PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» کــلـــوپ تـخـصـصـی گـــوشـــی هــــای مــــــــوتــــــــورولا

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

M.etallic.A
22-08-2006, 13:43
::::: V3x :::::

M.etallic.A
22-08-2006, 23:14
گوشي موتورلا v3x در اكتبر 2005 به بازار عرضه شد. اين گوشي به ابعاد 99x 55 x 20 mm و با 125 گرم وزن و در 4 رنگ مختلف از نظر طراحي منحصر به فرد مي باشد.

امكانات اين گوشي به شرح زير است :

صفحه نمايش اصلي : TFT, 256K colors (سايز : 240x 320 pixels, 33 x 45 mm)

صفحه نمايش بيروني : ( 65K colors display, STN (96 x 80 pixels

دوربين اصلي : 2MP, 1600x1200 pixels با قابليت ضبط ويدئو و مجهز به فلاش

دوربين داخلي : video call VGA camera

قابليت پخش MP3 و AAC و RM و MPEG4 و (Polyphonic Ringtones (24 channels

حافظه :

Phonebook 1000 x 20 fields, Photo call

Call records 10 dialed, 10 received, 10 missed calls

و 64 مگابايت حافظه داخلي با قابليت ارتقا تا 512 مگا بايت

امكانات ديتا :

GPRS : Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD : No
EDGE : No
3G : Yes, 384 kbps
WLAN : No
Bluetooth : Yes, v1.2
Infrared port : No
USB : Yes

امكانات Messaging :

SMS, MMS, Email, Instant Messaging

پشتيباني از جاوا (MIDP2)

M.etallic.A
23-08-2006, 00:04
از همه دوستان خواهشمندم هر چيزي كه راجع به اين گوشي ميدونن تو اين تاپيك قرار بدن.
اول از همه هم خودم شروع ميكنم با چند تا بازي توپ مخصوص v3x
حتما ميدونيد كه صفحه نمايش اين گوشي رزولوشن بالايي داره و بيشتر بازيها تمام مانيتورش رو پر نميكنه و يه گوشه مانيتور نمايش داده ميشه براي همين بايد بازيهاي مخصوص اين گوشي رو روش نصب كرد.

اينم دو تا بازي :

یه بازیه فکری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کشتی کج ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amertad2000
23-08-2006, 01:22
اگه کسی در مورد v3 هم سوال داره ( flash , flex , programs , seem editing & more ) من در خدمتم.

usjafar
23-08-2006, 02:31
سلام !!!!
ميشه بگيم اين مونستر پك كخ مي گن چيه؟؟؟؟

m&a
23-08-2006, 07:58
من باطري قوي تره v3x رو ميخواستم
ولي پيدا نكردم
كسي ميدونه چجوري و از كجا با چه قيمتي
ميشه پيدا كرد؟

M.etallic.A
23-08-2006, 14:23
کی میتونه یه گوشی v3x ساخت امريكا واسه من پيدا كنه ؟؟

M.etallic.A
23-08-2006, 15:08
براي نصب بازي و نرم افزار بر روي v3x كاراي زيرو انجام بديد :

1 - تنظيمات usb گوشي رو روي memory card بزاريد.

2 - گوشي رو به كامپيوتر وصل كنيد.

3 - my computer رو باز كنيد و درايو memory card رو باز كنيد.

4 - يه شاخه جديد به اسم Kjava بسازيد.

5 - بازيها و نرم افزارهايي كه ميخوايد رو گوشي نصب كنيد تو اين شاخه كپي كنيد( با پسوند jar )

6 - بعد از كپي كردن گوشي رو از كامپيوتر جدا كنيد و يه بار خاموش روشن كنيد.

7 - وارد كنترل پانل گوشي بشيد و پنجره بازيها رو باز كنيد و آخرين گزينه ( install new) رو كليك كنيد. بازيها آماده نصب هستند.

amertad2000
24-08-2006, 00:34
مونستر پك حاوی اطلاعات flash و flex هست که با ریختن اون روی گوشیتون شکل ظا هری منوها و یه سری چیزای دیگه تغییر میکنه مثلا یه سری منو ها به گوشیت اضافه میشه .
البته بهت توصیه میکنم اگه اطلاعاتت در مورد flash کردن پایینه این کارو انجام ندی چون ممکنه گوشیت بالا نیاد .

amertad2000
24-08-2006, 01:02
جهت اطلاعات بیشتر میتونی یه سر به این لینک بزنی :

M.etallic.A
24-08-2006, 01:13
يه بازي توپ و پيشرفته مخصوص v3x .
توصيه ميكنم حتما دانلود و نصبش كنيد.

اينم لينكش : prince of persia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:cool:

M.etallic.A
24-08-2006, 01:20
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:rolleye:

amertad2000
24-08-2006, 01:26
Questions and Answers

Please read before starting a new thread.

Remember the V3x is fairly new and unexplored. This is a work in progress and will be updated accordingly.

1. What is firmware? MP? Flash? Flex? Bootloader?

Firmware is essentially a Monster Pack (MP). Contains a Flash and a Flex.
Flash is essentially the operating system of the phone (like WinXP).
Flex is essentially the software loaded on the phone (like MS Office, Quicken).
<don’t get too carried away with my analogy>
Bootloader is most like the BIOS of your PC ..gives basics of what goes where prior to booting into the OS. The bootloader DOES NOT REQUIRE AN UPGRADE in most cases.

2. What software do I use to mod my phone?

There are several options, MCK and LeaderGL Flex Editor for file management, etc.
LeaderGL is my choice as it has several options for easy changes. However, some have reported that it converts file attributes without notice-only an issue if you master reset.
Also NOTE: LeaderGL usually requires RSD Lite or similar to be open at the same time in order to connect to your phone.

RSD Lite 2.3 or higher for and flashing, flexing, monster packs or firmware upgrades.

3. Mobile phone tools doesn’t see my phone?

a. Disconnect phone and run Live Update until you receive a message “no updates available”. Turn phone off and remove and re-seat battery on phone.
b. Close MPT-Turn on and plug phone in to USB. Open Device Manage. Click on Modems. Locate “Motorola USB modem” Click update driver ..then advanced. Navigate to c:/program files/mobile phone tools/inf/win2k XP USB (default location) and get drivers from here.
c. Disconnect phone and open MPT. Wait for connection wizard and then follow screen prompts.
MISC: Try another USB port if needed. Visit [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and look at their support forum.

4. How do I upload games to my phone?

There are several methods. Basically, use the mobile phone tools file explorer. Navigate to the root of the trans flash card. Create folder “kjava” and copy the .jar file to that new folder. Open phone and go to games then install. The phone should see the new file and ask to install.

5. Where do I get software for my phone? MPT, MCK, RSD Lite, or MMS?

a. Visit this site: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Note that not all are compatible with the V3x!!!

b. Mobile Phone Tools: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Buy it or make sure it didn’t come with your phone-look for a CD in the box.
c. * Keep in mind that links to the programs that are considered as "warez", such as mPT, PST, MSS, RSD Lite, etc are not allowed to be posted. Use Google. End of story!

6. What are the correct MMS/WAP/Internet setting by provider?

Pretty much all of them are here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Also, visit [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Select your country and see if there are “operator settings” or “web setup” options posted. Motorola has several selections. LOOK!

7. How to fix the Phone Subsidy Lock Error?
- Open up your system files with LeaderGL flex editor "resource explorer"
- Locate the file /a/mobile/system/secure_pds_init
- Then delete it and restart the phone
- Restart the phone. The error message should be gone

8. Can I flash my locked phone? / Will an unlocked monster pack unlock my phone?
Locked simply means: The phone is locked to the service provider. Has nothing to do with anything else. They don’t want you to buy their phone and switch next month to another provider. Plain and simple. Monster packs / reflash / flex – NONE will unlock your phone. It can only be unlocked by the service provider or a company that provides that service.

9. What seems do I need to mod?

OK ..this will be updated in the future. For now, there is NO seem map for the V3x.
That said, many – NOT ALL – seem mods work for the V3x as they do for the V3. Visit [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and read.

10. How do I change the outer LCD to a custom cl.gif?

ORIGINALLY POSTED BY: TIDDLES

READ this thread for the downloadable seem: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Upload your desired 96x80 cl.gif, using the program of your choice, to /a/mobile (not /a/mobile/system).
Open LeaderGL FlexEditor and go to Struments -> Seem Explorer. (Or use another seem editor you like).
Download the following seems from the phone and save them to files as backups: 004a_0001, 0061_0001, 0062_0001.
Download the modified 0061_0001.seem from this page.
Load the seem you downloaded into LeaderGL, then save it to the phone as seems 0061_0001 and 0062_0001.
Now load seem 004a_0001 from the phone, and find offset 27. Set the value to 00 (i.e. uncheck all the bits -
you should find that bit 1 is checked when you first download it). Save it back to the phone.
Now restart the phone. If the flip was already open, don't expect the image to change when it comes back to
life - you need to close and open it again

اینم لینکش :

amertad2000
24-08-2006, 01:43
و باز هم یه لینک توپ دیگه واسه اونایی که زیبایی v3x رو ترجیه دادن :

amertad2000
24-08-2006, 02:12
و اینم یه دونه اشانتیون واسه دوستداران این گوشی زیبا :

آموزش قطعه قطعه کردن v3x:

و یه آموزش واسه پرسونالایز کردن گوشی:

M.etallic.A
24-08-2006, 11:25
و اینم یه دونه اشانتیون واسه دوستداران این گوشی زیبا :

آموزش قطعه قطعه کردن v3x:

و یه آموزش واسه پرسونالایز کردن گوشی:

من اين دو تا رو قبلا دانلود كردم واقعا جالب هستن ولي به شرطي كه آدم جرات كنه اين گوشي رو اينجوري تيكه پاره كنه. :biggrin:

Tecfield
25-08-2006, 04:27
دستت درد نكنه ننه جون
الهي پير شي جوون
ننه به قربونت بره
بازم راهنمايي كن مارو

Apachi
25-08-2006, 14:15
من یک v3i دارم که دوربینش نظرم رو جلب نکرده و بدتر فلش نداره ولی در کل گوشی بدی نیست آیا ارزش داره با v3x عوضش کنم؟

سهراب مموتی
25-08-2006, 22:18
بازیهایی که گذاشتی رو دانلود کردم ولی نتونستم رو گوشیم نسب کنم. در واقع من v3i دارم و جديدا گرفتمش و اصلا بلد نيستم بايد چه كار كنم. اگه ممكنه به من بگيد كه بايد نرم افزار رو چه جوري روي اين گوشي نسب كرد؟

amertad2000
26-08-2006, 01:54
اينهم بازي فيفا جام جهاني 2006 آلمان:

برنامه ای برای کار با v3x

درایور های v3x :

amertad2000
26-08-2006, 02:45
بازیهایی که گذاشتی رو دانلود کردم ولی نتونستم رو گوشیم نسب کنم. در واقع من v3i دارم و جديدا گرفتمش و اصلا بلد نيستم بايد چه كار كنم. اگه ممكنه به من بگيد كه بايد نرم افزار رو چه جوري روي اين گوشي نسب كرد؟

4. How do I upload games to my phone?

There are several methods. Basically, use the mobile phone tools file explorer. Navigate to the root of the trans flash card. Create folder “kjava” and copy the .jar file to that new folder. Open phone and go to games then install. The phone should see the new file and ask to install.
یعنی اینکه پس از وصل گوشی به pc داخل مموری کارت یه فولدر به اسم kjava درست میکنی وفایل هاتو که اغلب با پسوند .jar هستند رو به اونجا منتقل میکنی وسپس در داخل گوشی در قسمت game اونا رو install میکنی ok.

M.etallic.A
26-08-2006, 11:02

تو همين تاپيك صفحه اولش طرز نصب بازي و نرم افزار رو توضيح دادم. البته نميدونم كه ماله v3x با v3i فرق داشته باشه من واسه v3x رو توضيح دادم حالا تو هم امتحان كن.

M.etallic.A
26-08-2006, 11:17
مونستر پك حاوی اطلاعات flash و flex هست که با ریختن اون روی گوشیتون شکل ظا هری منوها و یه سری چیزای دیگه تغییر میکنه مثلا یه سری منو ها به گوشیت اضافه میشه .
البته بهت توصیه میکنم اگه اطلاعاتت در مورد flash کردن پایینه این کارو انجام ندی چون ممکنه گوشیت بالا نیاد .

ميشه يه كم بيشتر توضيح بدي ؟ منظورت از شكا ظاهري منو ها چيه ؟ من اسكين هم نصب كردم شكل ظاهري منو ها عوض شد. و اينكه چه منوهايي اضافه ميشه.

يه چيز ديگه اين مانسترپك حجم زيادي داره فكر كنم 22 مگا بايت و حافظه داخلي v3x هم 64 مگابايت يعني 22 مگابايتش رو فقط بايد مانسترپك نصب كرد ؟ چيزي نميمونه كه.

ممنون ميشم اگه يه كم بيشتر توضيح بدي.

m&a
26-08-2006, 13:45
يه بازي توپ و پيشرفته مخصوص v3x .
توصيه ميكنم حتما دانلود و نصبش كنيد.

اينم لينكش : prince of persia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:cool:
اين بازي كه گذاشتيد jar نيست كه بشه نصبش كرد :eh:
از اين لينك ميشه استفاده كرد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.etallic.A
26-08-2006, 23:43
اين بازي كه گذاشتيد jar نيست كه بشه نصبش كرد :eh:
از اين لينك ميشه استفاده كرد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

يه لحظه موستو ببر رو لينكي كه من گذاشتم بعد استاتوس بار رو نگاه كن ببين لينكشو بخون. پسوندش جار نيست ؟

m&a
27-08-2006, 00:09
يه لحظه موستو ببر رو لينكي كه من گذاشتم بعد استاتوس بار رو نگاه كن ببين لينكشو بخون. پسوندش جار نيست ؟
چرا پسوند جار هست
ولي شما روش كليك كن ببين وقتي شروع ميكنه به دانلود
پسوندش چيه؟
فايل زيپه كه بعد از درآوردن از حالت زيپ هيچ فايلي با پسوند جار نداره!

amertad2000
28-08-2006, 01:02
ميشه يه كم بيشتر توضيح بدي ؟ منظورت از شكا ظاهري منو ها چيه ؟ من اسكين هم نصب كردم شكل ظاهري منو ها عوض شد. و اينكه چه منوهايي اضافه ميشه.

يه چيز ديگه اين مانسترپك حجم زيادي داره فكر كنم 22 مگا بايت و حافظه داخلي v3x هم 64 مگابايت يعني 22 مگابايتش رو فقط بايد مانسترپك نصب كرد ؟ چيزي نميمونه كه.

ممنون ميشم اگه يه كم بيشتر توضيح بدي.
ببین metallica جان فلکس و فلش هیچ ربطی به حافظه گوشی نداره و از یه حافظه مخصوص به خود بهره میبره وحجمشم دقیقا همین حدوداس که میفرمایین .
منظورم از شکل ظاهری اینه که مثلا یه تعدادی از آیکونات به شکل آیکونهای شرکت سازنده اون فلکس در میاد مثلا
T_Mobile ومنو هایی که اضافه میشه : مثلا یکیش یه منو در مورد LED پشت گوشیه که فقط هنگام کار با بلوتوث روشن میشه که میشه رنگهای مختلفی رو واسش انتخاب کرد و کاری کرد که در هنگام زنگ خوردن یا دریافت sms روشن شه و خیلی چیزای دیگه که با تغییر seem هم میشه بعضیاشو ایجاد کرد .

amertad2000
28-08-2006, 01:19
مجموع تغییراتش شامل ایناس :
File Information

* S/W Version: R374_G_0E.40.79R
* Flex Version: SE8632AXXF4081
* Language Pack: 0039 UK English, French, German, Italian, Spanish, Turkish, Greek
* Vodafone Branded
* Unlocked
* Free space: 5657 KB
* File count: 486

Branding

* Vodafone Startup/Shutdown animation - hidden files, not custwakeup.gif, custgoodbye.gif and they replaced stock Moto startup/shutdown animation
* No Shutdown sound has been activated
* B/W Motorola Wap Browser Startup animation - hidden file, not mib_op_greet, this animation can now be deactivated with my new SEEM read more...
* 10 Quick Notes in German
* 10 Web Shortcuts - mixed in English and German
* Stock Moto cl.gif image on the outer LCD with a flip open

Main Menu

* Multimedia (1) Webaccess (2) Recent Calls (3)
* Messages (4) Camera (5) Office Tools (6)
* Datebook (7) Phonebook (8) Settings (9)

Shop Links

* Multimedia/Pictures/Mehr Downloads, MMS Album
* Multimedia/Sounds/Mehr Downloads
* Multimedia/Games & Apps/Mehr Downloads
* WebAccess/Web Sessions - VFD2-MMS, VFD2-WAP CSD, VFD2-WAP Secure, Vodafone live!

Message Menu/Entry Setup

* iTAP & TAP Extended available

Java Games & Apps

* Billiards
* Golf
* Skipping Stones
* PhoneBook3D

Skins

* Moto
* Scarlet
* Silver

Icons

* Signal indicator, GPRS icon, Roaming icon, Battery meter on the outer LCD are the same as usual
* All file icons are differnt including phonebook icons - main, mobile, fax, pager, work, home
* Signal indicator, GPRS icon, Roaming icon, Ringer icon, Battery meter icons on the inner LCD are different
* Menu icons are the same as usual

Unbranding

* All Vodafone branding can be unbranded
* Main screen signal indicator, battery meter, ringer icon, roaming icon can't be changed with flexing

Performance

*

Navigation speed has been improved
*

Video playback & Camera resolution seem sharper
*

Getting a strong signal strength

amertad2000
28-08-2006, 01:29
ببین مثلا گفته تو هر قسمتی توی این مونستر پک به عنوان مثال این چیزا تغییر پیدا میکنه :
شامل اسکین های moto , scarlet , silver هست
شامل بازی هایgolf ,.... هست
شامل این مین منو هست :
Main Menu

* Multimedia (1) Webaccess (2) Recent Calls (3)
* Messages (4) Camera (5) Office Tools (6)
* Datebook (7) Phonebook (8) Settings (9)

ومثلا دارای انیمیشن های shut down و start up زیر هست:
Vodafone Startup/Shutdown animation - hidden files, not custwakeup.gif, custgoodbye.gif and they replaced stock Moto startup/shutdown animation
* No Shutdown sound has been activated
یعنی فایل gif خاصی براش تعریف نشده و هنگام خاموش کردن گوشی صدایی ازش در نمیاد و ....

M.etallic.A
28-08-2006, 11:26
چرا پسوند جار هست
ولي شما روش كليك كن ببين وقتي شروع ميكنه به دانلود
پسوندش چيه؟
فايل زيپه كه بعد از درآوردن از حالت زيپ هيچ فايلي با پسوند جار نداره!

درسته اما زیپشو که باز کنی توش یه فایل جار هست. من خودم از همین نصب کردم و مشکلی هم نداشتم. به هر حال ازت ممنونم. :king:

M.etallic.A
28-08-2006, 11:34
amertad2000
از راهنماييت ممنونم. اطلاعات جالب و مفيدي بود.
يه سوال داشتم ؟
تقويت صداي v3x با همون روش كه تو اون سايت هست. (يه فايل رو ميريزي تو شاخه سيستم) مشكلي رو واسه گوشي ايجاد نميكنه ؟ مثلا بلندگوهاش خراب بشه يا چيزه ديگه آخه صداش وحشتناك زياد ميشه.

amertad2000
29-08-2006, 01:25
amertad2000
از راهنماييت ممنونم. اطلاعات جالب و مفيدي بود.
يه سوال داشتم ؟
تقويت صداي v3x با همون روش كه تو اون سايت هست. (يه فايل رو ميريزي تو شاخه سيستم) مشكلي رو واسه گوشي ايجاد نميكنه ؟ مثلا بلندگوهاش خراب بشه يا چيزه ديگه آخه صداش وحشتناك زياد ميشه.

خواهش میکنم Metallica جان .
در مورد اون فایل حتما یه بک آپ از فایل اصلی روی گوشیت بگیر ولی اینم بگم که اون فایلی که شما گفتی هیچ مشکلی واسه گوشیت یا اسپیکرا ش به وجود نمیاره چونکه این قابلیت حتما درش نهفتس که بتونی اگه خواستی صداشو زیاد کنی ولی اگه دوست نداری صداش زیاد بشه و از صدای زیاد خوشت نمیاد خوب بزار همون فایل اورجینالش روش باشه .

M.etallic.A
02-09-2006, 18:36
عزيز مرسي دمت گرم
لطفا در مورد قيمت v3x و گوشي هاي هم سطح اون صحبت كنيد. مثلا كدوم گوشي نوكيا يا سوني اريكسون و يا كمپاني هاي ديگه از نظر امكانات در سطح v3x هستن.
ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي داره در اختيار ما بزاره

اينم يه عكس تميز از v3x

mahmoodifar
05-09-2006, 02:02
سلام
ببخشيد يه سئوال :
رنگ صفحه كليد و چراغ پايين رو ميشه عوض كرد ؟
در صورت امكان طرز عوض كردنش رو بگين ممنون ميشم
مرسي

mahmoodifar
05-09-2006, 15:20
اين برنامه يا فايلي هست كه صداي گوشي رو زياد مي كنه رو از كجا بايد بگيرم
لطفا لينكش رو بزارين
و طريقه ريختنش رو هم بگين
ممنان

M.etallic.A
05-09-2006, 18:47
اين برنامه يا فايلي هست كه صداي گوشي رو زياد مي كنه رو از كجا بايد بگيرم
لطفا لينكش رو بزارين
و طريقه ريختنش رو هم بگين
ممنان

عزيز تو اين تاپيك ميتوني هم طرز نصبش و هم لينكش رو ببيني :

mahmoodifar
06-09-2006, 15:26
رنگ صفحه كليد و چراغ پايين رو ميشه عوض كرد

M.etallic.A
06-09-2006, 16:22
رنگ صفحه كليد و چراغ پايين رو ميشه عوض كرد

نميدونم والا اگه ميشه به ما هم ياد بديد

mahmoodifar
07-09-2006, 01:35
اين راه براي v3i هم هست ؟

amir83t
08-09-2006, 16:35
براي l7هم اگر كسي چيزي ميدونه بنويسه مخصوصا در مورد flash

M.etallic.A
08-09-2006, 19:02
نحوه فعال كردن و استفاده از voice dial در v3x :

براي استفاده از اين امكان اول بايد گوشي با تن صداي شما آشنا بشه. براي اين كار به اين مسير بريد :

settings / personalize / voice dial setup

adapt digits : براي شناسايي صداي خودتون توسط گوشي از اين گزينه استفاده كنيد. شامل چند مرحله پشت سر همه كه شما بايد يه سري اعداد و حروف رو به انگليسي تلفظ كنيد. البته قبلش يك بار گوشي خودش تلفظ ميكنه تا شما تلفظ صحيحش رو ياد بگيريد.

reset digits : هربار كه مرحله adapt digits رو طي ميكنيد. گوشي اطلاعات صداي شما رو سيو ميكنه. گوشي ميتونه اطلاعات صداي چند نفر رو همزمان سيو كنه. اگه بخوايد پاكشون كنيد از اين گزينه استفاده كنيد.

دو گزينه بعدي هم شامل يه سري توضيحات و راهنمايي ها هستن.

بعد از اينكه گوشي صداي شما رو شناخت حالا براي استفاده از امكان ويس ديال . لبه سمت راستي گوشي 2 تا دكمه هست. بالايي دوربينه . پاييني رو فشار بديد. بعد از صداي بوق يكي از اون گزينه ها رو تلفظ كنيد.

name dial : بعد از گفتن name dial اگه درست تلفظ كرده باشيد. بعدش بايد يكي از اسمهايي كه تو فون بوك گوشيتون هست تلفظ كنيد. مثلا : mohsen بعد شماره اون شخص گرفته ميشه. اگه مثلا براي محسن 2 تا شماره باشه مثلا يكي خونه و يكي محل كار كافيه بعد از گفتن محسن بگيد home يا work ( موقع تعريف كردن يه شماره تو فون بوك ميتونيد از طريق تنظيم category مشخص كنيد شماره منزل يا محل كاره يا موبايل و.... )

digit dial : اگه يه شماره اي غير از شماره هاي دفترچه تلفنتون رو ميخوايد بگيريد كافيه بگيد digit dial و بعدش شماره تلفن رو به انگليسي تلفظ كنيد مثلا : 01232222105 زيرو وان تو تري تو تو تو تو وان زيرو فايو ميتونيد عددها رو با هم بگيد مثلا 1234 وان سازند تو هاندرد سيرتي فور

بقيه گزينه ها هم ديگه تابلو هستن. فقط يه چيز ديگه اگه مثلا موقع تلفظ اسم يا شماره اشتباه تلفظ كنيد گوشي 3 تا گزينه كه ممكنه مد نظر شما بوده باشه رو مياره بعدش خودش اونا رو تلفظ ميكنه كافيه هر كدوم رو خواستيد بگيد yes اگه اون مد نظر شما نبود بگيد no

اگه سوالي هست در خدمتم.

amertad2000
10-09-2006, 01:16
بچه ها اگه از این لینکها استفاده نکنید یعنی اینکه در مورد v3x خودتون اطلاعات کمی دارین.

در مورد فلش وفلکس:
در مورد انتقال فایل بین پی سی و موتو :
در مورد چگونگی اتصال گوشی به پی سی :
تمام فایل های استوک گوشی :
همه چیز در مورد اسکین واسکین سازی برای این گوشی :
سایت اصلی :

Good luck baby

M.etallic.A
12-09-2006, 13:06
مرسي عزيز. عالي بود.

M.etallic.A
14-09-2006, 17:47
كسي نميدونه چطوري ميشه از video call تو v3x استفاده كرد ؟ ميدونم تو ايران كاربرد نداره كلا مي پرسم.

amertad2000
22-09-2006, 17:24
آقا گوشیمو فلش کردم وسط کار نرم افزارش هنگ کرد و گوشیم بالا نیومد هر کارشم کردم دیگه نتونستم فلشو بریزم روش هر ترفندی که بگین زدم ولی نشد که نشد باتریشم تموم شد ذیگه باتری رو هم واسه شارز نمیشناسه .
یعنی خدا حافظ V3x
اگه درست شد خبرشو میدم.

M.etallic.A
22-09-2006, 18:13
عزيز ميشه فلش كردن رو به من هم ياد بدي ؟ اگه يه توضيح كاملي بدي ممنون ميشم.

amertad2000
27-09-2006, 23:08
آقا ردیفش کردم باتریشو گذاشتم توی گوشی دوستم شارزش کردم فکر کنم ایراد از pc خودم بوده چون رو سیستم دوستم بالا آوردمش .
باشه متالیکا جان سر فرصت کاملا شرحش میدم . الان یه خورده کار دارم .

M.etallic.A
27-09-2006, 23:21
مرسي . دمت گرم .

bakhishman
29-09-2006, 00:49
ببخشید می خواستم بدونم چه جوری میشه فایلهایی با پسوند rar را رو این گوشی بریزم.

bakhishman
29-09-2006, 00:51
لطفا برنامه ی flex folder توش نباشه که این برنامه هیچ رقمه رو کامپیوتر من خواب نمیده

bakhishman
29-09-2006, 00:53
ببخشید غلط املایی بالارو منظورم (جواب)بود

M.etallic.A
29-09-2006, 17:39
لطفا برنامه ی flex folder توش نباشه که این برنامه هیچ رقمه رو کامپیوتر من خواب نمیده

از منوي گوشي رو conection setting كليك كن. تو قسمت usb setting گزينه memory card رو انتخاب كن. بعد گوشي رو به با كابل به كامپيوتر وصل كن بعد برو تو my computer رو درايو مموري كليك كن بعد هر فايل با هر پسوندي رو ميتوني توش كپي كني. ميتوني شاخه جديد درست كني و هر كاري كه رو درايواي كامپيوتر ميتوني انجام بدي بكني.

mehdi257
30-09-2006, 07:53
سلام
منv3 ايكس دارم وهركارميكنم نميتوانم باp2k tools وp2k commander باگوشي ارتباط برقراركنم ودرسي دي خودش برنامه اي است بنام MobilePhone Tools كه اين برنامه هم گوشي رانميشناسد ميشود لطفا براي ارتباط باگوشي ازاول بگوييد چكاربايدكرد.براي اينكارحتما درايور نياز دارد ولي من نميدانم درايور راچطوري بايدنصب كرد خواهش ميكنم بصورت كامل توضيح بفرماييد چون فكرميكنم بدردخيليهابخورد.
متشكرم

M.etallic.A
30-09-2006, 11:44
وقتي گوشي رو با كابل يو اس بي به كامپيوتر نصب ميكني اگر درايور مودمش نصب نشده باشه خود ويندوز شناسايي ميكنه و فقط كافيه تنظيم كني كه سي دي رو سرچ كنه و درايور رو نصب كنه.

در ضمن شايد تنظيمات يو اس بي گوشي رو روي مموري تنظيم كردي. در اين صورت هيچ كدوم از اين برنامه ها كار نميكنن. برو تو تنظيمات كانكشن و قسمت يو اس بي و گزينه ديتا كانكشن رو انتخاب كن حالا گوشي رو به كامپيوتر وصل كن و دوباره امتحان كن.

اگه هنوز مشكل داري بگو تا بيشتر توضيح بدم.

mehdi257
30-09-2006, 14:52
دوست عزيز اصلاَ ويندوز اون برنامه شناسايي را فعال نمي كنه در ضمن من مودم ايكسترنال دارم از اون نيست

M.etallic.A
30-09-2006, 16:31
ببین منظور از مودم اون مودمی که باهاش به اینترنت کانکت میشی نیست. این یه مودم مجازی برای اتصال گوشی به کامپیوتره که باید نصبش کنی. اگه اینجوری که میگی ویندوز اون برنامه شناسایی رو فعال نمیکنه دلیلش اینه که قبلا اونو نصب کردی اما اشاید اشتباه نصب کردی. واسه همین اول باید پاکش کنی و دوباره گوشی رو به کامپیوتر وصل کنی. برای پاک کردنش برو تو کنترل پانل آیکون مربوط به مودم . بعد زبانه modems رو انتخاب کن و از اون لیست همه مودم ها بجز اون مودم اکسترنالی که گفتی رو پاک کن و دوباره گوشی رو به سیستم وصل کن و وقتی برنامه شناسایی فعال شد اجازه بده خودش سی دی رو سرچ کنه و پیداش کنه. اگه بازم نشد. گوشی رو به یه پورت یو اس بی دیگه وصل کن شاید مشکل از پورت کامپیوترت باشه

amertad2000
30-09-2006, 21:34
اينم آ موزش نحوه فلش نمودن V3x براي دوستداران اين گوشي دوست داشتني :

amertad2000
30-09-2006, 23:55
راستی واسه بر قراری تماس های ویدیویی که البته در ایران امکاناتش نیست متالیکا جان میتونی شماره شخص مورد نظر وارد کنی و سپس دکمه آبی رنگ که در بالای دکمه سبز قرار گرفته را فشار بدی والبته حتما میدونی که باید شخص مورد نظر هم دارای گوشی باشه که این امکانات رو ساپورت کنه .

mehdi257
01-10-2006, 07:39
دوست عزیز دستت درد نکنه اشکال از کابل یو اس پی بود مشکل برطرف شد

M.etallic.A
01-10-2006, 10:17
راستی واسه بر قراری تماس های ویدیویی که البته در ایران امکاناتش نیست متالیکا جان میتونی شماره شخص مورد نظر وارد کنی و سپس دکمه آبی رنگ که در بالای دکمه سبز قرار گرفته را فشار بدی والبته حتما میدونی که باید شخص مورد نظر هم دارای گوشی باشه که این امکانات رو ساپورت کنه .

آقا دمت گرم. خيلي حال دادي :rolleye:

M.etallic.A
01-10-2006, 10:21
دوست عزیز دستت درد نکنه اشکال از کابل یو اس پی بود مشکل برطرف شد

خواهش ميكنم. وي تري ايكس منم كابلش خراب بود مجبور شدم يكي ديگه بخرم.

M.etallic.A
02-10-2006, 00:00
اينم آ موزش نحوه فلش نمودن V3x براي دوستداران اين گوشي دوست داشتني :

عزيز من همه اين مراحل رو انجام دادم. اون فايل مانستر پك عربي رو هم دانلود كردم ( دهنم سرويس شد 22 مگابايت ) اما هيچ تغيري روش ايجاد نشد . هيچ تغييري . حتي يه دونه بازي هم اضافه نشد. فقط همه اس ام اس ها پاك شدن و در ضمن قابليت اديت كردن فون بوك هم فكر كنم از بين رفته . فعلا دارم باهاش ور ميرم. ميشه يه كم توضيح بدي كه مانستر پك چه تغييراتي رو گوشي ايجاد ميكنه . من كه هيج تغييري نديدم. ممنون ميشم.

amertad2000
02-10-2006, 18:25
خوب اول بهت تبریک میگم .
ببین عزیزم مانستر پک های خیلی زیادی وجود داره که میتونی از اونها استفاده کنی ولی پک دیفالتی که روی گوشیت هست همینیه که برداشتی میتو نی اونهای دیگرو هم تست کنی. هر کدومشون یه چیزای خاص خودشونو دارن : بازی اسکین یا حتی منوهای بیشتر یا کمترو ...
من به این دلیل این پک رو پیشنهاد کردم چون اس ام اس فارسی توش نشون داده میشه ولی اونای دیگه دارای پک زبان عربی نیستن ولی در عین حال میتونی تستشون کنی چون در نوع خودش کار جالبیه .
شاد باشی .

bakhishman
02-10-2006, 23:35
من میتونم فایلهایی با پسوند rar رو رو گوشیم کوپی کنم اما نمیدونم کجای گوشیم باید دونبال این فایلها بگردم نمیدونم منظور شما از اجاد شاخه ی جدید چیه ؟

M.etallic.A
02-10-2006, 23:44
خوب اول بهت تبریک میگم .
ببین عزیزم مانستر پک های خیلی زیادی وجود داره که میتونی از اونها استفاده کنی ولی پک دیفالتی که روی گوشیت هست همینیه که برداشتی میتو نی اونهای دیگرو هم تست کنی. هر کدومشون یه چیزای خاص خودشونو دارن : بازی اسکین یا حتی منوهای بیشتر یا کمترو ...
من به این دلیل این پک رو پیشنهاد کردم چون اس ام اس فارسی توش نشون داده میشه ولی اونای دیگه دارای پک زبان عربی نیستن ولی در عین حال میتونی تستشون کنی چون در نوع خودش کار جالبیه .
شاد باشی .

نميشه زبان عربي رو به صورت جدا نصب كرد ؟ يعني بعد از نصب اون يكي مانستر پك ها بعد عربي رو هم بهشون اضافه كني ؟ آخه تو اون فايل آموزشي نوشته بودي ميشه همه اينا رو جدا هم نصب كرد يعني فلش و فلكس و لانگويج پك ولي مانستر پك اين سه تا رو با هم نصب ميكنه .
يه سوال ديگه ؟ اين كار واسه گوشي ضرر نداره ؟ مشكلي ايجاد نميكنه ؟

در كل ممنونم واقعا جالب و مفيد بود وقتي به درد ميخوره كه گوشي دچار مشكل بشه و ديگه بالا نياد با اين روش ميتوني درستش كني. بازم تشكر ميكنم . واقعا كارت درسته ;) راستي اينا رو از كجا ياد گرفتي...

bakhishman
02-10-2006, 23:51
کمک کنید لطفا

M.etallic.A
03-10-2006, 00:03
من میتونم فایلهایی با پسوند rar رو رو گوشیم کوپی کنم اما نمیدونم کجای گوشیم باید دونبال این فایلها بگردم نمیدونم منظور شما از اجاد شاخه ی جدید چیه ؟

مگه قرار بود تو گوشي دنبالشون بگردي ؟ واضح بگو ببينم چيكار ميخواي بكني ؟

amertad2000
03-10-2006, 03:13
نميشه زبان عربي رو به صورت جدا نصب كرد ؟ يعني بعد از نصب اون يكي مانستر پك ها بعد عربي رو هم بهشون اضافه كني ؟ آخه تو اون فايل آموزشي نوشته بودي ميشه همه اينا رو جدا هم نصب كرد يعني فلش و فلكس و لانگويج پك ولي مانستر پك اين سه تا رو با هم نصب ميكنه .
يه سوال ديگه ؟ اين كار واسه گوشي ضرر نداره ؟ مشكلي ايجاد نميكنه ؟

در كل ممنونم واقعا جالب و مفيد بود وقتي به درد ميخوره كه گوشي دچار مشكل بشه و ديگه بالا نياد با اين روش ميتوني درستش كني. بازم تشكر ميكنم . واقعا كارت درسته ;) راستي اينا رو از كجا ياد گرفتي...
اول اینکه من پک زبان عربی رو جدا ندیدم و این کارو روی v3x انجام ندادم ولی این کاری که شما میگی رو روی v3 انجام دادم . در عین حال توی LeaderGL فکر کنم یه جایی داره که کل مانستر پکتو تبدیل به قسمتای کوچکتر از قبیل پک زبان وفلش و فلکس و ... میکنه و کاملا جداش میکنه. فکر می کنم این کار با این ترفند جدا کردن پک زبان ازیه mp و نصبش روی یه mp دیگه شدنیه . اگه انجامش دادی اینجا بگو .
دوم اینکه این کار اصلا هیچ ضرری به گوشیت وارد نمی کنه ودقیقا مثل اینه که شما اگر هر روز هم ویندوزتو عوض کنی واسه سیستمت مشکلی پیش نمیاد واین دقیقا شبیه همینه چون شما فقط سیتم عامل گوشیتو عوض میکنی و اینم بگم که هر کاری با گوشیت به صورت نرم افزاری انجام بدی بالاخره گوشیت بالا مییاد .
وسوم اینکه خواهش میکنم متالیکا جان ما هر چی داریم متعلق به دوستانه و چهارم اینکه من اکثر مطالب رو از همین سایت های مختلف مثل motox یا motomodders یاد گرفتم و در نهایت قابل به عرض هم نیست.
و آخر اینکه یه سورپرایز دارم واست :

برو توش ثبت نام کن و بازیاشو که مربوط به V3x هست و یکی دوتام نیست دانلود کن و حالشو ببر .
همه بازیاش رجیستر شدس و کیفیتهایی در حد prince of .... یا حتی بالاتر داره.
خوش باشی .

amertad2000
03-10-2006, 03:21
ببین عزیز من شما روی مموری هر فایلی با پسوند jar رو میتونی بریزی و در قسمت بازیها توی Install New دنبالش بگردی ولی فایل rar که اصلا جاش توی V3x نیست . در ضمن بعد از کپی کردن فایل هات یه reset کنی گوشیتو بعد دنبالش بگردی بهتره.
خوش باشی.

parisa_t
03-10-2006, 18:26
ميشه يكم از معايب اين گوشي هم بگين ؟

M.etallic.A
03-10-2006, 18:57
اول اینکه من پک زبان عربی رو جدا ندیدم و این کارو روی v3x انجام ندادم ولی این کاری که شما میگی رو روی v3 انجام دادم . در عین حال توی LeaderGL فکر کنم یه جایی داره که کل مانستر پکتو تبدیل به قسمتای کوچکتر از قبیل پک زبان وفلش و فلکس و ... میکنه و کاملا جداش میکنه. فکر می کنم این کار با این ترفند جدا کردن پک زبان ازیه mp و نصبش روی یه mp دیگه شدنیه . اگه انجامش دادی اینجا بگو .
دوم اینکه این کار اصلا هیچ ضرری به گوشیت وارد نمی کنه ودقیقا مثل اینه که شما اگر هر روز هم ویندوزتو عوض کنی واسه سیستمت مشکلی پیش نمیاد واین دقیقا شبیه همینه چون شما فقط سیتم عامل گوشیتو عوض میکنی و اینم بگم که هر کاری با گوشیت به صورت نرم افزاری انجام بدی بالاخره گوشیت بالا مییاد .
وسوم اینکه خواهش میکنم متالیکا جان ما هر چی داریم متعلق به دوستانه و چهارم اینکه من اکثر مطالب رو از همین سایت های مختلف مثل motox یا motomodders یاد گرفتم و در نهایت قابل به عرض هم نیست.

برو توش ثبت نام کن و بازیاشو که مربوط به V3x هست و یکی دوتام نیست دانلود کن و حالشو ببر .
خوش باشی .

اين كار رو كردم. كدگروپ مربوط به لنگويچ اين مانسترپك عربي رو به يه مانستر ديگه merge كردم. يه برنامه و چند تا بازي اضافه كرد. كلا خيلي چيز جالبيه . خيلي ممنون كه به ما هم ياد دادي.

M.etallic.A
03-10-2006, 19:04
خيلي تاپيك حرفه اي و جالبي شده...

M.etallic.A
03-10-2006, 19:49
ميشه يكم از معايب اين گوشي هم بگين ؟

سلام ;)

باطري مزخرف . فيلمبرداري با كيفيت پايين ( فقط قابل ديدن رو گوشي ) ديگه ديگه... چيزي ديگه اي به ذهنم نمي رسه.

bakhishman
03-10-2006, 22:50
خیلی واضح میگم من یه دیکشنری با پسوند rar دارم چه طوری میتونم رو گوشیم نصبش کنم

bakhishman
03-10-2006, 22:54
من فایلشو رو مموری کپی میکنم ولی هیچ چیز جدیدی در قسمت game&app اضافه نمیشه

M.etallic.A
04-10-2006, 00:13
فايلهايي با پسوند rar قابل نصب رو وي تري ايكس نيستن. احتمالا بايد از زيپ بازش كني و اون فايلي كه توش هست رو بريزي تو گوشي...

parisa_t
04-10-2006, 11:54
سلام ;)

باطري مزخرف . فيلمبرداري با كيفيت پايين ( فقط قابل ديدن رو گوشي ) ديگه ديگه... چيزي ديگه اي به ذهنم نمي رسه.
خوب مشكل باطريش قابل حله يا نه بايد باهاش ساخت ؟؟؟

خوش باشی .
من عضو سايت شدم اما اكثر بازيهاش لينكاش كار نميكنه !!
ميشه خوباشو كه امتحان كردي لينك بدي ؟

doom3
04-10-2006, 12:33
اگه باطریش خوب نیست نخرم ،!! امروز میخوام برم بخرم یه مقدار بیشتر میشه در موردش توضیح بدین در مورد صداش ، کیفت عکساش و ...

M.etallic.A
04-10-2006, 13:18
مشكل باطريش قابل حله ( با عوض كردن ) در ضمن حالا به اون صورتي هم نيست كه بخواي نخريش يه كم زود خالي ميشه همين .

amertad2000
04-10-2006, 13:56
***لینکها همگی توسط دوست خوبمون Mori از فروم پرشین تولز عینا کپی شده . امیدوارم راضی باشن :

1- برنامه ضبط صدا تست شده روی V3x

2- اين هم يه فايل شامل 10 بازي full screen براي v3x
-دو مدل پين بال
-دو مدل اتوموبيل راني
-موتور سواري
-پرنس ، کينگ کنگ ، S.W.A.T و ...

