PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رایت سی دی ویندوز ی که در چند پارت دانلود شده، بدون مشکل و در کمترین حجم

0935 محمد
04-01-2014, 15:22
سلام و عرض ادب خدمت دوستان هم انجمنی
عاقایون و خانوما من همیشه cd ویندوز یا کلأ برنامه ها و بازی های حجیم رو میخریدم اما تازگیا سنت شکنی کردم و از روی وسوسه یه ویندوز برا اولین بار در 4 قسمت دانلود کردم مشخضات: ویندوز 8.1 pro
سرتونو درد نیارم تو رایت سی دیش مشکل دارم آخه جسته گریخته میشنیدم از کسایی که اطرافم دانلود کردن ویندوز یا برنامه های چند قسمتی که وقتی حجیم رایت کردن سی دیشو با مشکل روبرو شدن تو نصب!

هر پارت نزدیک به 1 گیگ حجمشه که وقتی با ultra iso بازش میکنم محتویاتش بهمراه یک فایل گردن کلفته iso نمایش داده میشه. شبهات من :
1- فایل iso رو با ultra iso باز کنم و بعدش ایمیج بگیرم تو سی دی هر پارت رو؟ ( 4 تا پارت = 4 تا dvd!!!)
2-فایل iso رو با ultra iso باز و سپس extract کنم تو یه آدرس و بعدش با nero رایت کنم تو سی دی؟ (اینجوری تو هر dvd دو تا فایل جا میشه = 2 تا dvd)
در صورتی که cd هایی که از بیرون میخرم یک عالمه نسخه ویندوز تو یه cd هستش ! اینجوری که من حساب کردم خریدش بصرفه تره تازه پول دانلودشم در نظر نگرفتم ! (البته چون تازه اومده قیمتش بنسبتأ به بقیه نسخه های ویندوز بالاست)

راستی داشت یادم میرفت بگم کرکش رو هم دارم اونو چجوری لای اینا بچپونم تو سی دی؟
خلاصه از دوستانی که تجربه در این امور دارن راهنمایی میخوام تشکر از همه اونایی که خوندنو حتی نتوستن راهنمایی کنند :n16: