PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند مشكل با آيپد

Thor God
30-12-2013, 17:10
دوستان آيا إمكانش هست با iPad يك قائل رو از اينترنت بگيريم بعدش وارد كامپيوتر كنيم ؟ واسه دانلود شبانه ميخوام :n02:
اگر دانلود منيجر رايگان براي كار هست لطفا بگيد.

دومين مورد اينكه AppStore واسه من بازم نميشه يعني باز ميشه ولي رو loading ميمونه ! سرعت نت هم خوبه و بالاست چي كار كنم واسه چي ميتونه باشه ؟

hormozan m
30-12-2013, 17:20
سلام ... نمیدونم منظورتون از سوال اول چیه ولی میتونید از idownloader یا downloader استفاده کنید ( اپ استور )
وقتی دانلود کردید بعد با آیتونز میتونید منتقل کنید .
سوال دوم هم باید با v p n برید .... میتونید از اپ onavo protect یا dash v p n استفاده کنید ( اپ استور )

Sent from my iPhone 5

Thor God
30-12-2013, 18:51
منظور نداره كه جمله خيلي در ايهامه ؟ ميخوام شب فايل دانلود كنم و صبح منتقل كنم به pc

خب هر نرم افزاري رو كه بايد از AppStore دانلود كرد و براي ورود به AppStore هم احتياج به VPN هست. خب من VPN برا iPad چه طور دانلود كنم وقتي به AppStore دسترسي ندارم :n13:

hormozan m
30-12-2013, 20:52
منظور نداره كه جمله خيلي در ايهامه ؟ ميخوام شب فايل دانلود كنم و صبح منتقل كنم به pc

خب هر نرم افزاري رو كه بايد از AppStore دانلود كرد و براي ورود به AppStore هم احتياج به VPN هست. خب من VPN برا iPad چه طور دانلود كنم وقتي به AppStore دسترسي ندارم :n13:

خوب با پرا .... کسی از itunes روی ویندوز دانلود کنید ... سرعت دانلود با آیپد پایین هست نسبت به pc با دانلود منیجر ... از همون روش بالا استفاده کنید ببینید سرعت خوبه یا نه ... در ضمن به علت نوع مالتی تسکینگ ios اگر از برنامه خارج بشید دانلود متوقف میشه !

Sent from my iPhone 5

Thor God
01-01-2014, 17:07
اوکی ! امتحان می کنم خبرش رو میدم ... .

nesvapc
05-01-2014, 22:46
چرا به app store دسترسی ندارید من سه ایپاد داشته ام هرکدام راکه ازاک بازکرده ام روی ان ازاول بوده است
برای گرفتن برنامه مجانی ازانجا باید apple id داشته باشید ایا دارید؟

Thor God
06-01-2014, 10:50
اپل ايدي كه دارم. آپ أستور رو باز مي كنم ولي رو loading ميمونه

hormozan m
06-01-2014, 13:48
اپل ايدي كه دارم. آپ أستور رو باز مي كنم ولي رو loading ميمونه

گفتم که از چیز پی ان استفاده کن ...
بعضی isp ها این مشکل رو دارن ...

Sent from my iPhone 5

nesvapc
08-01-2014, 20:43
گفتم که از چیز پی ان استفاده کن ...
بعضی isp ها این مشکل رو دارن ...

Sent from my iPhone 5

من هم الان مشکل دوستمان رادارم
یعنی وقتی به اپ استور میرم و مثلا درمستطیل بالا مینویسم video مثل حالت نرمال نام یک سری برنامه را که با video شروع میشه نمیاره وهی روی حالت loading(دایره چرخان ) میمونه . این موضوع بدلیل isp نیمتونه باشه چون غیر ازاین ایپاد 2 که دارم دخترم یک ایپد 3 دارد با ان که امتحان میکنم هیچ مشکلی ندارد وهمه را میاورد ودانلود هم میکند.
نمیدانم باید چه کنم ایا به تنظیمات ایپاد ربط دارد ؟ البته دیشب اپ ها را میاورد ولی امشب نمیاورد

hormozan m
08-01-2014, 21:23
من هم الان مشکل دوستمان رادارم
یعنی وقتی به اپ استور میرم و مثلا درمستطیل بالا مینویسم video مثل حالت نرمال نام یک سری برنامه را که با video شروع میشه نمیاره وهی روی حالت loading(دایره چرخان ) میمونه . این موضوع بدلیل isp نیمتونه باشه چون غیر ازاین ایپاد 2 که دارم دخترم یک ایپد 3 دارد با ان که امتحان میکنم هیچ مشکلی ندارد وهمه را میاورد ودانلود هم میکند.
نمیدانم باید چه کنم ایا به تنظیمات ایپاد ربط دارد ؟ البته دیشب اپ ها را میاورد ولی امشب نمیاورد

دستگاه رو restart کنید و بعد با وی. پی. ان تست کنید .
اگر درست نشد از اکانت sign out کنید دوباره وارد بشید ...

Sent from my iPhone 5

nesvapc
08-01-2014, 21:48
دستگاه رو restart کنید و بعد با وی. پی. ان تست کنید .
اگر درست نشد از اکانت sign out کنید دوباره وارد بشید ...

Sent from my iPhone 5
سلام
ازپاسخ سریع شما ممنون هستم
ولی دوسئوال
1- ایا منظور شما از restart کردن همان خاموش روشن کردن بادکمه کنار ایپاد است غیر ازاین چیزی برای restart نمیدونم.
2- منظور شما از sigh out خارج شدن از اینترنت وایرلس خانه ودوباره وصل شدن است ؟
اگرنه لطفا کمی بیشتر توضیح دهید
باتشکر فراوان

hormozan m
08-01-2014, 22:19
سلام
ازپاسخ سریع شما ممنون هستم
ولی دوسئوال
1- ایا منظور شما از restart کردن همان خاموش روشن کردن بادکمه کنار ایپاد است غیر ازاین چیزی برای restart نمیدونم.
2- منظور شما از sigh out خارج شدن از اینترنت وایرلس خانه ودوباره وصل شدن است ؟
اگرنه لطفا کمی بیشتر توضیح دهید
باتشکر فراوان

خواهش ... بله با دکمه پاور بالا دستگاه رو خاموش و سپس روشن کنید ( برای خاموش کردن چند ثانیه دکمه رو نگه دارید بعد اسلاید کنید )
نه منظورم sign out کردن اپل آیدی هست ...
اگر مورد اول جواب نداد به setting/itunes and app store برید و از اکانت خارج شید و بعد با چیز پی. ان وارد شید مجددا ...

Sent from my iPhone 5

nesvapc
08-01-2014, 23:15
خواهش ... بله با دکمه پاور بالا دستگاه رو خاموش و سپس روشن کنید ( برای خاموش کردن چند ثانیه دکمه رو نگه دارید بعد اسلاید کنید )
نه منظورم sign out کردن اپل آیدی هست ...
اگر مورد اول جواب نداد به setting/itunes and app store برید و از اکانت خارج شید و بعد با چیز پی. ان وارد شید مجددا ...

Sent from my iPhone 5
بازم ممنون
با کار اول حل نشد
ولی برای انکه به قسمت خارج شدن ازاکانت اپی ایدی که میروم همینکه انگشت راروی itunes & apple میگذارم ابی میشود ولی وارد صفحه نمیشود این صفحه هنگ میکند ودیگر حرکتی نمیکند وباید ارضفحه جارج شوم ودوباره وارد شوم

nesvapc
08-01-2014, 23:51
حالا اگه دیکه نتونم با خود ایپاد دانلودکنم احتمالامجبورم بالب تاب برنامه مربوطه را دانلود کنم وبعد دستگاه رابه لب تاب وصل وسینک کنم تا برنامه های که با لب تاب گرفته ام به ایپاد ارسال شوند راستی دراین حالت برنامه هایی که قبلا درایپاد گرفته ام ازبین نمیروند

hormozan m
09-01-2014, 01:30
منظورتون رو متوجه نميشم ... اگر ميتونيد اسكرين شات بذاريد ...

اپ هايي كه با ديوايستون دانلود ميكنيد ، وقتي با آيتونز سينك كنيد تماما به كامپيوتر منتقل ميشن ... پس اگر با يك آيدي گرفته باشيد پاك نميشن ...

اگر مشكل حل نشد ميتونيد ريستور كنيد به آخرين ورژن ....

Sent from my iPad using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nesvapc
09-01-2014, 11:09
منظورتون رو متوجه نميشم ... اگر ميتونيد اسكرين شات بذاريد ...

اپ هايي كه با ديوايستون دانلود ميكنيد ، وقتي با آيتونز سينك كنيد تماما به كامپيوتر منتقل ميشن ... پس اگر با يك آيدي گرفته باشيد پاك نميشن ...

اگر مشكل حل نشد ميتونيد ريستور كنيد به آخرين ورژن ....

Sent from my iPad using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هرمزان عزيز
خداوند به شما خير عنايت بفرمايد كه اينقدر با حوصله چواب ميدهيد درحاليكه هيچ وظيفه اي نداريد بطور كلي خدماتي ازاين قبيل كه بي هيچ چشمداشتي انچام ميشود نشانه اصالت خانوادگي ومعرفت بالاي افراد است .

بعرض برسانم كه مشكل حل شد به اينصورت كه انقدر با دستگاه كار كردم كه باتري ان تمام شد پيش بيني ميكردم كه اين ممكن است مسئله را حل كند كه همينطور هم شد .

مشكل اين بود كه وقتي ميخواستم حسب فرمايش شما sighn out كنم بايد به صفحه itunes & app store l دربخش setting ميرفتم وقتي ستينگ را مياوردم وانگشت راروي مستطيل tunes & app store ميگذاشتم ان مستطيل ابي ميشد ووارد صفحه بعدي نميشد وصفحه ديگر حركت نميكرد وتكان نميخورد براي همين بايد ازان خارج ميشدم ودوباره يه setting ميرفتم كه بازهم اجازه ورودبه صفحه مربوط به sighn out ‌نميداد .

مهم نيست ولازم نيست براي هراتفاقي توجيه داشته باشيم بهرحال حوشبختانه حل شد

سئول ديگرم اين بود كه الان درصفحه ايتيونز لبتاب يك سري برنامه ها كه عين صفحه ايپاد است وجود دارد اگر برنامه اي راتوسط ايپاد بگيريم وسينك كنيم ايا به لب تاب ميرود(پاسخ احتمالا مثبت است چون براي من چنين شد) وبالعكس ازاگر برنامه اي رابالب تاب بگيرم وسينك كنم ايا ازلب تاب به ايپاد ميرود؟

درخاتمه بازهم تشكر ميكنم

hormozan m
09-01-2014, 14:38
هرمزان عزيز
خداوند به شما خير عنايت بفرمايد كه اينقدر با حوصله چواب ميدهيد درحاليكه هيچ وظيفه اي نداريد بطور كلي خدماتي ازاين قبيل كه بي هيچ چشمداشتي انچام ميشود نشانه اصالت خانوادگي ومعرفت بالاي افراد است .

بعرض برسانم كه مشكل حل شد به اينصورت كه انقدر با دستگاه كار كردم كه باتري ان تمام شد پيش بيني ميكردم كه اين ممكن است مسئله را حل كند كه همينطور هم شد .

مشكل اين بود كه وقتي ميخواستم حسب فرمايش شما sighn out كنم بايد به صفحه itunes & app store l دربخش setting ميرفتم وقتي ستينگ را مياوردم وانگشت راروي مستطيل tunes & app store ميگذاشتم ان مستطيل ابي ميشد ووارد صفحه بعدي نميشد وصفحه ديگر حركت نميكرد وتكان نميخورد براي همين بايد ازان خارج ميشدم ودوباره يه setting ميرفتم كه بازهم اجازه ورودبه صفحه مربوط به sighn out ‌نميداد .

مهم نيست ولازم نيست براي هراتفاقي توجيه داشته باشيم بهرحال حوشبختانه حل شد

سئول ديگرم اين بود كه الان درصفحه ايتيونز لبتاب يك سري برنامه ها كه عين صفحه ايپاد است وجود دارد اگر برنامه اي راتوسط ايپاد بگيريم وسينك كنيم ايا به لب تاب ميرود(پاسخ احتمالا مثبت است چون براي من چنين شد) وبالعكس ازاگر برنامه اي رابالب تاب بگيرم وسينك كنم ايا ازلب تاب به ايپاد ميرود؟

درخاتمه بازهم تشكر ميكنم

خواهش ميكنم كاري نكردم ...

بله وقتي شما سينك ميكني تمام اپ هايي كه با آيپاد گرفتيد به آيتونز كامپيوتر منتقل ميشه .... اگر موقع سينك كردن به بالاي آيتونز نگاه كنيد نوشته transfering purchases ...

در صورتي كه با لپ تاپ بگيريد هم اگر تيك install new apps رو زده باشيد خودكار نصب ميشن ... يا بايد اپ ها رو درگ كنيد يا تيك كنارش رو بزنيد تا نصب بشن ...

nesvapc
09-01-2014, 19:41
دوستی به من یاددادکه برای حفظ عکسها وفیلمهای خصوصی میتوان ازphotoe & videos locker استفاده کرد ویکی ازانها را دانلود کردم ولی وقتی که میخوام فیلم دران بگذارم فقط به قسمت عکسهامیرود وازانها میتوانم انتقال دهم به عیارت دیکر میتوانم عکس خصوصی را به قسمت قفل شده ببرم ولی فیلم رانمیتوانم .یعنی به قسمت فیلمها نمیرود که ازانها انتخاب کنم .یاانکه انگار باید فیلم درقسمت photoes باشد که بتوان انرا انتقال داد .
چیزی به ذهن شما میرسد که چه بایدکرد؟

nesvapc
10-01-2014, 10:34
دوستی به من یاددادکه برای حفظ عکسها وفیلمهای خصوصی میتوان ازphotoe & videos locker استفاده کرد ویکی ازانها را دانلود کردم ولی وقتی که میخوام فیلم دران بگذارم فقط به قسمت عکسهامیرود وازانها میتوانم انتقال دهم به عیارت دیکر میتوانم عکس خصوصی را به قسمت قفل شده ببرم ولی فیلم رانمیتوانم .یعنی به قسمت فیلمها نمیرود که ازانها انتخاب کنم .یاانکه انگار باید فیلم درقسمت photoes باشد که بتوان انرا انتقال داد .
چیزی به ذهن شما میرسد که چه بایدکرد؟
پاسخ این سئوال نیز بدست امد.درزمانیکه عکسها وفیلمهایی را که درلب تاب داریم ازطریق سینک کردن به ایپاد انتقال میدهیم همه اینها دربخش photoes نگاهداری میشوند وایپاد 2 من فقط فرمت mp4 ,mov راساپورت میکنم البته mpeg امتحان نکرده ام چون دوریین عکاسی من با فرمت mov فیلمیبرداری میکند. بنابراین نتیجه این است که اگر فایلی ویدوئی در ان بخش فوتوز هست میتواند به ان app قابل قفل شدن انتقال یابد درغیراینصورت باید ازطریق drag کردن درصفحه اینتونز ودرزمانیکه لب تاب وایپاد به هم وصل هستند استفاده کرد

nesvapc
13-01-2014, 03:42
جناب هرمزان
برای تایید پیامها چه باید بکنیم مدتهاست در بخش پیامهای من دوپیام منتظر تایید است
لطفا درپاسخ بفرماییدکه ازچه دکمه هایی باید استفاده کرد چون چیزی نمبینم
ارادتمند

hormozan m
13-01-2014, 15:31
جناب هرمزان
برای تایید پیامها چه باید بکنیم مدتهاست در بخش پیامهای من دوپیام منتظر تایید است
لطفا درپاسخ بفرماییدکه ازچه دکمه هایی باید استفاده کرد چون چیزی نمبینم
ارادتمند

پيام هاي پروفايل منظورتون هست ؟

nesvapc
13-01-2014, 20:16
پيام هاي پروفايل منظورتون هست ؟

بله منظورم همان است

hormozan m
14-01-2014, 19:08
بله منظورم همان است

اينجا جاي اين سوالات نيست ولي به هر حال ... از انتهاي صفحه بعد از انتخاب پيام ميتونيد مديريت كنيد...

nesvapc
16-01-2014, 19:04
دوستان ازقیمت قلم ایپد اطلاعی دارید واینکه این برای نوشتن با ان نوع خاصی راباید خرید؟
بهترین مرکز برای خرید ان کدام است؟
این رابدانید که با داشتن app یه نام document که برای ثبت جلسات ویادداشتها خیلی مناسب است میتوان مطالب را باسرعت وبدون نیاز به تایپ باقلم نوشت

hormozan m
17-01-2014, 00:49
دوستان ازقیمت قلم ایپد اطلاعی دارید واینکه این برای نوشتن با ان نوع خاصی راباید خرید؟
بهترین مرکز برای خرید ان کدام است؟
این رابدانید که با داشتن app یه نام document که برای ثبت جلسات ویادداشتها خیلی مناسب است میتوان مطالب را باسرعت وبدون نیاز به تایپ باقلم نوشت

بله قلم هست ولی اصلا مناسب نوت برداری نیست ... قیمتش هم از ۱۰ هزار تا ۱۰۰ هزار متغیر هست بسته به مارک ... بعضی ها اپ اختصاصی دارند ... ولی در اکثر اپ های نقاشی و نت برداری ساپورت میشن ... در ضمن موقع نوشتن نمیتونید دستتون رو روی آیپد تکیه بدید ...

Sent from my iPhone 5

Nocturne
21-01-2014, 02:42
سلام. یه سوال در باره نور صفحه دارم. تو ستینگ "اتو برایتنس" رو تیک زده اما من تغییر مشاهده نمیکنم. مگه نباید دستتو جلوی سنسورش میگیری نورش کم شه؟!

