PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی مباحث مربوط به برنامه اوریجین...(Origin)

SamGun
21-12-2013, 23:19
در اینجا مباحث و مشکلات این برنامه مطرح خواهد شد

از دوستان خواهشمندم در رابطه با بازی مربوطه , در تاپیک اختصاصی بازی بحث کنند

تاپیک در حال بروز شدن ...

SamGun
22-12-2013, 00:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به تازگی مشکلی از طرف پورت های ایران بوجود اومده که برخی از سرویس های خارحی نظیر برنامه اوریجین و ویچــــت و ... پیش اومده که ناچرا کاربران مجبور به استفاده از پروکـــــسی ها شدن

اما در برخی موارد این عمل خودش باعث کاهش سرعت و ناکارآمدی برنامه میشه.

خوشبختانه برای برنامه Origin راه حل مناسبی برای برطرف کردن مشکل فعلی توسط یکی از دوستان عزیزم پیدا شده که بنده آموزش اون رو براتون میزارم .

برای این کار به موارد لیست شده در زیر نیاز داریم :

1) برنامه پـــــــــروکـــــســــــ ـــی فیر
2) یک اکانت وی پــــــی ان سازگار با برنامه پـــــــــروکـــــســــــ ـــی فیر ( ترجیحا از اکانت های معتبر استفاده کنید )

نکته :
مراحل راه اندازی سرویس ذکر شده در سایت های فروش موجوده و بنده در اینجا از ازش اجتناب میکنم

{مرحله 1}

برنامه رو باز کرده و ابتدا از کارکرد برنامه نسبت به Port وارد شده در سرور اطمینان پیدا کنید . طبق تصویر Port هارو بین 443 و 7080 تغییر دهید با هرکدام که توانستید برنامه Origin را Login کنید

ابتدا از نوار ابزار بالای برنامه گزینه P... Servers رو انتخاب کرده

1) صفحه زیر نمایان میشود وارد گزینه Edite شده

2) در کادر قرمز پورت را تغییر دهید و نتیجه را در برنامه اوریجین تست کنید

================================================== =========

{مرحله دو}

پس از تست کردن پورت سراغ تنظیمات برنامه میریم

1) ابتدا از نوار ابزار بالای برنامه گزینه P...fication رو انتخاب کرده

2) در صفحه ظاهر شده گزینه ADD رو بزنید

3) در این صفحه روی گزینه Browse رو برای Input کردن آدرس فایل مورد نظر کلیک کنید

4) فایل اجرایی بازی مورد نظر رو از فولدر اصلی بازی انتخاب کنید

5) در مورد 1 میبینید که بازی اضافه شده , در مورد 2 کارکرد رو روی Direct قرار دهید و در مرحله 3 تائید کنید

در مرحله آخر برنامه رو Minimize کرده و از بازی لذت ببرید :)

Davood_titan
25-02-2014, 22:06
میشه یه توضیح در مورد نرم افزار بدی که چه کاری میکنه ؟ مثل گارنا هست ؟

SamGun
23-03-2014, 20:18
میشه یه توضیح در مورد نرم افزار بدی که چه کاری میکنه ؟ مثل گارنا هست ؟
عملکرد برنامه نزدیک به Garena هست اما ارتباطی با اون نداره . شما توسط این برنامه میتونید به P...roxy Server Client های مشخص شده توسط خودتون متصل و کارکرد مورد نظر رو داشته باشید .

همچنین توسط این برنامه امکان تنظیم تمامی Port هارو برای هر فایل اجرایی خواهید داشت .

amir hoosein
03-10-2014, 22:54
سلام خسته نباشی
ببین من اورجین دارم!نصبه!ازشم استفاده میکنم میرم تو بازی!بازیمم سیمز 4 هست!
ولی الان جدیدا یک مشکلی پیش اومده که نمیره تو بازی.هرموقع نتمو قط میکنم و اورجینو اجرا میکنم و میزنم بره تو بازی این پیغام میاد و نمیره! :
ACTIVATION REQUIRED

to paly DISPLAY NAME FIELD MISSING FROM REGISTRY. you must first activate in on your ORGIN account.

