PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گروه C | بحث و تبادل نظر | کلمبیا - یونان - ساحل عاج - ژاپن

Ezel
31-12-2013, 13:06
Group C

Pts

GA

GF

L

D

W

MP

Team
Flag

9

2

9

0
0
3

3

Colombia
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4

4

2

1

1

1

3

Greece

3

5

4

2

0

1

3

Côte d'Ivoire

1

6

2

2

1

0

3

Japan

Matches

Team

Result

Team
Venue
Date
Match

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Greece
3-0

Colombia | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Estádio Mineirão, Belo Horizonte
24 خرداد

5

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Japon
2-1

Côte d'Ivoire | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena Pernambuco, Recife
25 خرداد
6

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Côte d'Ivoire
2-1

Colombia | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasília
29 خرداد
21

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Greece
0-0

Japon | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena das Dunas, Natal
30 خرداد
22

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Colombia
4-1

Japon | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena Pantanal, Cuiabá
4 تير
37

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Côte d'Ivoire
2-1

Greece | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Estádio Castelão, Fortaleza
4 تير
38

Road to Brazil

کلمبیا : این تیم را از زمانی که کاشته دیوید بکام به فرید موندراگون آنها را از جام جهانی 1998 کنار زد، در این مسابقات ندیده بودیم. اما آنها توانستند در دور انتخابی جام جهانی 2014 پس از آرژانتین در رده دوم قرار بگیرند و به جام جهانی برزیل صعود کنند. این بار همه نگاه‌ها در تیم ملی کلمبیا به جای موهای کارلوس والدراما، به پاهای فالکائو دوخته شده است.

Greec | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یونان : قهرمان یورو 2004 که در گروه نسبتا آسانی قرار داشت تنها به خاطر تفاضل گل کمتر بعد از بوسنی درمکان دوم قرار گرفت و در مرحله پلی آف هم با خوش شانسی به رومانی خورد تا با برتری 4-2 در مجموع دوبازی مسافر برزیل شود. میتروگلو با زدن 3 گل در این دو دیدار نقش بسزایی در صعود یونانی ها داشت.

Côte d'Ivoire | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساحل عاج : این تیم با صعود به جمع 10 تیم مرحله پلی آف منطقه آفریقا با پیروزی 4-2 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل سنگال به عنوان یکی از 5 نماینده آفریقا به جام جهانی رسید. ساحل عاج امیدوار است با درخشش دروگبا بتواند از مرحله گروهی صعود کند.

Japan |[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ژاپن : تیم ملی ژاپن از همان ابتدا کار را از مرحله اول گروهی و بدون حضور در پلی‌آف آغاز کرد. سامورایی‌ها با حضور در گروه سوم رقابت‌ها که با وجود تیم‌های ازبکستان، کره‌شمالی و تاجیکستان به نوعی گروه مرگ نیز تلقی می‌شد با عملکردی ضعیف و قرار گرفتن در رده دوم به دور نهایی صعود کردند.

در این دور اما ژاپن از همان ابتدای کار با وجود تیم‌های متوسطی مانند اردن، عمان و عراق کار را با قدرت بیشتری آغاز کرد و در نهایت یک هفته مانده به پایان رقابت‌ها با تساوی مقابل استرالیا به عنوان نخستین تیم آسیایی و برای پنجمین بار پیاپی راهی جام جهانی شد.

Farhad
13-05-2014, 14:05
گروهی که در اون رقابت های جذاب و نفس گیری رو میتونیم انتظارش را داشته باشیم و نسبت به 7 گروه دیگه پیشبینی کردن فرجامش سخت تره ... چون تیم ها نسبت به هم بسیار نزدیک و تا حد زیادی در یک سطحند و حتی یکی از پدیدگان این جام میتونند هر کدام از این 4 تیم باشند!

sale2000
13-05-2014, 16:18
گروه مرگ تيمهاي درجه 2 دنيا! به شخصه از بالا اومدن ژاپن خوشحال ميشم ولي آفريقايي ها هم هميشه تو دل همه بودن:) غير يونان همه بيان بالا
:n02:

Hamid Hamid
22-05-2014, 20:32
سلام ...

خب ترکیب تیم ملی کلمبیا هم برای جام جهانی اعلام شده ( البته چند روز هستش ) ، اسامی به شرح زیر هستش :

Goalkeepers: David Ospina (Nice),Faryd Mondragón (Deportivo Cali), Camilo Vargas (Santa Fe). :1

Defenders: Mario Yepes (Atalanta), Aquivaldo Mosquera (América de México), Cristian Zapata (Milan), Carlos Valdes (San Lorenzo), Amaranto Perea (Cruz Azul), Eder Álvarez Balanta (River Plate), Santiago Arias (PSV Eindhoven), Camilo Zúñiga (Napoli), Pablo Armero (West Ham). :1

Midfielders: Carlos Sánchez (Elche), Fredy Guarín (Inter), Abel Aguilar (Toulouse), Aldo Leao Ramirez (Morelia), Juan Fernando Quintero (Porto), Víctor Ibarbo (Cagliari), Edwin Valencia (Fluminense), Alexander Mejía (Nacional), James Rodríguez (Monaco), Macnelly Torres (Al Shabab) Juan Guillermo Cuadrado (Fiorentina). :1

Forwards: Luis Fernando Muriel (Udinese), Teófilo Gutiérrez (River Plate), Radamel Falcao (Monaco), Carlos Bacca (Sevilla), Adrián Ramos (Hertha Berlín), Jackson Martínez (Porto). :1

خب این ترکیب برای من یک نکته ی کاملا نستالژیک و خاطره انگیز رو داره ... برای من که واقعا خاطرات خوبی از جام جهانی 98 فرانسه دارم. توی ترکیب تیم ملی کلمبیا نام اسطوره ی حدود 43 ساله ی کلمبیایی به چشم می خوره ... یعنی گلر این تیم Faryd Ali Monderagon که شماره ی 12 رو همیشه تو تیم ملی کلمبیا پوشیده و جزو 23 بازیکن کلمبیا در جام جهانی 1994 آمریکا بودش و در جام جهانی 98 فرانسه هم گلر اول تیم ملی کلمبیا بود و قطعا دیدن فرید موندراگون درون دروزاه ی کلمبیا برای من خیلی شگفت آور خواهد بودش.

نکته ی دوم ترکیب کلمبیا هم حضور رادمل فالکائو هستش که علی رغم مصدومیت دعوت شده ... و بازیکن های خیلی خوبی داره کلمبیا و ماریو یپس هم دعوت شده و من خیلی به صعود این تیم از این گروه امیدوارم و فکر می کنم حداقل از ژاپن و یونان این تیم خیلی بهتر هستش.

موفق باشید

Sh-Meteor
23-05-2014, 23:12
پوستر تیم های حاضر در گروه C جام جهانی 2014 برزیل

سايت ESPN کريستيانو سيکوئيرا، هنرمند برزيلي را به خدمت گرفت تا پوسترهاي منحصر به فردي براي تمام 32 کشور شرکت کننده در رقابت‌هاي جام‌جهاني طراحي کند.

این پوستر ها شامل نام مستعار و ستاره هر تیم است.

کلمبیا:

یونان:

ساحل عاج:

ژاپن:

G.O.Batistuta
29-05-2014, 12:59
گروه جذابیه به نظر من ژاپن + یونان شانس صعود به مرحله بعد رو دارند

aliano
29-05-2014, 20:29
اتفاقاً به نظر من کلمبیا و ساحل عاج با توجه به شرایط آب و هوایی شانس بالاتری دارند.در ضمن هر دو تیم هم تیمهای خیلی خوبی دارن.ژاپن رو هم نباید دست کم گرفت.البته یونان هم توی این سالها خیلی با دوام کار کرده و فراز و نشیب کم داشته.

کسی غیر از من طرفدار کلمبیا نیست اینجا؟:n01:

Sh-Meteor
29-05-2014, 20:53
اتفاقاً به نظر من کلمبیا و ساحل عاج با توجه به شرایط آب و هوایی شانس بالاتری دارند.در ضمن هر دو تیم هم تیمهای خیلی خوبی دارن.ژاپن رو هم نباید دست کم گرفت.البته یونان هم توی این سالها خیلی با دوام کار کرده و فراز و نشیب کم داشته.

