثر 24 ساعت دیگه توی حسابته. الآن 96 ساعت میگذره و هیچ خبری از پول من نیست و همش امروز و فردا میکنن. منم حقیقتا دیگه صبرم تموم شد و صبح امروز رفتم دادسرا و از این فروشگاه شکایت کردم و شمایت رو هم به نام شخصی که مبلغ رو به حسابش واریز کردم (مرتضی عبیری) تنظیم کردم. روز قبلش هم به enamad و هم به پلیس فتا شکایت کردم و امروز هم حضوری به دادسرا شکایت کردم. قسم خوردم تا بسته شدن فروشگاه آنلاین پیشرو پیش برم. در ضمن دادسرا به من اعلام کرد که اگر شخص خوانده مبلغ شما رو برنگردونه دوباره یه دادخواست تنظیم میکنیم که تمام حساب های این شرکت رو بلوکه کنن. میخوام تا تهش برم ...

opticman
09-12-2015, 13:05
با سلام و احترام

موفق باشید.

سلام
آقای احمدی شما گفتید که مشکل خریدارها در اسرع وقت حل میشه.
من الان یک هفته بیشتره که انصرافم از خرید رو به فروشگاه شما اعلام کردم ولی هنوز پول رو عودت ندادند ( تا حالا 3 بار ازم شماره کارت گرفتن ولی پول رو نریختن بحسابم )
لطفا شما این مشکل رو پیگیری کنید و هر زمان که پول رو بحسابم واریز کردن تصویر فیش واریزی ( چه با ATM یا اینترنت بانک یا موبایل بانک یا فیش واریزی ) رو در همین تاپیک بذارید تا صحت گفتار شما برای سایر کاربرها هم مشخص بشه.
شماره سفارشم در فروشگاه آنلاین پیشرو اینه : 027739

hamid3369
09-12-2015, 13:08
تجربه نشان داده که هر چیزی رو نمیشه انلاین خرید

ali-xc
09-12-2015, 17:39
میخوام تا تهش برم و یکبار برای همیشه این شرکت دزد و کلاه بردار رو از ریشه بردارم.
دمت گرم.بهترین کار ممکنه.

amin885
09-12-2015, 18:50

سلام دوستان بنده هم که از صبح تا شب تماس گرفته و کسی جواب تلفن نمیداد و این نماد الکترونیکی واقعا چیز معتبری برای ارزیابی یک فروشگاه هست یا نیست؟ و بنده فکر میکنم وقتی شخصی خریدی رو انجام میده به اعتماد نماد الکترونیکی باید این حق رو داشته باشه که وقتی 24 ساعت نشست و مدام تلفن شرکت رو گرفت و جوابش رو ندادند و مشتری هم پرداخت رو انجام داده و الان بلاتکلیفه با پیگیری از این فروشگاه به مشتری جواب درستی داده بشه . بعد ده روز جنسی برام میفرستن که اصلا با سفارش همخوانی نداره و حتی مبلغ جنس فرستاده شده هم کمتر از قطعه ای هست که بجای سفارش اصلی فرستادین! اون هم مشتری مجبور بشه قبول کنه از ترس اینکه اگر همینم نگیرم پولمم از دستم رفته.

واقعا بنده هنوز یادمه چقدر استرس داشتم و چقدر اذیت شدم سر این خرید . حتی بنده یادمه هزینه پست رو هم پرداخت کردم که بعد از تحویل بار پس کرایه بود مجددا هم از من هزینه پست گرفته شد و حتی اون چیزی که سفارش داده بودم نبود و قطعه دیگری برام فرستاده بودند که من میتونستم حداقل 50 هزار تومن کمتر همین قطعه رو از بازار تهیه کنم و فقط بخاطر نوع قطعه من حاضر به خرید شده بودم وگرنه دلیلی نداشت بیام جنسی رو از سایتی بخرم که با 10 روز تاخیر و جواب تماس ندادن تازه جنسی بدستم برسه که قیمتش هم از بازار 50 هزار تومن گرانتره و اصلا مدل سفارشی من نیست.

pedram-007
09-12-2015, 19:24
منم متاسفانه ١ هفتس كه از اين سايت خريد كردم و بعد از تماس (با كلي بدبختي) و موجود نبودن كالا الان سه روزه كه ميگن امروز تا اخر وقت كاري ميريزيم!
خدمت اين دوست عزيزي كه هم تازه از سايت انلاين پيشرو عضو شدن بگم كه من از طريق پشتيباني تيكت ثبت كردم و اقاي گلدري مسئول امور اقساط (طبق مطلب سايت) به من گفتن پول شما تا اخر روز كاري دو روز پيش واريز ميشه! بعد طبق زنگ بنده (بعد از بارها تماس گرفتن و كسي جوابگو نبودن!) گفتن فردا اول وقت واريز ميشه و به علت سقف كارت به كارت تا الان اقدام نشده! امروز هم تموم شد و پول ما هنوز كه هنوزه رو هواس و الان شما كه ميگيد مسئول پيگيري در اينجا هستيد بفرماييد پيگيري كنيد!
شماره تيكتم هم تو قسمت سايت پشتيباني انلاين پيشرو ٦٥٥٤٠١ هست!

ali-xc
09-12-2015, 21:00
منم متاسفانه ١ هفتس كه از اين سايت خريد كردم و بعد از تماس (با كلي بدبختي) و موجود نبودن كالا الان سه روزه كه ميگن امروز تا اخر وقت كاري ميريزيم!
خدمت اين دوست عزيزي كه هم تازه از سايت انلاين پيشرو عضو شدن بگم كه من از طريق پشتيباني تيكت ثبت كردم و اقاي گلدري مسئول امور اقساط (طبق مطلب سايت) به من گفتن پول شما تا اخر روز كاري دو روز پيش واريز ميشه! بعد طبق زنگ بنده (بعد از بارها تماس گرفتن و كسي جوابگو نبودن!) گفتن فردا اول وقت واريز ميشه و به علت سقف كارت به كارت تا الان اقدام نشده! امروز هم تموم شد و پول ما هنوز كه هنوزه رو هواس و الان شما كه ميگيد مسئول پيگيري در اينجا هستيد بفرماييد پيگيري كنيد!
شماره تيكتم هم تو قسمت سايت پشتيباني انلاين پيشرو ٦٥٥٤٠١ هست!
این ایمیلی که به اسم گلدری میاد به نظر من بصورت سیستمی هست.منم یه ایمیل زدم براشون که چرا جنسمو نمیفرستین.
ایمیل اومد مبلغ شما 24 ساعت دیگه به حساب واریز میشه.یک جواب کاملا بی ربط.

pedram-007
09-12-2015, 23:05
این ایمیلی که به اسم گلدری میاد به نظر من بصورت سیستمی هست.منم یه ایمیل زدم براشون که چرا جنسمو نمیفرستین.
ایمیل اومد مبلغ شما 24 ساعت دیگه به حساب واریز میشه.یک جواب کاملا بی ربط.

از من شماره کارت خواست!
حالا باز تا شنبه صبر میکنم ولی بعدش دیگه باس یه جور دیگه رفت جلو!
از همون اول حس خوبی نداشتم به سایتش با اون خط تلفنشون. باید کاملا خوش شانس باشی که جوابتو بدن!

ehsanjvc
09-12-2015, 23:43
متاسفانه این سایت با بول مردم بازی میکنه

من یک سینمای خانگی سفارش دادم واز طریق بانک بارسیان مبلغ را واریز کردم ولی11روز که ارسال نشده وکسی باسخگو نیست حتما باید از طریق دادسرای فتا حقم بگیرم

من سفارش یک سینما کردهام ولی الان11 روز که لنگ در هوا هستم وکسی باسخگو نیست لطفا یکی کمک کنه

حتما باید ازطریق دادسرای فتا اقدام کنم .از این سایت چیزی نخرید

اقای احمدی مشکلات خریداران را حل کنیید یا اینکه از دادسرای فتا اقدام کنییم:n25:

ehsanjvc
10-12-2015, 09:30
من در تاریخ 94/9/8 سفارش سینمای خانگی مدل n9200wسونی دادم و بول را از درگاه بانک بارسیان به حساب مرتضی عبیری واریز کردم ولی متاسانه بعد این چند روز کالای برای من ارسال نشده .تلفنها هم مشغول هست .وکسی باسخگو نیست از این سایت چیزی نخرید.من به enmadشکایت کردم .برای تنظیم شکایت از مرتضی عبیری باید حضوری به دادسرای فتا بروم.تا بتوانم حق خودم را بگیرم.متاسفانه اینها با بول مردم بازی میکنند وبرای انها مهم نیست که مردم برای بدست اوردن این بول چقدر زحمت میکشند واقعا جای تاسف دارد دیگر حتا نمیشود به نماد هم اعتماد کرد انهم نماد دوستاره:n27:کسی از این سایت چیزی نخره تا به عاقبت ما دچار نشه

dmcie
10-12-2015, 10:50
من حدود یک سال پیش در همین تاپیک گزارش دادم و تا امروز هنوز میبینم که این سایت پابرجاست و خریداران از همه جا بی خبر دارن در دام اونها می افتند.
یک سال پیش هم به فتا هم enamad گزارش دادم اما کار به هیچ جا نرسید و حتمی پاسخی دریافت نکردم.
باید به حال مدیران مملکت و مردم بیچاره تاسف خورد.
خواستم با ارسال این پیام حمایت خودمو از شکایت در دادسرا اعلام کنم. هر چند معتقدم آدم باید خیلی بیکار باشه چون وضعیت دادسرا ها رو میدونم و مطمئنم آدم رو سر خورده میکنند ولی در هر صورت از برخوردی که یک سال پیش از طرف آنلاین پیشرو به من شد به حدی گله مند شدم که هنوز هم خواهان توقف کارشون هستم. ظاهرا این فقط خواست من نیست و تقریبا همه با اونها مشکل دارن.

ehsanjvc
11-12-2015, 14:08
متاسفانه سایت enemad هم به هرکی هر کی مجوز میده
مملکت ایرانه دیگه هرکی به فکره جیبه خودشه
از باقی کسانی که قصد خرید اینترنتی دارنن اولا بصورت آنلاین چیزی نخرین دوما حتما قبل خرید جستجوی لازم در مورد صحت سایت وسابقه قبلیش پیگریهای لازم رو انجام دهید.
من از این یاست یه سینمای خانگی سونی به مبلغ 2700000 خریدم اما سه هفتس فقط امروزو فردا کردن
دارم میرم شکایت پر کنم تا این سایت الکی بسته شه
انشا بتونم پولمو بگیرم..
با تشکر از این پست که بچه ها گذاشتن
لطفا تجارب خود را در زمینه این سایت وامثال آن برای درک عموم ذکر کنید.:n34:

reza557
11-12-2015, 14:11
کد مرسوله ی پستی بهت دادن؟

اگه دادن برو تو گوگل بنویسس رهگیری مرسوله ی پستی و کد رو وارد کن اونوقت میفهمی کالات کجاست

reza557
11-12-2015, 14:13
انشاالله که گیر بیاری

onlinepishro
12-12-2015, 13:38
من سفارش یک سینما کردهام ولی الان11 روز که لنگ در هوا هستم وکسی باسخگو نیست لطفا یکی کمک کنه

با سلام و احترام

شماره سفارشتون رو بگید شخصا پیگیری کنم براتون دوست عزیز

با تشکر
موفق باشید

onlinepishro
12-12-2015, 13:43
متاسفانه سایت enemad هم به هرکی هر کی مجوز میده
مملکت ایرانه دیگه هرکی به فکره جیبه خودشه
از باقی کسانی که قصد خرید اینترنتی دارنن اولا بصورت آنلاین چیزی نخرین دوما حتما قبل خرید جستجوی لازم در مورد صحت سایت وسابقه قبلیش پیگریهای لازم رو انجام دهید.
من از این یاست یه سینمای خانگی سونی به مبلغ 2700000 خریدم اما سه هفتس فقط امروزو فردا کردن
دارم میرم شکایت پر کنم تا این سایت الکی بسته شه
انشا بتونم پولمو بگیرم..
با تشکر از این پست که بچه ها گذاشتن
لطفا تجارب خود را در زمینه این سایت وامثال آن برای درک عموم ذکر کنید.:n34:

با سلام و احترام

دوست عزیز تا روشن شدن دلیل تاخیر و پیگیری و حل مشکل لطفا زود قضاوت نکنید ، شماره سفارشتون رو بگید شخصا پیگیری کنم سفارش شما رو.

با تشکر
موفق باشید

pedram-007
12-12-2015, 21:47
میشه برای منم پیگیری کنید! (#108 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
خوشحال میشیم!

ehsanjvc
12-12-2015, 22:15
با سلام
کدوم پیگیری؟
کسی که جنس تو انبارش نداره نباید کسی رو الاف کنه
سه هفته اگه جنس از خارج کشورم بود الان رسیده بود.
من حتما میرم پلیس فتا
و دیگه تجربه شد آنلاین خرید نکنم
چون واقعا مسخرشو در آوردین و این حجم شکایت مردم دلیل پیگیری و مشتری مداریتونه

ali-xc
12-12-2015, 22:29
با سلام
کدوم پیگیری؟
کسی که جنس تو انبارش نداره نباید کسی رو الاف کنه
سه هفته اگه جنس از خارج کشورم بود الان رسیده بود.
من حتما میرم پلیس فتا
و دیگه تجربه شد آنلاین خرید نکنم
چون واقعا مسخرشو در آوردین و این حجم شکایت مردم دلیل پیگیری و مشتری مداریتونه
اول باید برین دادسرا بعد از تنظیم شکایت شما رو میفرستن پلیس فتا که بازجویی بشین و دوباره میرین دادسرا تا به شکایت رسیدگی بشه.

ehsanjvc
12-12-2015, 22:42
با سلام و احترام

دوست عزیز تا روشن شدن دلیل تاخیر و پیگیری و حل مشکل لطفا زود قضاوت نکنید ، شماره سفارشتون رو بگید شخصا پیگیری کنم سفارش شما رو.

با تشکر
موفق باشید

027786 شماره سفارش

onlinepishro
13-12-2015, 00:33
میشه برای منم پیگیری کنید! (#108 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
خوشحال میشیم!

با سلام و احترام

بنده پیگیری کردم ، حسابداری مبلغ واریزی شما رو به حساب شما برگشت داده ، لطفا بررسی بفرمایید

با تشکر
موفق باشید

onlinepishro
13-12-2015, 00:41
من در تاریخ 94/09/01 یک لپ تاپ ایسوس مدل N501jw به قیمت 4.960.000 تومان از فروشگاه آنلاین پیشرو سفارش دادم. داخل سایت نوشته بود که محصول برای شهرستان ها تا حداکثر 6 روز کاری ارسال میشه. اما این مدت گذشت و هیچ خبری از محصول من نبود. با شرکت تماس گرفتم و اون ها گفتن محصول ارسال شده و تا یه ساعت دیگه کد پیگیری رو براتون میفرستیم. من تا 4 ساعت صبر کردم ولی خبری از کد پیگیری نبود. دوباره زنگ زدم کسی جواب نداد و هر چی تلاش کردم کسی پاسخگو نبود. تا این که کار من افتاد روز بعد. روز بعد تماس گرفتم و به من گفتن که جناب شما نسخه ای که سفارش دادی حافظه گرافیکیش 4 گیگابایتی بوده ولی ما نسخه 2 گیگابایتی داریم، اگر میخواید اینو براتون بفرستیم یا این که یه مدل دیگه انتخاب کنید یا پولتون رو پس بدیم. اگر هم همون مدل رو میخواید باید صبر کنید تا بار برای ما بیاد و در اسرع وقت براتون بفرستیمش. من گفتم عیب نداره. سه روز هم صبر کردم و باز خبری نشد. اینبار تماس گرفتم و گفتم سفارش رو کنسل کنید و مبلغ رو بازگشت بدید. اون آقا از من شماره کارت گرفت و گفت مبلغ تا حداکثر 24 ساعت دیگه توی حسابته. الآن 96 ساعت میگذره و هیچ خبری از پول من نیست و همش امروز و فردا میکنن. منم حقیقتا دیگه صبرم تموم شد و صبح امروز رفتم دادسرا و از این فروشگاه شکایت کردم و شمایت رو هم به نام شخصی که مبلغ رو به حسابش واریز کردم (مرتضی عبیری) تنظیم کردم. روز قبلش هم به enamad و هم به پلیس فتا شکایت کردم و امروز هم حضوری به دادسرا شکایت کردم. قسم خوردم تا بسته شدن فروشگاه آنلاین پیشرو پیش برم. یه عده دزد کلاه بردار نشستن کنار هم و دارن با پول مردم بازی میکنن. در ضمن دادسرا به من اعلام کرد که اگر شخص خوانده مبلغ شما رو برنگردونه دوباره یه دادخواست تنظیم میکنیم که تمام حساب های این شرکت رو بلوکه کنن. میخوام تا تهش برم و یکبار برای همیشه این شرکت دزد و کلاه بردار رو از ریشه بردارم.

با سلام و احترام

دوست عزیز مبلغ 100% به حسابتون واریز خواهد شد ، شماره سفارشتون رو بگید بنده پیگیری کنم براتون..

با تشکر
موفق باشید

amin885
13-12-2015, 08:52
بنده از دی جی کالا کالایی رو خریدم که سریع ناموجود شد حتی نیم ساعت هم طول نکشید از حسابداری تماس گرفتند که به دلیل عدم موجودی به حساب شما برگشت داده میشه و شماره کارت گرفتند و نهایتا تا ساعت 4 همان روز برگشت دادند اگه واقعا یک سایت که نماد الکترونیکی هم داره میتونه سریعا اعلام کنه و برگشت بده .

onlinepishro
13-12-2015, 11:02
027786 شماره سفارش

با سلام و احترام

بنده سفارش شما رو پیگیری کردم ، سفارش شما از طریق شرکت تیپاکس به شماره بارنامه 144059 ارسال شده و شرکت تیپاکس میبایست کالا رو در محل شما به شما تحویل بده ، در صورتی که کالا رو تا کنون تحویل نگرفتید برای پیگیری های بیشتر از طرف فرستنده ( فروشگاه آنلاین پیشرو ) با شرکت تماس بگیرید تا سریعا پیگیری شود.

باتشکر
موفق باشید

onlinepishro
13-12-2015, 11:05
سلام
آقای احمدی شما گفتید که مشکل خریدارها در اسرع وقت حل میشه.
من الان یک هفته بیشتره که انصرافم از خرید رو به فروشگاه شما اعلام کردم ولی هنوز پول رو عودت ندادند ( تا حالا 3 بار ازم شماره کارت گرفتن ولی پول رو نریختن بحسابم )
لطفا شما این مشکل رو پیگیری کنید و هر زمان که پول رو بحسابم واریز کردن تصویر فیش واریزی ( چه با ATM یا اینترنت بانک یا موبایل بانک یا فیش واریزی ) رو در همین تاپیک بذارید تا صحت گفتار شما برای سایر کاربرها هم مشخص بشه.
شماره سفارشم در فروشگاه آنلاین پیشرو اینه : 027739

با سلام و احترام

بنده سفارش شما رو پیگیری کردم ، حسابداری مبلغ واریزی شما رو برگشت دادن ، به دلیل این که بنده دسترسی محدود در بخش مدیریت سایت دارم نمیتونم جزییات واریز رو مشاهده کنم ، لطفا حسابتون رو بررسی کنید در صورتی که مبلغ به حسابتون واریز شده از همین طریق اعلام بفرمایید

با تشکر
موفق باشید

ehsanjvc
13-12-2015, 12:42
اقا این شماره اصلا در سیتم شرکت تیباکس نیست چرا دروغ می گوید.چرا اینکار را بامردم میکنید.تماس هم میگیرید کسی اصلا باسخگو نیست حتما باید از شما در دادسرا شکایت کنم.

onlinepishro
13-12-2015, 14:08
اقا این شماره اصلا در سیتم شرکت تیباکس نیست چرا دروغ می گوید.چرا اینکار را بامردم میکنید.تماس هم میگیرید کسی اصلا باسخگو نیست حتما باید از شما در دادسرا شکایت کنم.

با سلام و احترام

دلیلی نداره که دروغ بگیم به شما ، رسید تیپاکس در شرکت موجوده تماس بگیرید شرکت بخاین که رسید رو براتون از طریق تلگرام براتون ارسال کنند.

با تشکر
موفق باشید

opticman
13-12-2015, 21:42
با سلام و احترام

بنده سفارش شما رو پیگیری کردم ، حسابداری مبلغ واریزی شما رو برگشت دادن ، به دلیل این که بنده دسترسی محدود در بخش مدیریت سایت دارم نمیتونم جزییات واریز رو مشاهده کنم ، لطفا حسابتون رو بررسی کنید در صورتی که مبلغ به حسابتون واریز شده از همین طریق اعلام بفرمایید

با تشکر
موفق باشید
خدا رو شکر پول من به حسابم واریز شده بود، تشکر آقای احمدی
خرید از این سایت برای من یک تجربه بزرگ بود اونم بعد از ده سال خرید اینترنتی ، که بصورت مختصر خدمت تون عرض می کنم

من دقیقا نمی دونم این همه شکایت و نارضایتی از این سایت ناشی از مدیریت ضعیفه یا شگرد گردانندگان سایت برای استفاده و کار کردن حداکثری با پول خریداران تا حد امکان و نهایتا ارسال سفارش یا عودت پول بعد از چند هفته. قضاوت با شما!

بعد از گذشت چند روز از ثبت سفارش و عدم ارسال اون توسط فروشگاه چون کاربرای سایت جواب قانع کننده ایی بهم نداده بودند من شدیدا پیگیر شکایت از سایت بودم و در این باره با یک وکیل هم صحبت کردم اونجا بود که برای اولین بار بعد از 10 سال متوجه شدم چون محل وقوع بزه دفتر شرکت در تهران ( شهر ری ) بوده برای تنظیم شکایت حتما باید برم دادسرای تهران و این به معنای صرف وقت و هزینه ایی بیشتر از سفارشم بود که نهایتا مجبور شدم از این گزینه چشم پوشی کنم (برای تمام دوستان شهرستانی این مشکل صادقه و شاید به همین دلیل هم تا حالا کسی از سایت شکایت نکرده).
گزینه ی دومی که وکیل مطرح کرد دادن وکالت نامه تام الاختیار به یکی از دوستان در تهران برای پیگیری شکایت از این فروشگاه بود ، که در واقع من داشتم با یکی از دوستانم هماهنگ می کردم که پیگیر کارم باشه که به لطف آقای احمدی مشکل حل شد و منم کلا از پیگیری شکایت منصرف شدم ولی اگه خودم تهران بودم صد در صد شکایت می کردم چه پولو پس میدادن چه پس نمی دادن .

نظر من اینه :
اگه تمام خریدارهای این سایت که به مشکل برخوردند شهرستانی باشند نشون میده که گردانندگان این سایت و فروشگاه قبلا به لحاظ حقوقی همه چیز رو بررسی کردند و دقیقا می دونستند که برای تنظیم شکایت، فرد حتما باید تهران بیاد که این هم عملا برای اکثر ما شهرستانی ها امکانش وجود نداره در نتیجه به راحتی می تونند به این نوع فعالیت شون ادامه بدهند ولی اگه بین خریدارها تهرانی هم باشه ، وجود این تعداد شاکی احتمالا بخاطر مدیریت ضعیفه سایته .

یه تشکر ویژه هم دارم از سایت آنلاین پیشرو (چه این مشکلات ناشی از ضعف مدیریت باشه چه با قصد و برنامه قبلی باشه) که با این خرید متوجه شدم نماد اعتماد الکترونیک کشکه و اگه در خرید اینترنتی دچار مشکل بشم برای شکایت از اون سایت حتما باید به شهری که دفتر فروشگاه در اونجا مستقر هست مراجعه کنم (که شرایط رو بسیار سخت می کنه و عملا میشه گفت که پولم رو از دست میدم ) .

تمام صحبتهایی که کردم فقط در حد حدس و گمان هست و اینکه کدومش درسته الله اعلم ( البته بچه های خود سایت آنلاین پیشرو هم می دونند:n39:)

ehsanjvc
13-12-2015, 22:15
با سلام و احترام

دلیلی نداره که دروغ بگیم به شما ، رسید تیپاکس در شرکت موجوده تماس بگیرید شرکت بخاین که رسید رو براتون از طریق تلگرام براتون ارسال کنند.

با تشکر
موفق باشید

آقای احمدی کالای ما دقیقا در چه تاریخ و ساعتی ارسال شده.هنوز کالایی به دست ما نرسیده و سه هفتس که الاف شدیم.آیا دقیقا همون کالا ارسال شده.شماره من در تلگرام 09353486348.رسید تیباکس رو برام ارسال کن.من امروز هر چی تماس گرفتم هیشکس پاسخگو نبود.

onlinepishro
14-12-2015, 12:01
آقای احمدی کالای ما دقیقا در چه تاریخ و ساعتی ارسال شده.هنوز کالایی به دست ما نرسیده و سه هفتس که الاف شدیم.آیا دقیقا همون کالا ارسال شده.شماره من در تلگرام 09353486348.رسید تیباکس رو برام ارسال کن.من امروز هر چی تماس گرفتم هیشکس پاسخگو نبود.

با سلام و احترام

رسید تیپاکس برای شما از طریق تلگرام ارسال شد ، کالا رو تحویل بگیرید قطعا کیفیت کالا مورد پسند و قابل قبول میباشد ، مبارکتون باشه ، سینمای خانگی حرفه ای و خوبی خریداری کردید...

با تشکر
موفق باشید

ehsanjvc
14-12-2015, 22:23
با سلام و احترام

رسید تیپاکس برای شما از طریق تلگرام ارسال شد ، کالا رو تحویل بگیرید قطعا کیفیت کالا مورد پسند و قابل قبول میباشد ، مبارکتون باشه ، سینمای خانگی حرفه ای و خوبی خریداری کردید...

با تشکر
موفق باشید
انشا... که برسه واقعا آقای احمدی خیلی اذیت کردین
شنبه اس اومده که ارسال شده باید تا فردا پس برسه
:n37:

ehsanjvc
15-12-2015, 21:21
سلام آقای احمدی
این کالای ما هنوز به دستمون نرسیده که.
یکشنبه گفتین ارسال شده امشب که سه شنبه شده اما هنوز خبری نیست
معلومه این تیباکس با لاکپشت داره میفرسته؟
چطوری میتونم پیگیری کنم

fafool70
15-12-2015, 21:32
سلام آقای احمدی
این کالای ما هنوز به دستمون نرسیده که.
یکشنبه گفتین ارسال شده امشب که سه شنبه شده اما هنوز خبری نیست
معلومه این تیباکس با لاکپشت داره میفرسته؟
چطوری میتونم پیگیری کنم

دوست عزیز شما کلا پست های بچه هارو مطالعه کردی؟ کدوم کالا؟ اصن چیزی نمیفرستن . الکی گفتن تیباکس که شماره پیگیری نداره .

ehsanjvc
15-12-2015, 21:34
داستان این آقای احمدی دیگه خیلی خنده داره. سایت آنلاین پیشرو در برقراری ارتباط با مشتریانش وا مونده حالا داره از طریق این فروم با اونا گفتگو میکنه ؟ آخه یکی نیست بگه کلاس کاری این شرکت چقدر پایینه که رسیدگی به امور مشتریان رو اینجا پیگیری میکنه. به نظر من هر کس وقتشو داره باید از دادسرا شکایت کنه و الا داستان کلاهبرداری این شرکت تمومی نداره

واقعا جای تعجب داره سایتی با این سابقه ومشتری مثل سایتای مبتدی عمل میکنه:n41:

fafool70
15-12-2015, 21:41
خدا رو شکر پول من به حسابم واریز شده بود، تشکر آقای احمدی
خرید از این سایت برای من یک تجربه بزرگ بود اونم بعد از ده سال خرید اینترنتی ، که بصورت مختصر خدمت تون عرض می کنم

من دقیقا نمی دونم این همه شکایت و نارضایتی از این سایت ناشی از مدیریت ضعیفه یا شگرد گردانندگان سایت برای استفاده و کار کردن حداکثری با پول خریداران تا حد امکان و نهایتا ارسال سفارش یا عودت پول بعد از چند هفته. قضاوت با شما!

بعد از گذشت چند روز از ثبت سفارش و عدم ارسال اون توسط فروشگاه چون کاربرای سایت جواب قانع کننده ایی بهم نداده بودند من شدیدا پیگیر شکایت از سایت بودم و در این باره با یک وکیل هم صحبت کردم اونجا بود که برای اولین بار بعد از 10 سال متوجه شدم چون محل وقوع بزه دفتر شرکت در تهران ( شهر ری ) بوده برای تنظیم شکایت حتما باید برم دادسرای تهران و این به معنای صرف وقت و هزینه ایی بیشتر از سفارشم بود که نهایتا مجبور شدم از این گزینه چشم پوشی کنم (برای تمام دوستان شهرستانی این مشکل صادقه و شاید به همین دلیل هم تا حالا کسی از سایت شکایت نکرده).
گزینه ی دومی که وکیل مطرح کرد دادن وکالت نامه تام الاختیار به یکی از دوستان در تهران برای پیگیری شکایت از این فروشگاه بود ، که در واقع من داشتم با یکی از دوستانم هماهنگ می کردم که پیگیر کارم باشه که به لطف آقای احمدی مشکل حل شد و منم کلا از پیگیری شکایت منصرف شدم ولی اگه خودم تهران بودم صد در صد شکایت می کردم چه پولو پس میدادن چه پس نمی دادن .

نظر من اینه :
اگه تمام خریدارهای این سایت که به مشکل برخوردند شهرستانی باشند نشون میده که گردانندگان این سایت و فروشگاه قبلا به لحاظ حقوقی همه چیز رو بررسی کردند و دقیقا می دونستند که برای تنظیم شکایت، فرد حتما باید تهران بیاد که این هم عملا برای اکثر ما شهرستانی ها امکانش وجود نداره در نتیجه به راحتی می تونند به این نوع فعالیت شون ادامه بدهند ولی اگه بین خریدارها تهرانی هم باشه ، وجود این تعداد شاکی احتمالا بخاطر مدیریت ضعیفه سایته .

یه تشکر ویژه هم دارم از سایت آنلاین پیشرو (چه این مشکلات ناشی از ضعف مدیریت باشه چه با قصد و برنامه قبلی باشه) که با این خرید متوجه شدم نماد اعتماد الکترونیک کشکه و اگه در خرید اینترنتی دچار مشکل بشم برای شکایت از اون سایت حتما باید به شهری که دفتر فروشگاه در اونجا مستقر هست مراجعه کنم (که شرایط رو بسیار سخت می کنه و عملا میشه گفت که پولم رو از دست میدم ) .

تمام صحبتهایی که کردم فقط در حد حدس و گمان هست و اینکه کدومش درسته الله اعلم ( البته بچه های خود سایت آنلاین پیشرو هم می دونند:n39:)

دوست عزیز بعد دو هفته پولتو گرفتی بعد میگی این سایت فلان و فلانه. من.نمیدونم چرا مردم.ما اینطورن . تا دیروز ازشون بد میگفتی پولتو گرفتی الان میگی خدا میدونه آدنهای خوب یا بدی هستن؟؟ شما چقد ساده ای با برگشت پولت اینقدر فورا نظرت عوض شده . این آقای که اینجا میاد میخواد نظر بقیه رو جذب کنه فوقش یه کالا بفرسته یا بعد سه هفته پولو برگشت میده پول و سودش تو جیبشون میره من و تو این سایتو دیدیم .کسی دیگه چی که خرید میکنه و با بدبختی پولشو شاید پس بگیره .

چرا تا بامیلو و دیجی کالا مونده از این سایت؟؟

opticman
16-12-2015, 06:19
دوست عزیز بعد دو هفته پولتو گرفتی بعد میگی این سایت فلان و فلانه. من.نمیدونم چرا مردم.ما اینطورن کلاه گذاشتن سرت تا دیروز ازشون بد میگفتی پولتو گرفتی الان میگی خدا میدونه آدنهای خوب یا بدی هستن؟؟ آقایون این سایت کلاه برداره شما چقد ساده ای با برگشت پولت اینقدر فورا نظرت عوض شده . این آقای که اینجا میاد میخواد نظر بقیه رو جذب کنه فوقش یه کالا بفرسته یا بعد سه هفته پولو برگشت میده پول و سودش تو جیبشون میره من و تو این سایتو دیدیم .کسی دیگه چی که خرید میکنه و با بدبختی پولشو شاید پس بگیره .
خواهشن به هرکسی میشناسید بگید خرید نکنن از سایت من که داشت آبروم جلو فامیلم میرفت واسه اون خرید کرده بودم .
دوست عزیز مثل اینکه متن رو درست نخوندید من اصلا نگفتم آدمهای خوبی هستن ، من هنوزم با خرید از سایت آنلاین پیشرو صد در صد مخالفم
اینو نمی خواستم بگم ولی می گم:
شما هم اگه با وکیل مشاوره می داشتین خیلی چیزا می اومد دست تون من جمله : تهمت زدن جرمه چه بصورت واقعی یا چه بصورت مجازی ، یعنی اگه من به شخص یا سایتی تهمت کلاهبردار بودن رو بزنم واگه نتونم ثابت کنم با شکایت اون شخص یا سایت محکوم خواهم شد و جریمه نقدی و حبس داره و چون درج پیام در سایتها بصورت مکتوب و منتسب به یک نام کاربری هست به راحتی قابلیت پیگیری حقوقی داره برادر من. ( نمونه ش هم یکی از دوستان خودم هست که با اسمس(پیام کوتاه) به یه بنده خدایی فحش و بد و بیراه داده داده بود اونم رفت از دوست من شکایت کرد و تو دادگاه، هم به جریمه نقدی و هم حبس محکوم شد ولی چون پزشک بود حبسش شد تعزیری )از قدیم هم گفتند سری رو که درد نمی کنه دستمال نمی بندند .
و همین طور مثل شنونده باید عاقل باشه رو هم که شنیدید من توضیحات کامل در مورد خریدم از سایت آنلاین پیشرو رو دادم فکر کنم اگه کسی با دقت بخونه دوزاریش بیفته که شیوه عملکرد این سایت به چه صورتی هست.

opticman
16-12-2015, 06:25
دوست عزیز بعد دو هفته پولتو گرفتی بعد میگی این سایت فلان و فلانه. من.نمیدونم چرا مردم.ما اینطورن کلاه گذاشتن سرت تا دیروز ازشون بد میگفتی پولتو گرفتی الان میگی خدا میدونه آدنهای خوب یا بدی هستن؟؟ آقایون این سایت کلاه برداره شما چقد ساده ای با برگشت پولت اینقدر فورا نظرت عوض شده . این آقای که اینجا میاد میخواد نظر بقیه رو جذب کنه فوقش یه کالا بفرسته یا بعد سه هفته پولو برگشت میده پول و سودش تو جیبشون میره من و تو این سایتو دیدیم .کسی دیگه چی که خرید میکنه و با بدبختی پولشو شاید پس بگیره .
خواهشن به هرکسی میشناسید بگید خرید نکنن از سایت من که داشت آبروم جلو فامیلم میرفت واسه اون خرید کرده بودم .
یه سوال هم ازتون داشتم
شما در پست های قبلی تون گفتین که باید برید از این سایت شکایت کنین ، نتیجه چی شد رفتین شکایت کردین؟

fafool70
16-12-2015, 11:25
یه سوال هم ازتون داشتم
شما در پست های قبلی تون گفتین که باید برید از این سایت شکایت کنین ، نتیجه چی شد رفتین شکایت کردین؟

متاسفانه سایت پلیس فتا باز نشد. توی نماد شکایت کردم ماشالا خیلی زود جواب میدن بعد دو هفته هیچی نشده :-\

ehsanjvc
16-12-2015, 15:53
آقا کالای ما بعده دو هفته امروز ظهر رسید
خیلی دیر ارسال شد اما اذیت کردین
به هر حال سایت معتبره اما دیر میجنبن
سپاس:n20::n19:

fafool70
17-12-2015, 16:56
آقا کالای ما بعده دو هفته امروز ظهر رسید
خیلی دیر ارسال شد اما اذیت کردین
به هر حال سایت معتبره اما دیر میجنبن
سپاس:n20::n19:

بعد دو هفته با هزار تهدید و بدبختی فرستادن بعد میگی معتبره . ای خدا از دست شماها . فردا ازش بخر باشه؟؟ :cool:

ehsanjvc
17-12-2015, 18:31
[QUOTE=fafool70;8758950]بعد دو هفته با هزار تهدید و بدبختی فرستادن بعد میگی معتبره . ای خدا از دست شماها . فردا ازش بخر باشه؟؟ :cool:[/QU
اگه واقعا زود میجنبیدن بازم ازشون خرید میکردم همینکه خیلی آدم معطل میشه و استرس پولتو بخورن واقعا تجربه شد دیگه آنلاین چیزی نخرم.
:n22::n10:

rahman1643
19-12-2015, 04:23
این سایت چیزی جز یه مشت آدم دروغگو و سواسفاده کن از مال مردم بیشتر نبود .نیم ملیون پول بیزبان منو 16-17 روز نگه داشتن هزارتا دروغ بهم گفتن تا آخر برگردوندن.منم همه جا شکایت کردم و دست برنمیدارم باید سود پول منو بدن تا از شکایتم صرف نظر کنم و تا نماد رو از سایتشون برندارم ول کن نیستم مطمعن باشید.نماد هم به نام یه خانوم ثبت شده که انگار عملا تو سایت و شرکت قلابیشون هیچکارست و همه حسابا و کارا دست چندتا جوان بی ادب و دغل بازه .اینا با پول ملت کار میکنن هیچکسم نیست جلوشون رو بگیره .من تیشه به ریشتون میزنم حالا ببینین هرکی کنار بره من نمیرم.
بیشتر مکالمات رو من ظبط کردم که خودش به راحتی باعث پلمپ سایت میشه
دروغ ها از یه طرف
طریقه برخورد بد و مزحکه کردن آدم
ساعتها گوش دادن به پیام منشی و بوق انتظار
کار نکردن تلفن در ساعات اداری اول و آخر وقت
منطبق نبودن صاحب سایت در enamad و خود سایت
استفاده از قیمت های ارزان غیر واقعی جهت گول زدن مردم و تحریک به پرداخت وجه
فروختن کالایی که وجود فیزیکی نداره در انبار شرکت
شکایت بنده برام 34000 تومن خرج داشت ولی حال شما رو میگیرم فکر نکنین با برگشت دادن پولم شکایت نکردم .من نمیزارم حق مردم بدبخت رو بخورین و سرشون رو گول بمالید .
با تشکراز تمام دوستانی که دست اینا رو رو کردن و پیام دادن تو این تاپیک
بنده راحت 20 هزار تومن پول تلفن دادم که پشت خط شما بودم که باید به حسابم واریز بشه غیر از همه این ها.
حتما منتظر بنده باشید که بد آشی براتون پختم بزودی احظاریه دریافت خواهید کرد .

opticman
19-12-2015, 12:03
این سایت چیزی جز یه مشت آدم دروغگو و سواسفاده کن از مال مردم بیشتر نبود .نیم ملیون پول بیزبان منو 16-17 روز نگه داشتن هزارتا دروغ بهم گفتن تا آخر برگردوندن.منم همه جا شکایت کردم و دست برنمیدارم باید سود پول منو بدن تا از شکایتم صرف نظر کنم و تا نماد رو از سایتشون برندارم ول کن نیستم مطمعن باشید.نماد هم به نام یه خانوم ثبت شده که انگار عملا تو سایت و شرکت قلابیشون هیچکارست و همه حسابا و کارا دست چندتا جوان بی ادب و دغل بازه .اینا با پول ملت کار میکنن هیچکسم نیست جلوشون رو بگیره .من تیشه به ریشتون میزنم حالا ببینین هرکی کنار بره من نمیرم.
بیشتر مکالمات رو من ظبط کردم که خودش به راحتی باعث پلمپ سایت میشه
دروغ ها از یه طرف
طریقه برخورد بد و مزحکه کردن آدم
ساعتها گوش دادن به پیام منشی و بوق انتظار
کار نکردن تلفن در ساعات اداری اول و آخر وقت
منطبق نبودن صاحب سایت در enamad و خود سایت
استفاده از قیمت های ارزان غیر واقعی جهت گول زدن مردم و تحریک به پرداخت وجه
فروختن کالایی که وجود فیزیکی نداره در انبار شرکت
شکایت بنده برام 34000 تومن خرج داشت ولی حال شما رو میگیرم فکر نکنین با برگشت دادن پولم شکایت نکردم .من نمیزارم حق مردم بدبخت رو بخورین و سرشون رو گول بمالید .
با تشکراز تمام دوستانی که دست اینا رو رو کردن و پیام دادن تو این تاپیک
بنده راحت 20 هزار تومن پول تلفن دادم که پشت خط شما بودم که باید به حسابم واریز بشه غیر از همه این ها.
حتما منتظر بنده باشید که بد آشی براتون پختم بزودی احظاریه دریافت خواهید کرد .
خدا خیرتون بده که بالاخره یک نفر پیدا شد که پیگیر شکایت از این سایت باشه
مطمئنا اگه برای من هم امکان شکایت و پیگیری از سایت وجود داشت این کار رو انجام میدادم

rahman1643
23-12-2015, 01:27
نمونه ای دیگر

amirri46
24-12-2015, 11:16
اقای احمدی من یه سفارش داشتم از شما روز سه شنبه ولی امروز هم ارسال نشده و و زنگ زدم گفتم که منصرف شدم و قراره پول رو بر گردونن وشماره کارت هم گرفتن
شماره سفارش 028260 کاش پولش زودتر برگردونن من به پولش نیاز دارم همین امروز:n34::n24:

amirri46
24-12-2015, 11:51
اقای احمدی من روز سه شنبه از شما خرید کردم ولی تا امروز هم ارسال نشده و من هم زنگ زدم و گفتم منصرف شدم و قراره پول را برگردونن شماره کارت هم گرفتن شماره
سفارش هم 028260 امیدواورم پولمو زودتر برگردونن من امروز به این پول احتیاج دارم :n34::n24:

amirri46
24-12-2015, 14:40
نمونه ای دیگر
من بدبختم توی دامشون افتادم

amirri46
24-12-2015, 14:45
اقای احمدی شما اگه راست میگین مشتری مدارین من که انصراف از خرید دادم زود تر پولم رو بدید شماره سفارش 028260 من به این پول خیلی احتیاج دارم . همکاراتون گفتن میریزم ولی خبری نیست :n34::n24:

amirri46
24-12-2015, 20:21
به ما که رسید وارسید اقای احمدی به تون پیشنهاد میکنم زودتر پول من رو بریزد . شما وسایتتون باعث شدید آبروم بره اگه پول رو نریزید من صدرصد شکایت می کنم و تا قرون اخرو از شما میگرم هیچ باید خسارت هم بدید

onlinepishro
25-12-2015, 21:01
اقای احمدی من روز سه شنبه از شما خرید کردم ولی تا امروز هم ارسال نشده و من هم زنگ زدم و گفتم منصرف شدم و قراره پول را برگردونن شماره کارت هم گرفتن شماره
سفارش هم 028260 امیدواورم پولمو زودتر برگردونن من امروز به این پول احتیاج دارم :n34::n24:

با سلام و احترام

دلیلی نداره که پول شما واریز نشه دوست عزیز ، شنبه اول وقت پیگیری میکنم مبلغ شما به حسابتون برگشت داده بشه..

با تشکر
موفق باشید

fm1357
26-12-2015, 02:46
بنده از این فروشگاه ۲۷ آذر خرید کرد بعد از سه روز خرید را لغو کردند و قرار است پولم را بدهند و وعده ۲۴ ساعته می دهند.فردا صبح پولم را واریز نکنند شکایت می کنم. فروشگاه بی هویت

amirri46
26-12-2015, 11:01
با سلام و احترام

دلیلی نداره که پول شما واریز نشه دوست عزیز ، شنبه اول وقت پیگیری میکنم مبلغ شما به حسابتون برگشت داده بشه..

با تشکر
موفق باشید

ببخشید من زود قضاوت کردم . پولم واریز شده ممنون از پیگیری تون :n10:

fm1357
26-12-2015, 11:16
چرا این پیام را به ایمیل بنده فرستادید، هنوز پول بنده را واریز نکردند و امروز صبح تماس گرفتم گفتند امروز واریز می شود

fm1357
27-12-2015, 01:29
چرا این پیام را به ایمیل بنده فرستادید، هنوز پول بنده را واریز نکردند و امروز صبح تماس گرفتم گفتند امروز واریز می شود

قرار بود پولم را برگردانند ولی خبری نشد، می توانید از طریق اینترنتی نیز شکایتی را در وب سایت دادگستری تنطیم کنید. در دادگستری تبریز قاضی محمدزاده به این جرایم رسیدگی می کنند فردا انشاالله در دادگستری شکایت را تحویل می دهم. دادسرا دوستی دارم گفتند ما خودمان پیگیری می کنیم مشخصات دقیق فروشگاه را بدهید.

fm1357
27-12-2015, 01:36
پول بنده به شماره پیگیری 028173 از هفته قبل رو هواست. پیگیری نیز کارساز نبوده، فقط دادسرا و شکایت حضوری یا الکترونیکی

- - - Updated - - -

پول بنده به شماره پیگیری 028173 از هفته قبل رو هواست. پیگیری نیز کارساز نبوده، فقط دادسرا و شکایت حضوری یا الکترونیکی

onlinepishro
27-12-2015, 10:29

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

مبلغ واریزی شما برگشت داده شده است و جزییات واریز نیز از طریق ایمیل برای شما ارسال شده ، لطفا بررسی بفرمایید

باتشکر
موفق باشید

fm1357
27-12-2015, 14:51
مبلغ برگشت داده شده است ولی با هزینه کلانی مثل اتلاف وقت، هزینه تماس تلفنی حداقل ۵۰ هزار تومان،بی اعتمادی به تجارت الکترونیک،
دقیقا دم در دادسرا بودم که برگشتم البته با دیدن پیامک واریز، در ضمن به enamad شکایت کردم

shabnam1986
01-01-2016, 18:47
بله این سایت lapbuy.com کلاهبرداریه
موجودی کالا اصلا نداره
در منزل کار میکنند
من هم روز اول بهم گفتند کالا را فرستادیم دو سه ساعت دیگه شماره بارنامه را می فرستیم
بعد از سه روز که تلفن را جواب ندادند گفتند نداریم
حالا دو هفتس ما بدو و دو میلیونمون بدو
حتما از پلیس فتا پیگیری کنید
به اینماد هم شکایت کردم هیچی نشد
فقط پول ما را گرفتند
باید از همون دیجی کالا می خریدم

پس چرا هنوز فعالیت میکنه؟

nimasp
03-01-2016, 23:30
سلام به همه ی عزیزان، سایت lapbuy.com تحت نام آنلاین پیشرو مدتهاست به این شکل عمل میکنه ! یعنی چی؟ یعنی اینکه پول رو از شما بگیرن نه کالایی بدن نه جواب بدن! حتی اگه یه هفته بعد پول شمارو برگردونن بازم خلافه قانونه چون این یه هفته سود داره + وقتی که از شما میگیره و هزینه های جانبی که داره، پس این تهمت نیست. ضمنا دوستانی که پولشون رو پس گرفتن انقدر ساده لوحی به خرج ندن، با پول صدها نفر این کارو کردن و با این شگرد دارن کلاهبرداری مداوم میکنن، تا الانم سرپا هستن چون پول رو نهایتا پس میدن ولی با سودش و این تاخیر پول در میارن. بچه های اینترنتی هم زیاد اهل شکایت و پیگیری نیستن. ولی...