3- یه tool box ردیف و عالی :

4- یه پازل ردیف :

5- یه برنامه واسه کپچر گرفتن از صفحه v3x (همون screenshot)
هم از lcd داخلي و هم خارجي کپچر ميکنه:

این آخری روی pc نصب میشه .

amertad2000
04-10-2006, 14:09
من عضو سايت شدم اما اكثر بازيهاش لينكاش كار نميكنه !!
ميشه خوباشو كه امتحان كردي لينك بدي ؟
من یه سری لینک گذاشتم که امیدوارم مفید باشه . ولی لینک های توی اون سایت اکثرا مال رپید شیر هستند و کار هم میکنند .البته باید توی ساعات مختلفی بهشون سر بزنی چون رپید هم واسه خودش یه قوانینی داره دیگه.
شاد باشی.1

amertad2000
04-10-2006, 14:11
شرمنده دوباره پست دادم چون پست قبلیم دوبار شد دیگه مجبور شدم دومی رو ویرایش کنم.
راستی باتریش اونجوریام نیست که نخریش . آخه ببین از یه همچین صفحه نمایشی مصرف باتری بالا هم زیاد بعید نیست.
ضمن اینکه دارای منوی Battery save هست که باعث کاهش مصرف باتری میشه یعنی اینکه وقتی این منو فعال هست شما وقتی فلیپ گوشیتو باز میکنی سنسور قرار گرفته بالای صفحه کلید باعث میشه نور پس زمینه کی پد خودشو با نور محیط تنظیم کنه ووقتی شما توی نور کافی باشی کی پد خاموش میشه.ضمن اینکه شما میتونی واسه کمتر شدن مصرف باتریت brightness صفحه رو کم کنی .

bakhishman
04-10-2006, 14:23
آقا جون مگه شما نمیگید فایلهای rar قابل نصب روی v3x نیست پس ای مجموعه ی 10 تا بازی که amertad2000 جان گذاشتن چرا پسوندش rar است

amertad2000
04-10-2006, 14:33
عزیز دلم تو که مارو حسابی ترکوندی!!!!! .
شما این فایل rar رو بگیر بعد extract ش کن تبدیل میشه به 10 تا اپلیکیشن با پسوند jar . بعد بریز روی گوشیت .
به همین راحتی . به همین خوشمزگی .

amertad2000
04-10-2006, 14:51
یه برنامه واسه اجرای java app ها روی کامپیوتر:

اگه اجازه دانلود نداد باید رجیستر کنین.

parisa_t
04-10-2006, 21:37
amertad2000 خيلي ممنون از لطفت .

M.etallic.A
04-10-2006, 23:02
***لینکها همگی توسط دوست خوبمون Mori از فروم پرشین تولز عینا کپی شده . امیدوارم راضی باشن :

1- برنامه ضبط صدا تست شده روی V3x

2- اين هم يه فايل شامل 10 بازي full screen براي v3x
-دو مدل پين بال
-دو مدل اتوموبيل راني
-موتور سواري
-پرنس ، کينگ کنگ ، S.W.A.T و ...

3- یه tool box ردیف و عالی :

4- یه پازل ردیف :

5- یه برنامه واسه کپچر گرفتن از صفحه v3x (همون screenshot)
هم از lcd داخلي و هم خارجي کپچر ميکنه:

این آخری روی pc نصب میشه .

بابا خيلي حال دادي ... مخصوصا اون بازيها ماشينش عجب چيزي بود. بازي كينگ كونگ آخرشه عجب گوريليه ....

amertad2000
05-10-2006, 00:59
خواهش میکنم قابلی نداشت .
اینم بازی تخته نرد :

parisa_t
05-10-2006, 18:14
مشكل باطريش قابل حله ( با عوض كردن ) در ضمن حالا به اون صورتي هم نيست كه بخواي نخريش يه كم زود خالي ميشه همين .
چه باطريي بايد بگيريم براش تا جواب بده ؟
راستي اين گوشي قابشم گير مياد ؟ ( اصلا عوض ميشه ؟ )

M.etallic.A
05-10-2006, 18:48
يه باطري ديگه اي هست براش كه البته كميابه من كه نديدم فقط شنيدم. در ضمن با توضيحاتي كه دوست خوبم amertad2000 دادن فكر كنم ديگه از اين نظر مشكلي نباشه . در مورد قاب هم من نديدم فقط تو علائدين محافظ پلاستيكيشو ديدم ( شفاف ) ولي گوشي رو خيلي بزرگ ميكنه يعني حجمش زياد ميشه.

M.etallic.A
05-10-2006, 20:32
یه دیکشنری عالی (انگلیسی به فارسی و انگلیسی به انگلیسی ) ...

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amertad2000
06-10-2006, 01:08
با تشکر از متالیکا .

اینم یه دیکشنری انگلیسی به انگلیسی توپ و جامع :

اینم مشخصات رجیسترش :

User Id :
hackme112@yahoo.co.uk
Code :
RNC-NHQ-D67-3ZX

amertad2000
06-10-2006, 02:20
1000 بازی جاوا برای موتورولا :

به دلیل حجم بالا هنوز خودم نرسیدم تستش کنم .
کسی اگه پایه دانلودش هست تستش کنه اگه خوب بود خبرشو اینجا بده.

amertad2000
06-10-2006, 02:27
1000 بازی جاوا برای موتورولا :

به دلیل حجم بالا هنوز خودم نرسیدم تستش کنم .
کسی اگه پایه دانلودش هست تستش کنه اگه خوب بود خبرشو اینجا بده.

mehdi257
07-10-2006, 14:57
آقا چرا موقعی که فیلمبرداری می کنم و وقتی مخواهم فیل را ببینم فیلم به صورت آهسته آهسته پخش می شه اشکال از چیست

parisa_t
07-10-2006, 14:58
amertad2000 و M_ETALLIC_A جان دمتون گرم ! عالي بود . مرسي

bakhishman
09-10-2006, 13:45
آقا من هر چی گشتم تو اینترنت برنامه ای برای extract کردن فایلهای rar وتبدل کردنشون به jar پیدا نکردم میشه یه آدرس بزارین ممنون میشم.
ضمنا به من حق بدید این اولین موبایلی که من خریدم و بیشتر از یه ماهم از عمرش نمیگذره ,از منم که یه کاربر عادی اینترنتم بیش از این بر نمیاد ولی در هر صورت ببخشید.

mehdi257
09-10-2006, 14:04
آقا چرا موقعی که فیلمبرداری می کنم و وقتی مخواهم فیل را ببینم فیلم به صورت آهسته آهسته پخش می شه اشکال از چیست

M.etallic.A
09-10-2006, 16:35
آقا من هر چی گشتم تو اینترنت برنامه ای برای extract کردن فایلهای rar وتبدل کردنشون به jar پیدا نکردم میشه یه آدرس بزارین ممنون میشم.
ضمنا به من حق بدید این اولین موبایلی که من خریدم و بیشتر از یه ماهم از عمرش نمیگذره ,از منم که یه کاربر عادی اینترنتم بیش از این بر نمیاد ولی در هر صورت ببخشید.

برنامه Winrar , Winzip , Zipmagic و .... که تو هر سی دی نرم افزار حداقل یکی دو تا از این نوع برنامه ها هست. تو اینترنت هم از این برنامه ها پره .

اینم لینک دانلود winrar 3.6 : ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PLxAuT2xqgUL5XkfP1e_NQvF6mX/software/10583567/10007677/3/wrar361.exe?lop=link&ptype=3120&ontid=20&siteId=4&edId=3&pid=10583567&psid=10007677)

M.etallic.A
09-10-2006, 17:03

يكي از مشكلات اين گوشي همينه . فيلم برداريش زياد خوب نيست البته با يه سري تنظيمات موقع فيلمبرداري ميشه اين مشكل رو به حد اقل رسوند. با توجه به نور محيطي كه داري توش فيلمبرداري ميكني دوربين رو تنظيم كن ( با دكمه هاي چپ راست بالا پايين ... ) مثلا اگه نور محيط زياد باشه نبايد رو حالت فيلمبرداري در شب بزاري...

تو همين انجمن تو يكي از تاپيك ها يكي نوشته بود با فلكس كردن كاري كرده كه با كيفيت mpeg4 فيلمبرداري ميكنه.نميدونم چنين چيزي ممكنه يا نه ...

bakhishman
10-10-2006, 13:41
دستت درد نکنه متل جان مشکلم حل شد.

bakhishman
10-10-2006, 13:44
دستت درد نکنه متال جون مشکلم حل شد

bakhishman
10-10-2006, 13:46
یه سوال فنی دیگه این activation list که تو tools بدرد چی میخوره

bakhishman
10-10-2006, 13:46

M.etallic.A
13-10-2006, 00:40

وقتي با گوشيت به اينترنت كانكت ميشي و فايل دانلود ميكني تو اين قسمت save ميشه . مثل عكس بازي فيلم آهنگ و...

sagittarius
14-10-2006, 17:17
هم اکنون نیازمند یاری شما هستیم نه یه هفته دیگه
من یه v3x دارم وLeaderGL_FlexEditor_10.5_XP وMotPCSDrivers رو هم دانلود کردم ولی هنوز موفق به استفاده از اونها برای نصب اسکین یا چیز دیگه نشدم
usb modem گوشی رو با استفاده از درایور دانلودی MotPCSDrivers نصب کردم تو device maneger تو لیست مودما اضافه میشه وقتی LeaderGL_FlexEditor رو باز میکنم گوشه بالا سمت راست نوشته modem mode و سبزه ولی وقتی normal میزنم not connected میاد و error میده که the mobile phone is not in modem mode or is not connected و تو device maneger هم مودم گوشی از لیست مودم ها حذف میشه و یه usb composite device تو universal serial bus controllers اضافه میشه با یه علامت ! زرد که این هی میاد و میره
اگه میدونین مشکل چیه کمکم کنین خواهش میکنم نگین همه مراحلو از اول برو که تا 100 بار همه رو پاک کردمو دو باره نصب کردم
با نرم افزار تو سی دی گوشی هم مشکل ندارم فقط یه پیام transmission(s) canceleld جدیدا اظافه شده که نمیدونم چیه
ممکنه اشکال از ویندوزم باشه چون Xp قدیمیه (ربطی داره)
ممنون

sagittarius
15-10-2006, 03:20
بابا يكي جواب منه بد بخت بده

M.etallic.A
15-10-2006, 20:38
شما غير از درايور يو اس بي يه چيز ديگه هم بايد از اون پكيج درايور نصب كني ولي متاسفانه اسمش الان يادم نيست . اون چيز مورد نظر گوشي تو به حالت نرمال مود ميبره ...

M.etallic.A
15-10-2006, 20:39
بيشتر راهنماييت ميكنم الان نميشه يعني كار دارم .

mehdi257
16-10-2006, 10:16
آقا یک سوال
می خوام بدونم آیا در وی تری ایکس می شود فایلهای را در فولدرهای متفاوت گذاشت منظورم این است مثلاً عکسهای شخصی در یک پوشه و عکسهای دیگر در پوشه دیگر چون و در لیست نمایش فقط پوشه ها را نمایش دهد نه عکسها را

GsM
16-10-2006, 10:27
خوب دوستان چون متالیکا سرش شلوغه گفتم کمکش کنم خلاصه صفحه های این تاپیک را بزارم برای دسترسی آسان البته بگم به دلیل زیاد بودن مجبورم لینک رو بزارم .فعلا از صفحه 15 تا 40!!!