اولا که اصلا این نمیومد بعد یکی دوبار اومد منم اورجینو قط میکردم بعد ریست میکردم سیستمو دوباره میرفتم میرفت تو بازی!الان جدیدا که این میاد هرکاری میکنم نمیره تو بازی هررر کاری!!!
اکانت جدیدام ساختم بازم نمیره.آپدیتا و کرکشم دوباره نصب کردم بازم نمیره!
آها یک نکته رو بگم که فک میکنم از وقتی آنتی ویروس ریختم اینطوری شده ولی چون قبلش نداشتم!ولی بازم من آنتی رو خاموش میکنم بازم میرم نمیشه!خاموش میکنم کرکو آپدیتاشم نصب میکنم بازم نمیره!!!
چیکااااااااار کنمممممم ؟!
نمیدونستم کجا باید سوالمو بزارم که ببینی واسه همین تو گزینه جواب سریع گذاشتم که سریع جوابمو بدی:n02:
مرسییی:n06:

amir hoosein
04-10-2014, 14:53
سلام خسته نباشی
ببین من اورجین دارم!نصبه!ازشم استفاده میکنم میرم تو بازی!بازیمم سیمز 4 هست!
ولی الان جدیدا یک مشکلی پیش اومده که نمیره تو بازی.هرموقع نتمو قط میکنم و اورجینو اجرا میکنم و میزنم بره تو بازی این پیغام میاد و نمیره! :
ACTIVATION REQUIRED

to paly DISPLAY NAME FIELD MISSING FROM REGISTRY. you must first activate in on your ORGIN account.

اولا که اصلا این نمیومد بعد یکی دوبار اومد منم اورجینو قط میکردم بعد ریست میکردم سیستمو دوباره میرفتم میرفت تو بازی!الان جدیدا که این میاد هرکاری میکنم نمیره تو بازی هررر کاری!!!
اکانت جدیدام ساختم بازم نمیره.آپدیتا و کرکشم دوباره نصب کردم بازم نمیره!
آها یک نکته رو بگم که فک میکنم از وقتی آنتی ویروس ریختم اینطوری شده ولی چون قبلش نداشتم!ولی بازم من آنتی رو خاموش میکنم بازم میرم نمیشه!خاموش میکنم کرکو آپدیتاشم نصب میکنم بازم نمیره!!!
چیکااااااااار کنمممممم ؟!
نمیدونستم کجا باید سوالمو بزارم که ببینی واسه همین تو گزینه جواب سریع گذاشتم که سریع جوابمو بدی:n02:
مرسییی:n06:

amirsharifi2
20-02-2015, 16:12
دوستان به خودتون فششار نیارین این کار ها فیده نداره کافیه فقط ویندوز رو عوض کنین دیگه نیازی به این کار ها نیست:n33::n33::n33:

به تازگی مشکلی از طرف پورت های ایران بوجود اومده که برخی از سرویس های خارحی نظیر برنامه اوریجین و ویچــــت و ... پیش اومده که ناچرا کاربران مجبور به استفاده از پروکـــــسی ها شدن

اما در برخی موارد این عمل خودش باعث کاهش سرعت و ناکارآمدی برنامه میشه.

خوشبختانه برای برنامه Origin راه حل مناسبی برای برطرف کردن مشکل فعلی توسط یکی از دوستان عزیزم پیدا شده که بنده آموزش اون رو براتون میزارم .

