PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گروه A | بحث و تبادل نظر | برزیل - کرواسی - مکزیک - کامرون

kasra_khan2003
24-12-2013, 07:51
Group A

Pts
GA
GF
L
D
W
MP
Team
Flag

7
2
7
0
1
2
3
Brazil
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7
1
4
0
1
2
3
Mexico

3
6
6
2
0
1
3
Croatia

0
9
1
3
0
0
3
Cameron

Matches

Team
Result
Team
Venue
Date
Match

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Croatia
3-1
Brazil | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena de São Paulo, São Paulo
۲۲ خرداد
1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Cameron
1-0
Mexico | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena das Dunas, Natal
۲۳ خرداد
2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Mexico
0-0
Brazil | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Estádio Castelão, Fortaleza
۲۷ خرداد
17

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Croatia
0-4
Cameron | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena Amazônia, Manaus
۲۸ خرداد
18

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Brazil
1-4
Cameron | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasília
۲ تیر
33

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Mexico
1-3
Croatia | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena Pernambuco, Recife
۲ تیر
34

Road to Brazil

برزیل، به عنوان تیمی که همیشه به رقابت های جام جهانی صعود کرده و با ۵ دوره قهرمانی رکورددار این مسابقات است، به دلیل میزبانی مسابقات به طور اوتوماتیک به این دوره از مسابقات راه یافت. هرچند، به دلیل عدم نیاز به انجام بازی های گروهی برای صعود به جام جهانی، برزیل برای اولین بار تو رنکینگ فیفا که از سال ۱۹۹۳ آغاز شد، جزء ۱۰ تیم برتر قرار نگرفت (رتبه ۱۱).

Croatia | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرواسی، برای راه یابی به این دوره از مسابقات، موفق شد به عنوان تیم دوم گروه A قاره اروپا صعود کند. این گروه شامل تیم های: بلژیک (صدرنشین)، کرواسی (تیم دوم)، صربستان (تیم سوم)، اسکاتلند (تیم چهارم)، ولز (تیم چهارم) و مقدونیه (تیم پنجم) بود. کرواسی در این گروه ۵ پیروزی (مقدونیه ۲ بار، ولز ۲ بار، صربستان)، ۲ مساوی (بلژیک و صربستان) و سه شکست (اسکاتلند ۲ بار، و بلژیک) کسب کرد و در نهایت با ۱۷ امتیاز (سه امتیاز بیشتر از تیم سوم) به جام جهانی صعود کرد.

Mexico | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مکزیک، برای راه یابی به این دوره از مسابقات، موفق نشد به طور مستقیم از گروه CONCACAF صعود کند. این گروه شامل تیم های: آمریکا (صدرنشین)، کاستاریکا (تیم دوم)، هندوراس (تیم سوم)، مکزیک (چهارم)، پاناما (تیم پنجم) و جامائیکا (تیم ششم) بود. مکزیک در این گروه دو پیروزی (جامائیکا و پاناما)، ۵ تساوی (جامائیکا،هندوراس، آمریکا، پاناما و کاستاریکا)، و سه شکست (هندوراس، آمریکا و کاستاریکا) کسب کرد و در نهایت با ۱۱ امتیاز (۴ امتیاز کمتر از تیم سوم) مجبور شد برای صعود به دیدار نماینده OFC برود. مکزیک نهایتاً در دو دیدار موفق شد نیوزیلند (نماینده OFC) را ۹-۳ شکست دهد و به جام جهانی صعود کند.

کامرون، برای صعود به این دوره از مسابقات، موفق شد به عنوان تیم اول گروه A قاره آفریقا صعود کند. این گروه شمال: کامرون (صدرنشین)، لیبی (تیم دوم)، کونگو (تیم سوم) و توگو (تیم چهارم) بود. کامرون در این گروه ۴ پیروزی (کونگو، توگو ۲ بار، و لیبی)، یک تساوی (کونگو) و یک شکست (لیبی) کسب کرد و در نهایت با ۱۳ امتیاز (۴ امتیاز بیشتر از تیم دوم) به جام جهانی صعود کرد.

clau
16-05-2014, 00:33
امیدوارم اسکولاری دوباره بتونه برزیل قهرمان جام جهانی کنه از نظر بازیکن که هیچ ضعفی ندارن
تو جام کنفدراسیون ها که بدجور شاخ اسپانیا در فینال شکستن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسکولاری هم نشون داده نتیجه گرفتن با برزیل خیلی خوب بلده
حیف چنین تیمی دست منزس بی مغز بود که برزیل داشت نابود میکرد:n15:

Dejagah
22-05-2014, 15:43
نسبت به 2010 تیم منسجم و با تجربه ای جم کردیم تو همه خطوط هم تیم عالیه فقط باید ببینیم چه بلایی سر حریفا میاد :n09::n02:

Sh-Meteor
23-05-2014, 23:15
پوستر تیم های حاضر در گروه A جام جهانی 2014 برزیل

سايت ESPN کريستيانو سيکوئيرا، هنرمند برزيلي را به خدمت گرفت تا پوسترهاي منحصر به فردي براي تمام 32 کشور شرکت کننده در رقابت‌هاي جام‌جهاني طراحي کند.

این پوستر ها شامل نام مستعار و ستاره هر تیم است.

