PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید سیستم لطفا کمک کنید

mohammad7180
02-01-2014, 19:11
سلام دوستان
من از طرفداران بازی های پی اس و فیفا هستم که متاسفانه کامپیوتر من امسال نمیتونه این بازی ها رو اجرا کنه و حالا من قصد خرید یک کیس دیگه رو دارم.
لطفا اول به من بگید که از لحاظ قیمت ها الان زمان مناسبی برای خرید است یا نه؟
و در مرحله ی دوم ازتون میخوام که منو راهنمایی کنید تا چه سیستمی خریداری کنم
بودجه من چیزی حدود یک میلیونو پونصد است که البته باید بگم من مانیتور دارم(aoc-e2051f)
کامپیوتر الان من یه پنج شش سالی کار کرد و بازی ها رو اجرا میکرد سیستمی میخوام که اونم برای این بازی ها یه چند سالی بتونه کار کنه
در ضمن مهمترین استفاده های من از کاپیوتر اینترنت و بازی و موسیک و بعضی اوقات مشاهده ی فیلم است
از دوستانی که در این زمینه اگاهی کافی دارن می خوام که به من کمک کنند چون من اطلاعات زیادی از سیستم ها و سخت افزارها ندارم

Altairezio
03-01-2014, 13:32
سلام دوستان
من از طرفداران بازی های پی اس و فیفا هستم که متاسفانه کامپیوتر من امسال نمیتونه این بازی ها رو اجرا کنه و حالا من قصد خرید یک کیس دیگه رو دارم.
لطفا اول به من بگید که از لحاظ قیمت ها الان زمان مناسبی برای خرید است یا نه؟
و در مرحله ی دوم ازتون میخوام که منو راهنمایی کنید تا چه سیستمی خریداری کنم
بودجه من چیزی حدود یک میلیونو پونصد است که البته باید بگم من مانیتور دارم(aoc-e2051f)
کامپیوتر الان من یه پنج شش سالی کار کرد و بازی ها رو اجرا میکرد سیستمی میخوام که اونم برای این بازی ها یه چند سالی بتونه کار کنه
در ضمن مهمترین استفاده های من از کاپیوتر اینترنت و بازی و موسیک و بعضی اوقات مشاهده ی فیلم است
از دوستانی که در این زمینه اگاهی کافی دارن می خوام که به من کمک کنند چون من اطلاعات زیادی از سیستم ها و سخت افزارها ندارم

مشخات سیستم کنونیو بگین
یه چیز دیگه ام بگم که اگه واقعا" احتیاج دارین بخرین چون اصلا" معلوم نیست قیمتا در این حد بمونن !تقریبا" پایینن!(و دلار فک نکنم به این زودیا زیر 2900 بیار چون خودشون گفتن نمیزارن بیاد!)

mohammad7180
03-01-2014, 13:49
intel(r) celeron(r) d cpu 3.06 ghz
3.07ghz,512 mb of ram

Altairezio
03-01-2014, 13:53
intel(r) celeron(r) d cpu 3.06 ghz
3.07ghz,512 mb of ram

مادربرد!؟
پاور؟!
DVD-WR؟!

mohammad7180
03-01-2014, 14:00
پاورم که napex مدل p4-500w
دی وی دی رایتر رو هم چند وقت قبل گرفتم پایونر
در مورد مادربرد هم اگه اشتباه نکنم ecs-gf7050vt-m5

Altairezio
03-01-2014, 14:21
پاورم که napex مدل p4-500w
دی وی دی رایتر رو هم چند وقت قبل گرفتم پایونر
در مورد مادربرد هم اگه اشتباه نکنم ecs-gf7050vt-m5

خوب پاورتون و مادربردتونم باید عوض بشه!
اگه من قیمت بدم باید شنبه برین خرید چون امکان داره قیمتا نوسان کنن!(پس من فقط در باره ی فردا تضمین میدم!)
مادربرد : Asus P8B75-V
سی پی یو : I5 3470
پاور : Green GP530A-Eu
گرافیک : 7790 یک گیگ
خوب درایوتون IDE هست یا ساتا؟!
گرافیک(510 تومن)
سی پی یو(574 تومن)
مادربرد(300 تومن)
پاور (186 تومن)
یک میلیونو پونصدو هفتاد!
هاردتون چه قدره؟!
البته یه رم 4 گیگ هم نیاز دارین که تقریبا" 130 تومن میشه!
میتونین تا این حد بالا بیاین یا از سی پی یوتون کم کنم؟!