از همین جا اعلام میکنم بنده ۹ روز پیش حدود دو میلیون تومن خرید کردم و نه تنها کالایی به من ندادن فرداش گفتن پولتون رو پس میدیم ولی تا الان ندادن، و حتی جواب منو هم نمیدن و جالبتر اینکه نمیخوام پولمو بدن! برای اینکه انگیزه ی کافی برای ادامه داشته باشم.
بنده امروز در دادسرا رسما از این سایت (نگید شرکت چون اینم داستان داره میگم) شکایتم رو کتبی نوشتم و رو میز دادستانی بود پرونده که باهاشون صحبت کردم، ازشون پرسیدم میشه شاکی های دیگه رو به پرونده ضمیمه کرد؟ گفتن بله میشه. تصمیم گرفتم همه ی افرادی که مالباخته هستن یا متضرر شدن یا گرفتار این شیوه ی کلاهبرداری شدن رو جمع کنم و وارد پرونده کنم (مهم نیست اگه ۵ سال پیش هم بوده خبر بدید).

پس لطفا هرکسی که از این سایت شکایتی داره، به هر دلیلی شکایت نکرده، وقتش رو نداشته، نخواسته هزینه کنه، جنس ندادن و پول رو دیر دادن یا جنس معیوب یا اشتباه دادن ، هرگونه توهین و عدم مسئولیت نشون دادن (همه ی اینها جرم هستن) لطفا با من تماس بگیرید (پخ بدید که باهاتون تماس بگیرم) وقتی کلاهبرداری شاکی زیاد داشته باشه سریعتر رسیدگی میکنن و شاید انقدر شاکی پیدا شد که دادستانی استان اعلام جرم کنه.

برام جالبه که دوسال پیش هم مردم از این سایت نالیدن و سر مردم کلاه گذاشته، و هنوزم فعالیت میکنه اونم با نشان نماد! همچنان مردم مالباخته میشن. لطفا کمک کنید برای همیشه به فعالیت غیرقانونی این سایت پایان بدیم.

SalmanAdl
05-01-2016, 14:10
منم چند وقت پیش یه باطری لپتاپ سفارش دادم
بعد پرداخت یه روز بعدش پیام اومد سفارش شما ارسال شد. با این که تو سایتشون نوشته بود سفارشات شهرستان تا 7 روز ولی بازم چون پیام ارسال اومده بود شروع کردم به تماس گرفتن بابت گرفتن شماره پیگیری
میگفتن ارسال شده ولی پیک برامون شماره بارنامه نیاورده ، هی تماس تماس تماس
بعد 8 روز باطری اومد دستم (2 روز قبلش ارسال کرده بودن) ولی متاسفانه خراب بود. 6 ماه گارانتی تعویض بی قید و شرط داشت خیر سرشون الان با دیدن پستها شما منصرف شدم بفرستم :)
شگردشون این بود پول نگه دارن جنس خراب بدن و مانند این تا یه مدتی طی بشه ،
الانم صاحب امتیازشون تو اینماد عوض کردن
از مدیریت انجمن هم خواهش مندم اسم تاپیک رو عوض کنن یه چیز مناسب بنویسن که مثل : ..... برداری آنلاین پیشرو یا lapbuy.com

onlinepishro
06-01-2016, 13:50
منم چند وقت پیش یه باطری لپتاپ سفارش دادم
بعد پرداخت یه روز بعدش پیام اومد سفارش شما ارسال شد. با این که تو سایتشون نوشته بود سفارشات شهرستان تا 7 روز ولی بازم چون پیام ارسال اومده بود شروع کردم به تماس گرفتن بابت گرفتن شماره پیگیری
میگفتن ارسال شده ولی پیک برامون شماره بارنامه نیاورده ، هی تماس تماس تماس
بعد 8 روز باطری اومد دستم (2 روز قبلش ارسال کرده بودن) ولی متاسفانه خراب بود. 6 ماه گارانتی تعویض بی قید و شرط داشت خیر سرشون الان با دیدن پستها شما منصرف شدم بفرستم :)
شگردشون این بود پول نگه دارن جنس خراب بدن و مانند این تا یه مدتی طی بشه ،
الانم صاحب امتیازشون تو اینماد عوض کردن
از مدیریت انجمن هم خواهش مندم اسم تاپیک رو عوض کنن یه چیز مناسب بنویسن که مثل : ..... برداری آنلاین پیشرو یا lapbuy.com

با سلام و احترام

شما میتونید خیلی راحت از گارانتی باطری استفاده کنید ، برای این کار باطری رو جهت تعویض به آدرس ارسال کنید و نهایت تا 6 روز کاری باطری تعویض و مجدد براتون ارسال خواهد شد

با تشکر
موفق باشید

SalmanAdl
06-01-2016, 14:22
این روی شما مارو کشته ، من خودم بابت خرید هزار بار زنگ زدم تا برام ارسال کردم حالا گارانتی بماند ، همچین غلطی هیچ وقت نمیکنم
من هم مثل شما فروشنده هستم تاحالا نشده تحویل اجناسم بیشتر از 72 ساعت بشه ، ولی این کار شما حسابی تاثیر منفی در کسب و کار اینترنتی دارد.

onlinepishro
06-01-2016, 14:28
توی فروم همسایه کامل موضوع خودم رو توضیح دادم و البته لینک های مفید و مشخصات کشف شده (همگی از سطح اینترنت جمع آوری شده و مشخصات محرمانه ای وجود ندارد)

تاپیک کامل قضیه خودم تو فروم همسایه
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]توجه-از-این-فروشگاه-اینترنتی-خرید-نکنید-lapbuy-com.754714/)
برای شکایت و افزودن شاکی به پرونده ی اینها هیچ چیزی لازم نیست، وقت و هزینه و پیگیری از طریق بنده دنبال میشه. شما فقط با من تماس بگیرید من چندتا تاریخ و دو جمله شرح قضیه تون کافیه ولی توان پرونده رو خیلی بیشتر میکنه.
ایمیل من: 61090de9@opayq.com
این ایمیل معتبر میباشد و حتما به دست من میرسه (بخاطر اسپم نشدن ایمیل اصلی و شماره تلفن رو نذاشتم) ولی در اولین تماس با ایمیل و شماره تماس خودم باهاتون تماس میگیرم.

اگر میخواهید بصورت آنلاین گزارش بدید یا شکایت کنید (این کار رو بکنید ولی اصلا کافی نیست)

راهنمای شکایت از فروشگاه های اینترنتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4/)

گزارش تخلف فروشگاه اینترنتی پلیس فتا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شکایت یا گزارش به ای-نماد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گزارش عمومی به پلیس فتا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات خوانده:
آدرس سایت: lapbuy.com
مدیر فروشگاه: مرتضی عبیری (شخصی که پولها و هزینه ها هم به حساب ایشون میره)
آدرس فروشگاه که باهاش مجوز ای-نماد رو گرفتن: استان تهران - شهر ري - ميدان فرمانداري - ميدان شهرداري - خ فدايي - کوچه معين خواه - پلاک 9
صاحب امتیاز ای-نماد: اعظم شفيعيان
تلفن ها: 55956322 ( 021 ) و 55956323 , 55956324
ایمیل: info@lapbuy.com

فعالیت این سایت از طریق شرکت نیست و صاحب امتیاز بنام فرد میباشد یعنی شرکت پیشرو رایانه شخصیت پشت سایت نیست و به دلایلی اینهارو به هم متصل نکردند ولی مدیر عامل شرکت و مدیر سایت هردو شخص مرتضی عبیری هستند.
طی تحقیقات مقدماتی که صورت گرفته این شخص با نام شرکت آنلاین پیشرو و پیشرو رایانه و شرکت سوپر دریب و شرکت طراحی وبسایت بارون و... سالهاست که با سایت ها و آدرس های گوناگون مشغول فروش یا (فقط پول گرفتن) از مردم هستند که قدیمی ترین سند از سال ۸۷ میباشد.
انواع فعالیت های مختلف و مجزا تحت عنوان طراحی سایت، فروش هاست و دامین، فروش لپتاپ عمده، وارد کردن لپتاپ از دبی، فروش کامپیوتر و پرینتر، فروش قطعات کامپیوتری، فروش لوازم خانه و دیجیتال و اخیرا وبسایت لپ بای که گویا تمام لوازم بازار را همیشه موجود دارند! و مواردی که احتمالا هنوز کشف نشده... مشخصات نامبرده تلویحا در پایین درج شده. وبسایت ها به دلایل نامعلومی غیرفعال شده اند و مکان فروشگاه و شماره هم همچنین تغییر کرده اند.

آدرس دومی که پیدا کردم: تهران - ميدان فردوسي-خ استاد نجات الهي-كوچه بيمه-پلاك 24-واحد 8
کنار این آدرس همون شماره های بالا نوشته شده بود با نام مرتضی عبیری در صورتی که اون شماره ها مربوط به بخش شهر ری هستند نه میدان فردوسی.

فعالیت دیگر با اسم: شرکت بازرگانی پیشرو
آدرس: تهران - منطقه 6 - ولی عصر - مرکز کامپیوتر پارسیان - ط. اول
با اسم عبیری و باز هم همان شماره تلفن های شهر ری!!!
و با ایمیل: pishro33@gmail.com

مشخصات دیگر
مرتضی عبیری، واردات لپتاپ! تحت نام: شرکت پیشرو رایانه
موبایل: 09123854467
وبسایت که غیرفعال شده: tsbaroon.com
و فعالیت همین شخص در سال ۱۳۸۷ با دامین بالا که قبل از واردات لپتاپ به عنوان فروش هاست و دامین فعالیت میکردند با ایمیل های زیر:
webdesign1387@yahoo.com و Supp@TSbaroon.com (Supp@TSBaroon.com)
و آدرس: شهر ری .خيابان حلال احمر . کوچه عباس معین خواه . ساختمان 32.طبقه 2

(الان این دامین بالا همگی منقضی شدند و الان هیچی نیست ولی شنیدید میگن هرچی که تو اینترنت ثبت بشه هرگز پاک نمیشه؟!!!)

و باز هم یه مشخصات دیگه به اسم: شرکت پیشرو رایانه به اسم مرتضی عبیری
ادعا کردن با ۱۴ سال سابقه ی فروش لپ تاپ!
تلفن ها (متفاوت از بالایی ها): 55961576 - 55975686
ایمیل دیگر: pcc2000@ymail.com (pcc2000@ymail.com)
آدرس های وبسایت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
که این آدرس ها هم بدلایل نامشخص ظاهرا غیرفعال شده اند.

مشخصات شرکت (از سایت مرجع مشخصات شرکت ها):

تاریخ ثبت : 1385
شماره ثبت : 8805

گروه کامپیوتر
مدیر عامل : مرتضی عبیری
نوع شرکت : شرکت سهامی خاص
نوع غعالیت : فروش مانیتور و LCDوقطعات کامپیوتری

مشخصات هوییز lapbuy.com
azam shafieyan
Registrant Organization: Onlinepishro
Registrant Street: Iran / Tehran / rey City / Fadaei St./ Alley Moin khah / NO9
Postal Code: 1877853931

ایمیل شکایت به فعالیت دامنه:
Abuse Contact Email: abuse[at]realtimeregister.com

استخراج اطلاعات و پیدا کردن سند و تحقیقات میتونه بیشتر ادامه پیدا کنه و میکنه فقط یک نمونه از ۸ سال پیش اوردم که نشون بدم حتی فعالیت های اون موقع هم قابل پیگیری و ردیابی هستند چه برسه پولی که هفته های پیش از مردم گرفتید!

همچنین بنده بجز مراجعه به پلیس فتا و بجز درخواست نوبت در دادسرای جرائم رایانه ای استان و بجز شکایت کتبی و حضوری از صنعت و معدن به ریجیترارر گزارش fraud و فعالیت کلاهبرداری هم خواهم داد و پیگیری میکنم تا در صورت امکان دامنه هم از طرف ICANN معلق بشه.

باز هم میگم برای اضافه شدن نام شما برای شکایت علیه آنلاین پیشرو با من تماس بگیرید برای شما هیچ هزینه و زمانی لازم نداره بنده همراه با وکیل پیگیری های لازم رو انجام میدم.
ایمیل من: 61090de9@opayq.com

با سلام و احترام

دوست عزیز در صورتی که مشکلتون حل نشده شماره سفارشتون رو جهت بررسی بگید تا بنده چک کنم ..

با تشکر
موفق باشید

nimasp
06-01-2016, 14:42
با سلام و احترام

دوست عزیز در صورتی که مشکلتون حل نشده شماره سفارشتون رو جهت بررسی بگید تا بنده چک کنم ..

با تشکر
موفق باشید
هه هه با سلام و احترام! دیگه چه بی احترامی مونده شما نکردید؟!
از موقعی که باید بررسی میکردید دو هفته ای میشه که گذشته.
شما هم شگردتون اینه هرکی کارش بالا گرفت و بیخ پیدا کرد پولشو پس بدید! تو این مدتم از سودش استفاده کنید و وقت و انرژی مردمم حروم کنید. اینکه جنس نمیدید و بی اعتمادی تو جامعه رو گسترش میدید هم به نحو احسن با بی مسئولیتی انجام میدید.

عزیزم اینجا جای پشتیبانی نیست، شما تلفن شرکت کذایی رو جواب بدی کافیه.
شماره سفارش رو پلیس فتا بهتون میگه یا تو دادگاه میفهمید.

SalmanAdl
06-01-2016, 15:38
تو چندین جا دیگه در مورد خرید ازین سایت سوال پرسیدن بودن که همشونو هدایت کردم اینجا ، امروزا فقط تو کار خیر شرکت میکنم:n02:

onlinepishro
07-01-2016, 00:02
هه هه با سلام و احترام! دیگه چه بی احترامی مونده شما نکردید؟!
از موقعی که باید بررسی میکردید دو هفته ای میشه که گذشته.
شما هم شگردتون اینه هرکی کارش بالا گرفت و بیخ پیدا کرد پولشو پس بدید! تو این مدتم از سودش استفاده کنید و وقت و انرژی مردمم حروم کنید. اینکه جنس نمیدید و بی اعتمادی تو جامعه رو گسترش میدید هم به نحو احسن با بی مسئولیتی انجام میدید.

عزیزم اینجا جای پشتیبانی نیست، شما تلفن شرکت کذایی رو جواب بدی کافیه.
شماره سفارش رو پلیس فتا بهتون میگه یا تو دادگاه میفهمید.

با سلام و احترام
دوست عزیز ...

تلفن های شرکت به همراه تیکت پشتیبانی و سامانه ثبت شکایات آنلاین پیشرو در ساعت کاری در دسترس هستش و این طور که بنده متوجه شدم دیروز 14 دی 1394 هشت خط تلفن نیز به 14 خط تلفن اضافه شد تا تلفن ها کمتر اشغال باشند ، در ضمن ایران قانون داره و فروشگاه آنلاین پیشرو وکیل و خداروشکر که تاکنون مشکل حقوقی نداشته ایم و در صورت استفاده وکیل شرکت پیگیری های لازم رو انجام خواهد داد و مشکل رو به بهترین نحو حل خواهد کرد که اول از همه به مشتری ضرری وارد نشه، فروشگاه آنلاین پیشرو خدایی ناکرده قصد نداره پول کسی رو بالا بکشه و نده ، خدارو صد هزار مرتبه شکر نیازی به این پول ها نیست و مبلغ یکی دو روز بعد قطعا به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد. در صورتی که مشتری کمی با درک همکاری کنه تا مشکل به بهترین شکل حل بشه.

مجدد تکرار میکنم ، در صورتی که سفارش شما همچنان حل نشده شماره سفارشتون رو اعلام بفرمایید تا بررسی کنم ، البته صد در صد مطمئم هستم که تا کنون مشکل سفارش شما حل شده

با تشکر
موفق باشید

nimasp
07-01-2016, 00:24
با سلام و احترام
دوست عزیز ...