برزیل:

کرواسی:

مکزیک:

کامرون:

Sh-Meteor
10-06-2014, 20:13
حاجی این تاپیک چرا اینقدر خلوته؟؟؟
مثلا برزیل، میزبانه و خیلیا اونو یه پای فینال می دونن...

ویژه بازی افتتاحیه ( برزیل - کرواسی )

Sh-Meteor
11-06-2014, 12:38
یوئیچی نیشیمورا ، داور ژاپنی برای قضاوت بازی افتتاحیه جام جهانی میان برزیل و کرواسی انتخاب شد.

به گزارش بانك ورزش، این داور ژاپنی خاطره خوشی برای برزیلی ها ندارد چرا که داوری بود که بازی برزیل – هلند در جام جهانی آفریقای جنوبی را سوت زد . در آن بازی برزیل و دونگا اوت شدند و فلیپه ملو اخراج شد .
نیشیمورا که از سال 2000 بین المللی شده است، در فینال جام جهانی 2010 نیز داور چهارم بود.

Sh-Meteor
12-06-2014, 12:12
اینفوگرافی - بررسی عملکرد هالک در لیگ روسیه (یک سال اخیر)

SA3EDLORD
13-06-2014, 00:26
چه فوتبال خوبی بود:n19:......
یه طرف دوست دارم کرواسی ببره یه طرف دلم نمیاد برزیل خونه خودش بازی اول ببازه........یه طرف پیش بینیم مساوی بوده :دی

rshafiiy
13-06-2014, 01:02
اعصابم خورد شد از این پنالتی مفت

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk

Masoud King
13-06-2014, 01:27
انشالله که داوری در ادامه اینطوری نباشه :n27:
داور نتیجه بازی رو مشخص کرد

Dejagah
13-06-2014, 01:29
برزیل با گل سوم و بازی خوبش نشون داد که داوری هیچ تاثیری نداشت و با قدرت خودش بازی رو تموم کرد. آفرین به اسکولاری.. :n12::n12:

pcforlife
13-06-2014, 01:34
بازی متوسط رو به خوبی بود.. نیمه اول کلا بهتر بود و البته اواخر نیمه دوم. پنالتی هم اشتباه بود.
به نظرم با این بازی ای که از برزیل دیدیم، نمیشه خیلی به قطعیت گفت برزیل بعد از صعود از گروه، تا فینال میره. من فقط بازی عالی اسکار و فرصت طلبی نیمار و دفاع جانانه لوئیز رو تو برزیل شاخص دیدم. هالک، فرد، پائولینو، گوستاوو و... خیلی آماده نبودن.
داوری هم اصلا جالب نبود.
.
+
خوشبختانه تفاضل +2 بود و من هم تو پیشبینی پی سی و هم در پیشبینی برنامه 2014 تونستم امتیاز خوبی بگیرم.:n01: حدس من برد 2-0 بود که خوب 3-1 هم بد نیست!:n02:

Ahmad
13-06-2014, 01:37
یعنی من جای نیشی بودم می‌رفتم هاراگیری می‌کردم
کلا با کمک‌داوراش آبروی آسیا رو بردن

نادر1368
13-06-2014, 01:41
نمايش اسكار فراتر از اسكار بود:n12: رونالدويي گل زد!:n19:برزيل لياقت برد رو داشت و برد. بازي دفاعي محض آخر و عاقبتش ميشه اين!:n23:

داور يك افسايد اشتباه گرفت به ضرر برزيل پنالتي روي فرد هم كمي سختگيرانه به نظر مي رسيد در حال كه تو اون شرايط هر عملي خطا بايد باشه كه شد!

اگه اون برخورد زانوي الوز به پاي اوليچ رو پنالتي مي گرفت فراتر از سختگيري ميشد!

ضمنا روي سزار هم صد در صد خطا انجام شد. نيمار هم عالي بود ولي پنالتيش شانس آورد رفت تو گل!!:n02:

MORINIO
13-06-2014, 01:52
نیشی مورا گند زد :n29: اگه فغانی داور بود عمرآ اینو پنالتی میگرفت !

نمایش برزیل هم واسه شروع خوب بود .. تیمای قهرمان جام جهانی معمولآ کوبنده شروع نمیکنن و بازی به بازی بهتر میشن

باید دو بازی بعدی برزیل رو هم دید تا فهمید چقدر شانس قهرمانی دارن

kenzu
13-06-2014, 01:59
بهترین بازیکن برزیل داور بود

Milad4171
13-06-2014, 02:03
به نظر من کرواسی خیلی خوب بازی کرد .. یه جاهایی تقریباً با برزیل قدم به قدم میشد اما فکر کنم تاکتیک بازی برزیل خیلی بهتر از کرواسی بود.
با وجود نیمار که همه جای زمین دیده میشد ، میشد حدس زد که تو بازی اون قدرت خودش رو نشون میده

در کل به نظرم بازی خیلی خوبی بود و با اینکه برزیل با اختلاف 2 امتیاز برنده شد اما کرواسی هم خوب تونست خودش رو نشون بده!

rshafiiy
13-06-2014, 02:09
نیمه دوم برزیل خیلی بد بازی کرد. غیر از یه موقعیت هم چیزی نداشت.کرواسی بعد پنالتی کلا فرو ریخت.دروازبان کرواسیم افتضاحه پنالتی رو کافی بود مشت کنه !!

