PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مخفی شدن فولدر ها

amintamizi
30-12-2013, 22:03
سلام دوستان . من این مشکل دارم و نمی دانم باید چه کار کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جاسم کدخدایی بنت
31-12-2013, 10:50
سلام دوستان . من این مشکل دارم و نمی دانم باید چه کار کنم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام شما اول وارد cmd بشید و

*.*\:attrib -s -h -r /s /d d

رو تایپ کنید و اوکی کنید. ببینید میایند.

amintamizi
31-12-2013, 13:48
نه نیامد دوست عزیز

Ali_RNT
31-12-2013, 14:46
712:روی درایو راست کلیک و Properties را انتخاب کنید.ببینید حجم استفاده شده چقدره...

kases
31-12-2013, 15:36
سلام دوستان . من این مشکل دارم و نمی دانم باید چه کار کنم.

درایو d شما خالیه وقتی خالیه چی رو می خوای از مخفی در بیاری؟؟

amintamizi
31-12-2013, 22:08
درایو d شما خالیه وقتی خالیه چی رو می خوای از مخفی در بیاری؟؟

سلام دوست عزیز.نه درایو من پر است ولی با تنظیماتش ور رفتم اینجوری شده و حالا نمی دانم چه کار کنم.مرسی

جاسم کدخدایی بنت
31-12-2013, 22:51
سلام

آیا تو cmd وقتی dir میزنی چیزی میاد?

1- روی درایو d کلیک راست کن برو peropertis وحالا clean up رو باز کن Thumbnails رو تیک بزن و OK کن.

اگه بالایی کار نداد برنامه زیر رو تست کنید و درایو d رو باز کنید ببینید. SHADOW 400KB

amintamizi
01-01-2014, 13:42
سلام

آیا تو cmd وقتی dir میزنی چیزی میاد?

1- روی درایو d کلیک راست کن برو peropertis وحالا clean up رو باز کن Thumbnails رو تیک بزن و OK کن.

اگه بالایی کار نداد برنامه زیر رو تست کنید و درایو d رو باز کنید ببینید. SHADOW 400KB

سلام دوست عزیز.در اولی گزینه Thumbnails را پیدا نکردم و دومی هم جواب نداد.مرسی

pa13
01-01-2014, 19:37
دوست عزیز یا اطلاعاتتو اشتباهی فرمت کردی یا هم ویندوزت ویروس داره!بایه آنتی خوب یه بار pc رو اسکن کن.ببینید اگه تو فولدر آپشن گزینه show hiden files and folders v رو بزنی اگه چیزی تو درایوت باشه میاره در غیر اینصورت همشون پاک شدن...

amintamizi
01-01-2014, 22:01
دوست عزیز یا اطلاعاتتو اشتباهی فرمت کردی یا هم ویندوزت ویروس داره!بایه آنتی خوب یه بار pc رو اسکن کن.ببینید اگه تو فولدر آپشن گزینه show hiden files and folders v رو بزنی اگه چیزی تو درایوت باشه میاره در غیر اینصورت همشون پاک شدن...

دوست عزیز درایو پر هست ولی چیزی نمایش نمیده.تیک گزینه hidden items را تیک می زنم به صورت کم رنگ فولدرها را نمایش میده ولی به صورت طبیعی مثل بقیه درایو ها نیست.

Ali_RNT
02-01-2014, 09:06
712:برای حل این مشکل وقتی که فولدر ها در حال نمایش اند همه را انتخاب کنید و سپس راست کلیک و Properties را انتخاب کنید.بعد پایین پنجره باز شده تیک همه ی گزینه ها رو بردارید.بعد OK رو انتخاب کنید و Apply changes to this folder, sub folders and files را انتخاب کنید...

amintamizi
02-01-2014, 22:09
712:برای حل این مشکل وقتی که فولدر ها در حال نمایش اند همه را انتخاب کنید و سپس راست کلیک و Properties را انتخاب کنید.بعد پایین پنجره باز شده تیک همه ی گزینه ها رو بردارید.بعد OK رو انتخاب کنید و Apply changes to this folder, sub folders and files را انتخاب کنید...

سلام دوست عزیز.من این کار می کنم ولی بعد این یغام میدهد.ignore allرا میزنم ولی باز جواب نمی دهد.مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]