PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی وایرلس D-Link 2730 U برای اتصال با گوشی

djsystem
02-01-2014, 14:02
دوستان من مودم D-Link 2730 U دارم و میخام wifi رو راه اندازی کنم برای اینکه با گوشیم بهش connect شم و از اینترنت استفاده کنم
ممنون میشم کسی کمکم کنه.

البته من wireless رو روشن میکنم گوشیم هم اون رو شناسایی میکنه ولی اینترنت ندارم .
در مرحله اول فعلا پسورد و security هم مهم نیست فقط راهنمایی کنید که چه کار کنم از گوشیم به وایرلس مودم وصل شم و از اینترنتش استفاده کنم

s0or
02-01-2014, 19:38
الان اگه اینترنت مودمت وصل بود من برات ریموت حلش میکردم...

djsystem
03-01-2014, 11:43
شما مراحلش رو بگی من خودم انجام میدم عزیزم
ممنون

s0or
03-01-2014, 16:34
شما مراحلش رو بگی من خودم انجام میدم عزیزم
ممنون

شرمنده اینجوری حضور ذهن ندارم .manual رو هم دانلود کردم ولی توضیحاتش به درد عمش می خوره
مشکل شما احتمالا" به خاطر تنظیمات امنیتی وایرلس مودمتون هستش باید روی tkip/aes باشه و پسورد هم بگذارید.

jb.NY
07-01-2014, 16:22
دوستان من مودم D-Link 2730 U دارم و میخام wifi رو راه اندازی کنم برای اینکه با گوشیم بهش connect شم و از اینترنت استفاده کنم
ممنون میشم کسی کمکم کنه.

البته من wireless رو روشن میکنم گوشیم هم اون رو شناسایی میکنه ولی اینترنت ندارم .
در مرحله اول فعلا پسورد و security هم مهم نیست فقط راهنمایی کنید که چه کار کنم از گوشیم به وایرلس مودم وصل شم و از اینترنتش استفاده کنم

سلام

یوزر پس اینترنتتون رو به مودم دادین؟

mman1384
07-01-2014, 18:50
سلام دوستان من زمانی که اسپلیتر به مودم وصل میکنم اینترنتم سرعتش مثل دایل آپ میشه ولی زمانی که اسپلیتر رو بر میدارم درست میشه میشه من رو راهنمایی کنید در ضمن اسپلیتر رو روی یه مودم دیگه امتحان کردم درست بودش .ممکنه از تنظیمات مودم باشه؟؟؟؟مودم 2730u dlink