rshafiiy
13-06-2014, 02:11
و اینکه برزیل عمرا قهرمان شه مگه اینکه همه بازیاشو بدن نیشی مورا

mmf66
13-06-2014, 02:17
جام جهانی که با این اشتباه بزرگ داوری شروع بشه معلوم نیست آخرش کی قهرمان میشه

در کل نتیجه عادلانه مساوی بود

گل اول نیمار که شانسی بود میخواست با رو پا چپ شوت سرکش بزنه ولی پاش نگرفت شانسی رفت کنج دروازه
گل دوم که اصلا پنالتی نبود
گل سوم هم خطا بود
یعنی خاک بر سر داور منو یاد جام جهانی 2002 انداخت که کره با ناداوری پرتغال و ایتالیا و اسپانیا رو برد

بانو . ./
13-06-2014, 02:58
.

اول اینکه خوشحالم که با تفاضل دو گل برد پیش بینیم درست از اب در اومد :دی

+

به نظر من بازی معمولی بود اول اینکه به قول دوستان تیم های قهرمان بازی به بازی بهتر میشوند
و دوم اینکه تو این ماجرای قضاوت داور زاپنی نباید جو غالب استادیوم رو هم که به نفع میزبان بود فراموش کرد معمولا فشار تماشاگرها روی داورها این تاثیر رو میزاره که ناخواسته با تیم میزبان همراهی کنند

.

Mr.Pooya
13-06-2014, 03:18
سلام

به نظر من برزیل نخواست زیاد خسته کنه خودش رو. گل کرواسی که واقعا حرفی درش نیست گل به خودی بود ولی کرواسی خیلی خوب بازی کرد و به نظرم لیاقت این رو داره که به عنوان دوم از گروهش صعود کنه. اما برزیل واقعا امروز خیلی بی تفاوت بازی می کرد منظورم اینه که زیاد فشاری روی دروازه کرواسی نیاورد

*Batman*
13-06-2014, 08:53
مکزیک که هیچی !
من بازی کرواسی رو خیلی پسندیدم. فقط میترسم در مقابل قدرت بدنی کامرون کم بیارن و صعود نکنن.
برزیل میره بالا ولی بازی دیشبش خیلی حالگیری بود.

dashmojtaba
13-06-2014, 09:35
از لحاظ بازیکن هیچ تیمی تو گروه به پای کرواسی نمیرسه و واقعاً شایسته صعود هستند

IRAN_KING
13-06-2014, 09:38
اخراش کرواسی نفس نداشتن دیگه ولی برزیل هنوزم جا داشت یک نیم ساعت دیگه !

Sh-Meteor
13-06-2014, 10:45
اول از همه باید بگم نیشیمورا گند زد... پنالتی دوم پنالتی نبود!:n27:

دوما باید بگم من پیشبینی کرده بودم که برزیل 2 - 0 کرواسی رو می بره.... ( توی p30world که امتیاز کامل رو کسب کردم:n19: ولی توی برنامه 2014، هفت امتیاز گرفتم.)

برزیل زیبا بازی کرد، کرواسی هم همینطور... ( البته دقایق آخر کرواسی خفن کم آورده بود!!! )
.
گل اول برزیل روی شوت زیبای نیمار که هیچ حرفی توش نیست.
گل دوم پنالی نبود.
گل سوم که اسکار زد، اگه مدافع های کرواسی که کارت داشتن مراعات نمی کردن، به همین راحتی گل زده نمی شد.
.
.
.
به هر حال امید وارم همین دو تیم ( برزیل و کرواسی ) صعود کنن.

meisam317
13-06-2014, 11:32
و اینکه برزیل عمرا قهرمان شه مگه اینکه همه بازیاشو بدن نیشی مورا

نیمه دوم برزیل خیلی بد بازی کرد. غیر از یه موقعیت هم چیزی نداشت.کرواسی بعد پنالتی کلا فرو ریخت.دروازبان کرواسیم افتضاحه پنالتی رو کافی بود مشت کنه !!

بهترین بازیکن برزیل داور بود

نیشی مورا گند زد :n29: اگه فغانی داور بود عمرآ اینو پنالتی میگرفت !

نمایش برزیل هم واسه شروع خوب بود .. تیمای قهرمان جام جهانی معمولآ کوبنده شروع نمیکنن و بازی به بازی بهتر میشن

باید دو بازی بعدی برزیل رو هم دید تا فهمید چقدر شانس قهرمانی دارن

یعنی من جای نیشی بودم می‌رفتم هاراگیری می‌کردم
کلا با کمک‌داوراش آبروی آسیا رو بردن

جام جهانی که با این اشتباه بزرگ داوری شروع بشه معلوم نیست آخرش کی قهرمان میشه

در کل نتیجه عادلانه مساوی بود

گل اول نیمار که شانسی بود میخواست با رو پا چپ شوت سرکش بزنه ولی پاش نگرفت شانسی رفت کنج دروازه
گل دوم که اصلا پنالتی نبود
گل سوم هم خطا بود
یعنی خاک بر سر داور منو یاد جام جهانی 2002 انداخت که کره با ناداوری پرتغال و ایتالیا و اسپانیا رو برد

.

اول اینکه خوشحالم که با تفاضل دو گل برد پیش بینیم درست از اب در اومد :دی

+

به نظر من بازی معمولی بود اول اینکه به قول دوستان تیم های قهرمان بازی به بازی بهتر میشوند
و دوم اینکه تو این ماجرای قضاوت داور زاپنی نباید جو غالب استادیوم رو هم که به نفع میزبان بود فراموش کرد معمولا فشار تماشاگرها روی داورها این تاثیر رو میزاره که ناخواسته با تیم میزبان همراهی کنند

.

اول از همه باید بگم نیشیمورا گند زد... پنالتی دوم پنالتی نبود!:n27:

دوما باید بگم من پیشبینی کرده بودم که برزیل 2 - 0 کرواسی رو می بره.... ( توی p30world که امتیاز کامل رو کسب کردم:n19: ولی توی برنامه 2014، هفت امتیاز گرفتم.)

برزیل زیبا بازی کرد، کرواسی هم همینطور... ( البته دقایق آخر کرواسی خفن کم آورده بود!!! )
.
گل اول برزیل روی شوت زیبای نیمار که هیچ حرفی توش نیست.
گل دوم پنالی نبود.
گل سوم که اسکار زد، اگه مدافع های کرواسی که کارت داشتن مراعات نمی کردن، به همین راحتی گل زده نمی شد.
.
.
.
به هر حال امید وارم همین دو تیم ( برزیل و کرواسی ) صعود کنن.

حالم از ناداوری بهم خورد :n22:. بی عدالتی محض بودش .:n27::n28: همه بچه ها هم با من موافقن
یکی نیست بگه چرا بازی افتتاحیه و حتی بازی میزبان رو میدین دست یک داور آسیایی کم ظرفیت :n24:

brad pitt
13-06-2014, 11:35
دیشب اسکار خیلی بود
ولی به نظر من ویلیان بهتره

malkemid
13-06-2014, 11:40
جالبه که بعضی دوستان میگن تساوی عادلانه بود! درسته پنالتی اشتباه بود ولی دیگه برزیل برتر بود... بازی به عنوان افتتاحیه کیفیت نسبتا خوبی داشت...معمولا بازی های اول خیلی بد از کار در میاد.

بازی مکزیک کرواسی تو این گروه تعیین کننده می تونه باشه...

Masoud King
13-06-2014, 12:06
..................................

Spaniuly
13-06-2014, 12:13
من بازی رو کامل نگاه کردم به عقیده من تیم برتر کرواسی بود نه برزیل شوت نیمار از پشت محوطه جریمه رو میرزاپور هم می تونست بگیره من نمی دونم پلتیکاسا چرا اونقدر بد جاگیری کرده بود! و این اشتباه در جاگیری و رفلکس رو در مورد گل دوم هم تکرار کرد گرچه اون گل مردوده چون قبلش باید خطای برزیل رو می گرفت داور. گل دوم هم که پنالتی مشکوک نبود مردود بود هیچ جای دنیا اون حرکت رو پنالتی نمی گیرن بلکه یه کارت زرد به بازیکن تمارض کار نشون می دن داور کارت زرد رو هم اشتباه داد و به جای دادن کارت زرد به فرد به لورن کارت داد کلا تابلو بود بازی دیشب متاسفم برای داور مشنگ ژاپنی که هم خودش رو نابود کرد هم کلاس داوری آسیا رو امیدوارم دیپورت بشه کشورش تا از این شاهکارا نبینیم و این مجازات باید بازتاب داشته باشه تا داورانی که خیالاتی توی سرشون هست حساب کار دستشون بیاد و گند نزنن به بازی ها

jr07
13-06-2014, 12:29
برزیل دیروز شخصیت قهرمانی نداشت...

وین رونی
13-06-2014, 13:03
من بازی رو کامل نگاه کردم به عقیده من تیم برتر کرواسی بود نه برزیل شوت نیمار از پشت محوطه جریمه رو میرزاپور هم می تونست بگیره من نمی دونم پلتیکاسا چرا اونقدر بد جاگیری کرده بود! و این اشتباه در جاگیری و رفلکس رو در مورد گل دوم هم تکرار کرد گرچه اون گل مردوده چون قبلش باید خطای برزیل رو می گرفت داور. گل دوم هم که پنالتی مشکوک نبود مردود بود هیچ جای دنیا اون حرکت رو پنالتی نمی گیرن بلکه یه کارت زرد به بازیکن تمارض کار نشون می دن داور کارت زرد رو هم اشتباه داد و به جای دادن کارت زرد به فرد به لورن کارت داد کلا تابلو بود بازی دیشب متاسفم برای داور مشنگ ژاپنی که هم خودش رو نابود کرد هم کلاس داوری آسیا رو امیدوارم دیپورت بشه کشورش تا از این شاهکارا نبینیم و این مجازات باید بازتاب داشته باشه تا داورانی که خیالاتی توی سرشون هست حساب کار دستشون بیاد و گند نزنن به بازی ها

کدوم یک از این آمار ها که خلاصه بازی هست نشون میده کرواسی تیم برتر بازی بوده؟فارغ از میزبانی برزیل

من از بچگی(جام 90) طرفدار برزیل بودم اما دیگه گذشته اون زمانی که بخوام روی تعصبات بچگانه طرفداری کنم
اما اگه بخواهیم عامل میزبانی برزیل را به حساب بیاریم با توجه به آمار بالا میشه گفت دو تیم در یه حد بودن