نمی تونم بگم طرفدار کلمبیا هستم

ولی تیم خیلی خوبی دارن و تیم نخست گروه میشه به نظر من!!!

B3HZ@D
29-05-2014, 22:58

درود بر شما .
بنده رو هم به لیست هواداران کلمبیا دعوت کنید . بعد از کارلوس والدرما و فردی رینکون و تا حدودی اسپریلا و هیگوایتا هنوز هم هستن بازیکنانی که بتونن یادآور بازیکنان گذشته باشن .

شاید ... شاید به نظر بعضی ها در سطح اونا نباشن و از لحاظ تکنیکی یا ظاهری :n02: تفاوت هایی باشه ولی به نظرم بازیکنان فعلی کیفیت خیلی خوبی دارن و میتونن کلمبیایی به یاد ماندنی بسازن .

بازیکنانی مثل خوان کوینترو در خط هافبک که ریزنقش و فوق العاده تکنیکی است یا فردی گوارین با فیزیک قدرتمند و دوندگی بی امانش و از همه مهمتر شوت های وحشتناکش . کوادرادو هم که در فیورنیتنا فوق العاده بوده ... فوق العاده سرعتی و با قدرت دریبل بسیار بالا .

جیمز رودرگیز و فالکائو هم که دیگه نیازی به تعریف و یادآوری ندارن .

البته بازیکنانی مثل کمیل زونیگا در دفاع کناره یا بالانتا که پدیده ریورپلاته است . جکسون مارتینز مهاجم پورتو هم فراموش نشه که شم گلزنی بالایی داره و از نظر فیزیکی به شدت قدرتمند .

در کل با احترام به بقیه تیمها حاضر در گروه به نظرم کلمبیا شانس اول صعود از این گروهه . مخصوصا این که ساحل عاج یک مقدار افت کرده ولی کلمبیا شرایط خیلی خوبی داره .
از ژاپن هم نباید غافل شد . نظر من اینه که کلمبیا و ژاپن به ترتیب به عنوان تیم های اول و دوم صعود میکنن .

Sh-Meteor
30-05-2014, 00:38
توصیه عجیب والدراما به بازیکنان جام جهانی:n13:

در حالی که بسیاری از مربیان تیم های ملی مختلف به شدت روی محدود کردن بازیکنان شان در طول رقابت های جام جهانی اصرار می ورزند،

کارلوس والدراما، موقشنگ به یاد ماندنی فوتبال کلمبیا، ناگهان با یک نظریه عجیب از راه رسیده و به بازیکنان توصیه کرده است که در طول برگزاری جام جهانی دست به رفتارهای منشوری بزنند!

به گفته او این رفتارها باعث می شوند بازیکن در زمین مسابقه ریلکس تر باشد و شکست ها را نیز راحت تر تحمل کند!:n29:

منبع: اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliano
03-06-2014, 10:04
فالکائو به جام جهانی نرسید متاسفانه:n03:

Sh-Meteor
03-06-2014, 17:09
دوستان بازی دیشب ژاپن و کاستاریکا چند چند شد؟

MORINIO
03-06-2014, 19:00
دوستان بازی دیشب ژاپن و کاستاریکا چند چند شد؟

1-3 ژاپن برنده شد

Sh-Meteor
03-06-2014, 22:24
اینفو گرافیک

بهترین بازیکنان تیم ملی کلمبیا ( شاغل در پنج لیگ معتبر اروپا )