SAMCRO
21-01-2014, 07:24
سلام. یه سوال در باره نور صفحه دارم. تو ستینگ "اتو برایتنس" رو تیک زده اما من تغییر مشاهده نمیکنم. مگه نباید دستتو جلوی سنسورش میگیری نورش کم شه؟!

توی نور چی ؟

Nocturne
22-01-2014, 00:17
توی نور چی ؟

متوجه شدم ایرادی نداره. موضوع اینه که این طوری طراحی شده که با اون کار (حرکت دست) نورش بطور آنی تغییر نکنه!

Thor God
22-01-2014, 09:56
دوستان بنده مشكلم با آپديت iOS حل شد

nesvapc
29-01-2014, 14:59
سلام دوستان
من يك ايپد 2 دارم كه 32گيك است.
گاهي اوقات با به اينترنت وصل نميشود درشرايطي كه مطمئن هستم اينترنت وصل است يعني ايپد ديگر همسرم وصل است پس اشكال ازاينترنت نيست . ضمنا در setting مشخص است كه اينترنت وصل است .انرا قطع ميكنم ودوباره وصل ميشوم ولي باز مشكل حل نميشود .چيزي به نظرتان ميرسد ضمنا زياد با اين كار نكرده ام يعني نميشه گفت كه ازبس كاركرديم اشكال پيدا كرده است ولي تعداد زيادي فايل پي دي اف دربرنامه document ان دارم ممكن است به ان ربط داشته باشد؟
راستي ios‌انرا بروز هم كرده ام
باتشكر
ازپاسخ شما

hormozan m
30-01-2014, 18:22
سلام دوستان
من يك ايپد 2 دارم كه 32گيك است.
گاهي اوقات با به اينترنت وصل نميشود درشرايطي كه مطمئن هستم اينترنت وصل است يعني ايپد ديگر همسرم وصل است پس اشكال ازاينترنت نيست . ضمنا در setting مشخص است كه اينترنت وصل است .انرا قطع ميكنم ودوباره وصل ميشوم ولي باز مشكل حل نميشود .چيزي به نظرتان ميرسد ضمنا زياد با اين كار نكرده ام يعني نميشه گفت كه ازبس كاركرديم اشكال پيدا كرده است ولي تعداد زيادي فايل پي دي اف دربرنامه document ان دارم ممكن است به ان ربط داشته باشد؟
راستي ios‌انرا بروز هم كرده ام
باتشكر

ازپاسخ شما

سلام .... یک بار reset network setting کنید اگر درست نشد اشکال از مودم ( روتر ) هست ... یک بار مودم رو ریست کنید ...

nesvapc
12-02-2014, 21:35
سلام .... یک بار reset network setting کنید اگر درست نشد اشکال از مودم ( روتر ) هست ... یک بار مودم رو ریست کنید ...

ممنون از پاسخ شما
ولی گذاشتم باطری ان تمام شد ودوباره که انرا شارژکردم درست شد خیلی جالب است بسیاری ازاشکالات بوجود امده بعد ازتمام شدن وشارژمجدد باطری درست میشود

Thor God
13-04-2014, 14:38
دوستان بنده الان مشکل آپدیت دارم. هیچ نرم افزاری رو نمیتونم آپدیت کنم.
تمام موارد بالا رو هم انجام دادم ولی نمیشه. الان می خوام کلش آف کلنز رو آپدیت کنم ولی نمیشه.

موبایلم که ویندوز فونه راحت برنامه دانلود می کنم و نصب می کنم و آپدیت می کنم. نمیدونم چرا ios ناز می کنه

emadpumad
30-06-2014, 00:48
دوستان بنده الان مشکل آپدیت دارم. هیچ نرم افزاری رو نمیتونم آپدیت کنم.
تمام موارد بالا رو هم انجام دادم ولی نمیشه. الان می خوام کلش آف کلنز رو آپدیت کنم ولی نمیشه.

موبایلم که ویندوز فونه راحت برنامه دانلود می کنم و نصب می کنم و آپدیت می کنم. نمیدونم چرا ios ناز می کنه
سلام با چه اروری روبرو میشید برای اپدیت؟
آیا نرم افزاراتون کرک شده هستن؟
دستگاهتون جیلبریک شده؟

Thor God
30-06-2014, 08:20
نه دستگاه جيلبريك نيست
نميدونم دليلش چيه هر چند وقت يك بار به مدت دو سه روز نه برنامه اي آپديت ميشه و نه نصب

الان كه بازم مشكل حل شده

emadpumad
30-06-2014, 15:10
خوب آپدیت که نمیشه حتما یه اروری میده اون اروره چیه