Atghia
13-06-2014, 13:31
دوستان اون صحنه ورود برزیل به زمین بازی دیدید از جلو نظام گرفته بودند؟:n08:بسی یاد دوران کودکی و صف های مدرسه افتادم:n09:
ولی عجب بد شد پنالتی اشتباه!:n15:نه به خاطر تیم ها از این جهت میگم که داورای آسیایی کیفیت کار پایینی رو نشون دادند متاسفانه:n27:

aluminum
13-06-2014, 13:38
برزیل اگه بخواد تا آخر جام با همین هابک دفاعی ها بازی کنه بعید میدونم بتونه بیاد جز 4 تا تیم.
هالک هم که کلا افتضاح بود...
اگر ماندزوکیچ بود بازی قشنگتر میشد
----
کامرون رو همه ضعیفترین تیم گروه میدونن .ولی من بعید میدونم اینجوری باشه

Armin.Computer
13-06-2014, 15:51
بازی رو تقریبا دیدم
ولی از عملکرد برزیل راضی نبودم
پنالتی که خیلی بحث برانگیز شده

clau
13-06-2014, 21:29
اولین تیم افریقایی که تو زرد از آب در اومد:n02:

اگه اشتباهات داوری نبود با نتیجه بدتری بازی واگذار میکرد

تیم افریقایی فقط غنا که اونم از بخت بد تو گروه سختی افتاده کار سختی برای صعود داره

albertxx
13-06-2014, 21:31
بازی های این گروه تو دور اول تموم شد
و راحت و بدون هیچ شکی میشه گفت داور ها تاثیر صد در صد داشتن تو بازی !!

دیشب که اون دست گل رو داور ژاپنی به آب داد که واقعا تاثیر گزار بود !
امشب هم داور شانس آورد مکزیک برد و به حقش رسید وگرنه داور رو باید دار میزدن !!
1 گل صد در صد که واسه مکزیک نگرفت و چنتا خطای کامرونی ها هم نگرفت که راحت کارت داشت ولی داور یه تذکر هم نداد !!!

این داوری بخواد اینجوری دادمه داشته باشه جام جهانی واقعا مذخرفت میشه
تو 2 بازی اینقدر گند زدن !! وای به حال کل بازی ها !!!!!!

Spaniuly
14-06-2014, 11:27
هر دو گل دوس سانتوس سالم بود ... دو گل زدش دو دلبر یکی از یکی قشنگتر

aluminum
14-06-2014, 14:20
اقا من حرف رو پس میگیرم.کامرون اون تیمی نیست که انتظارش رو داشتم. بنظر رقابت برای دومی گروه بین کرواسی و میکزیک باشه.ولی کرواسی بنظرم سرحال تره

Spaniuly
14-06-2014, 14:40
بله کامرون واقعا سوسکه! منم فکر می کردم تیم خوبیه کاش به جای نیجریه کامرون توی گروهمون بود... البته مکزیک تیم خیلی خیلی سرحالی داره من از سبکشون خوشم اومده کاملا جوان و متحول شده و خبری از اون نسل 2006 نیست بورگتی و عمر براوو و ... منظورمه کا واقعا بازیکنان بزرگی بودن اما جوابگوی تورنمنت های سخت نبودن این تیم مکزیک می تونه مدعی باشه

Sh-Meteor
15-06-2014, 12:52
شوخی نیمار با فرد... ( شنیدین میگن یه روز عادی در آبادان، یه عملکرد عادی در آبادان و ... ) خوب برزیل هم آبادانه دیگه...:n02:

fa_shinobi
17-06-2014, 13:05
بنظر من برزیل بد بازی نکرد. کرواسی عالی بود. واقعا هماهنگی بازیکنا موج میزد. بنظر من تیم بهتری نسبت به مکزیکه

albertxx
18-06-2014, 00:28
این برزیل مدعی قهرمانیه ؟؟

بعد هلند - آلمان - ایتالیا و فرانسه چی هستن ؟؟؟

همون بازی اول هم اگه داور ژاپنی نبود شاید اصلا برزیل نمیبرد !!

تا اینجای کار آلمان و هلند واقعا شایسته تر نشون دادن !!

banii
18-06-2014, 00:32
پیروز امشب کرواسی بود و فکر میکنم خیلی خوشحال باشه از این نتیجه ای که بازی مکزیک-برزیل رقم خورد....
آرزو میکنم و امیدوارم که کرواسی بعنوان تیم اول صعود کنه ...:n12: (واقعا دلم به حالشون سوخت که قربانی اون بازی کثیف شدند....)

clau
18-06-2014, 00:35
برزیل که با برد کامرون صدر نشین گروه میشه از اون سمت هم امیدوارم اسپانیا به عنوان تیم دوم بیاد بالا فینال جام کنفدراسیون ها تکرار بشه:n01:
امیدوارم کرواسی 2 بازیش جلوی کامرون - مکزیک ببره به عنوان تیم دوم بره بالا:n05:

SHAKERDOOST
18-06-2014, 00:40
(واقعا دلم به حالشون سوخت که قربانی اون بازی کثیف شدند....)
کدوم بازی کثیف ؟! :n13:

Ahmad
18-06-2014, 00:43

Guillermo Ochoa
کسی که نقش عمده‌ای در این تساوی شیرین برای مکزیک داشت.

Mr.Pooya
18-06-2014, 00:48
واقعا مکزیک خوب کار کرد مخصوصا دروازه بانشون ولی برزیل هم زیاد آماده نشون نداد. کلا زیاد آماده نیست با اینکه در زمین خودش بازی می کنه همون بازی اول رو هم با اشتباهات داوری برد وگرنه کارش خیلی سخت تر میشد تو بازی اول.

ولی امیدوارم برزیل بره دور بعدی و بازی های بهتری ازش شاهد باشیم.

mohammad.asghari
18-06-2014, 00:52
دوستان خیلی ببخشید اگه سوالم مربوط به این بخش نیست

ولی اینجور ویدئوهای مثل لینک زیر اسمشون چیه؟چه طور میتونم این ویدئو رو برای بازی برزیل و مکزیک رو دانلود کنم؟؟

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

albertxx
18-06-2014, 01:15
دوستان خیلی ببخشید اگه سوالم مربوط به این بخش نیست

ولی اینجور ویدئوهای مثل لینک زیر اسمشون چیه؟چه طور میتونم این ویدئو رو برای بازی برزیل و مکزیک رو دانلود کنم؟؟

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این لینک دانلودش

واسه دانلود اینجور ویدئو ها اگه دانلود منیجر idm رو داری یه افزونه به اسم idm cc نصب کن تا با فایرفاکس مچ بشه !!

بعدش همه ویدئو ها رو تشخیص میده و بالاش لینک دانلود میده !

karimz
18-06-2014, 20:17
توپی نمونده بود که این بشر نگیرش
عکس/ ورزش11

clau
19-06-2014, 02:50
بعد دوستان میان میگن ایران سطح جام پایین آورده

کامرون جلوی مکزیک در حالی 0-1 باخت که 2گل سالم مکزیک آفساید گرفتن
تا دقیقه 62 هم که 3تا از کرواسی خورده
اولین تیم افریقایی هست که با فضاحت تمام از جام وداع میکنه:n02:

SA3EDLORD
19-06-2014, 02:53
مکزیک و کرواسی هر دو حیفن که حذف بشن!:n27:

albertxx
19-06-2014, 03:00
خیلی جالبه
مدافع برزیل یعنی داوید سیلوا بعد بازی دیشب به رسانه ها اعتراض کرده که چرا اینقدر به پنالتی جلوی کرواسی اعتراض شده ؟؟

گفته دلیل اینکه دیشب بازی 0-0 شد اینه داور پنالتی واسه برزیل نگرفته و دلیلش هم اینه رسانه ها زیادی روی پنالتی بازی با کرواسی مانور دادن !!

مثل اینکه اینا عادت دارن هر بازی واسشون پنالتی گرفته بشه !!! :n02: (( تو تمرینات برزیل گویا زیاد رو تمارض تمرین میکنن !! ))
با این مصاحبه عملا داره میگه رسانه های محترم خواهشا کاری به داوری نداشته باشید !! :n02:

Arash4484
19-06-2014, 04:07
بازی ادامه پیدا میکرد بازیکنهای کامرون یکی رو با چاقو میزدن

در این صحنه یک دشنه رو در دست بازیکن کامرونی تصور کنید کم از برادران آب منگل نداره:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 864353122973957.mp4

اینجا هم بازی یادآور دوران خوش مدرسه میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7074263378405428.mp4

صحنه ای که هم تیمیها همدیگه رو مورد تفقد قرار میدن گیر نیاوردم:n02:

Armin.Computer
19-06-2014, 09:33
توپی نمونده بود که این بشر نگیرش
عکس/ ورزش11

هرچی توپ بود می گرفت
اصلا عجیب بود

City 17
19-06-2014, 11:47
کرواسی تیم خوب و منسجمی نشون داده توی این جام، درست مثل بوسنی، دو کشوری که یکجورایی کشور برادر به حساب میان، با این تفاوت کرواسی تجربه به مراتب بیشتری روی توی این سطح داره.
اگه داوری ضعیف Nishimura توی بازی افتتاحیه نمی بود، کرواسی کاندید اول صعود از گروهش بود. اما کرواسی برای صعود از گروهش الزاما به برد در بازی آخرش مقابل مکزیک نیاز داره، مگر در صورت برد کامرون در بازی آخر که البته خیلی با اوضاع فعلی کامرون و میزبانی برزیل خیلی دور از ذهن هست. بازی کرواسی و مکزیک می تونه خیلی جذاب و نفس گیر باشه. امیدوارم با برد کرواسی همراه باشه و در کنار برزیل دو تیم صعود کننده از این گروه باشند.
ویرایش: در صورت برابری امتیازات بین دو یا چند تیم به ترتیب: تفاضل گل، گل زده و بعد از اون بازی رو در رو مد نظر قرار می گیره.
+
Nishimura به خاطر قضاوت ضعیف در بازی افتتاحیه، به ویزه در پنالتی اشتباهی که به نفع برزیل گرفته شد و ندیدن صحنه ضربه نیمار به مودریچ و اخراج نکردن نیمار، به داور چهارم تنزل پیدا کرد و در بازی هندوراس و اکوادور، دستیار Williams داور استرالیایی خواهد بود. [منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

نادر1368
19-06-2014, 11:54
اچوا با يه تير چندتا نشون زد!:n02:

Mr.Pooya
19-06-2014, 16:14
اچوا با يه تير چندتا نشون زد!:n02:

کلا دروازه بان ها در این جام خیلی مورد عنایت قرار گرفتند. اون از حقیقی این از اچوا :n02: اون دروازه بان هایی که در این جام نیستند چه حسرتی می خورند حالا :n08:

karimz
21-06-2014, 15:21
زشت ترین حرکت جام جهانی تا این لحظه
اکوتو و موکانجو در اواخر بازی کامرون با کرواسی

clau
24-06-2014, 01:28
کی این لقب شیرهای رام نشدنی قاره افریقا برای کامرون گذاشته:n13:

اصلن به گروه خونیشون نمیخوره:n15:

نادر1368
24-06-2014, 01:32
عجيب ترين اتفاق جام و البته باور نكردني آن، اچوا گل خورد:n04:

Mahziar-7
24-06-2014, 01:41
بابا آخه چرا فیفا همزمان برگزار می کنه بازی ها رو؟ چطور ممکنه امکان تبانی باشه آخه؟ سر چی؟
از یه طرف بازی نیمار، از یه طرف حساسیت مکزیک-کرواسی! هی مجبور بودم کانال به کانال کنم. اصلا نفهمیدم چی دیدم!:n03: مخصوصا نیمه دوم و اون لحظاتی که تفاضل گل مکزیک و برزیل یکی شد دیگه اوج هیجان بود.

united
24-06-2014, 11:03
گل سوم برزیل افساید بود! کلا داور ماموریت داشت برای برزیل سوت بزنه

E.N.A.Y.A.T
24-06-2014, 11:09
گل سوم برزیل افساید بود! کلا داور ماموریت داشت برای برزیل سوت بزنه

درود

فرد از توپ عقبتره !

بعدشم خوب نیست هرچی به ذهنت میرسه رو تلـاوت کنی !!

و من الله توفیق /

S0R3N4
24-06-2014, 16:54
دوستان!!!!
چرا کامرون اینقدر درب و داغون حاضر شد در این مسابقات؟؟!!!!
یعنی ساموئل اتوو با کوهی از تجربه کمتر از این مشنگ هایی که بازی میکردن بود و باید مینشست رو نیمکت؟!!!!
یا چه بر سر کارلوس کامنی اومده بود که اون دروازبانه عجیب و غریب میموند تو گل که بود و نبودش هیچ فرقی نداشت و یادگاری از هر تیم 4-5 تا خورد؟!!!
چه بر سر کامرون اومده بود این دوره؟!!!

mmf66
24-06-2014, 17:50
برزیل اصلا در حد و اندازه قهرمانی نیست مگر این که داور ها یه چند تا پنالتی براش بگیرن و گل های حریف رو مردود اعلام کنند

Metalhead56
24-06-2014, 19:11
میگم مکزیکم بد تیمی نیستا.یه ذره حواسشون رو جمع کنن تو این جام یه چیزی خواهند شد.تیم خوب و منسجمیه.تو تمام دفعاتی که تیم مکزیک رو تو جامهای جهانی دیدم انگار این دفعه از تمام دفعات قبل بهتره.البته کلاً این جام از جام قبلی سطح بازیاش خیلی بهتره.تو جام قبلی که سر بعضی بازیهای مرحله مقدماتی خوابمون میبرد جلوی تلویزیون ولی تو این جام اکثر بازیا خوب بودن و هیچ موقع من یادم نمیاد تو مرحله مقدماتی اینقدر گل زده شده باشه.

Sh-Meteor
24-06-2014, 19:58
دوستان!!!!
چرا کامرون اینقدر درب و داغون حاضر شد در این مسابقات؟؟!!!!
یعنی ساموئل اتوو با کوهی از تجربه کمتر از این مشنگ هایی که بازی میکردن بود و باید مینشست رو نیمکت؟!!!!
یا چه بر سر کارلوس کامنی اومده بود که اون دروازبانه عجیب و غریب میموند تو گل که بود و نبودش هیچ فرقی نداشت و یادگاری از هر تیم 4-5 تا خورد؟!!!
چه بر سر کامرون اومده بود این دوره؟!!!

ساموئل اتوو فکر کنم بازی اول مصدوم شد...

Hamid Hamid
25-06-2014, 09:12
سلام ...

این مکزیکی ها فکر کنم تو دور مقدماتی جام جهانی ضعیف نبودن :n02: بلکه اون موقع داشتن مسخره بازی درمیاوردن :n02: چون با این بازی هایی که من ازشون دیدم اون ها خیلی تیم خوبی هستن و بردن کرواسی ای که تشنه ی صعود هستش و تساوی گرفتن از برزیل میزبان ( با تمام نقاط ضعفش ) بالاخره کار بزرگی هستش و به عنوان یه طرفدار هلند فکر می کنم هلند در برابر مکزیک کار بسیار سختی رو داره اما خب هلند مقابل تیمی که تقریا سبک بازیش مثل مکزیک هست یعنی شیلی پیروز بوده اما اینجا دیگه بحث حذفی هستش و کار متفاوت.

