PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مودم TP-Link TD-W8960n

Aristar
29-12-2013, 23:41
با سلام خدمت دوستان گرامی
من چند روز یک عدد مودم تی پی لینک به نام TD-W8960n خریداری کردم ولی از همان لحظه اول با مشکلات متعددی برخورد کردم. در وهله اول کامپیوتر از طریق کابل امکان برقراری با مودم رو نداشت که به ریست سخت افزاری حل شد و تونستم وارد بخش تنظیماتش بشم. بعد ازین و اعمال تنظیمات مربوط به سرویس ADSL متاسفانه کانکت نمیشد. در حالی که مودم قدیمی من به راحتی وصل می شود. بعد از بسیاری بررسی متوجه شدم در نسخه 4 این مودم گزینه auto dns server حذف شده و تنظمیات جدیدی اعمال شده است. جالب اینکه این تنظیم در نسخه قبلی یعنی 3 وجود داشت ولی الان حذف شده است.
از دوستان کسی این نوع مدل و یا مشابه این مدل را دارد؟ برای رفع این مشکل چکاری میشه کرد؟من هزار و یک راه رو امتحان کردم ولی بی فایده بود

ممنون میشم از دوستان کسی من رو راهنمایی کنه که شدیدا نیازمندش هستم

EXTREME
30-12-2013, 10:33
با سلام خدمت دوستان گرامی
من چند روز یک عدد مودم تی پی لینک به نام TD-W8960n خریداری کردم ولی از همان لحظه اول با مشکلات متعددی برخورد کردم. در وهله اول کامپیوتر از طریق کابل امکان برقراری با مودم رو نداشت که به ریست سخت افزاری حل شد و تونستم وارد بخش تنظیماتش بشم. بعد ازین و اعمال تنظیمات مربوط به سرویس ADSL متاسفانه کانکت نمیشد. در حالی که مودم قدیمی من به راحتی وصل می شود. بعد از بسیاری بررسی متوجه شدم در نسخه 4 این مودم گزینه auto dns server حذف شده و تنظمیات جدیدی اعمال شده است. جالب اینکه این تنظیم در نسخه قبلی یعنی 3 وجود داشت ولی الان حذف شده است.
از دوستان کسی این نوع مدل و یا مشابه این مدل را دارد؟ برای رفع این مشکل چکاری میشه کرد؟من هزار و یک راه رو امتحان کردم ولی بی فایده بود

ممنون میشم از دوستان کسی من رو راهنمایی کنه که شدیدا نیازمندش هستم

سلام با آپدیت فریم ویر تست کردین ؟ ممکنه یک نسخه فریم ویر برای حل این مشکل اومده باشه

Aristar
30-12-2013, 17:23
ممنون از پاسختون
نه متاسفانه!ورژن جدید رو هم آپلود کردم فایده نداشت. با شرکت گارانتی کننده هم که تماس گرفتم جوری برخورد کردن انگار مثلا من بدهکارش بودم!دعوا داشت

EXTREME
31-12-2013, 09:26
ممنون از پاسختون
نه متاسفانه!ورژن جدید رو هم آپلود کردم فایده نداشت. با شرکت گارانتی کننده هم که تماس گرفتم جوری برخورد کردن انگار مثلا من بدهکارش بودم!دعوا داشت

ببرید گارانتی نشونشون بدید در صورتی که مشکل داره تعویض یا تعمیر کنن باید اینکارو بکنن وقتی گارانتی داره تلفنی فایده نداره اگر هم گارانتی تو شهر شما نیست براشون حتما بفرستین مودم رو

Aristar
13-10-2014, 01:36
آقا بعد از یکسال این مودم هر کار کردیم کار نکرد!هر بار فرستادم به دروغ گفتن مشکل نداره و برگردوندن!جوری شد که نزدیک 50-60 تومن فقط پول کرایه حمل دادم!
واقعا بعضی از این شرکت های گارانتی کننده دزد،دروغگو و خائن در اموال هستن!
بار اول که زیر بار نرفتن سه نفر باهام حرف زد که آقا این درسته منم گفتم مرد حسابی من بیسواد نیستم که!دارم میگم با مودم دیگه راحت کار میکنه!سر آخر فکر کنم وصل کردن به ریاست بخش گارانتی!طرف مثلا خواست زور بگه و صدا بلند کرد منم دقیقا مقابله به مثل کردم و صدامو بلند کردم!کلا حس میکنن ملت احمق و بیسواد هست و هیچ ارزشی براش قائل نیستن!
کاش میشد اینجا اسم شرکت رو بذارم تا سایرین مثل من گیر اینجور شرکت نیفتن!