تلفن های شرکت به همراه تیکت پشتیبانی و سامانه ثبت شکایات آنلاین پیشرو در ساعت کاری در دسترس هستش و این طور که بنده متوجه شدم دیروز 14 دی 1394 هشت خط تلفن نیز به 14 خط تلفن اضافه شد تا تلفن ها کمتر اشغال باشند ، در ضمن ایران قانون داره و فروشگاه آنلاین پیشرو وکیل و خداروشکر که تاکنون مشکل حقوقی نداشته ایم و در صورت استفاده وکیل شرکت پیگیری های لازم رو انجام خواهد داد و مشکل رو به بهترین نحو حل خواهد کرد که اول از همه به مشتری ضرری وارد نشه، فروشگاه آنلاین پیشرو خدایی ناکرده قصد نداره پول کسی رو بالا بکشه و نده ، خدارو صد هزار مرتبه شکر نیازی به این پول ها نیست و مبلغ یکی دو روز بعد قطعا به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد. در صورتی که مشتری کمی با درک همکاری کنه تا مشکل به بهترین شکل حل بشه.

مجدد تکرار میکنم ، در صورتی که سفارش شما همچنان حل نشده شماره سفارشتون رو اعلام بفرمایید تا بررسی کنم ، البته صد در صد مطمئم هستم که تا کنون مشکل سفارش شما حل شده

با تشکر
موفق باشید
الان شما 22 تا خط دارید؟!
کلا سه تا شماره دارید که یکیشو کلا میگه خط خرابه یکیشو جواب میدید که همیشه فقط صدای یه شخص به گوش ما خورده!
حالا 22تا خط شده قبلا که با 14تا همیشه اشغال بوده اللهو اعلم! احتمالا از دیجی کالا بزرگتر هستید :)

دوست عزیز هرکی که هستی، اینجا نه رسمیت داره کار شما نه اهمیت. منم یه یوزر میتونم درست کنم از یه سایتی دفاع کنم شما معلوم نیست کی هستی حرف حسابت چیه.

یا کلا شما دارید در مورد یه فروشگاه دیگه حرف میزنید یا من!

تیکت و پشتیبانی و ایمیل و تماس و این داستانا واسه قبل شکایت بود که جواب ندادید. حالا پلیس پیگیره، من اندازه کافی وقتم تلف شده.

es1522
07-01-2016, 17:12
اقای محسن احمدی من یه سفارش از شما 17 روز پیش داشتم ولی ارسال نشد زنگ زدم گفتم که منصرف شدم پولم رو بر گردونن شماره کارت هم گرفتن
شماره سفارش 28250 لطفا پولش رو زودتر برگردونید.

es1522
09-01-2016, 20:00
آقای احمدی 20 روزه پول بابت سفارش واریز کردم جنسی که نداشتید بفرستید امروز هم سه بار زنگ زدم هر دفعه میگید تا چند ساعت دیگه، این کلاهبرداری نیست پس چیه؟ من با اینکه شهرستانم ولی شرایطشو دارم هر جوری که شده چند روزه بیام تهرونو حقمو بگیرم. هر چند ممکنه بیشتر از پولم هزینه کنم ولی ارزششو داره.

onlinepishro
10-01-2016, 09:48
اقای محسن احمدی من یه سفارش از شما 17 روز پیش داشتم ولی ارسال نشد زنگ زدم گفتم که منصرف شدم پولم رو بر گردونن شماره کارت هم گرفتن
شماره سفارش 28250 لطفا پولش رو زودتر برگردونید.

با سلام و احترام

دوست عزیز بنده پیگیری کردم ، امروز صبح مبلغ واریزی شما برگشت داده شد ، لطفا حسابتون رو بررسی بفرمایید . از بابت تاخیر بوجود آمده متاسفیم...

با تشکر
موفق باشید

amir z
10-01-2016, 10:01
سلام به همگی
چقدر راحت بعضیا پول مردم رو میخورن و تا مجبورشون نکنی برنمیگردونن!!!! واقعا این پست ها رو که دنبال کردم متحیر شدم!!:n38:
دوستان عزیز تو رو خدا فقط به برگشت پول راضی نشین و شکایت کنید تا این افراد نتونن سر ادم های بیشتری کلاه بذارن. شماها الان پیگیر شدین، خیلی ها هستن یا روش پیگیری رو نمیدونن و یا حوصله ندارن و بی خیال پس گرفتن پول خودشون میشن واسه همین این جور آدم ها میتونن براحتی به کار خودشون ادامه بدن. از همه افراد زیان دیده خواهش میکنم پیگیری کنن و جلوی این کلاه برداریها رو بگیرن:n40:

es1522
10-01-2016, 17:49
کلاهبرداری تو این مملکت آسونه، قوانین درست حسابی که تو این زمینه نداریم ،تنها کاری که میشه کرد اطلاع رسانی و شکایت حضوری، که من گزینه های دیکه ای هم داشتم .......

AS2016
11-01-2016, 21:51
سه و چهار سال پیش از شرکت یک باطری لب تاب خریده بودم انصاف کمتر از یک هفته سفارشم به دستم است با توجه اعتماد و داشتن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره ای این شرکت در تاریه 5/10/94 اقدام به سفارش خرید یک دستگاه لب تاب به مبلغ 22000000 ریال نمودم . بعد گذشت ده روز تلفنی تماس گرفتم گفتند سفارش ارسال شده است و پیگر کد رهگیری سفارش شدم که متوجه شدم اصلا سفارش ارسال نشده است و بعد گذشته 15 روز درخواست لغو سفارش دام و جواب دادند که پول واریز به کارت بانکی ام واریز خواهند کرد با گذشته سه روز از برگشت پول خبری نیست و معلوم نیست پول واریز کنند و یاخیر با اینکه در شهرستانم اگر تا یکی و دوروز دیگر پول را واریز نکنند از راه های قانونی پیگری طلب را پیگری خواهم نمود.
آقای محسن احمدی اگر واقعا پیگیری می کنید شماره سفارش من 28325 است لطفا جواب دهید.

dmcie
15-01-2016, 11:51
با سلام و احترام
دوست عزیز ...

با تشکر
موفق باشید

من به شما قول میدم این به اصطلاح شرکت از 1 نفر تا 4 نفر بیشتر تشکیل نشده.
اگر به شیوه پاسخ این کاربر توجه کنید و کمی هم تجربه برخورد با کلاهبردارا رو داشته باشید متوجه تشابه شیوه گفتاری آنها میشید.
اگر زیان دیده هستید به هیچ عنوان با اونها با احترام و خواهش برخورد نکنید، چون در قدم اول اونها شما رو مورد عنایت قرار دادند و اگر برای برگشت پولتون خواهش کنید هم لطمه مالی خوردید و هم لطمه روحی خواهید خورد. بهترین روش برخورد با اینگونه افراد تهدید و ارعاب اونهاست. زیاد هم به فکر قانونی پیگیری کردن نباشید. اونها خوب میدونن که قانونی وجود نداره پس راحت به این فعالیت کثیف خود ادامه میدن.

mohsenoo
28-01-2016, 13:53
وای پس منم بیچاره شدم
بابای بیچاره ما بعد عمری خواست یه گوشی بگیره من هم گردن شکسته با اعتماد به نماد دوستاره از این سایت خرید کردم
9 روزه علافیم
1 و 600 پولم رو هواست
بدبختی داریم
تو رو خدا پول مارو بدید

fazlolahjafarii
30-01-2016, 18:10
من نمیدونم کی به اینا نماد دو ستاره داده بیاد اینجا جواب منو بده ، من 1394/10/26 ازشون شارژر لپ تاپ و گیرنده دیجیتال ایکس ویژن خریدم ، فعلا خرید منم رو هواست ، جالبه تا 10 روز رو سایتشون زده بودن آماده ارسال تماس گرفتم گفتن ارسال کردیم اشتباه شده ، بعد فورا تیک زدند با پست پیشتاز ارسال شد . آخه یکی به اینا بگه خودتون احمقید پست پیشتاز نهایت دوروزه میرسه ، نه ده روز ، ولی در مورد من اشتباه کردن مسئله پولش نیست این یه کلاهبرداریه ، من کارشناش ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستم ، بر طبق ماده یک قانون تشدید جرم کلاهبرداری میدونم چند سال بندازمشون تو زندان. تا دیگه از این کارا نکنند چون اینکار رو با توسل به نماد دوستاره کردند . اینکار خلاف اخلاق حسنه در جامعه است . آقایون مدیر آنلاین پیشرو اگه این مطلبو میخونید بدونید که دست از سرتون برنمیدارم. لطفا تلفن این کلاهبردارا رو به موبایل من 09128059056 اس بدید.

fazlolahjafarii
31-01-2016, 12:03
امرور با فروشگاه تماس گرفتم یه شماره ارسال به من دادن رفتم سایت پست دیدم چنین سفارشی وجود ندارد. واقعا برای مسولین شرکت نماد باید تاسف خورد. مثل بقیه از من شماره کارت گرفتند. این اقایی که اینجا جواب میده باز بیاد دروغ تحویل من بده. باید برم پلیس فتا و ای نماد

fazlolahjafarii
31-01-2016, 12:17
این اقای محسن احمدی کجاست اونم غیبش زده

fazlolahjafarii
31-01-2016, 12:24
هیچ کس نیست تو این مملکت جلوی این سایت رو بگیره.

amir deja vu
31-01-2016, 12:50
اگه نماد اعتماد الکترونیک داره برید تو خود سایت نماد الکترونیک شکایتتون رو ثبت کنید

fazlolahjafarii
31-01-2016, 17:26
خلافا نماد دوستاره داره خدا خفشون کنه.

fazlolahjafarii
31-01-2016, 17:29
مثلا نماد دوستاره داره ، تا آخر تابستان 1395 هم اعتبار داره ، نماد کیلویی چند اینا همش دکوره!!!!!!!!!!!!!!!!

fazlolahjafarii
01-02-2016, 10:48
با عرض سلام ، دیروز بالاخره با تهدید به اینکه میرم پلیس فتا و نماد الکترونیکی و دادسرا پولمو واریز کردند به حساب ولی بازم میگم این فروشگاه قابل اعتماد نیست ، پول مردم رو یک ماه میزاره تو حسابش بعد با تهدید باید ازشون بگیری. بازم من ول کن نیستم هر روز ایمیل میزنم به اینماد تا نماد رو از سایتشون حذف کنه.

nimasp
02-02-2016, 09:48
من نمیدونم کی به اینا نماد دو ستاره داده بیاد اینجا جواب منو بده ، من 1394/10/26 ازشون شارژر لپ تاپ و گیرنده دیجیتال ایکس ویژن خریدم ، فعلا خرید منم رو هواست ، جالبه تا 10 روز رو سایتشون زده بودن آماده ارسال تماس گرفتم گفتن ارسال کردیم اشتباه شده ، بعد فورا تیک زدند با پست پیشتاز ارسال شد . آخه یکی به اینا بگه خودتون احمقید پست پیشتاز نهایت دوروزه میرسه ، نه ده روز ، ولی در مورد من اشتباه کردن مسئله پولش نیست این یه کلاهبرداریه ، من کارشناش ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستم ، بر طبق ماده یک قانون تشدید جرم کلاهبرداری میدونم چند سال بندازمشون تو زندان. تا دیگه از این کارا نکنند چون اینکار رو با توسل به نماد دوستاره کردند . اینکار خلاف اخلاق حسنه در جامعه است . آقایون مدیر آنلاین پیشرو اگه این مطلبو میخونید بدونید که دست از سرتون برنمیدارم. لطفا تلفن این کلاهبردارا رو به موبایل من 09128059056 اس بدید.
متاسفانه خیلی اومدن حرفای مشابه شمارو زدن و واقعا هم پیگیری نکردن در نتیجه اینا به کلاهبرداریشون ادامه میدن. هرکسی پولش رو پس میگیره انقدر از مرگ ترسیده که به تب راضی شده و بیخیال میشه.
من مشخصات کامل و جزئیشون رو توی صفحه ۱۷ اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشتم همه ی مشخصات لازم برای هرگونه پیگیری و شکایت رو گذاشتم.

هیچ کس نیست تو این مملکت جلوی این سایت رو بگیره.
خیر گویا نیست!
این جرایم رو دادستان یا مدعی العموم پیگیری میکنه و مجازاتش غیرقابل بخشش و تخفیف هست اما به شرطی که مردم برن ازش شکایت کنن و پرونده درست کنن که نمیکنن.

اگه نماد اعتماد الکترونیک داره برید تو خود سایت نماد الکترونیک شکایتتون رو ثبت کنید
شما دلت خوشه ها! صدها نفر بارها این کارو کردن ولی نه پیگیری میکنن نه جوابی میدن.
نماد که هیچ من توی صنعت و معدن و سایت فتا و فیلترینگ و ای-نماد هم شکایتشون رو ثبت کردم دریغ از هیچ جوابی.
فقط باید رفت به دادسرا شکایت کرد.

با عرض سلام ، دیروز بالاخره با تهدید به اینکه میرم پلیس فتا و نماد الکترونیکی و دادسرا پولمو واریز کردند به حساب ولی بازم میگم این فروشگاه قابل اعتماد نیست ، پول مردم رو یک ماه میزاره تو حسابش بعد با تهدید باید ازشون بگیری. بازم من ول کن نیستم هر روز ایمیل میزنم به اینماد تا نماد رو از سایتشون حذف کنه.
بیا خود شما هم پولتون رو گرفتید و بیخیال شدید حالا از تب شکایت و فلان میکنم خبری نیست.

عجیب هم نیست تقصیر خود ما مردمه اینطوری سرمون کلاه میذارن. صدها نفر رو دیدم ازین سایت شکایت داشتن ولی هنوز یکیشون رو هم ندیدم به دادسرا رفته باشن و پرونده تشکیل بدن (بجز خودم) حتی من با خیلی ها تماس گرفتم گفتم فقط تاریخ معامله تون رو بدید پیگیری و شکایت و پرونده سازی و هزینه هاش پای من، کسی نداد! چون پولشون رو گرفتن و کلا بیخیال شدن.

رمز ادامه ی کلاهبرداری این سایت هم همینه که پولو بعد از یه مدت پس میدن. البته رمز بزرگتر سهل انگاری ما مردمه.

امیر محمد 20
24-02-2016, 19:22
سلام
سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (انلاین پیشرو) یک *** واقعیست و خرید کردن از این سایت یک اشتباه بزرگ است.الان 20 روز از خرید من میگذره هربار که تماس گرفتم بعد از یک مدت طولانی جواب دادندو جالبه هر بار با پر رویی تمام میگن همون روز تازه ارسال شده!!!شماره پیگیری هم دسته پیکه و فردا به شرکت تحویل میده !!!اخرین باری هم که تماس گرفتم گفتن که مرسوله من برگشت خورده که بعد از پیگیری های من مشخص شد که دروغ گفتن. هرگز از این سات خرید نکنین که یک ****** تمام عیاره. این پیام فقط برای اطلاع رسانی برای بقیه مردمه خواهشن شما هم اطلاع رسانی کنین تا این جور افراد فعالیتشون زیاد نشه. با تشکر

nimasp
07-04-2016, 10:10
اگر از فروشگاه آنلاین پیشرو lapbuy.com شکایت دارید یا پول شما بیشتر از ۲۴ ساعت (که خلاف قانون است)‌ دستشان مانده، چه حالا چه مربوط به گذشته باشد، با من تماس بگیرید تا هم به پولتان برسید هم کمک کنیم دیگران در چاه این افراد سودجو نیفتند.

دروغ گغتن، عدم ارسال، کالای معیوب، نگهداری پول بیش از ۲۴ ساعت، توضیحات اشتباه، عدم پاسخگویی، مغایرت کد مرسوله، عدم ارسال کالا در موعد اعلام شده و... همگی مصداق جرایم رایانه و قوانین تجارت الکترونیک هستند و قطعا جرم و خلاف قوانین هستند.

ارتباط با من، پیام خصوصی در همینجا: ارسال پیام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ارتباط از طریق ایمیل: takhtenard اتساین outlook.com
تماس تلفنی: شماره تلفن بنده را از پیام خصوصی یا ایمیل دریافت کنید.

دوستان اگر شکایتی دارن یا میخوان شکایت کنن لطفا به من اطلاع بدن. من شکایت کردم و با ضمیمه شدن شکواییه شما پروندشون سنگین تر میشه.
نیازی نیست وقت و هزینه از ابتدا بذارید، بیشتر کار رو کردم و پیگیریش هم به عهده ی من خواهد بود. تشکر

tohidnasr
10-04-2016, 19:42
منم از این شرکت شکایت دارم 25000000 ریختم حسابشون پولمو نمیدن چیکار کنم؟؟؟

fafool70
11-04-2016, 08:40

با تلفن شرکت تماس بگیر مدام و بگو شکایت می کنم ازتون پول رو پس بدین . و یک شکایت تو سایت نماد ازشون بکنید .اگر می تونید توی سایت پلیس فتا هم همینطور

حیزون
11-04-2016, 08:46
باید 100 بار زنگ بزنی حساب داریشون تا پولتو پس بدن وگرنه پس نمیدن !

حیزون
11-04-2016, 08:52
من یه کیس گرین خواستم بگیرم ازشون چون معادله خارجیش گرونه ، اولش که خریدم رو لغو کردن بعدش هم که پولمو پس نمیدادن زنگ هم که میزدی سر به سرت میزاشتن به جای اینکه جواب بدن اخرش هم من مجبور شدم برم همون معادله خارجیشو بگیرم

یه جنسیو که همه ی سایت های معتبر میگن نداریم الکی میگن موجود در انبار که فروششون بالا بره به خیال خودشون

دفترشون هم طرف نازی آباده فک کنم

nimasp
12-04-2016, 10:57

دوستان اگر شکایتی دارن یا میخوان شکایت کنن لطفا به من اطلاع بدن. من شکایت کردم و با ضمیمه شدن شکواییه شما پروندشون سنگین تر میشه.

نیازی نیست وقت و هزینه از ابتدا بذارید، بیشتر کار رو کردم و پیگیریش هم به عهده ی من خواهد بود. تشکر

nimasp
12-04-2016, 11:00
با شکایت اینترنتی به هیچ جا نمیرسی تمام این دوستانی که سالهاست سرشون کلاه رفته هیچکدومشون با شکایت اینترنتی به جایی نرسیدن. شما باید شکایت حضوری کنید به دادسرا. بالاتر توضیح دادم که من هم شکایت کردم، اگر میخواید به پولتون برسید یا اینا مجوزهاشون باطل بشه و دیگه سر بقیه کلاه نذارن که ظاهرا هرروز میذارن، لطفا با من تماس بگیرید.

tohidnasr
12-04-2016, 13:11
سلام پول منم به شماره سفارش 29786 الان یک ماهه رو هواست اقای احمدی اینم پیگیری کنید مبلغشو واریز کنن

tohidnasr
19-04-2016, 10:05
آقای احمدی من الان یک ماهه لغو سفارش دادم اینم شماره سفارش من 29786 شماره حسابم بهتون دادم الان یک ماهه پول منو خوابوندین تو حسابتون لطفا پول منو پیگیری کنید بریزن به حسابممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم

behnammg
17-05-2016, 22:31
سلام آقای احمدی. من هم متاسفانه هفته قبل از سایت شما یکدستگاه گوشی و یکدستگاه هارد اکسترنال (مجموعا 820 هزار تومن) خریداری کردم ولی هنوز هیچ چی دریافت نکردم و الان با خوندن این فروم کلا نا امید شدم. خواهشا پول من رو برگردونید شماره شفارش من 30487 بوده.

maral201
07-06-2016, 10:33
با شکایت اینترنتی به هیچ جا نمیرسی تمام این دوستانی که سالهاست سرشون کلاه رفته هیچکدومشون با شکایت اینترنتی به جایی نرسیدن. شما باید شکایت حضوری کنید به دادسرا. بالاتر توضیح دادم که من هم شکایت کردم، اگر میخواید به پولتون برسید یا اینا مجوزهاشون باطل بشه و دیگه سر بقیه کلاه نذارن که ظاهرا هرروز میذارن، لطفا با من تماس بگیرید.
با سلام ، متاسفانه من هم دو روز پيش (بتاريخ 95/03/16 ) از اين سايت خريد كردم البته مبلغش زياد نيست ( با هزينه ارسال 80 هزار تومان ) با شماره سفارش 030830 و مرجع سفارش XPKGFBZIC هربارهم كه به سايت سر مي زنم سفارش من ، بعد از دو روز در فعلا در وضعيت" منتظر تاييد حسابداري" معلق مانده است. در ضمن براي اطمينان از موجودي كالا ( Fonepad 7 FE170 تاچ تبلت ایسوس ) قبل از انجام سفارش تماس گرفته بودم .ولي بعد از ثبت سفارش ديگه به تلفن جواب نميدن. اميدوارم با پيگيريهاي شما به نتيجه برسيم يا لااقل اگه به پولمون نرسيديم بقول خودتون مجوزهاشون باطل بشه و دیگه نتونن سر بقیه کلاه بذارن. ضمنا اين آقاي احمدي كه دوستان از ايشون پولشون رو ميخوان رو نفهميديم كيه.

mahdi-mo
07-06-2016, 23:45
سلام
منم یه باطری موبایل در تاریخ 11 خرداد 95 تلفنی سفارش دادم گفتن فردا ارسال میکنیم و به محض اینکه سفارش ارسال بشه شماره رهگیری پستی براتون ارسال میشه از اون روز هر چی زنگ میزنم میگن ارسال کردیم گفتم شماره رهگیری که نیومده برام گفتم شماره رهگیری رو بدین گفتش شماره های رهگیری زیاده هنوز فرصت نکردیم وارد سیستم کنیم :n38:
دیروز که زنگ زدم میگن تازه امروز ارسال کردیم:n35:
معلومه کلا سر کاریم
او کسی هم که جواب تلفنو میده خیلی بد صحبت میکنه و جوابتو میده

nimasp
10-06-2016, 21:05
با سلام ، متاسفانه من هم دو روز پيش (بتاريخ 95/03/16 ) از اين سايت خريد كردم البته مبلغش زياد نيست ( با هزينه ارسال 80 هزار تومان ) با شماره سفارش 030830 و مرجع سفارش XPKGFBZIC هربارهم كه به سايت سر مي زنم سفارش من ، بعد از دو روز در فعلا در وضعيت" منتظر تاييد حسابداري" معلق مانده است. در ضمن براي اطمينان از موجودي كالا ( Fonepad 7 FE170 تاچ تبلت ایسوس ) قبل از انجام سفارش تماس گرفته بودم .ولي بعد از ثبت سفارش ديگه به تلفن جواب نميدن. اميدوارم با پيگيريهاي شما به نتيجه برسيم يا لااقل اگه به پولمون نرسيديم بقول خودتون مجوزهاشون باطل بشه و دیگه نتونن سر بقیه کلاه بذارن. ضمنا اين آقاي احمدي كه دوستان از ايشون پولشون رو ميخوان رو نفهميديم كيه.
با تماس های مکرر دوستان دوباره تصمیم گرفتم برم و این پرونده رو باز کنم، منتها خیلی لازمه دوستانی که میخوان شکایتشون ضمیمه بشه وقتی پول رو میگیرن نباید بیخیال همه چیز بشن. تنها دلیل وجود این افرادسودجو دقیقا همین موضوعه که تا مرز شکایت میبرن و بعد که شکایت شد پولو میدن سریع رضایت میگیرن.
اخبار بعدی رو در این رابطه میذارم فقط خواهشا بهم کمک کنید بساط اینهارو جمع کنیم.

maral201
13-06-2016, 13:51
دوستان دو روز پيش يعني تقريبا پس از يك هفته انتظار، دركمال ناباوري!!! من سفارشم رو كه يك تاچ تبلت بود از آنلاين پيشرو دريافت كردم. كه احتمال داره هدفشون جلب اعتماد براي خريدهاي با مبالغ بالاتر باشه.

mahdi-mo
21-06-2016, 20:36
سلام
منم یه باطری موبایل در تاریخ 11 خرداد 95 تلفنی سفارش دادم گفتن فردا ارسال میکنیم و به محض اینکه سفارش ارسال بشه شماره رهگیری پستی براتون ارسال میشه از اون روز هر چی زنگ میزنم میگن ارسال کردیم گفتم شماره رهگیری که نیومده برام گفتم شماره رهگیری رو بدین گفتش شماره های رهگیری زیاده هنوز فرصت نکردیم وارد سیستم کنیم :n38:
دیروز که زنگ زدم میگن تازه امروز ارسال کردیم:n35:
معلومه کلا سر کاریم
او کسی هم که جواب تلفنو میده خیلی بد صحبت میکنه و جوابتو میده

سلام دوستان
من همونطور که گفته بودم خریدمو به صورت تلفنی در 11 خرداد انجام دادم و بعد از کلی پیگیری و پشت خط موندن و مشغول بودن خطوطشون و تاکید در خصوص عدم ارسال اشتباه سقارش ( بهشون گفتم سابقتون خرابه ظاهراً یه وقت برای من هم کالای دیگه ای اشتباه ارسال نکنید) که علی رغم تاکید در کمال ناباوری بعد از 10 روز و ندادن کد رهگیری پستی در بعد از ظهر روز 20 خرداد بسته پستیم رسید و دیدم بعله آقایون کالای اشتباه ارسال کردن
نمیخواستم برگشت بزنم بسته پستی رو گفتم نگهدارمش و خودم بفروشم و پولشو در بیارم وگرنه برگشت بزنم کلی فیلم و سیانس سرم در میارن که با اصرار یکی از آشنایان گفت برگشت بزن و منم بسته رو 22 خرداد یعنی اول صبح شنبه با هزینه پستی 11 هزار تومان برگشت زدم و باهاشون تماس گرفتم و گفتم بسته رو برگشت زدم بعلت ارسال اشتباه ( که البته قبول نمیکردن که اشتباه از طرف اونا بوده و میگفتن خودت اشتباه سفارش دادی و صداتو ضبط کردیم و ایمیل بده تا صداتو بفرستیم که هیچی ارسال نکردن) و خلاصه گفتن باشه و بسته دستمون رسید بررسی میکنیم موضوع شمارو که در تاریخ 23 خرداد ساعت 8:45 دقیقه بسته به دستشون رسید که منم با دو خط حتی گاهی سه خط شروع کردم به تماس گرفتن که باز هم با پشت خط موندن های زیاد و جواب ندادن و مشغول بودن مواجه شدم علی ایحال موفق شدم باهاشون صحبت کنم که گفتن تا فردا صبر کنین اگه موجود بود که سفارشتونو ارسال میکنیم وگرنه پولتونو برگشت میزنیم من باز هم صبر کردم تا روز بعد که باز با کلی پشت خط موندن موفق شدم باهاشون صحبت کنم که گفتن الان موجود نداریم و گفتن شما یه چندروز دیگه صبر کنین بچه ها کالاتونو پیدا میکنن و ارسال میکنن و من گفتم نمیخام و پولو برگشت بزنین گفتن باشه و شماره کارت گرفتن که به حساب پولو برگشت بزنن که از اون روز تا امروز که 1 تیر هست هر روز زنگ میزنم میگم چی شد پولو واریز نکردین هر روز یه بهانه ای میارن( من از سایتهای خیلی زیادی از سال 88 خرید داشتم از سایتهای خیلی کوچک و دربه داغون تا سایتهای معتبر و بزرگ- جالبه اون روز بهشون گفتم من از سایتهای درپیتی و داغون خرید داشتم همچین مشکلی با هیچکدمشون نداشتم و حتی او داغونا فوراً کد رهگیری رو روز بعد بهم دادن و اگه نداشتن فوراً پولو برگشت زدن ولی شما با این وضع خوبتون اینقدر اذیت کردین که یارو گفت به ما میگی درپیتی که من گفتم به شما نگفتم درپیتی گفت ما صدای شمارو ضبط داریم الان همین حرفتونو به دادگاه بریم بدیم و شکایت کنیم ازتون و از این حرفا ....... منم گفتم برین یه بار برین ببینین چی گفتم بعد اینطوری بگین که گوشی رو یارو قطع کرد .نمیدونم والله بجای من طلبکار باشم اونا طلبکار بودن)
واقعاً کفرم دراومده دیگه
میخام برم دادسرا شکایت کنم ازشون که مروز فرصت نکردم انشالله سعی میکنم فردا برم تا بدونن مملکت بی قانون نیست
امیدوارم این فروشگاه مسخرشون خیلی زود جمع بشه و یه درس درست حسابی دادسرا بهشون بده و با یه جریمه درست حسابی

tkt
14-08-2016, 14:58
دوستان گرامی متاسفانه بنده از این سایت خریدی انجام دادم که پس از درگیری و بحث زیاد بعد 11 روز برای اینجانب ارسال کردند پس از اینکه کالا بدستم رسید با کمال تعجب دیدم که یکی از اجناس را برای بنده ارسال نکردند
پس از تماس گفتن که امکان نداره و.... ولی با پیگیری های من قرار شد مبلغ را به من استرداد کنن که متاسفانه اینکارو نکردن امروز که به شرکت زنگ زدم اقایی به نام احمدی به من شروع به فحاشی کرد...
حال قصد شکایت به دادسرا دارم دوستانی که اطلاعات در خصوص این شرکت دارند منو در جریان بزارم..............

Milad4171
12-09-2016, 11:22
سلام.
تاپیک تاپیک سازی شد / لطفا موارد بی ارتباط با موضوع را مطرح نکنید.
دو موضوع را لازم دیدم توضیح بدم

1- شکوایه از طریق مراجع قانونی امکان پذیر هست و استفاده از تاپیک ها برای بررسی این موارد قضایی مجاز نیست.

+

2- تیم مدیریت انجمن هیچ مسئولیتی در قبال مطالب مطرح شده در این تاپیک و تاپیک های دیگر ندارد.
در این تاپیک طبق قوانین عمومی انجمن ها برخورد میشود .

نکته : اینکه سرویسی اشکالاتی دارد و کاربران ناراضی هستند و شکایت میکنن موضوعی منطقی هست و در هرکجای انجمن این موضوع دیده میشود .
امکان این موضوع وجود ندارد که با خودسانسوری مانع از مباحث کاربران شویم.
پیشنهاد ما این است که پاسخگویان یا مسئولان سروریس ها ، قبل از تهدید تیم مدیریت ، پاسخگوی مشکلات کاربران باشند.

باتشکر
تیم مدیریت انجمن اینترنت و شبکه
:n40:

pe_civ
14-09-2016, 23:35
بنده هم 12 روز پیش از این شرکت خرید کردم که فقط 2 روز طول کشید تا واریزم تایید حسابداری بشه
یعد از 5 روز گفتن فرستادیم بعد یک هفته گفت کد پیگیری پست برام میفرستن ..روز 8 ام وقتی تماس گرفتم و اپراتور فهمید تکراری هستم گفت چند لحظه پشت خط بمونین و بعد 10 دقیقه هم قطع کرد دیگه هم جواب ندادن هرچی هم تماس میگیرم جواب نمیدن
حداقل 20 بار تماس گرفتم .. بعد رفتم مرکز پلیس فتا پیش یکی از اشنایان بررسی کرد گفت شکایت زیاد دارن ولی اگر تا شنبه نرسید یا پول رو برنگردوندن شکایت کنم
حالا میبینم که تعداد کسانی که پیگیری نکردن هم زیاده
با یک یکی از شاکیان هم تماس داشتم گفتن مستقیم با خود این اقای عبیری اول تماس بگیرم که جواب ندادن
حالا شنبه میرم برای پیگیری ببینیم چی میشه. اخرش مجبور میشن پول بنده رو پس بدن ولی عناوینی که تحت انها میشه از این شرکت شکایت کرد خیلی زیاد هست. امروز حداقل 8 تا عنوان اصلی بهم معرفی کردن که 3 تا از اونها وارد بحث اختلاس میشد
جالب اینکه کلیه پرونده های اختلاس زیر دست اطلاعات میره نه قوه قضاییه
حالا این اقای احمدی هم میتونن خودشون رو نماینده معرفی کنن که از طریق همین سایت میشه مشخصات حقیقی ایشون رو هم بدست اورد.
درسته مملکت نابسامانه ولی نه برای همه.
راستی اینم شماره سفارش بنده :

033185

raman008
16-09-2016, 23:33
با سلام و احترام

دوست عزیز بنده پیگیری کردم ، امروز صبح مبلغ واریزی شما برگشت داده شد ، لطفا حسابتون رو بررسی بفرمایید . از بابت تاخیر بوجود آمده متاسفیم...

