PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : instagram

a.g g.a
24-12-2013, 21:23
سلام دوستان

فکر کنم نرم افزار اینستاگرام به اندازه کافی مشهور باشه که نیازی به معرفی نداشته باشه

بازم یه توضیح کوچیک درموردش میدم

یه نرم افزار برای اشتراک عکس و فیلم روی گوشی های هوشمند بین دوستان از طریق اینترنت برای سیستم عامل های IOS و اندروید(نمیدونم برای ویندوز فون اومده یا نه ولی قرار بود بیاد)

این نرم افزار یه سری فیل/تر های پیشفرض برای ادیت عکس ها داره ولی کاربرد اصلیش ادیت نیست

درسته که این نرم افزار یه سری محدودیت ها داره مثل کادر مربع اجباری و محدودیت رزولیشن عکس(البته فکر کنم یه راه هایی برای برداشتنش باشه که من بلد نیستم)،ولی به خاطر همین محدودیت ها(که باعث کاهش حجم عکس میشن)میشه عکس ها رو با سرعت بیشتری آپلود کرد و عکس های دیگران رو سریعتر دید

کلا با ایسنتاگرام میشه سریع عکس گذاشت پر طرفدارترین عکس ها رو دید به عکس ها نظر داد نظرات دیگران رو خوند و خیلی چیزهای دیگه،بدون پیچیدگی های مرورگرهای موبایل و نیاز به بارگزاری صفحات حجیم و برای مواقعی که وقت کم داریم و دسترسی به کامپیوتر نداریم می تونه موقتا جای سایت ها و انجمن های عکاسی رو بگیره...

هر کس عضوه اگه دوست داشت این جا نام کاربریشو بگه تا بقیه عکساشو ببینن و بهشون نظر بدن

نام کاربری من اونجا agga74 هست اگه دوست داشتین Follow کنین(البته هنوز زیاد عکس نذاشتم)

trapper
31-12-2013, 01:45
فیل .... ت ... ر شد .

(^_^)
31-12-2013, 21:14
الان که بازه برای من ...
4mirr3za منم ، خواستین Fallow کنین : )

a.g g.a
31-12-2013, 23:12
فیل .... ت ... ر شد .

آزه

اما خوشبختانه الآن که درسته...

اول 1ایکس بعد 500پیکس و...
اگه اینم بخوان منهدم کنن من که میرم دنبال راهی که یه طور دیگه ای بازش کنم...این طوری نمیشه !

trapper
01-01-2014, 01:31
آزه

اما خوشبختانه الآن که درسته...

اول 1ایکس بعد 500پیکس و...
اگه اینم بخوان منهدم کنن من که میرم دنبال راهی که یه طور دیگه ای بازش کنم...این طوری نمیشه !

من کلا هدفم فقط شیر کردن عکسایی هست که خودم میندازم
فالوور نداشتم زیاد و یا اکثرشون خارجی بودن
این حرفه رو دوست دارم و سعی دارم تا ی دوربین ِ خوب بگیرم
چون دنیایی هست واسه خودش

+fx هم هست هنوز فک کنم

ELSIN
13-02-2014, 16:15
سلام

مدتی بود میخاستم تو اینستا عکس آپ کنم اما متاسفانه برنامه اینستاگرام روی گوشی من درست کار نمیکنه تازگی تونستم برنامه mod شده رو پیدا کنم که روی گوشی من کار میکنه :n06:

اینم نام کاربری من تو اینستاگرام hoper66 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

آموزش جامع اینستاگرام؛ از سیر تا پیاز! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsan_iace
14-02-2014, 16:18
میشه عکس را از داخل کامپیوتر آپلود کرد یا فقط از طریق نرم افزار نصب شده روی گوشی میشه؟

Alireza2S
26-02-2014, 19:26
دوستان من يه اكانت دارم كلي هم توش عكس و فالوور دارم. ولي يه روز. ديدم موقع لايك كردن ديدم ميگه security check و بايد شماره موبايلتو. بدي تا يه كد واست بفرستم. ولي هيچ كدي اس ام اس نميشه
همه جوره هم تست كردم +٩٨ يا ٠٠٩٨ ولي اصن اس ام اسي نمياد
مجبور شدم يه اكانت جديد باز كنم و همه چي از اول. ولي بعد از يه هفته اين يكي هم همون جوري شد
چكار كنم؟ كسي تاحالا با اين مشكل برخورده؟
:n28:

ELSIN
28-02-2014, 23:26
با این سایت مشکلت حله :n06:
خودم برای یکی از دوستان تست کردم ، شاید نیاز باشه از بشکن استفاده کنی
میتونی هر دو حساب رو باهاش تایید کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ramin khuzestan
01-03-2014, 00:10
با اجازه ی دوستان هرکس که تا اینجا آیدی داده بود رو Fallow کردم (hoper66 ، 4mirr3za ، agga74)
آیدی من : Raaaamiiiin
کسی دوست داشت Fallow کنه! البته خیلی سر میزنم ولی کم عکس میذارم سعی میکنم فعالیت رو بیشتر کنم :n06:

a.g g.a
26-04-2015, 13:58
فکر کنم چون زمانی که این تایپیک زده شد دوستان زیاد اینستاگرامی نبودن این جا این قدر سوت و کور شده!

حالا که خیلیامون اینستاگرامی شدیم، بیاین آی دیتونو بدین همدیگه رو فالو کنیم، عکسهای همو دنبال کنیم، اگه پیج خوبی هم در رابطه با عکاسب میشناسین معرفی کنین بقیه هم استفاده کنن

ممنون

mobile101
26-04-2015, 16:13
ممنون اینم پیج من
mobile_101

mohsenfhm
26-04-2015, 16:24
فکر کنم چون زمانی که این تایپیک زده شد دوستان زیاد اینستاگرامی نبودن این جا این قدر سوت و کور شده!

حالا که خیلیامون اینستاگرامی شدیم، بیاین آی دیتونو بدین همدیگه رو فالو کنیم، عکسهای همو دنبال کنیم، اگه پیج خوبی هم در رابطه با عکاسب میشناسین معرفی کنین بقیه هم استفاده کنن

ممنون

بسیار موافقم

آی دی من

mohsenfhm

Хоссейн
27-05-2015, 08:47
اینم اینستاگرم من:
I.Love.Bw
البته این دومین اکانت منه و توش فقط عکسای سیاه سفید میذارم

yaHosseinDS
14-05-2017, 07:44
حالت public بذارید private بذارید بقیه چطوری عکسارو ببینن؟

ardeshir n
14-05-2017, 20:36
حالت public بذارید private بذارید بقیه چطوری عکسارو ببینن؟
درود بر شما.
سوال رو واضح تر میفرمایید؟
در حالت پابلیک کاربر میتونه وارد صفحه شما شده(کاربری که فالوو نشده و...)
در حالت private فقط دوستان شما(فالوو شده ها)میتونن ببینن.

Sent from my Asus fonepad using Tapatalk

sara_program
15-05-2017, 01:48
سلام. من با اینکه اینستاموپاک کرده بودم ولی فقط به افتخار این تایپیک و خاطره های عکاسی که قبلا در این فروم داشتم، دوباره ساختمش
اینم آی دی من
Photoshot1987

D o l f i n
15-05-2017, 20:15
زیر خاکی در اوردین:n02:
اینم یوزر منه خیلی وقته میخوام تغییرش بدم ولی همینقدر وقت نمیزارم فکر کنم درباره اش
1M9A8H7DI

abed_0567
14-05-2018, 22:22
سلام دوستان کسی بلد هست چه جوری میشه views یا see کلیپ داخل اینستاگرام رو بالا برد

(مثال : طرف 20k فالور داره بعد views فیلم هاش شده 80k)

تو رو خدا نگین با هشتگ # یا لایک کردن یا فالو کردن . من انجام دادم نشد

Pessimist
27-06-2018, 09:43
ظاهرا قابلیت تماس صوتی و تصویری تو اینستاگرام تو بخش دایرکت اضافه شده. از این به بعد میتونید با فالوورهاتون تماس صوتی و تصویری داشته باشید البته هر دو طرف باید آخرین آپدیت اینستاگرام رو داشته باشن.