PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال خيلي مهم

shamim24
22-08-2006, 19:56
خيلي حياتيه....مي خواستم بدونم كه ميشه صفحاتي رو كه حدود يك هفته پيش تو اينترنت ديديم رو ببينم...يه صفحه اي بود روي يه سايت كه الان نيست....خيلي خيلي برام مهمه...اگه ميشه خيليييييييييي ممنون ميشم بگيد چه جوري و از كجا ميتونم ببينم...

Admiral
22-08-2006, 20:05
اگه History اینترنت اکسپلورر شما فعال باشه احتمالاً میتونید ببینید.

اول از منوی فایل گزینه ی Work Offline رو بزنید.

بعد از نوار ابزار بالای صفحه آیکون History که کنار Favorites هست رو بزنید.

سمت چپ صفحه یه پنجره باز میشه.

بعد از توی اون باید دنبال روز مورد نظر و سایت مورد نظر بگردید !

موفق باشید

shamim24
22-08-2006, 20:25
متشكر از راهنماييتون....متاسفانه فقط ديروز و امروز رو داره....بازم ممنون

shamim24
22-08-2006, 20:39
يعني هيچ راهي نداره :sad: :sad: :sad: : :sad: اگه پيدا نشه....... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

hoseinquest
23-08-2006, 03:21
دوست عزيز معمولا صفحات مورد علاقه و مهم رو bookmark ميكنن تا هميشه آدرسشو داشته باشن

soleares
23-08-2006, 04:16
از work offline استفاده كردي ؟ خيلي عاليه ها !

shamim24
23-08-2006, 16:21
از history هم استفاده کردم ولی فقط مال 2 روز گذشته رو داره....... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: یعنی واقعا هییییییییچ راهی نیست :sad: :sad:

mohammad hamed
23-08-2006, 16:55
بستگي به نوع تنظيم اينترنت آژشن و تمپوراري اينترنت فايل داره كه چه جوري تنظيمش كني

mohammad.clergyman
26-08-2006, 11:35
بسم رب الشهداء

================

سلام

control panel >internet option

بعدوسط صفحه گزينه setting را بزنيد بعد در پنجره setting گزينه view files را بزنيد يك ليست باز ميشه كه ميتونيد

صفحه مورد نظر خود را در آن ليست جستجو كنيد .

موفق باشيد

mohammad hamed
26-08-2006, 17:09
به شرطي كه تيك گزينه ي Empty Temporary Internet File when... را نزده باشدي.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Doyenfery
29-08-2006, 20:47
توصيه مي كنم از اين به بعد از مرور گر اپرا استفاده كني خيلي توپه تا جايي كه رمت اجازه بده مي توني سايت باز شده توش نگه
داري.
opera 8.0

chovalier
29-08-2006, 21:47
سلام
دوستان عزیز من:
Admiral , hoseinquest , soleares جـــــــــــــــــان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید به حرف دوستمون توجه می کردید چون پاسختون برای سوالات ایشون اصلا قانع کننده نیست
Admiral جان ایشون مال یک هفته پیش رو می خواد اگه تا آخر پستم رو بخونی اشتباهت رو متوجه می شی دوست من. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
hoseinquest عزیز دقت...دقت...دقت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه دقت کنید ایشون مثلا اونو Bookmark کرد حالا چی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی به نظر شما صفحه ی قدیمی رو می بینن بازم ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
soleares جان این یه کار هوشه که من انجام دادم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیزم این رو شما باید دقت کنی ایشون وقتی گفته رفتم و نبوده یعنی این که صفحه ی جدید جایگزین صفحه ی قبلی شده و شما که استاد منی ولی دیگه نمی شه اون قبلیه رو دید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اما سوال shamim24 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در جواب شما باید بگم اگه یه بار دیگه نمی رفتی توی اون سایت از Work Offline می تونستی استفاده کنی ولی الان دیگه نمی شه البته تقصیر شما نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما که علم غیب نداری ولی باید بگم:
دیگه هیچ راهی نمونده و نمی تونید اون صفحه رو نگاه کنید تا وقتی که مدیریت اون سایت دوباره مطلب رو بزاره
ببخشید دوستان که اینا رو گفتم شما همه استاد منید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون******علی 13 ساله از مشهـــــــــد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید...

mohammad.clergyman
29-08-2006, 21:53
بسم رب الشهداء

========

سلام

علي جون شما حالا ناراحت نشو

انشاءالله مشكل دوستمون حل خواهد شد !

موفق باشيد

chovalier
29-08-2006, 22:12
بسم رب الشهداء

========

سلام

علي جون شما حالا ناراحت نشو

انشاءالله مشكل دوستمون حل خواهد شد !

موفق باشيد
سلام محمد جون
کجایی مرد مومن چند وقته ندیدمت...؟
کی ناراحت شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولا که من به گفته ی مسعود خودمو ناراحت نمی کنم چون رو پوستم گفته تاثیر می زاره
دوما منم بهش گفتم ناراحت نشه چون موهاش می ریزه
بعد هم ناراحت شمیم 24 هست که نتونسته و نخواهد تونست مشکلشو حل کنه
شمیم 24 شرمنده نمی خوام ناراحتت کنم و منو ببخش که اینقدر صریح می گم ولی:
این کار غیر ممکنه :sad:
ممنونم
موفق باشید...

shamim24
31-08-2006, 01:11
با سلام خدمت شما دوستان عزيز كه اينقدر دلسوزانه مشكل رو بررسي كرديد و راه حل پيشنهاد كرديد...واقعا اين تلاشها براي حل مشكلات ديگران قابل ارزش و احترامه...همو نطوري كه دوست عزيزمون گفت من نهابتا نتونستم اون صفحه رو ببينم و تا چند روز واقعا حالم گرفته بود اما وقتي خدا بخواد كمك كنه....بطرز خيلي خيلي اتفاقي يه شخص ديگه كه آشنايي قبلي باهاش نداشتم تونست تقريبا 50% اطلاعاتي رو كه راجع به اون قضيه مي خواستم بهم بگه اونم هر روز سايت رو چك ميكرد...و 50% هم براي من اون موقع خيلي حياتي بود و كلي آروم شدم.....اينارو گفتم كه شما دوستاي عزيزم كه پيگير و دلسوز هستيد از پايان كار با خبر بشيد....(ولي واقعا اگه اون صفحه توي حافظه كامپيوترم مي موند........)

chovalier
31-08-2006, 01:45
با سلام خدمت شما دوستان عزيز كه اينقدر دلسوزانه مشكل رو بررسي كرديد و راه حل پيشنهاد كرديد...واقعا اين تلاشها براي حل مشكلات ديگران قابل ارزش و احترامه...همو نطوري كه دوست عزيزمون گفت من نهابتا نتونستم اون صفحه رو ببينم و تا چند روز واقعا حالم گرفته بود اما وقتي خدا بخواد كمك كنه....بطرز خيلي خيلي اتفاقي يه شخص ديگه كه آشنايي قبلي باهاش نداشتم تونست تقريبا 50% اطلاعاتي رو كه راجع به اون قضيه مي خواستم بهم بگه اونم هر روز سايت رو چك ميكرد...و 50% هم براي من اون موقع خيلي حياتي بود و كلي آروم شدم.....اينارو گفتم كه شما دوستاي عزيزم كه پيگير و دلسوز هستيد از پايان كار با خبر بشيد....(ولي واقعا اگه اون صفحه توي حافظه كامپيوترم مي موند........)
سلام مجدد
خیلــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــی خوشحالم که مشکلتون حل شد
اینجا چند تا جوون به مشکلات هم رسیدگی می کنن و خلاصه همدیگه رو دوست دارن و مشکلات همدیگه رو حل می کنن
بله واقعا اگه خدا بخواد هر چیزی اتفاق می یفته
در مورد خط های آخرتون هم من به بیل گیتس یه نامه می نویسم ببینم این چه وضعشه هر کاری خواستی با این مرورگرا می کنی یه دونش مشکل شمیم24 رو حل نمی کنه!!!!!!!
ممنونم
موفق باشید...