مشکل در فلکس فولدر
کپی کردن اس ام اس در سیم کارت توسط سیم
معرفی چند لینک و برنامه

جدول سیم مخصوص وی تری ایکس

تقويت فيلمبرداري V3x

طرز راه اندازي برنامه LeaderGL FlexEditor يكبار براي هميشه !!!
فلش فلکس و مونستر پک:
معرفی انواع v3i

طریقه نصب اسکین
در مورد kjava
مشکلات در باره تقویت صدا

مشکلات اساسی گوشی و فلش
روش راه اندازي برنامه Leader GL Flex Editor
در مورد منستر پک

نصب اسکین و کار با لیدر و جی ال

تغيير ميزان زوم كردن گوشي در حين فيلم برداري از 2x به 4x

edit moto seem

چند لینک خوب

تعویض کار کلیدها

تبدیل فرمت فیلمبرداری v3x از 3gp به mp4

اخطار

Language Pack List

M.etallic.A
16-10-2006, 13:12
آقا یک سوال
می خوام بدونم آیا در وی تری ایکس می شود فایلهای را در فولدرهای متفاوت گذاشت منظورم این است مثلاً عکسهای شخصی در یک پوشه و عکسهای دیگر در پوشه دیگر چون و در لیست نمایش فقط پوشه ها را نمایش دهد نه عکسها را
بله ميشه . يو اس بي كانكشن رو ميزاري رو مموري كارت و بعد وصلش ميكني به كامپيوتر . حالا ميري تو My Computer و تو درايو مموري ... حالا تو شاخه Picture يه شاخه درست كن با هر اسمي كه دوست داري( حتي فارسي ) بعد عكسهايي كه ميخواي رو بريز توش . حالا گوشي رو از كامپيوتر جدا كن و تو گوشي برو تو قسمت Picture حالا با دكمه هاي * و # شاخه مورد نظرت رو انتخاب كن.

M.etallic.A
16-10-2006, 13:28
با برنامه LeaderGL FlexEditor ميتونيد هر گوشي رو ويرايش كنيد فقط كافيه فايل مربوط به اون گوشي رو دانلود كنيد و به اين برنامه الحاق كنيد .

mehdi257
16-10-2006, 15:08
آقا من این کار ها را کردم ولی وقتی مثلاً فایلهای عکس شخصی را تو پوشه جداگانه می زارم و فقط عکس های عادی را می خواهم داشته باشم و اون عکسهای شخصی را با عوس × ببینم ولی وقتی از منو وی آیم بیرون و دوباره وارد منوی عکسها می شوم همه را باهم نشان می دهد

GsM
16-10-2006, 22:13
COLOR="DarkOrange"] توضيح در مورد روش راه اندازي برنامه Leader GL Flex Editor
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
)[/COLOR]

نصب اسکین
)

تغيير ميزان زوم كردن گوشي در حين فيلم برداري از 2x به 4x
)

سیم های جدید
)

لینک و استفاده از برنامه های XVI32 p2man
)

یه خبر واسه v3i دار ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
)

seem edit
)

تعویض کار کلیدها
(
)

تبدیل فرمت فیلمبرداری v3x از 3gp به mp4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
)

این هم map کامل seem های v3i
)

مپ سیم
)

یک برنامه هک بلوتوث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
)

GsM
16-10-2006, 22:23
حداقل بگين كجا برم در مورد motorola v3i سوال هام بگم(M_ETALLIC_A) اگه میشه شما بگین

doom3
17-10-2006, 03:00
شما برنامه ای میشناسید که بشه رو این فولدرها پسورد گذاشت؟ اصلا یه همچین چیزی امکان داره؟

M.etallic.A
17-10-2006, 11:32
شما برنامه ای میشناسید که بشه رو این فولدرها پسورد گذاشت؟ اصلا یه همچین چیزی امکان داره؟

تو منوي Setting قسمت Security ميتوني كلا قسمت Multi Media (عكسها فيلمها آهنگها) رو پسورد گذاري كني .
اگه احيانا مشكلي پيش اومد و نتونستيد اينكار رو بكنيد بگيد تا بيشتر توضيح بدم.

M.etallic.A
17-10-2006, 11:50
حداقل بگين كجا برم در مورد motorola v3i سوال هام بگم(M_ETALLIC_A) اگه میشه شما بگین

همين جا ميتوني سوالاتو مطرح كني چون v3i و v3x تا حدود زيادي شبيه همديگه هستن.

و اما در مورد سوالت ميشه واضحتر بگي . برنامه LeaderGL FlexEditor براي نصب روي كامپيوتره نه گوشي . منظورت چيه كه براي نصب رو v3i جواب ميده ؟

amertad2000
17-10-2006, 14:25

با عرض پوزش از M_ETALLIC_A ی عزیز .

اینم یه لینک که شامل تعدادی از نرم افزار های v3i وv3 هست:

نرم افزار های پیشنهادی خودم به شما :

ببین فقط حواست باشه . چون با این نرم افزارا تغییرات اساسی میشه توی گوشی ایجاد کرد.

حیف که با v3x کار نمی کنند وگرنه من این تاپیک رو می ترکوندم.

amertad2000
17-10-2006, 14:27
اینم یه فروم توپ واسه v3i :

amertad2000
17-10-2006, 14:59
ویه نرم افزار خوش دست واسه V3I که خیلی کار کردن باهاش راحته :

doom3
17-10-2006, 19:17
متالیکا جان ممنون
اما من تو security setting فقط یه phone lock میبینم و یه Lock application
بعد اینکه با این کار کل این قسمت ها قفل میشه؟

من یه برنامه جاوا دانلود کردم که برای قفل گذاشتن روی فایلهاست ولی من رو V3X نتونستم باهاش کار کنم،منظورم یه همچین برنامه ای بود، هست همچین برنامه ای؟

saeid_hcc_3000
17-10-2006, 20:28
سلام.ميخواستم بپرسم player براي v3x هم وجود داره.ترو خدا كمكم كنيد.

شهرام_ایرانی
17-10-2006, 22:33
دوستان عزيزم
ميتونيد بگيد انتن دهي اين گوشي چه جوريه خوبه يا بده؟؟؟؟
گوشي با دوامي هست يا نه؟؟؟؟؟
لوازمش گير مياد ؟؟؟؟؟؟؟
با چه گارانتي ادم بخره خوبه ؟؟؟؟؟
تو پكش چي هست؟؟؟؟؟؟
ساخت كجا بايد باشه؟؟؟؟

GsM
17-10-2006, 23:43
ممنون از جوا بتون(M_ETALLIC_A وamertad2000)
.LeaderGL FlexEditor روی کامپیوتر نصب کردم.ولی فکر کنم گوشیم نشناخت.تو صفحه های پیش در مورد نصب یک درایور بچه ها نوشته بودن. که باید اون دانلود کرد ولی من نه می دونم از کجا باید بگیرمش و نه می دونم جریانش چیه؟؟ :sad: ((من چندتا اسکین گرفتم که می خوام نصبشون کنم )) حالا ممنون میشم اگه وقت دارین بگین کلاٌ با ید چه کار کنم و اون داریور رو هم باید از کجا بگیرم.اگه جایی هم اشتباه کردم لطفا بم بگین.ممنون

GsM
17-10-2006, 23:44
ویه نرم افزار خوش دست واسه V3I که خیلی کار کردن باهاش راحته :

سلام amertad2000 جان

ميگم كارايي اين برنامه چيه؟

M.etallic.A
18-10-2006, 00:22
متالیکا جان ممنون

من یه برنامه جاوا دانلود کردم که برای قفل گذاشتن روی فایلهاست ولی من رو V3X نتونستم باهاش کار کنم،منظورم یه همچین برنامه ای بود، هست همچین برنامه ای؟

رو گزينه Lock application كليك كن. يه پسورد ازت ميخواد كه پسورد پيش فرض گوشيه ( 1234 ) و ميتوني تغييرش بدي. خوب بعد از وارد كردن پسورد ( 1234 ) حالا تمام منوهاي گوشي رو مياره كه جلو همشون نوشته unlock ...

كافيه هر قسمتي رو كه ميخواي قفل كني روش كليك كني و lock رو انتخاب كني. بين اين گزينه ها multi media هم هست كه ميتوني قفلش كني و از اين بعد كسي نتونه بدون داشتن پسورد وارد اين قسمت بشه.

بديش اينه كه فقط قسمت عكس رو قفل نميكنه كلا عكسها آهنگها و فيلمها رو با هم قفل ميكنه ...

در مورد اون برنامه اي هم كه گفتي يه جست و جو ميكنم اگه پيدا كردم حتما لينكش رو برات ميزارم.
دوست خوبم amertad اگه چنين برنامه اي رو سراغ داري لينكش رو براي ما بزار ...

M.etallic.A
18-10-2006, 00:28
سلام.ميخواستم بپرسم player براي v3x هم وجود داره.ترو خدا كمكم كنيد.

وي تري ايكس فايلهاي صوتي mp3,midi,rm,wma و فايلهاي ويدئويي mpg,wmv,3gp رو پخش ميكنه ( البته اينها فايلهايي هستن كه من رو گوشي تست كردم احتمالا فرمتهاي ديگه اي رو هم پخش كنه ) حالا شما چه player ميخواي ؟

M.etallic.A
18-10-2006, 00:39
دوستان عزيزم
ميتونيد بگيد انتن دهي اين گوشي چه جوريه خوبه يا بده؟؟؟؟
گوشي با دوامي هست يا نه؟؟؟؟؟
لوازمش گير مياد ؟؟؟؟؟؟؟
با چه گارانتي ادم بخره خوبه ؟؟؟؟؟
تو پكش چي هست؟؟؟؟؟؟
ساخت كجا بايد باشه؟؟؟؟

آنتن دهي گوشي هاي جديد همشون عالي هستن البته آنتن دهي تا حدود زيادي به وضعيت شبكه مربوطه نه گوشي.

گوشي با دوامي به نظر مياد . به هر حال موتورولا يه كمپاني امريكاييه درسته كه اين گوشي ها تو مالزي ساخته ميشن اما به هر حال زير نظر شركت مادر هستن و در مورد لوازم امريكايي هم ديگه نيازي به تعريف نيست.

در مورد گارانتي اطلاعي ندارم.

گوشي - شارژر - كابل يو اس بي - هندزفري - مموري كارت 128 مگابايت - بند - دفترچه راهنما - سي دي نصب برنامه .

فكر كنم همه گوشي هاي موتورلا كه تو ايران هستن ساخت مالزي باشن.

M.etallic.A
18-10-2006, 01:03
ممنون از جوا بتون(M_ETALLIC_A وamertad2000)
.LeaderGL FlexEditor روی کامپیوتر نصب کردم.ولی فکر کنم گوشیم نشناخت.تو صفحه های پیش در مورد نصب یک درایور بچه ها نوشته بودن. که باید اون دانلود کرد ولی من نه می دونم از کجا باید بگیرمش و نه می دونم جریانش چیه؟؟ :sad: ((من چندتا اسکین گرفتم که می خوام نصبشون کنم )) حالا ممنون میشم اگه وقت دارین بگین کلاٌ با ید چه کار کنم و اون داریور رو هم باید از کجا بگیرم.اگه جایی هم اشتباه کردم لطفا بم بگین.ممنون

از اينجا ميتوني درايور رو دانلود كني : |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مودم يو اس بي كه از روي سي دي گوشي نصب كردي رو پاك كن و دوباره از اين درايور كه دانلود كردي نصبش كن.

