PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رنگبندی مناسب کت و شلوار و پیراهن

AliReza-M
04-01-2014, 12:27
سلام. ما میخوایم بریم خواستگاری واسه اولین بار، خیلی هم مهم و حیاتیه. فقط من تاحالا تو زندگیم کت شلوار نپوشیدم و هیچوقت نداشتم.
عروسیا هم همیشه تیپ اسپرت زدم. به نظر دوستان خوش سلیقه،بهتره کت شلوار یک دست بگیرم یا کت تک با یه شلوار کتان کشی.
و مهمتر رنگش؟ رنگ پیراهنش رو هم بگید. خداییش مسخرس ولی واسه من شده مساله که چی بپوشم.
در ضمن قدم هم بلنده حدودا 182 سانت و پوستم روشن و موهام خرمایی تیره. لاغر هم هستم البته نه از این لاغرای استخونی، ولی عرض شونه هام کمه. اینا رو گفتم شاید توی نظرتون مهم باشه.
دم همگی گرم.

Atghia
04-01-2014, 12:39
سلام. ما میخوایم بریم خواستگاری واسه اولین بار، خیلی هم مهم و حیاتیه. فقط من تاحالا تو زندگیم کت شلوار نپوشیدم و هیچوقت نداشتم.
عروسیا هم همیشه تیپ اسپرت زدم. به نظر دوستان خوش سلیقه،بهتره کت شلوار یک دست بگیرم یا کت تک با یه شلوار کتان کشی.
و مهمتر رنگش؟ رنگ پیراهنش رو هم بگید. خداییش مسخرس ولی واسه من شده مساله که چی بپوشم.
در ضمن قدم هم بلنده حدودا 182 سانت و پوستم روشن و موهام خرمایی تیره. لاغر هم هستم البته نه از این لاغرای استخونی، ولی عرض شونه هام کمه. اینا رو گفتم شاید توی نظرتون مهم باشه.
دم همگی گرم.
سلام دوست گرامی مطالب این پست #21 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شاید بتونه به شما کمکی بکنه :n06:
و همچنین این پست #7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و این دوتا تاپیک هم یک نگاهی بندازید

راهنمایی خرید کت و شلوار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راهنمایی در مورد انتخاب لباس مناسب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید:n16: