PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هدست بلوتوث استریو با کیفیت ترین بازار با قیمت مناسب باس و تفکیک صدای فوق العاده

ehsasn95
29-12-2013, 19:52
سلام دوستان این مدل رو چهار ساله دارم میارم
خودم همون روز اول یدونشو برداشتم و عکس اول هم از هدست خودمه ک گرفتم میگذارم اینجا از هدست خودم ببینید بعد چهار سال انگار نو نوه

Click here to view the original image of 1129x847px.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به همراه دستگاه یک عدد کیف و یک عدد کابل یو اس بی برای شارژ دستگاه موجوده
هدست تاشو هست برای حمل راحت
بهتون قول میدم ازش خسته نمیشید به هیچ عنوان

با ویندوز هشت براحتی کانکت میشه و میتونید هم میکروفون هم بلندگوش رو برای فیلم دیدن چت و... استفاده کنید کافیه کامپیوترتون بلوتوث داشته باشه
با دستگاه های ایفون و سامسونگ و هر دستگهی ک بلوتوث داشته باشه هم چک شده کیفیت عالی و مطلوب
باورتون نمیشه با سامسونگ e250 بهترین کیفیت خروجی ک گوشی میتونس بده رو ازش گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بردش 10 الی 15 متره
ساعت نگه داری باتریش فوق العاده است
یه بار ک بزاریدش تو شارژ میانگین 2-3 ساعت در رووز ولووم مکس موزیک گوش بدید دو هفته کم کمش دووم میاره
گوشی های راحت و سبکی داره
به جرات میتونم بگم بهترین بازار تو این قیمت ها و حتی تا 200 تومنه
جنسش دو نمیزنه و همچین یه چیز شیکیه
خیلی بهتر از جنسای نوکیا و جبرا و ..... توی بازاره

Click here to view the original image of 1129x1506px.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Click here to view the original image of 1129x847px.

قیمتی ک تو بازار هرضه میشه بین 160-170

قیمت مخصوص کاربران انجمن 155