M.etallic.A
18-10-2006, 01:48
چرا موتورولا ؟

شركت موتورولا با هدف درست كردن بي سيم و راديوي خودرو كار خود را آغاز كرد. از آنجاييكه مشهورترين سازنده بي سيم و راديو هاي اتومبيل در آن زمان شركت Victrola بود. مؤسس اين شركت يعني آقاي پال كالوين نيز اسم شركتش را موتورولا گذاشت تا علاوه بر داشتن مشابهت اسمي كلمه موتور نيز به نوعي در اسم شركتش وجود داشته باشد.

M.etallic.A
18-10-2006, 01:57
متالیکا جان ممنون

از يه دوست ايتاليايي متخصص گوشي هاي موتورولا پرسيدم كه نرم افزار قفل گذاري براي V3X وجود داره ؟ گفت نه فقط با همون قسمت Security خود گوشي ميتوني اين كار رو انجام بدي. در ضمن اگه سوال ديگه اي داريد بگيد تا ازش بپرسم . چون تو نمايندگي موتورولا تو شهر ميلان كار ميكنه و اطلاعاتش كامله.

saeid_hcc_3000
18-10-2006, 02:12
1-آقا نرم افزار پلير براي v3xهست يا نه؟
2-چطوري ميشه skin ها رو روي موتورولا نصب كرد؟

شهرام_ایرانی
18-10-2006, 06:35
اقا يون چند تا سوال ديگه داشتم
به نظر شما اين به صرفه هست كه من k750رو بفروشم و برم يه جاش اين گوشي رو بخرم ؟؟؟؟؟
در ضمن كسي از قيمت اين گوشي خبر داره!!!!!!!
راستي شنيدم ساخت سنگاپورش فقط به درد ميخوره درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟
تورو خدا بهترين راهنمايي رو كنيد چون تو دودلي موندم ديگه خسته شدم از بس گوشي عوض كردم و مطابق سليقه من نبود!!!!!
اهان يادم اومد عمر باطري اين نوع از گوشي ها چطوره؟؟؟؟؟

mehdi257
18-10-2006, 07:25
آقا می شود در وی تری ایکس اندازه قلم را کوچکتر کرد یعنی نوشته ها و اعداد کوچکتر تایپ شوند

M.etallic.A
18-10-2006, 13:25
اقا يون چند تا سوال ديگه داشتم
به نظر شما اين به صرفه هست كه من k750رو بفروشم و برم يه جاش اين گوشي رو بخرم ؟؟؟؟؟
در ضمن كسي از قيمت اين گوشي خبر داره!!!!!!!
راستي شنيدم ساخت سنگاپورش فقط به درد ميخوره درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟
تورو خدا بهترين راهنمايي رو كنيد چون تو دودلي موندم ديگه خسته شدم از بس گوشي عوض كردم و مطابق سليقه من نبود!!!!!
اهان يادم اومد عمر باطري اين نوع از گوشي ها چطوره؟؟؟؟؟

در مورد به صرفه بودن نظري ندارم. هر دو تا گوشي خوبي هستن.

قيمت 265 هزار تومان تا اونجا كه من اطلاع دارم.

اين كه فقط ساخت سنگاپور بدرد ميخوره و حرفهايي از اين قبيل ساخته ذهن يه عده فروشنده حيله گره كه اينجوري سر مشتري هاي از همه جا بي خبر كلاه ميزارن . حتي اگه تو افغانستان هم موتورولا شعبه ميزد مطمئن باش همون تجهيزات و دستگاههاي رو بكار مي برد كه تو شعبه اصلي تو امريكا از اونا استفاده ميكنه . اين ارزش گذاري فقط جنبه تبليغاتي داره و مثلا گوشي ساخت امريكا كلاسش بالاتر از ساخت مثلا سنگاپوره و قيمتش هم بالاتره ..
اما ديگه ساخت سنگاپور كلاسي نداره كه بخواد قيمتش بيشتر هم باشه.

عمر باطري هم در حد متوسط به پايينه . البته بقول amertad با ال سي دي بزرگ و با كيفيتي كه اين گوشي داره يه چيز طبيعيه .

GsM
18-10-2006, 17:17
سلام
ممنون m_etallic_a جون
با درايوري كه برام گذاشتي تونستم كارم انجام بدم.
تا بعد

شهرام_ایرانی
18-10-2006, 18:32
دیگه نمیخوام سوال کنم ولی این دیگه سوال اخره !!!!!
تورو خدا هر کی داره بگه انتن دهی این گوشی چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M.etallic.A
18-10-2006, 20:52
دیگه نمیخوام سوال کنم ولی این دیگه سوال اخره !!!!!
تورو خدا هر کی داره بگه انتن دهی این گوشی چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزيز من كه گفتم . گوشي هاي جديد همشون انتن دهي عالي دارن ولي آنتن دهي بيشتر از اينكه به گوشي مربوط باشه به وضعيت شبكه بستگي داره....

M.etallic.A
18-10-2006, 21:05
2-چطوري ميشه skin ها رو روي موتورولا نصب كرد؟

طرز نصب اسكين :

يو اس بي گوشي رو تو حالت data conection بزاريد و بعد به كامپيوتر وصل كنيد. برنامه LeaderGL FlexEditor رو باز كنيد و اونو تو حالت normal mode تنظيم كنيد.

از منوي struments گزينه resource explorer رو انتخاب كنيد و منتظر باشيد تا لود بشه.

از درايو phone a دنبال شاخه Skin بگرديد. حالا يه شاخه به اسم اسكيني كه دانلود كرديد تو شاخه Skin بسازيد و تمام فايلهاي اسكين رو توش Paste كنيد غير از عكسها . عكسها رو تو شاخه Picture بريزيد. حالا resource explorer را ببنديد.

تو برنامه LeaderGL FlexEditor از منوي Phone گزينه Restart phone رو بزنيد تا گوشي خاموش روشن بشه حالا گوشي رو از كامپيوتر جدا كنيد و بريد تو منوي انتخاب اسكين تو گوشي و اسكين جديد رو انتخاب كنيد. ( توجه كنيد حتما اسكين مخصوص V3X باشه چون ممكنه همه چيز بهم بريزه البته جاي نگراني نيست )

1-آقا نرم افزار پلير براي v3xهست يا نه؟

نرم افزار پلير چي ؟ ميشه بيشتر توضيح بدي .

doom3
18-10-2006, 23:20
من سوال زیاد دارم متالیکا جان
یکی اینکه چهطور میتونم رینگتون مسیج عوض کنم؟
بعد اینکه من اسکین رو به همین شکل که شما گفتی میریزم ولی وقتی میرم تو گوشی همون 3 تا اسکین رو میبینم

GsM
19-10-2006, 00:14
:rolleye: سلام مجدد
من V3I دارم .الان تنها مشکلی که منو اذیت می کنه اینه که حافظه اس ام اس اون کم حدود 100 البته اینم در صورتی است که فقط IN BOX پر باشه.و بقیه قسمت ها خالی.
حالا خواستم بدونم راهی نیست که حافظه اس ام اس رو بندازم رو MEMORY که بشه اس ام اس بیشتری ذخیره کنم.
ممنون

bakhishman
19-10-2006, 11:12
با عرض سلام و خسته نباشید مجدد:
خوشبختانه برنا مه یflex folder را نصب کردم تقویت صدارو انجام دادم و به اسکین باحالم روش ریختم مثل اینکه از دولتی سر این شماها داریم به یه جاهایی میرسیم در هر صورت مرسی

bakhishman
19-10-2006, 11:14
راستی یه سوال دیگه میخواستم بدونم میشه رو این گوشی عکسهای مخصوص smsریخت یا نه؟

saeid_hcc_3000
19-10-2006, 15:14
از راهنماييت متشكرم ولي يك مشكل دارم برنامه LeaderGL FlexEditor هر كازيش ميكنم ميگه كه گوشيم وصل نيست.حالا چيكار بايد كنم؟
:blink:

saeid_hcc_3000
19-10-2006, 15:20
--------------------------------------------------------------------------------

از راهنماييت متشكرم ولي يك مشكل دارم برنامه LeaderGL FlexEditor هر كازيش ميكنم ميگه كه گوشيم وصل نيست.حالا چيكار بايد كنم؟
راستي منظورم از پلير يه برنامه پخش آهنگ قوي مثل digital audio player java براي v3xبود.شرمنده اگه بد گفتم.اگه ميشناسي رهنماييم كن.ممنون؟
:happy:

M.etallic.A
19-10-2006, 18:51
راستی یه سوال دیگه میخواستم بدونم میشه رو این گوشی عکسهای مخصوص smsریخت یا نه؟

دارم روش كار ميكنم . به نتيجه رسيدم بهتون ميگم

M.etallic.A
19-10-2006, 18:56
--------------------------------------------------------------------------------

راستي منظورم از پلير يه برنامه پخش آهنگ قوي مثل digital audio player java براي v3xبود.شرمنده اگه بد گفتم.اگه ميشناسي رهنماييم كن.ممنون؟
:happy:

دوست عزيز bakhishman لطفا براي اين دوستمون توضيح بده كه چجوري برنامه LeaderGL FlexEditor با گوشيت ارتباط برقرار كرد. مرحله به مرحله توضيح بده اگه زحمتي نيست .

در مورد پليري كه گفتي بايد بگم . معمولا گوشي هاي جاوا اين تيپ برنامه ها رو پيش فرض رو خودشون دارن . تو قسمت Game & Apps برنامه Audio Player رو اجرا كن . متاسفانه غير از برنامه پيش فرض خودش نميشه برنامه ديگه اي رو با اين كاركرد روش نصب كرد.

GsM
19-10-2006, 22:22
شب خوش

اگه ميشه تاپيك هاي مريوط به برنامه ها و بازی های Motorola V3i رو بزارید .هرچی میگردم پیداش نمی کنم.

GsM
19-10-2006, 22:24
ببخشید حواسم نبود خیلی بزرگ نوشتم

bakhishman
20-10-2006, 13:21
خوب اونایی که flex folder مشکل دارن:
فکرمیکنم مشکل شما اینه که وقتی مودم گوشی رو وصل میکنید و برنامرو بالا میارید در قسمت status مینویسه modem mode ولی وقتی normal رو میزنید مینویسه not connetctedویه پیغام در نوار پایین ویندوز میاد که found new hardwreوشما فکر میکنید که این همون مودم گوشیه که میخواد دوباره نصب بشه ولی اینطور نیست در واقع شما به غیر از مودم گوشیتون چندتا چیز دیگه ام باید نصب کنید

bakhishman
20-10-2006, 13:27
پس بعد از اینکه نرمال را زدید روی پیغام found new hardware درپایین ویندوز کلیک کنید تا پنجره ی مربوط به اون باز بشه و دوباره همون مراحلی را که برای نصب مودم گوشیتون میکردید تکرار کنید تا وقتی که در نوار پایین بنویسه hardware is ready to use

GsM
20-10-2006, 22:52
ممنون از اطلاعت جالبت!!!

sagittarius
21-10-2006, 00:30
بيشتر راهنماييت ميكنم الان نميشه يعني كار دارم .