برای این کار به موارد لیست شده در زیر نیاز داریم :

1) برنامه پـــــــــروکـــــســــــ ـــی فیر
2) یک اکانت وی پــــــی ان سازگار با برنامه پـــــــــروکـــــســــــ ـــی فیر ( ترجیحا از اکانت های معتبر استفاده کنید )

نکته :
مراحل راه اندازی سرویس ذکر شده در سایت های فروش موجوده و بنده در اینجا از ازش اجتناب میکنم

{مرحله 1}

برنامه رو باز کرده و ابتدا از کارکرد برنامه نسبت به Port وارد شده در سرور اطمینان پیدا کنید . طبق تصویر Port هارو بین 443 و 7080 تغییر دهید با هرکدام که توانستید برنامه Origin را Login کنید

ابتدا از نوار ابزار بالای برنامه گزینه P... Servers رو انتخاب کرده

1) صفحه زیر نمایان میشود وارد گزینه Edite شده

2) در کادر قرمز پورت را تغییر دهید و نتیجه را در برنامه اوریجین تست کنید

================================================== =========

{مرحله دو}

پس از تست کردن پورت سراغ تنظیمات برنامه میریم

1) ابتدا از نوار ابزار بالای برنامه گزینه P...fication رو انتخاب کرده

2) در صفحه ظاهر شده گزینه ADD رو بزنید

3) در این صفحه روی گزینه Browse رو برای Input کردن آدرس فایل مورد نظر کلیک کنید

4) فایل اجرایی بازی مورد نظر رو از فولدر اصلی بازی انتخاب کنید

5) در مورد 1 میبینید که بازی اضافه شده , در مورد 2 کارکرد رو روی Direct قرار دهید و در مرحله 3 تائید کنید

در مرحله آخر برنامه رو Minimize کرده و از بازی لذت ببرید :)

SamGun
05-03-2015, 00:19
دوستان به خودتون فششار نیارین این کار ها فیده نداره کافیه فقط ویندوز رو عوض کنین دیگه نیازی به این کار ها نیست:n33::n33::n33:

دوست گرامی !

حتی اگر در حد یک کاربر مبتدی با کامپیوتر سروکار داشته باشید باید بدونید که تعویض ویندوز تنها به ریست شدن تنظیمات سیستم شما منتهی میشه

پس خواهش میکنم اطلاعات اشتباه به باقی کاربران ندید و پایین بودن سطح اطلاعات خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید .

odysseus
26-03-2015, 23:36
سلام علیکم
من چند روز پیش وقتی خواستم به بازی fifa world برم دیدم اصلا" وارد نمیشه. بعد بازی رو دوباره نصب کردم. درست نشد. وقتی بازی NFS هم اجرا نشد فهمیدم مشکل از برنامه origin هستش. انیستال کردم و دوباره نصب کردم. همه چیز درست شد.
ولی دیشب دوباره کار خراب شد. باز هم وارد نشد. چند بار انیستال و از نو نصب و اپدیت کردم ولی باز هم درست نشد.
تو گوگل سرچ کردم بعد رفتم تو قسمت appilication settings تیک گزینه origin in game رو برداشتم. این بار تو فیفا رفت. ولی یه جایی به اسمshop که خیلی کاربردی و حیاتی وارد نشد و نوشت باید تیک اون گزینه رو بزنی و بعد بازی رو ریست کنی.
من تیک گزینه رو زدم و بازی فیفا رو repairکردم.update هم کردم. ولی باز درست نشد. البته متوجه نشدم منظورش از restart the game یعنی چی.
جالب اینجاست که هیچ اروری نمیده و وقتی کلیک میکنم رو گزینه play انگار داره اجرا میشه و حتی تو چت اوریجین هم دوستام میگن تو بازی هستی. نوشته FIFA World و رنگم آبیه تو چت اوریجین.
حالا از شما میخوام بگید راه حل چیه؟
هر کاری به ذهنم رسید کردم ولی درست نشد...
ممنون میشم کمک بفرمایید.

flashpoint1985
20-11-2015, 18:26
دوستان من نمیتونم با آی پی ایران برنامه اوریجین رو login کنم ولی با چیزشکن میشه
مشکل ینی از داخله؟ موقتیه؟ میدونم مسلم شما مسئولش نیستید که ازتون میپرسم اما هیچجایی هم نیست که مردم بتونن به این افتضاحات اعتراض کنن
بهر حال اگر قبلا این مشکل پیش اومده و تجربه داشتید و موقت بوده ممنون میشم نظرتون رو بگید.

amir47s
24-12-2015, 14:29
داداش من که میخوام اورجین رو باز کنم وقتی که log in میشم یهو کامپیوتر هنگ میکنه مجبورم ریست کنم چه کنم ؟ :(((((

Mrgh11
01-02-2016, 20:30
سلام خسته نباشید این نرم افزار ------ فیر رو ازکجا دان کنم ویندوزم 64 بیته چطوری باید باش کارکنم پورتو ادرس ای پی رو بایدازکجا بگیرم وی پی ان که میخرم فقط یوزر پس میده

MRTOOP
08-05-2016, 22:23
با سلام خدمت دوستان

بنده cd key بازی plants vs zombie garden warfare رو خیدم و وارد کردم درستم بود
وقتی بازیو دانلود کردم از ارجین موقع نصب ارور میده
An Unexpected Error Has Ocurred. Please Try Again In A Few Moments.
Error: 327683:0
Improve Origin By Sending An Error Report.
اگر عکس ارور رو هم خواستید میدم

فقط لطفا یه راه حل بگین ممنون

masoudmo
14-06-2016, 04:27
سلام دوستان من از cd key اشتراکی استفاده میکنم.یه مشکلی که دارم اینه که هر تقریبا یک هفته یبار ارور میده که you must be online when loging in for first time.و بعد از انلاین وارد شدن مشکل حل میشه و دوباره یه هفته بعد تکرار.چیکار باید بکنم واسه حل این مشکل که همیشه بتونم راحت افلاین بازی کنم.

game4
31-08-2016, 00:48
با سلام خدمت دوستان

بنده cd key بازی plants vs zombie garden warfare رو خیدم و وارد کردم درستم بود
وقتی بازیو دانلود کردم از ارجین موقع نصب ارور میده
An Unexpected Error Has Ocurred. Please Try Again In A Few Moments.
Error: 327683:0
Improve Origin By Sending An Error Report.
اگر عکس ارور رو هم خواستید میدم

فقط لطفا یه راه حل بگین ممنون

سلام دوست خوبم . من هم سال پیش سی دی کی این بازی رو خریدم و با این مشکل شما رو به رو شدم . چون از یه سایت دیگه بازی رو دانلود کردم و به ارجین شناسایی کردم . اول باید شما تو فسمت library رو اسم بازی راست کلیک کنید و repair game یا گزینه ای شبیه به این که فایل های بازی رو دوباره چک میکنه و فایل های ناقص رو دوباره دانلود میکنه بزنید . من این کار رو کردم بازی کار کرد و تونستم بازی کنم ولی متاسفانه چون سرورهای بازی تو امریکا هست بعضی وقتا لگ داشتم و بعد از یه مدت همش ارور داد منو از بازی انداخت بیرون شاید بخاطر تقلب کردن من باشه چون کلی سکه رایگان کسب کردم . خلاصه خیلی اذیتم کرد. و کلا دیگه به طرفش هم نمیرم و خیلی بازی خوب و باحالی بود حیف ! شاید اد کردم به اکانت دیگه م و مشکلم حل شد نمیدونم امتحان نکردم .من باتلفید رو بازی کرده بود اینطوری اصلا نبود . بگذریم امیدوارم شما دوست عزیز شانس بیاری و بتونی راحت بازی کنی و تقلب هم اصلا نکن.کلا اروجین با ای پی ایران مشکل داره چیکار میشه کرد چون ما خاری هستیم تو چشم دشمنانمون !

saeidrezay
14-09-2016, 12:36
دوستان عزیز مشکل در برفراری ارتباط با سرور برنامه اوریجین از بعد از آپدیت دیروز 23 شهریور که برای برنامه اومد بوجود اومده و مشکل به وجود اومده تنها مربوط به خود نرم افزار میباشد و به بازی های این شرکت ربطی نداره شما فقط کافیه مرحله سینک کردن اطلاعات سیو بازی رو رد کنید تا وارد بازی بشید
برای این منظور از یک ف ی ل ت ر شکن خوب میثل ( فری گیت) (در این مورد من خودم از این استفاده میکنم)استفاده کنید
برنامه ف ی ل ت ر شکن رو باز کنید و بعد برنامه اوریجین رو باز کنید اگه باز بود یک بار بسته دوباره باز کنید حالا بازی که میخواید رو اجرا کنید بعد از اینکه بازی شروع کرد و دیتا سینک شد و وارد محیط بازی شدید دیگه لازم نیست و برنامه رو ببندید