City 17
25-06-2014, 14:20
هلند و مکریک، تقابلشون توی جام 98 به نظرم از بازی های مهیج جام بود، شروع خیلی خوب اون نسل دوست داشتنی هلند و به ثمر رسوندن دو گل تا نهایتا بازگشت مکزیک به بازی و تساوی با گل دقایق پایانی.
این شروع طوفانی و پایان نه چندان خوب هلند توی بازی هلند و چک یورو 2004 و شب عالی ندود هم خیلی پررنگ توی خاطرم ثبت شده. امیدوارم به خاطر تیم های اروپایی هم که شده این دفعه همچین اتفاقی
نیفته که اگه بیفته سایه سنگین قاره امریکا رو سخت بشه کنار زد و مسئولیت آلمان خیلی سنگین میشه:n02:

karimz
28-06-2014, 22:15
همون بهتر که برزیل حذف بشه وگرنه توی فینال از هلند 60تا گل میخوره

Sh-Meteor
28-06-2014, 22:38
برزیل در عین ناشایستگی صعود کرد...

banii
28-06-2014, 22:51
برزیل در عین ناشایستگی صعود کرد...
عجیب تایید میشه...
اما امروز حد اقل از بازیهای دور گروهیشون بهتر بودند!

E.N.A.Y.A.T
28-06-2014, 22:58
درود

پس نکنه ایتالیا و اسپانیا هم در کمال ناباوری و تبانی و پیشگویی های شتر مقدس حذف شدن !؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما امروز حد اقل از بازیهای دور گروهیشون بهتر بودند!

بسه آقا بسه آخر شبی جر خوردیم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خدا خیرتون بده ...

و من الله توفیق /

banii
28-06-2014, 23:14
درود

پس نکنه ایتالیا و اسپانیا هم در کمال ناباوری و تبانی و پیشگویی های شتر مقدس حذف شدن !؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسه آقا بسه آخر شبی جر خوردیم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خدا خیرتون بده ...

و من الله توفیق /
هر هر هر :n01:

نه پس تیم خوبی بوده تا به حال !

با کمک ناداور تیم فوق العاده شایسته کرواسی رو بردید و جای اون تیم دوست داشتنی اومدید بالا!!

امشب هم شیلی بدجوری به زحمتتون انداخته بود ! :)

بازیکناتون هم فکر کردند قراره سناریوی اون بازی اول دوباره تکرار بشه ، رابرا خودشونو ولو میکردند زمین ... اما خوشم اومد داور محل نمیداد:n09:

و من الله توبیخ.:n17:

banii
28-06-2014, 23:22
ضمنا بله که ایتالیا با وجود ناداوری و تبانی حذف شد !
توی عمرم یادم نمیاد داور حرکتی شبیه به حرکت مارکیسیو رو با کارت قرمز جواب بده :n01:

این برزیلیها هم بدترین شرایط از زمان بازی (آخه کجای دنیا ساعت 1 ظهر تابستون توی جز گرما اونم کشور گرمسیر!! بازی میزارند؟! این چه وضعه میزبانیه؟:n21:) گرفته تا بدترین استادیومها و...

طبیعی بود که برزیل مث ... میترسه از ایتالیا ... چون میدونه که یه تسویه حساب 20 ساله باهاش داریم و بدجوری تشنه انتقام هستیم ... :n12:

Sh-Meteor
29-06-2014, 01:16
درود

من میگم تیمی که کلی ادعاش میشه، داره تو خونش بازی می کنه، بیش از 95 درصد جو ورزشگاه به نفعشه نباید به زوره پنالتی و یا اینطوری با زحمت و زدن یک و یا دو گل بازی کنه...
کلا سطح انتظارات از برزیل خیلی خیلی بیشتر از این هاست.
.
.
خیلی ها فوتبال برزیل رو به خاطر فوتبال زیباش نگاه می کنن و میشناسنش، نه اینطوری!
در کل تبریک میگم ولی مطمئن باش به تیمه مدعی ( مثل آلمان و یا هلند ) بخوره پرپر میشه...

banii
01-07-2014, 15:18
فدراسيون فوتبال کامرون در مورد احتمال تباني بازيکنان اين کشور در جام جهاني تحقيق مي‌کند.

فدراسيون فوتبال کامرون در مورد احتمال تباني هفت تن از بازيکنان تيم ملي اين کشور در جريان برگزاري جام جهاني تحقيقات گسترده‌اي انجام مي‌دهد.

به نقل از فارس، کميته اخلاقي اين کشور آفريقايي اعلام کرده خبرهايي در مورد وجود هفت تن از بازيکنان اين تيم که در جريان سه ديدار جام جهاني تباني‌هايي انجام داده‌اند شنيده و در اين خصوص پرونده‌اي را گشوده و تحقيق خود را آغاز کرده است.

تمامي اين خبرها از ادعاي يک روزنامه آلماني نشات گرفته که ادعا کرده بود تباني‌هايي در يک بنگاه شرط‌بندي سنگاپوري صورت گرفته است.

گفتني است کامرون در سه ديدار مرحله گروهي خود در جام جهاني مقابل برزيل، کرواسي و مکزيک شکست خورد و بدون امتياز جام را ترک کرد.

شکست چهار بر صفر و عجيب اين تيم مقابل کرواسي، اخراج بي‌دليل و خطاي واضح الکس سانگ روي ماريو مانژوکيچ و مشاجره بنويت آسو اکوتو و بنجامين موکانجو از مواردي است که گفته مي‌شود ارتباط‌هايي با تباني‌ها داشته‌اند.

varzesh3