PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چيز درباره WTM CD Protector ( بحث ، آموزش و مسائل مرتبط )

arash rashno
23-08-2006, 08:10
با سلام آموزش نرم افزار wtm protection را می خواستم

mahtabesfahan
23-08-2006, 09:45
سلام
اينرا يكي از بچه ها قبلنها نوشته
من انجام دادم جواب داده . وقتي بخان با كلون رايت بزنن رو 8 % قفل ميكنه
بهترين از اين نرم افزار مجاني فكر نكنم باشه :
براي data cd اول تو بخش opthions اندازه ارور هايي رو كه ميخواي به فايلت اضافه بشن رو انتخاب كن بعد تو بخش add errors اون فايلي رو كه
ميخواي قفل كني از طريق error files انتخاب كن بعد اونجايي كه فايل اصليت بوده يه فايل به همون اسم با پسوند cry. ايجاد شده اون فال رو ببر يه جاي ديگه بعد
پسوند cry. اونو پاك كن تا بشه مثل فايل اصلي بعد با nero يه image از سي دي كه ميخواي بساز البته با اين فايل جديده . چند تا از اون فايلهاي image.imp رو
هم بزار تو سي دي تنظيمات نرو رو هم طبق شكل داخل help برنامه تغيير بده بعد image رو تو يه درايو مجازي باز كن و با clone ازش image بگير بعد
image رو تو بخش image file بازكن و بعد تو add errors گزينه make sector errors رو علامت بزن و بزارش
رو very fast بعد protect رو بزن وقتي كارش تموم شد image قفل شده رو با clone رايت كن و حالشو ببر .
اگه Anti-RAW رو فعال كني قوي تر ميشه ولي ممكنه مشكل پيش بياره .
گزينه TOC for audio cd هم اگه فعال باشه فقط رو VCD باز ميشه ( براي سي دي هاي صوتي و تصويري و mp3 ) و ديگه رو cd-rom كار نمي كنه .
اميدوارم كافي باشه

jaberaghidat
23-08-2006, 20:10
سلام کسی نیست یک آموزش خوب بذاره ؟

mehdi_7070
23-08-2006, 21:06
توضيحات كامل را داده اند ...

كپي اون هم خيلي ساده هست .
پروفايل بد سكتور براي clonecd سه سوته ترتيبش را ميده !!

jaberaghidat
23-08-2006, 23:39
اهان

کسی پس یک قفل سراخ نداره که clone cd nero alchol bwrate , ....

رو نتونه کپی کنه ؟

در ضمن قفل مجانی هم باشه

arash rashno
24-08-2006, 06:27
میشه بیشتر توضیح دهید اگه مرجع آموزشی هست لطفا لینکش رو بگذارید

IRANI118
25-08-2006, 12:38

نه بابا اون طورم كه ميگي نيست اگه به همه فاييلهاي exeارور نسبت بده حدود 150يا200يابيشتر بدسكتور بذاره اصلا كپي نميشه اگه هم بشه فايل exeخرابه

mehdi_7070
25-08-2006, 19:50
اولا اینکه اگر یک فایل exe بدسکتور باشه ، پس روی CD هم اجرا نمیشه !!

شما هر چقدر هم که بد سکتور روی سی دی بریزید ، با پروفایل و clone 3 راحت کپی میشه .
پروفایلش را از توی سایت بگیر و امتحان کن !!

IRANI118
25-08-2006, 21:19
امتحانش ميكنم چشم

paranoia
29-08-2006, 09:26
من این برنامه رو امتحان کردم.از نظر قفل گذاری چیز خوبی است.البته من که توی این کارا وارد نیستم ولی nero ارور می ده و کلون هم گیر می کنه.(ولی فکر نکنم هنگ کنه).
ولی یک مشکل داره که بعضی از سی دی رام ها نمی تونه سی دی رو بخونه(تعدادشون خیلی هم کم نیست). من این مشکل رو سر copykiller هم داشتم.مثلا Asus 40x من نمی تونه بخونه ولی رایتر پایونییر می تونه. فکر می کنم این مشکل برای همه ی برنامه هایی که از weak sector ها استفاده می کنن به وجود بیاد.
اگر دارم اشتباه می کنم یکی بگه چون من خیلی روی این قضیه کار نکردم

peyman khatar
30-08-2006, 10:23
سلام
بله بعد از قفل گذاري خيلي از سي دي رام ها نمي تونن سي دي رو شناسايي كنن .
مثل
Asus 40x
TEAK 52X , 40X
LG 52x
سامسونگ 52X
خيلي از COMBO ها
ولي رايتر ها همه مي تونن بخونن...!!!!

IRANI118
30-08-2006, 14:44
ولي wtm باasus40xمشكل نداره اينو حتما ميدونم ولي copyciller رو نميدونم

peyman khatar
30-08-2006, 18:18
ولي wtm باasus40xمشكل نداره اينو حتما ميدونم ولي copyciller رو نميدونم
وقتي تعداد زيادي week sector درست مي كني مشكل داره ... همين !!!

IRANI118
30-08-2006, 18:43
وقتي تعداد زيادي week sector درست مي كني مشكل داره ... همين !!!

منكه خودم حدود 300مگ بد سكتور ريختم خيلي راحت خوند البته با wtm

IRANI118
30-08-2006, 18:45

من كه تو سايت پرو فايل بد سكتور نديدم

mehdi_7070
30-08-2006, 22:09
پروفايل Wtm هست ...

پروفايل بدسكتور هم آپ مي كنم .

peyman khatar
31-08-2006, 11:15
منكه خودم حدود 300مگ بد سكتور ريختم خيلي راحت خوند البته با wtm
سلام
اگه منظورت اون فايل هاي ايميج از 1 تا 7 است كه در پوشه WTM قرار داره اونها تاثير چنداني نداره وقتي توي سي دي مي ريزي !!!
راحت كپي ميشه !!

x-ray
19-09-2006, 14:11
توضيح بديد كامل

mehdi_7070
19-09-2006, 14:51
شما مطالب توضيح داده شده را خونديد ؟

كجاش اشكال داريد ؟

با تشكر ـ مهدي :)

ebliskabir
22-09-2006, 01:26
ما كه هيچي نفهميديم

mehdi_7070
22-09-2006, 13:48
جواب را توي اين تاپيك نوشتم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

myusers
17-09-2007, 13:10
سلام
من يه cd, رو با استفاده از wtm رايت كردم ولي cd با neru رايت مي شه . البته من فقط 2 فايل imp روي cd گذاشتم و image اولي رو كه تو help برنامه گفته بود با neru بگيريد من با ultroiso ساختم ولي خوب از همون نوع img كه خواسته بود. آيا اينها باعث شده ؟ لطفا كمك كنيد.

ehsan30
17-09-2007, 13:37
سلام
خوب شما ، گام به گام به Help خود برنامه پیش برو و ببین که باز هم این مشکل را داری
یا نه :)
بای

myusers
19-09-2007, 08:51
سلام
خوب شما ، گام به گام به Help خود برنامه پیش برو و ببین که باز هم این مشکل را داری
یا نه :)
بای

من وقتي cd رو رايت مي كنم چون 2 تا فايل imp با استفاده از wtm گذاشته ام كلي error مي دهد و اين نشان مي دهد كه protect من درست انجام شده ولي موضوع اينست كه در نهايت cd رايت مي شود بدون فايلهاي خراب، يعني به هر error ي كه بخورد از آن فايل رد مي شود ولي بقيه را رايت مي كند. آيا اصلا روش wtm همين است كه فايلهاي error دار كپي نشوند؟ خوب اگر اينطور باشد كه ساير فايلها كپي مي شوند. ما هم كه نمي توانيم براي يك cd با مثلا 500 فايل mp3 ، بياييم 500 فايل را error دار كنيم . لطفا توضيح دهيد.

myusers
24-09-2007, 13:16
هيچكي پيدا نشد جواب ما رو بده ؟ ما هنوز منظر جوابيم بعد اينهمه روز. لطفا بيايد كمك كنيد. اونايي كه wtm كار كرده اند و بلدند !!!

SadeghPM
24-09-2007, 13:51
هيچكي پيدا نشد جواب ما رو بده ؟ ما هنوز منظر جوابيم بعد اينهمه روز. لطفا بيايد كمك كنيد. اونايي كه wtm كار كرده اند و بلدند !!!

نرم افزار های کپی وقتی به یک بد سکتور می رسند و نمی توانند اون رو کپی کنن ازش رد میشن و اگر تعداد این ها زیاد باشه میشه برای برنامه رایت مشخص کرد که اگر به 5 بد سکتور پشت سر هم خورد مثلا 1000 سکتور بپره.
عیب بد سکتور همینه که میشه اونو رد کرد:41: اما باید فهمید که این عدد (1000) رو روی چند تنظیم کنی. اگر تعداد بد سکتور هم زیاد باشه ممکنه خیلی طول بکشه.
شما بدسکتور رو اگر با درایو مجازی تست کنی خیلی سریع برنامه کپی بد سکتور ها رو رد میکنه ولی تو سی دی که رایت شده باشه این طور نیست و مدت زیادی طول میکشه.
با هر برنامه دیگری هم که بد سکتور بسازی باز همین آشه و همین کاسه ست.:27:
امیدوارم جواب سوالتو گرفته باشی .اگه سوالی بود بگو.

myusers
25-09-2007, 10:23
ممنون از جوابتون
اما منظورتونو خوب متوجه نمي شم. اينكه مي شه عددش رو تنظيم كرد، يعني مي شه توي wtm بگيم كه اگه كاربر موقع رايت به 1000 بدسكتور خورد بره بيرون ؟ يا وقتي كاربر خودش داره رايت مي كنه؟ اگه منظورتون كاربره كه خوب مي تونه تنظيم نكنه و در نهايت cd ما رو كپي كنه. (همون چيزي كه ما نمي خوايم)
ضمنا من فقط 2 تا فايل error از نوع imp گذاشتم چون با همين 2 تا هم موقع استفاده از cd سرعت پايين است تو بيشتر cdrom ها. بنابراين كاربر موقع رايت ، اگه حدود نيم ساعت صبر كنه بالاخره موفق مي شه cd منو رايت كنه. يعني هيچي به هيچي !

SadeghPM
26-09-2007, 11:04
ممنون از جوابتون
اما منظورتونو خوب متوجه نمي شم. اينكه مي شه عددش رو تنظيم كرد، يعني مي شه توي wtm بگيم كه اگه كاربر موقع رايت به 1000 بدسكتور خورد بره بيرون ؟ يا وقتي كاربر خودش داره رايت مي كنه؟ اگه منظورتون كاربره كه خوب مي تونه تنظيم نكنه و در نهايت cd ما رو كپي كنه. (همون چيزي كه ما نمي خوايم)
ضمنا من فقط 2 تا فايل error از نوع imp گذاشتم چون با همين 2 تا هم موقع استفاده از cd سرعت پايين است تو بيشتر cdrom ها. بنابراين كاربر موقع رايت ، اگه حدود نيم ساعت صبر كنه بالاخره موفق مي شه cd منو رايت كنه. يعني هيچي به هيچي !

من که نگفتم تو wtm عدد 1000 رو تنظیم کنی اگه دقت کرده باشی کفتم تو برنامه های رایت و کپی و درسته بالاخره بعد از گذشت زمان نه چندان کمی سی دی کپی میشه.(همون چیز که شما نمی خوای!).
در ضمن هیچ قفلی وجود نداره که کپی نشه و حسن بد سکتور اینه که خیلی از کاربرها نمی تونن اونو کپی بگیرن و در صد کپی از سی دی شما رو پایین میاره اگه می خوای یه قفل خوب با Wtm بسازی اینو تاپیک رو حتما بخون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید