PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا سیستم من از مک پشیتبانی میکنه؟

روانپریش
04-01-2014, 20:42
سلام این مشخصات سیستم منه میخواستم بدونم مک روی سیستم من راحت و بی دردسر نصب میشه و کار بده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SAMCRO
04-01-2014, 21:24
سلام !‌

دوست عزیز مک به صورت اختصاصی برای دستگاه های شرکت اپل طراحی شده و به راحتی روی این دستگاها نصب می شه !‌
برای دستگاه های دیگه یه مقداری درد سر داره ... حالا قوی یا ضعیف بودن سیستم بماند .
شما یه سر به اینجا بزنین :
[آموزش] نصب OS X بر روی سیستم های غیر اپل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روانپریش
04-01-2014, 22:36
سلام !‌

دوست عزیز مک به صورت اختصاصی برای دستگاه های شرکت اپل طراحی شده و به راحتی روی این دستگاها نصب می شه !‌
برای دستگاه های دیگه یه مقداری درد سر داره ... حالا قوی یا ضعیف بودن سیستم بماند .
شما یه سر به اینجا بزنین :
[آموزش] نصب OS X بر روی سیستم های غیر اپل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پس باید دنبال نسخه ه ک شدش باشم تا بتونم بی دردسر نصبش کنم

SAMCRO
04-01-2014, 23:23
پس باید دنبال نسخه ه ک شدش باشم تا بتونم بی دردسر نصبش کنم

نسخه های عادی یا همون مکنتاش که فک نمی کنم هیچ جوره نصب بشن ... شما باید دنبال نسخه ی هکنتاش باشین ...
باز هم دردسر های خاص خودشو داره .

روانپریش
05-01-2014, 00:12
نسخه های عادی یا همون مکنتاش که فک نمی کنم هیچ جوره نصب بشن ... شما باید دنبال نسخه ی هکنتاش باشین ...
باز هم دردسر های خاص خودشو داره .

پس کلا بیخیال بشم:n02:ونصب نکنم

TREASURES
05-01-2014, 00:40
سلام
درسته که دردسر داره ولی امتحانش هم ضرری نداره من برای نصب این هکینتاش روزها وقت گذاشتم ولی آخرش جواب داد!!! :n02:

SAMCRO
05-01-2014, 01:40

نه بی خیال که نشو . خودمم احتمالا بعد امتحانا روی لپتاپم یه امتحان بکنم ببینم چی می شه :دي
چون تجربه ای که من داشتم باعث شده دیگه سمت ویندوز نرم :دي
خیر سرم برای دانشگاه می خواستم یه لپتاپ بگیرم که ویندوز باشه کارامو بکنم رفتم ۲باره مک خریدم :دي

روانپریش
05-01-2014, 12:58
نه بی خیال که نشو . خودمم احتمالا بعد امتحانا روی لپتاپم یه امتحان بکنم ببینم چی می شه :دي
چون تجربه ای که من داشتم باعث شده دیگه سمت ویندوز نرم :دي
خیر سرم برای دانشگاه می خواستم یه لپتاپ بگیرم که ویندوز باشه کارامو بکنم رفتم ۲باره مک خریدم :دي

اگه کسی یه لپ تاپ اپل بخره این سیستم عامل راحت روش نصب میشه؟

SAMCRO
05-01-2014, 14:43
اگه کسی یه لپ تاپ اپل بخره این سیستم عامل راحت روش نصب میشه؟

روش نصب هست .