banii
08-06-2014, 20:14
1- ژاپن
2- کلمبیا
3-یونان
4-ساحل عاج

Sh-Meteor
09-06-2014, 17:05

karimz
10-06-2014, 02:24
اکثرن آسیایی هستیم و طرفدار ژاپنیم مردم ژاپن هم سخت کوش هستن اهل کار و زنگی سالم و منظم کشورشون هم توی صنعت تا حدود زیادی آبروی آسیاست کارتون سوباسا ساخته شد تا بچه های ژاپنی به خودباوری لازمه برسند و همچین روزایی رو برای فوتبال ژاپن ایجاد کنند ترکیب جپنیا تهاجمیست تا جایی که اوکوبو 31 ساله (آقای گل لیگشون) به تیم دعوت شده احنمال اینکه سوباساییا در 4تیم برتر جام قرار بگیرن زیاذ است. می توان گفت نتایج گروهی باتوجه به پتانسیل ژاپن اینطوری میشه کلمبیا2 2ژاپن/ یونان0 1ژاپن/ ساحل1 2 ژاپن یادمون نره چطور دانمارک با 3گل توسط ژاپن چزونده شد این بلا سر یونان و اروگوئه یا ایتالیا و شاید هم انگلستان هم خواهد آمد
ژاپن، سامورایی های آبی
نام رسمی در فیفا: JPN , Nihon Koku
مربی فعلی آلبرتو زاکرونی

Dejagah
11-06-2014, 18:29
توره: با زبان روزه هم در جام‌جهاني بازي مي‌کنم
ستاره مسلمان خط دفاعي تيم ملي ساحل عاج گفت که حضور در جام جهاني 2014مانع او براي عمل به فريضه روزه نيست.

کولو توره اعلام کرد در صورتي که تيم ملي ساحل عاج به مرحله حذفي جام جهاني 2014 صعود و بازي‌‌هاي اين تيم با ماه رمضان تداخل پيدا کند، مشکلي براي روزه گرفتن ندارد.

مدافع تيم ليورپول انگليس اظهار داشت: يک بازيکن قطعاً به نظم و انضباط نياز دارد. براي من سختي روزه گرفتن در ماه رمضان تنها در همان پنج روز نخست اين ماه است و پس از آن بدنم شروع به تطبيق با اين وضعيت کرده و واقعاً احساس خوبي به من دست مي‌دهد.

توره افزود: روزه بدن را پاک مي‌کند و من پس از ماه رمضان احساس مي‌کنم قوي‌تر شده‌ام. فکر مي‌کنم اينکه ماه رمضان مي‌تواند شما را واقعاً قدرتمند کند، حيرت‌آور است. در تمام سال‌هايي که فوتبال بازي کرده‌ام حواسم به ماه رمضان بوده است. در اين ماه خيلي مهم است که شما تغذيه خوبي داشته باشيد. خيلي مهم است که خوراک مناسب داشته باشيد چون هم ممکن است اضافه وزن پيدا کنيد هم امکان دارد دچار ضعف شويد.

مدافع تيم ملي ساحل عاج تصريح کرد: نوشيدن مايعات در اين ماه براي بازيکنان بسيار مهم است. همچنين بايد حواس‌تان به کارهايي که انجام مي‌دهيد نيز باشد چون بدن‌تان در حال انرژي از دست دادن است. همه پزشکان و اعضاي باشگاه به من براي داشتن يک رژيم غذايي مناسب کمک مي‌کنند تا احساس بهتري در طول ماه رمضان داشته باشم.

توره خاطرنشان کرد: با زبان روزه هم در جام جهاني بازي مي‌کنم.

تيم ملي ساحل عاج در جام جهاني با تيم‌هاي ملي کلمبيا، يونان و ژاپن همگروه است.

Sh-Meteor
12-06-2014, 12:13
اینفوگرافی - چهار بازیکن تاثیرگذار ژاپن

karimz
14-06-2014, 16:31
یک مربی بزرگ کسیه که به بازیکناش انگیزه پیروزی بده
زاکرونی: دوست ندارم شعار بدهم اما من کسی هستم که باورهای خودش را دارد. معتقدم که تیم پیشرفت کرده است.

clau
14-06-2014, 21:29
کلمبیا اساسی یونان ضد فوتبال تحقیر کرد:n09:

امیدوارم امشب ژاپن هم ساحل عاج ببره :n05:

Milad4171
14-06-2014, 21:30
اصلا فکرشو نمیکردم کلمبیا 3 تا به یونان بزنه.
البته دوران اوج یونان مربوط به خیلی وقت پیشه اما امید بود کمی مقاومت کنه

گل سوم کلمبیا هم انقدر این خیابانی حرف زد ، نفهمیدیم چی شد . فکر کنم خودشم نفهمید :n02:

E.N.A.Y.A.T
14-06-2014, 21:38
درود

من نمیدونم چه پدرکشتگی با یونان دارم ...
وقتی که باخت دادم اصلا جیگرم حال اومد ! چرا اینقد منفوره ؟:n02:

یه شب رویایی با برد سامورایی ...

و من الله توفیق /

Ahmad
14-06-2014, 22:12
یونان با بازی امشب نشون داد که یکی از گزینه‌های سوم یا چهارمی گروهه

فقط نگران بودم طی بازی یه گل بخودی توسط بازیکنای کلمبیا زده بشه که خوشبختانه اتفاق نیفتاد

banii
14-06-2014, 22:17
فقط نگران بودم طی بازی یه گل بخودی توسط بازیکنای کلمبیا زده بشه که خوشبختانه اتفاق نیفتاد

vahidgame
14-06-2014, 22:28
نتیجه بازی قابل پیش بینی بود
کلمبیا واقعا تیم قدرتمندیه و نشون داد حتی بدون فالکائو و جکسون مارتینز هم تیم زهرداریه
اینکه جام توی آمریکای جنوبی برگزار میشه هم تاثیر داره که کلمبیا بهتر هم بازی کنه
ولی ژاپن و ساحل عاج هم چیزی از کلمبیا کم ندارن و این سه تیم باید رقابت سختی رو برای صعود داشته باشن

Hamid Hamid
15-06-2014, 08:49
سلام ...

خب نتیجه ی بازی کلمبیا و یونان خیلی مشخص بود از قبل فقط من پیش بینی 3-1 رو داشتم که اون تقصیره سرمربی محترم ! یونانه :n02: این ساماراس رو الان خیلی وقته من نمی دونم چه اصراری داره که گوش چپ بذاره ... تو مسابقات قبل هم همینجوری بودش و یونان نتیجه نمی گرفت و الان هم دقیقا همین وضعیت هستش. کلمبیا هم انقدر مهاجم خوب داره که عدم حضور فالکائو قطعا به چشم نخواهد آمد و دیروز حضور ماریو یپس 38 ساله و حضور موندراگون 43 ساله روی نیمکت هم خیلی قابل توجه بودش ، مورد دیگه اینکه این تیم نسبتا خط دفاع خوبی هم داره.

+
در مورد بازی ساحل عاج و ژاپن هم بازی ای بودش که می تونست به هر سمتی کشیده بشه و من خودم نتیجه رو 2-1 به سود ژاپن پیش بینی کرده بودم ... اما خب ساحل عاج مشخصا خیلی در خط حمله بازیکن های خوبی داره و موقعیت های خیلی زیادی رو ایجاد کرد و حتی می تونست 2-3 تا گل دیگه هم بزنه ، پیروزی حق این تیم بودش.

نادر1368
15-06-2014, 12:09
من فكر مي كردم قدرت اصلي كلمبياي فالكائو هست!در حالي كه تيم اول گروه اين تيم كلا تيماي آمريكاي جنوبي و شمالي رو دست كم گرفتن اشتباه است
بچه هاي تيم ملي مبادا آرژانتين رو دست كم بگيرن!:n27: شخصا نگران شدم:n15::n02:

banii
15-06-2014, 13:31
فکر کنم اون قضیه ی شرایط آب و هوایی تاثیربدشو روی ژاپن و تاثیر خوبشو روی ساحل عاج گذاشته دیشب....

پ ن : من دارم به این فکر میکنم با توجه به اقلیم برزیل ، چرا اردوی تیم ما توی اتریش برگزار شد ؟!

aluminum
15-06-2014, 14:58
ما امیدمون به ژاپن بود که از حیثیت آسیا دفاع کنه...

banii
15-06-2014, 15:29
ما امیدمون به ژاپن بود که از حیثیت آسیا دفاع کنه...
مطمئنا کره هم در حدی نیست که بخواد آبروداری کنه !
پس تمام امیدهای آسیا باید به ایران باشه . :33:

hp722
19-06-2014, 21:35
خدا وکیلی حق ساحل عاج باخت نبود.خیلی بهتر از کلمبیا بازی کردن.چه سرعت چه تاکتیک چه قدرت بدنی.خیلی الکی رو ضعف دفاعی گل دوم رو خوردن.زیبا بازی کرد ساحل عاج.داورم که یه هند پنالت رو نگرفت براشون

vahidgame
19-06-2014, 21:37
بازی ساحل عاج و کلمبیا واقعا بازی قشنگی بود
به نظرم ساحل عاج بهتر بازی کرد ولی با اشتباه فردی روی گل دوم دیگه عملا بازی رو واگذار کرد
ساحل عاج خیلی حمله کرد و خیلی هم بازیکنانش دونده بودن
یه سری بازیکنش مثل یحیی توره و جروینیو می تونم بگم عالی بودن
یعنی یحیی توره با این قدش عجیبه خلاقیتش اینقدر بالاست! :دی
دروگبا هم فقط نیم ساعت بهش بازی رسید که در حد انتظار نبود ولی به نظرم شاید از اول بازی کنه تاثیرش بیشتر باشه
در کل ساحل عاج تیم خوبیه و می تونه از این گروه صعود کنه

جا داره از عملکرد خوب چند تا بازیکن کلمبیا تا اینجا جام یاد کنیم یعنی رودریگوئز ، کوادرادو ، آرمرو و کوینترو
حالا رودریگوئز که دیگه مشخص بود ستاره کلمبیاست و فکر نکنم موناکو این بازیکن گرون قیمت رو به این راحتی از دست بده ولی بازیکنای دیگه می تونن مشتری های خوبی داشته باشن
تازه باید اینو هم در نظر بگیریم که بهترین مهاحم کلمبیا یعنی جکسون مارتینز هنوز بازی نکرده!

*Batman*
19-06-2014, 21:45
ساحل عاج خیلی خوب بود.
من مطمئنم اگر ساحل عاج صعود کنه از اون تیم هایی میشه که اشک تیم های بزرگ رو در میاره.

B3HZ@D
19-06-2014, 21:58
درود و تبریک بابت پیروزی کلمبیا . بازی خوب و زیبایی بود و کلمبیا خیلی حرفه ای بازی کرد و سه امتیاز رو گرفت هر چند با توجه به قدرت دو تیم پیش بینی خودم تساوی بازی بود.
با این حال از پیروزی کلمبیا خوشحال شدم .
البته ساحل عاج هم تیم خیلی خوبی نشون داد و مشخص شد که پیروزی اونا مقابل ژاپن از روی شانس نبوده و با این بازی که من از این تیم دیدم به نظرم شانس خیلی زیادی برای صعود از مرحله گروهی داره .

کلمبیا عجب ضد حملات سریعی داشت . بازیکنانی مثل کوادرادو و ایباربو و رودریگز خیلی سریع توپ رو از دفاع به حمله میبردن ولی لحظه آخر با بی دقتی از دستش میدادن .
نمیدونم چرا از کونترو بیشتر استفاده نمیشه . قبلا هم گفته بودم این پسر با این توانایی هاش میتونه کمک زیادی به کلمبیا بکنه و خلاقیت بالایی داره و دید خیلی خوبی هم داره .
ولی همچنان به عنوان بازیکن فیکس مورد استفاده قرار نمیگیره !

کلمبیا با این بازیکنان و کیفیتی که داره به نظرم میتونه با 9 امتیاز با اقتدار از گروه صعود کنه و در دور بعد هم رقیب قدری برای دیگر تیم ها باشه .
من که از این تیم و بازی هاش بدجوری لذت میبرم ... امیدوارم در ادامه همین روند رو شاهد باشیم و کلمبیا یک پای فینال باشه :n02:

Hamid Hamid
19-06-2014, 22:20
سلام ...

کل بازی یه طرف ... رقص عمو " فرید موندراگون " و برو بچه های تیم ملی کلمبیا یه طرف :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86.jpg

شاید خیلی از بازیکن های حاضر تو این تصویر جای پسر فرید موندراگون 43 ساله باشند :n12: ، امیدوارم سر مربی کلمبیا تو بازی سوم از فرید استفاده کنه.

SNOW PATROL
19-06-2014, 22:37

tapatalk
...
REAPER CREW

EhsanCPU
20-06-2014, 11:57
گريه بازيکن متعصب و احساساتي تيم‌ ملي ساحل عاج سوژه مطبوعات جهان شد.

روز گذشته تيم ساحل عاج در ادامه مسابقات جام جهاني مقابل کلمبيا قرار گرفت که در نهايت 2 بر يک بازنده شد.
به هنگام آغاز بازي و زماني که سرود تيم‌ها در ورزشگاه محل بازي پخش مي‌شد احساسي شدن ژفري سوريديه بازيکن 29 ساله تيم ساحل عاج بسيار جلب توجه کرد و از ديد تصويربرداران تلويزيوني و لنز دوربين عکاسان حاضر در محل دور نماند.
وي در کل زمان پخش سرود کشورش به شدت اشک مي‌ريخت
روزنامه هافتال چاپ هلند با تصوير اين بازيکن از وي به عنوان بازيکني متعصب و احساسي ياد کرد.
برخي رسانه‌ها هم عنوان کردند به علت اينکه بازيکن ساحل عاجي ساعاتي قبل از انجام بازي خبر درگذشت پدرش را شنيده بود دچار اين حرکت شد و مي‌گريست حتي سايت فيفا هم به ذکر اين موضوع پرداخت اما خود وي شايعه مطرح شده را تکذيب کرد.
وي در يکي از شبکه‌هاي اجتماعي نوشت: نه پدر من الان فوت نشده است، پدر من متاسفانه سال 2004 فوت کرد آنچه رسانه‌ها اطلاع‌رساني کردند به کلي غلط بود.
آن لحظه من فقط به ياد کشورم بودم و نمي‌توانستم احساسات خودم را نگه دارم مجبور بودم به خاطر علاقه زياد به کشورم آنگونه بگريم.

alireza-1991
20-06-2014, 12:14
ساحل عاج اومده بود مساوی رو بگیره و بازی آخر هم یونان رو ببره و بره بالا

clau
20-06-2014, 16:01
خط حمله ژاپن در این جام چقد ضعیف عمل کرده دیشب کل بازی دست ژاپن بود فقط نتونستن از موقعیت هاشون استفاده کنن بازی ببرن:n29:

ژاپن بازی آخر با کلمبیا شانس زیادی برای صعود نداره پکرمن تیم عالی درست کرده حالا فالکائو هم نیست تیمشون اینقد سرحاله:n02:

vahidgame
20-06-2014, 16:56
فوت پدر اون بازیکن شایعه بود ولی این دیگه واقعیه!

World Cup - Ibrahim Toure, brother of Yaya and Kolo, dies aged 28 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روحش شاد
این می تونه به خصوص روی بازی یحیی توره که توی ترکیب اصلی هست تاثیر زیادی بذاره

Hamid Hamid
20-06-2014, 17:58
فوت پدر اون بازیکن شایعه بود ولی این دیگه واقعیه!

World Cup - Ibrahim Toure, brother of Yaya and Kolo, dies aged 28 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روحش شاد
این می تونه به خصوص روی بازی یحیی توره که توی ترکیب اصلی هست تاثیر زیادی بذاره

ابراهیم توره هم یه فوتبالیست حرفه ای بوده و برای تیم الصفا لبنان بازی می کرده و ظاهرا به علت سرطان فوت کرده.

+

امیدوارم ساحل عاج بتونه با پیروزی برابر یونان + کلمبیا 2 تا تیم صعود کننده از این گروه باشند ، این تیم برعکس نیجریه و کامرون به معنی کلمه " تیم " خوب و هماهنگی هست چیزی که ما در کامرون به علت اختلاف نظر ها به خاطر پول و سایر مسائل نمی بینیم و حتی توی نیجریه هم این مساله ی اختلافات کاملا مشهود هستش و تو بازی ایران اگه دقت کرده باشید جوزف یوبو وقتی به تیم اومد که دفاع چپشون می خواست اوت پرتاب کنه و اینجا گلرشون انیاما بازوبند رو داد به یوبو که دفاع پچشون یه نگاه عجیبی کرد به این حرکت که مثلا این مسخره بازی ها چیه و کاملا می شد تو نگاهش خوند که این حرکت رو خیلی قبول نداره و امنیکه هم کلا رابطه ی خوبی با هافبک هاشون نداشت و خیلی ازشون شاکی بودش . در کل هم نیجریه گه تیم بود باید تیم ملی ما رو می برد.

banii
25-06-2014, 00:33
امیدوارم امشب کلمبیا و یونان صعود کنند
که با نتایج نیمه اول اگه بمونه این اتفاق میفته دقیقا
(البته ساحل عاج تیم شایسته تریه اما بیشتر دوست دارم یونان بره بالا)

clau
25-06-2014, 01:01
ژاپن در این تورنومنت چقد بدشانسه:n03:

آخه این ساحل عاج نمیتونه از پس یونان بربیاد:n15:

پ.ن: ساحل عاج گل مساوی زد:n06:

clau
25-06-2014, 01:12
عجب تیمی درست کرده پکرمن

واقعن کلمبیا قشنگ بازی میکنه

پرونده ژاپن هم در این جام بسته شد شاید زاکرونی بعد این نتایج برکنار کنن:n27:

Sepehr SS
25-06-2014, 01:33
کلمبیا واقعا تیمش خوبه و مربی فوق العاده ای هم داره، تو یک چهارم که به برزیل میخورن اگه داوری ها عادلانه باشه میتونن برزیلو حذف کنن.

albertxx
25-06-2014, 01:36
فقط 6 نفر به صعود یونان رای دادن !!! :n02:

Sh-Meteor
25-06-2014, 01:59
باورم نمیشه...:n04::n04::n04:
.
یونان صعود کرد؟؟؟؟
هیچ جوره نمی تونم برای خودم حلش کنم...
.
من: :n04::n29:

alireza-1991
25-06-2014, 08:00
این گروه گروه مسخره ای بود.

به جز کلمبیا بقیه صلاحیت نداشتن و به نظرم تو این جام اضافی بودن !!!!!!

Sepehr SS
25-06-2014, 08:56
بازی کاستاریکا یونان چیه آخه؟:n21: این یحیی توره هیچ وقت نتونست بازی های باشگاهیش رو تو تیم ملی تکرار کنه، حیف شد که دروگبا نتونست بیاد بالا.

Hamid Hamid
25-06-2014, 09:22
سلام ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9mZj0wO3E9NzU7dz03NDk-/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب دیشب یکی از تاریخی ترین لحظات کل ادوار جام جهانی رقم خورد و Faryd Ali Monderagon ... با 43 سال به عنوان پیر ترین بازیکن تاریخ جام جهانی لقب گرفت ... موندارگون با 43 سال و 3 روز دیشب در جام جهانی بازی کرد. به نظرم جام جهانی فارغ از اینکه یه میدونی هست برای نبرد فوتبالی از جهت دیگه می تونه دارای حوادث و رویداد هایی بشه که همگان تا سال های سال تو ذهنشون باشه و واسشون بهترین خاطرات رو زنده کنه ... من وقتی آخرین بار موندراگون رو تو جام جهانی 98 دیدم ... موندراگون فقط 27 سالش بود و نکته ی دیگه اینکه با وجود اینکه سن پدر خیلی از بازیکن های تیم کلمبیا رو داره اما در مواقع برد و پیروزی و به ثمر رسیدن گل مثل یه جوون 20 ساله شادی می کنه و حتی با هم تیمی هاش رقصی کاملا منظم رو انجام می ده.

Sh-Meteor
28-06-2014, 00:19
استقبال مردم ژاپن از تیم ملی کشورشون