با تشکر
موفق باشید

من هم نمیخام کار به شکایت بکشه.لطفا پول من رو هم بعد بیست و پنج روز که نگه داشتین پس بدین .من فردا میرم دادسرا ولی اگه تا موقع احضار دوم پولم واریز نشه . دارم براتون
شماره سفارش 032865

pe_civ
17-09-2016, 09:40
خیلی جالبه که یارو پشت تلفن هرچی دلش میخواد میگه
در تازه ترین اقدام تهدید میکنن که درصورت شکایت برگشت پول شما منوط میشه به دستور قضایی
:n19::n19::n19:

- - - Updated - - -

خیلی جالبه که یارو پشت تلفن هرچی دلش میخواد میگه
در تازه ترین اقدام تهدید میکنن که درصورت شکایت برگشت پول شما منوط میشه به دستور قضایی
:n19::n19::n19:

pe_civ
17-09-2016, 09:43
سلام دوست عزیز در صورت امکان ایمیل خودتون رو چک کنید و بمن پیام بدین

Ehsanzer0
02-10-2016, 13:03
سلام دوستان ، آغا من یه فن سی پی یو لپتاپ میخواستم فقط اینا داشتن ،با اینکه دیدم نماد ندارن ولی اجبارا بهشون اعتماد کردم ،بعد چند روز یه سرچ در مورد سایتشون زدم اومدم تو این فروم، حالا 47000تومن هم ضرر کردم ، خواستم ببینم کی پیگیر کار ایناست، اگه واقعا کلاهبردارن میرم تو کارشون بدجور .:n24::n24::n35:

Ehsanzer0
06-10-2016, 21:28
سلام دوستان ، آغا من یه فن سی پی یو لپتاپ میخواستم فقط اینا داشتن ،با اینکه دیدم نماد ندارن ولی اجبارا بهشون اعتماد کردم ،بعد چند روز یه سرچ در مورد سایتشون زدم اومدم تو این فروم، حالا 47000تومن هم ضرر کردم ، خواستم ببینم کی پیگیر کار ایناست، اگه واقعا کلاهبردارن میرم تو کارشون بدجور .:n24::n24::n35:

سلام دوستان، سفارشم امروز به دستم رسید و سالم بود ولی اون مدل اصلی که میخواستم نبود و مشابه بود ، دیدم نامردی اگه نگم، دمشون گرم سفارشو فرستاده بودن ولی همین مدلو جای دیگه 10 تومن ارزانتر میتونستم بخرم. خلاصه پول مارو که بالا نکشیدن ، مشکل سایتشون عدم پاسخگویی و عدم مطابقت کالای داخل سایت با کالای سفارشیه که باعث میشه کسی بهشون اعتماد نکنه.:n05:

kingfish
17-10-2016, 21:24
متاسفانه من هم گرفتار شدم.

hamedsuperstar
20-10-2016, 21:38
با سلام
خواستم تجربه تلخی که با خرید از انلاین پیشرو یا همان lapbuy رو داشتم با بقیه هموطنان درمیان بذارم تا افراد کمتری در تور این افراد از خدا بی خبر بیافتند. من یک سال پیش خریدی به مبلغ یک میلیون و دویست از این سایت انجام دادم اما به بهانه های واهی نه کالا را برای من ارسال کردند و نه هزینه رو عودت دادند. به عکس توجه کنید و در دام این شیادان گرفتار نشوید

جهت مشاهده عکس لینک زیر را در مرورگر خود کپی کنید

8pic.ir/images/fq9nnvxpkwfnp1uzrkt6.jpg

kingfish
21-10-2016, 13:33
متاسفانه من هم گرفتار شدم.
بالاخره تونستم با کلی اتلاف وقت پول رو ازشون پس بگیرم (پس از یک هفته)
این فروشگاه هیچ چیزی نداره فقط پول میگیره پس از کلی سرگردونی برمیگردونه با اینکار برای خودشون گردش مالی درست کردن .

VAHID
21-10-2016, 20:13
پلیس قتا ثبت کنید این سایت رو ب اتهام کلاهبرداری

درخواست ها زیاد باشه رسیدگی میکنن

اینحا ثبت کنید تخلف رو

رو گزینه advanced بزنید بعد رو proceed to

گزارش وب سایتهای متخلف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dsotm
02-11-2016, 14:41
متأسفانه منم از فروشگاه آنلاین پیشرو (lapbuy.com) خرید کردم و باید بگم این فروشگاه کاملاً کلاهبردار هست.
من یه قطعه‌ی لپتاپ و یه باتری گوشی سفارش دادم. قطعه‌ی لپتاپ اصلاً ارسال نشد و باتری ارسال‌شده فیک (تقلبی) بود، در صورتی که تو سایت ادعا کرده بودن باتری اصل هست، و به قیمت باتری اصل هم گرفتم. اون باتری فیک رو می‌تونستم خیلی ارزون‌تر از هر مغازه‌ای بخرم.
برای پیگیری، چندین بار تماس گرفتم. هربار کلی در انتظار موندم، یا پاسخ ندادن یا برخوردشون بسیار بی‌ادبانه بود. نهایتاً ازم شماره کارت گرفتن که مبلغ قطعه‌ی ارسال‌نشده رو برگردونن. ولی تا حالا، بعد بیشتر از ۲۴ ساعت، هنوز استرداد مبلغ انجام نشده. در مورد باتری گوشی هم زیر بار نرفتن که فیک هست. ولی جالبه پشتیبان بی‌ادبشون یه سوتی داد: گفت «این باتری برامون سه‌وپونصد در میاد... من به خاطر سه‌وپونصد با کسی کلکل نمی‌کنم.» این در حالیه که باتری رو به فیمت شصت هزار تومن می‌فروشن! نهایتاً گفتم اگه قبول نمی‌کنید فیکه، می‌خوام از شرایط انصراف از خرید که تو سایتتون نوشته شده استفاده کنم و باتری رو پس بدم. جوابشون این بود که «انصراف از خرید نداریم.» گفتم پس شرایطی که تو سایتتون نوشتین الکیه؟ پاسخ دادن «هرچی تو سایتمون نوشتیم الکیه!» که البته این پاسخ بی‌ادبانه، عین واقعیت هست. هرچی تو سایتشون نوشتن الکیه.
متأسفانه الان، بعد خرید، این بحث رو اینجا پیدا کردم. تجربه‌ی خودم رو نوشتم تا سایر دوستان در دام این شیادهای کلاهبردار بی‌ادب نیفتن. ضمن اینکه حتماْ از طریق پلیس فتا پیگیری می‌کنم، و از دوستان متضرر دیگه هم خواهش دارم همین کار رو بکنن.

dcam
18-11-2016, 16:18
تحت هیچ شرایطی از این فروشگاه خرید نکنید. پولتون از بین میره

dcam
18-11-2016, 16:20
پلیس قتا ثبت کنید این سایت رو ب اتهام کلاهبرداری

درخواست ها زیاد باشه رسیدگی میکنن

اینحا ثبت کنید تخلف رو

رو گزینه advanced بزنید بعد رو proceed to

گزارش وب سایتهای متخلف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از لینک بالا برای گزارش به پلیس فتا استفاده کنید

bs62210
07-12-2016, 12:21
آقای احمدی

بنده در تاریخ 1395/08/24 خریدی به مبلغ 11640000 ریال داشتم و با توجه به نبود جنس بهم گفتند که پولتونو پس میدیم و شماره کارت گرفتن و خبری نشد و روزی نبوده که من زنگ نزنم و پیگیر نباشم و تا الان چندین شماره حساب و کد شبا ازم گرفتن و هر روز پیگیری میکنم و هر روز میگن امروز حتما واریز میشهولی خبری نیست ت االانشم هیچ خبری نیست 1395/09/17 . اگر شما راست میگین پول منو واریز کنید تا به درستی حرفاتون پی ببریم و در این تاپیک بگیم کلاهبردار نیستین شماره سفارش من 035652 (حالا ببینیم کی جوابگو خواهند بود.)

bs62210
07-12-2016, 18:52
آقای احمدی

بنده در تاریخ 1395/08/24 خریدی به مبلغ 11640000 ریال داشتم و با توجه به نبود جنس بهم گفتند که پولتونو پس میدیم و شماره کارت گرفتن و خبری نشد و روزی نبوده که من زنگ نزنم و پیگیر نباشم و تا الان چندین شماره حساب و کد شبا ازم گرفتن و هر روز پیگیری میکنم و هر روز میگن امروز حتما واریز میشهولی خبری نیست ت االانشم هیچ خبری نیست 1395/09/17 . اگر شما راست میگین پول منو واریز کنید تا به درستی حرفاتون پی ببریم و در این تاپیک بگیم کلاهبردار نیستین شماره سفارش من 035652 (حالا ببینیم کی جوابگو خواهند بود.)

dcam
08-12-2016, 09:44
تحت هیچ شرایطی از این فروشگاه خرید نکنید. پولتون از بین میره

دلیل ویرایش پست بنده از سوی مدیران این تالار چیه؟

بنده در 2 پست متوالی مطالبم رو عرض کردم. پست اول رو با جزئیات زیاد برای اینکه اگه کسی خواست پیگیری و طلب حق کنه به کلیه اطلاعات در دسترس این شبکه ( فروشگاه پیشرو) دسترسی داشته باشه نوشتم ولی به دلیل حاوی اطلاعات شخصی بودن پست؛ پست بنده رو حذف کردید.

الان هم در پست شماره 8901979 عرض کردم "این ها کلاهبردار هستند" که باز پست منو ویرایش کردید.
بنده بدون دلیل حرف نمیزنم. من هم از این سایت خرید داشتم و پول من رو با کلی اتلاف وقت و با کلی منت! پست دادند.
وقتی عرض می کنم این ها کلاهبردار هستند, یعنی کلاه بردار هستند. هیچ شکی در آن ندارم.اگر هم به عرایض بقیه کاربرها توجهی داشته باشید اتفاقات مشابه برای انان رخ داده.

ghanuat
08-12-2016, 12:52
دو هفته قیمت سایت چک میکردم مبلغ کالا 5500000 تومان بود بعد سفارش دادم قسمت پرداخت در محل فعال بود انتخاب کردم بعد برای پیگیری سفارش زنگ زدم گفتند دو روز طول میکشه به قسمت کاربری مراجعه کردم سفارشم کنسل کردند قیمت تلويزيون رو تو سایت 5900000 ریال افزایش دادند به فاصله یک ساعت بعد که زنگ زدم میگن همینیه که هست باید دوباره سفارش بدی قیمت مهم نیست که فاکتور بشه روزانه عوض میشه

bs62210
11-12-2016, 11:40
من که امروز رفتم فتا برا شکایت ان شاءالله دادگاه هم میرم برا شکایت و قول پیگیری سریع داده اند تا دوباره از این غلطا نکنن. دوستان هیشکی خرید نکنه .

ddavod
11-12-2016, 20:32
یعنی ۳۲۹ هزار تومان من هم رفت هوا من خبر نداشتم کلاه برداریه من حتی ۲ سال پیش رفتم دفترشون تو خیابان نجات الهی برای خرید اقساطی که شرایط منو تایید نکردند دیشب هم یه مادر برد خرید کردم و پول ریختم نوشته ۲۴ ساعته جنس و میفرستن ولی خبری نشد یعنی صبح پا بشم برم دفتر شون

ddavod
12-12-2016, 13:53
من رفتم دفتر شهر ری جمع کرده بودن و کسی اونجا نبود بعدشم کلا یه جای پرت بود یه محله عقل مونده حالا دارم میرم نجات الهی

bs62210
12-12-2016, 15:56
بلاخره بعد 28 روز با هر روز تماس و در اخر با شکایت پولمو واریز کردن بخاطر همینه که تا الان کلاهبردار نشدن چون پولو پس میدن بعد مدتی . شمام به تاپیک های قبلی عمل کنید ان شاءالله به پولتون میرسید.

VAHID
12-12-2016, 20:31
این سایت اینجوریه که پول مردم رو 2هفته تا 1 ماه یا بیشتر نگه میدارن بعد پس میدن

ی نوع کاسبی هست خیلی راحت

سود پولارو استفاده میکنن تو حسابشون

هیچ کالایی ندارن
الکی میزنن موجود جنسارو

ddavod
14-12-2016, 01:37
من رفتم نجات الهی یارو میگه اینجا دفتر اقساطی بعد شماره دفتر شهر ری و گرفت بارو گفت تا ساعت 5 میریزم نشد 9 صببخ تو خسابته که امروز هم از ساعت 10 بالای 20 بار تماس گرفت صبح گفت حساب دار نیومده یه بار گفت سرمون شلوغ بود جواب ندادیم بعد از ظهر هم گفت باز امروز میریزم که هنوز هم هنوزه نریختن

هر چی هست هرچی هست این یه شرکت بی در پیکره اصلا نوع جواب گویی نوع رفتاراشون

قبلا گفتم من دیروز رفتم تو دفتر شهر ری اولا که تو ادرس نزده زنگ چند من رفتم حدود 8 تا زنگ داشت یکی رو همینطور زدم یه نفر جواب داد و گفت از اینجا رفتن بعد سایت شماره تماس همونجا رو گذاشته اصلا چیز عجیبین کلاه برداری مدل جدیدن

amin1911
15-12-2016, 21:43
سلام. دوست عزیر. بالاخره آدرس دقیقشون که در حال حاظر فعالند کجاست. می شه به طور کامل بدین. می خوام تو شکایتم بنویسم.

dmcie
16-12-2016, 13:34
بیش از 2 سال پیش اومدم توی این تاپیک و تجربه خریدمو از این فروشگاه نوشتم. و حالا بعد از گذشت 2 سال می بینم که این فروشگاه همچنان پابرجاست و دست از کلاهبرداری بر نداشته. برام واقعا جالبه که چرا هیچ ارگانی جلوی فعالیتش رو نگرفته. اگه پس دادن پول بعد از یکی دو هفته از مجرمانه بودن عمل اینها کم میکنه یعنی قانون ضعیفه و در چنین حالتی پلیس فتا هم مقصر نیست.

لطفا دوستانی که موفق به پس گرفتن پول می شن شماره تلفن های مراجع زیربط و نام افراد پیگیر رو به اشتراک بگذارند تا بقیه هم از طریق همون افراد پیگیری کنند. من خودم از طریق درگاه الکترونیک بانک پرداخت کردم و از همین طریق نیز پیگیری کردم و خیلی راحت به پولم رسیدم.

dmcie
16-12-2016, 13:40
ضمنا روش گوشی همراهتون نرم افزار ضبط صدا بذارید و در تماس با فروشگاه حتمی صداشونو ضبط کنید.

MB.RAHIMI
17-12-2016, 03:44
سلام و درود خدمت دوستان
موضوعی هست در مورد این سایت انلاین پیشرو که باید بگم . من مشهد هستم و حدود 4 یا 5 سال پیش از این سایت یکدستگاه پرینتر خریدم . ساعت 11 بود و بدلیل مشغله کاری فرصت نشد مبلغ رو واریز کنم چون باید حضوری از طریق فیش بانکی واریز میکردم و چون از طرف فروشگاه هم تماسی گرفته نشد با خود گفتم حتما ارسال نمیکنن و شب رفتم از مجتمع تک خریدم و فردا ساعت 11 از فروشگاه انلاین پیشرو با من تماس گرفتن و گفتن که بسته به دستتون رسیده یا نه منم گفتم نه و مجدد تماس گرفتن و شماره بسته تیپاکس دادن و منم با تیپاکس تماس گرفتم و دیدم بسته بعد از نیم ساعت به دستم رسید حالا من موندم و 2 تا پرینتر . منم چون نمیخواستم به اعتمادی که فروشگاه به من کرده بود لطمه بزنم سریع فرستادم پولشو به حسابشون واریز کنن و شماره فیش رو براشون فکس کردم البته اون زمان ادرس فروشگاه فرق داشت و مدیر فروشگاه هم اقای امیریان شایسته بودن که واقعا ادم محترمی بودن
در این چند سال هم هر ماه چندین بار از دیجیکالا خرید میکنم و گاهی از بامیلو که واقعت لذت بخش و بدون درد سره و حتی راحت تر از خردید حضوری.
بنا به شناختی قبلی که از فروشگاه انلاین پیشرو داشتم
در تاریخ 1395/9/25 یک باطری لپ تاپ خریدم به مبلغ 79000 تومان و یک پرینتر کانن به مبلغ 1340000 تومان که مبلغ باطری رو به حساب بانک اقتصاد نوین بنام مرتضی عبیری کارت به کارت کردم و تماس گرفتم برای هماهنگی و راهنمایی که متاسفانه اصلا تلفن ها پاسخگو نبود یا مشغول بودن یا دایورت رو موبایل که در دسترس نبود
گفتم شاید این چند روز تعطیلی هست اینجوریه ولی در کل این روش درست نیست
الان هم که بطور اتفاقی با این تاپیک روبرو شدم و نظر دوستانو خوندم موندم چکار کنم
:n36::n36::n36::n36:

MB.RAHIMI
18-12-2016, 10:45
سلام مجدد
امروز صبح ساعت 10:30 تاریخ 1395/9/28 برام از طرف فروشگاه انلاین پیشرو پیامک اومد که تراکنش شما توسط حسابداری تایید شده :n13: یعنی 3 روز ناقابل زمان لازمه فقط بابت اینکه پول به حسابشون ریختی :n04: نوبرشو اوردن

MB.RAHIMI
18-12-2016, 10:49
سلام مجدد
امروز صبح ساعت 10:30 تاریخ 1395/9/28 برام از طرف فروشگاه انلاین پیشرو پیامک اومد که تراکنش شما توسط حسابداری تایید شده :n13: یعنی 3 روز ناقابل زمان لازمه فقط بابت اینکه پول به حسابشون ریختی :n04: نوبرشو اوردن

Milad4171
18-12-2016, 11:05
به نظرم الویت اصلی در خرید از یک فروشگاه اینترنتی اعتماد و اطمینان از خرید است. چیزی که خیلی از کاربران بهش توجه میکنن متاسفانه فقط قیمت هست. اگه یک دست فروش یه پیرهن رو 20 تومن بده مغازه کناریش همون رو 40 تومن بده 90 درصد شما از اون 20 تومنی خرید میکنید . اما به کیفیت و جنس محصولات خیلی توجه نمیکنید و قیمت براتون مهمه.

در فروشگاه های اینترنتی هم روش گول زدن مشتری ها فروشه اقساطی یا خرید محصولات تخفیف خورده هستش. وقتی یه محصول قیمت قبلیش 200 تومن بوده الان تخفیف زده 150 صد در صد اگه شما نیاز به اون محصول داشته باشید خرید میکنید اما اگه دقت کنید می بینی قیمت کف اون محصول شاید همون 150 تومن یا یکم بالا پایینتر بوده. و اون موقع که داشتع 200 تومن میفروخته در اصل داشته گرون فروشی میکرده.

من کاری به این فروشگاه ندارم ولی ولی متعجب هستم که چطور یک فروشگاه انقدر شاکی داره با این حال بازم ازش خرید میشه. چون کسی به پیشینه این فروشگاه کاری نداره . مهم خرید محصولات به صورت اقساطی هستش.

MB.RAHIMI
18-12-2016, 11:37
الان با فروشگاه تماس گرفتم و جوابگو بودن و بابت تمام مسایل پیش امده برای مشتریان تو این تاپیک و خودم صحبت کردم و اونا هم دلایل خودشونو گفتن و قرار شد امروز کالای خریداری شده منو با پست پیشتاز برام بفرستن . بابت ارسال کالا به روش پس کرایه که مشتری مجبور بشه کرایه رو پرداخت کنه گفتم که ادعا کردن چنین روشی توسط پست پیشتاز امکان پذیر نیست

MB.RAHIMI
21-12-2016, 13:12
تاریخ 1395/9/29 برام اس ام اس اومد که کالای شما تحویل پست پیشتاز شده و منم دیگه پیگیر نشدم تا به امروز 1395/10/1 که مجددا تماس گرفتم که شماره مرسوله رو بگیرم که تلفن روی منشی بود و پیام ضبط شده اینه ..... پرسنل در تایم نماز است لطفا بعد از ساعت 2/5 تماس بگیرید :n04::n04::n04: همه جا 15 دقیقه برای نماز تعطیله نه 1/5 ساعت :n31: بهر حال اینم شرح خرید ما از این سایت انلاین پیشرو تا الان.....فعلان که خبری نیست.... اخبار بعدی به اطلاع خواهد رسید :n39:

MB.RAHIMI
21-12-2016, 16:51
ساعت 4/5 بعد از ظهر تماس گرفتم با فروشگاه تلفن میگه ساعات کاری ما به اتمام رسیده و ساعت کاری ما از ساعت 9 صبح الی 6 عصر میباشد :n04: خوب الان که هنوز مونده تا 6 عصر .... به موبایلشون زنگ زدم خاموشه .....خوب شما که نمیتونید غلط میکنید فروشگاه انلاین میزنید.....در اولین فرصت میرم شکایت و تا اخرش پیگیری میکنم تا بفهمن که دوره این زرنگ بازیا تموم شده :n25:

milad_black70
25-12-2016, 10:29
من قبلا از این فروشگاه دو مورد خرید (یکی حدود 2 میلیون و یکی کمتر حدود دویست تومن) داشتم و مشکل خاصی نداشتم اما این بار که اومدم دیدم که نماد اعتمادش از شهریور تمدید نشده و حالام اینجارو دیدم که اینهمه شاکی داره. خواستم بگم که الان دنبال جایگزین بودم یه فروشگاهی به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو بهش برخوردم که نماد هم داشت اما نکته‌ی جالب اینه که این فروشگاه آدرس ثبت شده‌ش همون آدرس LapBuy هست و با توجه به شباهت اسمشون به هم و استفاده از عکس‌های مشترک برای محصولات، میشه نتیجه گرفت که این دوستان با اسم جدید (هم برای سایت و هم صاحب امتیاز) دارن سعی می‌کنن ملتو فریب بدن.

MB.RAHIMI
30-12-2016, 17:39
با سلام و درود مجدد
در تاریخ 95/10/5 خودم با مراجعه به ناحیه پستی مربوطه بسته رو تحویل گرفتم که بسته بندی فقط همون جعبه خود باطری بود که خوشبختانه صحیح و سالم بود فقط موردی که باید بگم اینه که مشابه همین باطری تو مشهد 55000 تومانه که من اینو از فروشگاه انلاین پیشرو بخاطر سلول کره ای 79000 تومان خریدم ولی روی باطری زده بود ساخت چین :n04: بخاطر کنجکاوی باطری رو به چند تا فروشگاه نشون دادم که اونا گفتن که عنوان سلول کره ای فقط تبلیغاته برای فروش وهمه باطریا چینه ....منم موضوع رو به انلاین پیشرو انتقال دادم که متاسفنه جواب قانع کننده ای ندادن......
بحر حال اینم از تجربه خرید ما از این فروشگاه....اگه این فروشگاه یکم به فکر رضایت مشتری باشه مطمئنا سودش میره تو جیب خودشون
من از دیجی کالا خرید زیاد دارم و بابت گفته ام عکس تعدادی از پاکت فاکتورای خریدمو میزارم
عرضم اینه که یکدفعه یک سویچ موبایل که قیمتش 5500 توامان بود بخاطر داشتن مشکل مرجوع کردم که سه بار رفت و برگشت کالا نزدیک 48000 تومان کرایه حمل برای دیجی کالا داشت ولی از اخر عذر خواهی کردن و مباغو به حسابم ریختن
اینه جواب اعتماد مشتری نه فرافکتی
photo_2016-12-30_17-37-53

sosole
09-02-2017, 17:52
سلام
دوستان متاسفانه مثل اینکه هیچ کسی تا اخر ماجرا رو پیگیری نکرده .
اینا هنوز دارن مثل اب خوردن کلاه برداری میکنن و متاسفانه ادم های بی شخصیتی هم هستند که با لحن بدی با ادم برخورد میکنن .
بنده هم مثل شما دوستان گول اینا رو خوردم .
تقریبا 4 - 5 روز پیش باهاشون تماس گرفتم و گفتم این چندتا قطعه رو موجود دارید و قیمت هاتون بر روز هست . ایشون هم تایید کردن (همون یه کارمندی که اونجا همیشه حضور داره) .
بعد از چند رو دیدم خبری نشد . تماس گرفتم گفتند ما این قطعات رو نداریم و قیمتش هم بالا رفته . بعد از کلی صحبت شماره حساب رو بهشون دادم .
الان 5 روزه دارم تماس میگیرم . هر سری میگن حسابدارمون نیست و سقف ارسالمون هم پر شده دیگه نمی تونیم واریز کنیم . باید به حسابدارمون بگیم بره سر کوچه براتون کارت به کارت کنه ...

همش دروغ دروغ دروغ
بعد از خوندن این همه کلاه برداری واقعا میخوام پیگیر بشم و تا انتها برم انشاء الله
میخوام پوزشون رو به خاک بمالم . دوستانی که شکایت کردند لطفا راهنمایی کنند تا ما هم به نتیجه برسیم ...

mgh345
10-02-2017, 11:29
سلام
دوستان متاسفانه مثل اینکه هیچ کسی تا اخر ماجرا رو پیگیری نکرده .
اینا هنوز دارن مثل اب خوردن کلاه برداری میکنن و متاسفانه ادم های بی شخصیتی هم هستند که با لحن بدی با ادم برخورد میکنن .
بنده هم مثل شما دوستان گول اینا رو خوردم .
تقریبا 4 - 5 روز پیش باهاشون تماس گرفتم و گفتم این چندتا قطعه رو موجود دارید و قیمت هاتون بر روز هست . ایشون هم تایید کردن (همون یه کارمندی که اونجا همیشه حضور داره) .
بعد از چند رو دیدم خبری نشد . تماس گرفتم گفتند ما این قطعات رو نداریم و قیمتش هم بالا رفته . بعد از کلی صحبت شماره حساب رو بهشون دادم .
الان 5 روزه دارم تماس میگیرم . هر سری میگن حسابدارمون نیست و سقف ارسالمون هم پر شده دیگه نمی تونیم واریز کنیم . باید به حسابدارمون بگیم بره سر کوچه براتون کارت به کارت کنه ...

همش دروغ دروغ دروغ
بعد از خوندن این همه کلاه برداری واقعا میخوام پیگیر بشم و تا انتها برم انشاء الله
میخوام پوزشون رو به خاک بمالم . دوستانی که شکایت کردند لطفا راهنمایی کنند تا ما هم به نتیجه برسیم ...

اینا خیالشون راحته کسی که حال نداشته یه صبح تا ظهر با آرامش و خیال راحت وقت بذاره بازار رو بگرده و جنسی که می خواد رو پیدا کنه، مسلما حال نداره چند ماه درگیر اعصاب خردی و معطلی شکایت و دادگاه بشه

jeff1400
17-02-2017, 16:06
سلام به همه مخصوصا این آقای احمدی...
بله ایکاش من هم اول با این تاپیک آشنا می شدم بعد خرید می کردم...:n03::n03:
اگر تحقیق میکردم گیر این جماعت نمی افتادم...:n23:
بله من هم 16-11-95 خرید کردم تا امروز که 29-11-95 باشه به دستم نرسیده.
بارها تماس گرفتم هر بار یه چیزی گفتن بهم:n13::n34:
جناب احمدی عزیز اگر هنوز پیگیری شماره سفارش من ...38367...
پیگیری کن ببینیم چه می شه...

jeff1400
17-02-2017, 16:11
جالب اینجاست من نوع ارسال سفارش رو تی پاکس زدم اونا با کلی منت گفتن با پست فرستادیم تا اسیب نبینه:n04::n04::n04:

jeff1400
17-02-2017, 16:14
بعد میگم کد رهگیری پست رو بدید می گه آقای سعیدی همکارم نیست اومد میگم بهتون زنگ بزنه...

- - - Updated - - -

در نهایت هم تماس های تلفنی رو یک در میان جواب می:n03:دن...

- - - Updated - - -

البته من گزارش به پلیس فتا هم دادم

jeff1400
17-02-2017, 16:15
به نظرم الویت اصلی در خرید از یک فروشگاه اینترنتی اعتماد و اطمینان از خرید است. چیزی که خیلی از کاربران بهش توجه میکنن متاسفانه فقط قیمت هست. اگه یک دست فروش یه پیرهن رو 20 تومن بده مغازه کناریش همون رو 40 تومن بده 90 درصد شما از اون 20 تومنی خرید میکنید . اما به کیفیت و جنس محصولات خیلی توجه نمیکنید و قیمت براتون مهمه.

در فروشگاه های اینترنتی هم روش گول زدن مشتری ها فروشه اقساطی یا خرید محصولات تخفیف خورده هستش. وقتی یه محصول قیمت قبلیش 200 تومن بوده الان تخفیف زده 150 صد در صد اگه شما نیاز به اون محصول داشته باشید خرید میکنید اما اگه دقت کنید می بینی قیمت کف اون محصول شاید همون 150 تومن یا یکم بالا پایینتر بوده. و اون موقع که داشتع 200 تومن میفروخته در اصل داشته گرون فروشی میکرده.

من کاری به این فروشگاه ندارم ولی ولی متعجب هستم که چطور یک فروشگاه انقدر شاکی داره با این حال بازم ازش خرید میشه. چون کسی به پیشینه این فروشگاه کاری نداره . مهم خرید محصولات به صورت اقساطی هستش.
بله دوست گرامی کاملا درست میفرمایید

jeff1400
17-02-2017, 16:16
من که امروز رفتم فتا برا شکایت ان شاءالله دادگاه هم میرم برا شکایت و قول پیگیری سریع داده اند تا دوباره از این غلطا نکنن. دوستان هیشکی خرید نکنه .

اگر امکانش هست فرایند شکایت رو توضیح بدید ما هم استفاده و عمل کنیم

jeff1400
18-02-2017, 16:52
خیلی جالبه 15 روز به من گفتن سفارشت رو با پست فرستادیم امروز 30-11-95 زنگ زدم میگم سفارش من رو کنسل کنید پولم رو بدید میگن باشه....
خدا میدونه چند روز دیگه می خوان لفتش بدن
من که مقدمات پیگیری قانونی رو طی کردم...
به زودی به سزای عملشون میرسن

jeff1400
21-02-2017, 06:21
95-12-2 تماس گرفتن که شماره حساب ملت بده تا پولت رو بریزیم منم دادم و خبری نشد فعلا

jeff1400
21-02-2017, 23:31
بله امروز 3-12-95 آنلاین پیشرو پول من رو برگردوند.

VAHID
22-02-2017, 00:21
بله امروز 3-12-95 آنلاین پیشرو پول من رو برگردوند.

پول رو که اره میدن

ولی تو این 2 3 هفته باهاش کاسبی میکنن
روزی چند میلیون خرید بشه خب این پولی که هر روز میاد تو حسابشون
رو چند هفته نگه دارن کاسبی خوبی میشه...اخر سر هم پولو پس میدن

خیلی راحت

mihanstar
27-02-2017, 21:58
سلام

من 2-12-95 یک عدد مادربرد به مبلغ 385.000 تومن خریدم و 7-12-95 به دلیل عدم موجودی قرار شد پول رو پس بدن ولی تا الان واریز نکردن!

شماره سفارش: 038749

می خوام از اعظم شفیعیان دارنده وب سایت - مرتضی عبیری حساب بانکی سایت - حسین یوسفی میزبان هاستینگ (تبیان نور ) وب سایت آنلاین پیشرو شکایت کنم.