PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی sitemap.xml و sitemap.xml.gz با هم در گوگل وبمستر مفیده یا ضرر و یا بدون تفاوت؟

Reza kheyri1373
19-12-2013, 18:16
سلام خدمت دوستان عزیز.

نمیدونم بخش مناسبی رو برای طرح سوال انتخاب کردم یا نه. در هر صورت اگه اشتباه بود ببخشید.

تا دیروز فقط sitemap.xml رو به گوگل معرفی کرده بودم. بنا به دلایلی که این سایت مپ دیر به دیر اپدیت و ایندکس میشد مجبور شدم sitemap.xml.gz رو هم معرفی کنم.
sitemap.xml.gz از دیروز تا الان از 243 تا 209 تا رو ایندکس کرده ولی sitemap.xml طی چند روز فقط 181 رو ایندکس کرده.

الان این دو رو با هم معرفی کردم مشکلی پیش میاد؟ میگم شاید 2 تا مطلب تکراری با هم ایندکس بشن و باعث بشه رتبه سایتم افت کنه.

تشکر.

Reza kheyri1373
21-12-2013, 18:55
یعنی اینقدر سوالم سخت بود؟

mahya_KaraIT
29-12-2013, 12:12
دوست عزیز تا جایی که میدونم این دو فایل هیچ فرقی با هم ندارند و .xml.gz نسخه فشرده ی سایت مپ اصلی هست

--------------------------------------------------------------
طراحی سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حرفه ای توسط گروه --------- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، انجمن هاست و طراحی سایت ، --------- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، وبلاگ --------- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iranamir50
16-04-2014, 23:22
فکر نمیگنم فرقی داشته باشد

roumak
05-12-2015, 10:07
فرقی باهام نداره دوست عزیز