pasia
27-09-2016, 18:02
سلام دوستان من با قند شکن هم که وارد ارجین میشم این ارور رو میگیرم لطفا کمک کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12)_thumb.png ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12).png)

pro25
04-11-2016, 09:50
سلام دوستان من با قند شکن هم که وارد ارجین میشم این ارور رو میگیرم لطفا کمک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12)_thumb.png ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12).png)

برای منم همین خطا رو میده چه با قتدشکن چه بدون قندشکن!!!

tranceyou
07-01-2017, 22:09
سلام
اقا من تاحالا با ارجین کار نکردم یعنی نصب کردم اما اولین بازی که میخوام روش انجام بدم و موفق به دانلود سنگینش 40 گیگیش شدم بتلفید 1 هست ، حالا میخوام بدونم اگر من سی دی کی اشتراکی رو خریداری کنم باید به چه شکل بازی و دیتای اونو به برنامه بشناسونم که دیگه نره دانلود کنه و بعد اینکه ایا حتما برای اجرای هربار بازی نیاز به اتصال اینترنت دارم به صورت دائم؟

mahdi1209
01-02-2017, 01:35
کلا حذف کنید دوباره نصب کنید اوکی میشه اورجین برای مشکل دوست بالایی.

saeidrezay
13-02-2017, 23:12
سلام
اقا من تاحالا با ارجین کار نکردم یعنی نصب کردم اما اولین بازی که میخوام روش انجام بدم و موفق به دانلود سنگینش 40 گیگیش شدم بتلفید 1 هست ، حالا میخوام بدونم اگر من سی دی کی اشتراکی رو خریداری کنم باید به چه شکل بازی و دیتای اونو به برنامه بشناسونم که دیگه نره دانلود کنه و بعد اینکه ایا حتما برای اجرای هربار بازی نیاز به اتصال اینترنت دارم به صورت دائم؟

شما بايد بازي رو نصب كنيد بعد فايلها رو به محل نصب بازي ها كه اوريجن داخل سيستم. شما در نظر گرفته كپي كنيد
سي دي كي اشتراكي رو نميدونم ولي خودم كه معمولي اش رو دارم هر بار كه ميخواي بازي رو اجرا كني يك بار ديتاي سيو بازي كه رو هارد هست بايد با سرور سينك بشه و به دليل اينكه تحريم هستيم بايد از شيلتور شكن استفاده بشه بعد از اون مطتونيد اصلا نت رو هم خاموش كني و بازي رو ادامه بدي فكر نميكنم براي اشتراكي با اين فرقي داشته باشه

007mcs
12-05-2018, 09:15
سلام
من با اوریجین چند روزیه یه مشکلی دارم. از زمانی که ترامپ اعلام خروج از برجام کرد. درست چند ساعت بعدش وقتی که وارد اوریجین شدم و بازی star wars battlefront II 2018 اجرا کردم بازی میاد بالا اما وقتی میخوام برم توی مولتی پلیر ، بازی یک match رو پیدا میکنه و درست زمانی که میخواد وارد match بشه سریعا به منوی اصلی برمیگرده و نمیگذاره بازی کنم. اما وقتی با یک vpn که میتونه local ip رو عوض کنه بازی میکنم. بازی اجرا میشه و میشه مولتی بازی کرد اما چون فیلتر شکن استفاده میکنی ping IP بالایی داری و نمیشه درست بازی کرد. برای این مطمعنم ایراد از اینترنت داخل کشوره چون به فیلترنت تبدیل شده. حالا باقی بازی ها مثل battlfield 4 , battlefield 1 و fifia 18 و حتی star wars battlefront نیز بدون اشکال درحالت مولتی میشه بازی کرد. آیا شما هم همچین مشکلی دارید؟