M_etallic_a جان ميشه يه كم بيشتر راجب پكيجي كه گفتي توضيح بدي ممنون ميشم

doom3
22-10-2006, 15:48
من این مطلب رو تو یکی از این سایتای خارجی پیدا کردم راجع به جدا کردن زنگ مسیج
چون وقتی برای یه نفر یه زنگ انتخاب میکنیم زنگ مسیج هم همون زنگ میشه

ولی خودم زیاد متوجه نشدم چی میگه اگر شما متوجه شدید بگین تا بقیه هم استفاده کنن

I was sure that this had been discovered already, but since I can't seem to find it, perhaps others can't as well.

We all know the curse of Moto's combined ringer ID, but here's the workaround:

Anybody who's seen some n00b questions knows about seem 0032 offset 3E bit 4, which controls whether incoming calls find the best or the exact match for caller ID. Normally, n00bs are instructed to turn off this bit to make their caller ID work.

This offset, as it turns out, also enables the phone to distinguish between calls and sms, if you'd like. All my tests have consistently shown that the exact ID of an incoming call is formatted 1-206-123-4567, but the exact ID of an sms is +12061234567.

The solution: set all your phonebook entries in the 1-XXX-XXX-XXXX format, and turn on 0032_0001:3E:4. Received calls will play the ringer out of the phonebook, and text messages will play your default sms sound. This method has been tested.

I have not yet tested creating duplicate phonebook entries in the +1XXXXXXXXXX format to give messages ID names (instead of just the number). If somebody else does, please share.

This works for me, at least. I'm interested if it does for you. I am:
RAZR V3, BL 7D0, SW 42.10R, T-Mobile.

*this the best i cud find of all the heap of slack...u shud be satisfied now coz this is the only
way around!

amertad2000
22-10-2006, 21:00
:rolleye: سلام مجدد
من V3I دارم .الان تنها مشکلی که منو اذیت می کنه اینه که حافظه اس ام اس اون کم حدود 100 البته اینم در صورتی است که فقط IN BOX پر باشه.و بقیه قسمت ها خالی.
حالا خواستم بدونم راهی نیست که حافظه اس ام اس رو بندازم رو MEMORY که بشه اس ام اس بیشتری ذخیره کنم.
ممنون
سلام
مرسی از متالیکا.
شرمنده بابت غیبت طولانی . دیگه ترم آخره و هزار تا بدبختی .
در جواب شما باید بگم که اون نرم افزار p2ktools که معرفی کردمو دانلود کنید و به اینجا برید :
Other Features .....>Message.....>Sms storage (0 for phone ,1for sim

و اگه این گزینه تیک داره تیکشو بردارید .
البته این کار از طریق تغییر در SEEM میسر هست .
یعنی اینکه شما اول باید seem رو از رو گوشی لود کنی و روی اون تغییرات لازم رو انجام بدی وسیو کنی و دوباره آپلودش کنی روی گوشیت . که البته خیلی مفصله و سر فرصت کامل توضیح میدم.

amertad2000
22-10-2006, 21:15
من این مطلب رو تو یکی از این سایتای خارجی پیدا کردم راجع به جدا کردن زنگ مسیج
چون وقتی برای یه نفر یه زنگ انتخاب میکنیم زنگ مسیج هم همون زنگ میشه

ولی خودم زیاد متوجه نشدم چی میگه اگر شما متوجه شدید بگین تا بقیه هم استفاده کنن

I was sure that this had been discovered already, but since I can't seem to find it, perhaps others can't as well.

We all know the curse of Moto's combined ringer ID, but here's the workaround:

Anybody who's seen some n00b questions knows about seem 0032 offset 3E bit 4, which controls whether incoming calls find the best or the exact match for caller ID. Normally, n00bs are instructed to turn off this bit to make their caller ID work.

This offset, as it turns out, also enables the phone to distinguish between calls and sms, if you'd like. All my tests have consistently shown that the exact ID of an incoming call is formatted 1-206-123-4567, but the exact ID of an sms is +12061234567.

The solution: set all your phonebook entries in the 1-XXX-XXX-XXXX format, and turn on 0032_0001:3E:4. Received calls will play the ringer out of the phonebook, and text messages will play your default sms sound. This method has been tested.

I have not yet tested creating duplicate phonebook entries in the +1XXXXXXXXXX format to give messages ID names (instead of just the number). If somebody else does, please share.

This works for me, at least. I'm interested if it does for you. I am:
RAZR V3, BL 7D0, SW 42.10R, T-Mobile.

*this the best i cud find of all the heap of slack...u shud be satisfied now coz this is the only
way around!

این مطلب عزیزم فقط مربوط به V3 مهمولی هستش و روی V3x جواب نمیده .
این قسمت MOTOX 101 توی این سایت کلا مربوط به V3 هست وسعی کنید کارهای گفته شده توی اونو
روی V3x تست نکنید که ممکنه مجبور به فلش کردن گوشیتون بشید . چون سیم (SEEM) مربوط به v3 با
v3x فرق داره.

amertad2000
22-10-2006, 21:18
دوست خوبم amertad اگه چنين برنامه اي رو سراغ داري لينكش رو براي ما بزار ...
سلام متالیکا جان و مرسی از زحماتت .
من خیلی دنبال یه همچین برنامه ای گشتم ولی متاسفانه به چیز خوبی بر نخوردم و همشون یه ایراداتی دارن
وبهتر همونه که ازشون استفاده نکنیم.

amertad2000
22-10-2006, 22:14
اینم چند تا اسکرین سیور با حال :

M.etallic.A
22-10-2006, 23:27
M_etallic_a جان ميشه يه كم بيشتر راجب پكيجي كه گفتي توضيح بدي ممنون ميشم
ببخشيد كدوم پكيج ؟ (آلزايمر خفيف دارم :biggrin: )

GsM
22-10-2006, 23:52
سلام
مرسی از متالیکا.
شرمنده بابت غیبت طولانی . دیگه ترم آخره و هزار تا بدبختی .
در جواب شما باید بگم که اون نرم افزار p2ktools که معرفی کردمو دانلود کنید و به اینجا برید :
Other Features .....>Message.....>Sms storage (0 for phone ,1for sim

و اگه این گزینه تیک داره تیکشو بردارید .
البته این کار از طریق تغییر در SEEM میسر هست .
یعنی اینکه شما اول باید seem رو از رو گوشی لود کنی و روی اون تغییرات لازم رو انجام بدی وسیو کنی و دوباره آپلودش کنی روی گوشیت . که البته خیلی مفصله و سر فرصت کامل توضیح میدم.

amertad2000 جان ممنون از جوابت
راستشو بگم زياد متوجه نشدم اگه تونستي هر وقت كه فرصت كردي به طور كامل توضيح بده(ممنون)
راستي اين كار خطر هم داره(يعني احتمال داره اگه درست كار نكنيم بلايي بر سر گوشي بياد)

GsM
22-10-2006, 23:55
راستي اگه به درس هات نميرسي / نمي خواد خودت به زحمت بندازي

GsM
23-10-2006, 00:50
سلام کسایی که v3i دارن می تونن برن تو این سایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یک طرح اختصاصی از موتورولا و D&G . این گوشی فوق العاده جذاب نتیجه همکاری طراحان Dolce & Gabana با

طراحان موتورولا است برای دیدن عکس ها میتوننین برین تو سایت بالا

GsM
23-10-2006, 01:03
اگه بازم علاقه دارین از عکس های این گوشی با طرح Dolce & Gabbana's Gold برین به این سایت :blush:

GsM
23-10-2006, 13:32
روز خوش
خواستم بگم یه برنامه ای رو چند روز پیش دانلود کردم که خیلی جالبه.کار این برنامه اینه که موبایل شما رو به وب کم

تبدیل می کنه.(یعنی میشه وقتی به کامپیوتر وصلش میکنی از طریق کامپیوتر از خودت عکس بگیری) اما تنها

مشکلی که داره و من نتونستم رفعش کنم اینه وقتی داری با اون کار می کنی گوشی خاموش میشه. البته هیچ

مشکلی براش ایجاد نمیشه.من بلد نیستم این برانامه رو براتون بزاریم.ولی حد اقل اسمش میگم شاید تونستین

دانلودش کننین___motocam_10151_____

GsM
23-10-2006, 13:38
لينكش شب براتون مي زارم

amertad2000
23-10-2006, 13:58
اینم لینکش :

و البته یه لینک که شامل یه سری از نرم افزار های موتو هست:

GsM
23-10-2006, 19:42
دمت گرم كار ما رو ساده كردي

GsM
23-10-2006, 19:43
حالا مودوني amertad2000 جان مشکلش چیه؟

amertad2000
24-10-2006, 00:29
اينم جدول سيم 0001_ 0032

مخصوص V3X

اینم لینک مستقیم مطلب :

offset 01 - bit 0: Settings > Phone Status > Other Information > PRL Version (1 on, 0 off)

offset 02 - bit 1: BLOCKS THESE FEATURES: Call barring, Call transfer, Info Services, do not read VM number from SIM, Voicemail ^@ text messages, Multi-Line Support, My Network List, Manual Network Search (1 on, 0 off - set to 0 to UNBLOCK these feature) some of these features may be SIM dependant anyway, so activating it on your phone may not actually allow you to use it (1 on, 0 off)

offset 03 - bit 6: Settings > Ring Styles > Details > Answering Machine (1 on, 0 off)

offset 09 - bit 1: Settings > Security > Talk Secure (1 on, 0 off)

offset 0F - bit 0: Browser Additional Charge Prompt (1 on, 0 off)

offset 1C - bit 0: Settings > Initial Setup > Preferred Card (1 on, 0 off)

offset 1E - bit 7: Settings > In-Call Setup > Talk and Fax > All Calls (1 on, 0 off)

offset 1F - bit 7: Fax Calls (1 on, 0 off)

offset 16 - bit 6: Settings > Ring Styles > Details > Roam Calls option, special ring tone for calls received while roaming (1 on, 0 off)

offset 20 - bit 1: Settings > In-Call Setup > Talk and Fax (1 on, 0 off)

offset 22 - bit 6: Settings > Call Divert/Forward > Fax (1 on, 0 off)

offset 23 - bit 5: Settings > In Call Setup > Call Guard option (1 on, 0 off)

offset 24 - bit 2: Speed Dial #1 (1 on, 0 off)

offset 29 - bit 1: Settings > Security > Lock Keypad (1 on, 0 off)

offset 2B - bit 0: Test Mode On (1 on, 0 off) (allows "menu 0 0 * * T E S T M O D E *" to enable field test mode)

offset 30 - bit 6: Settings > Personalize > Home Screen > Banner (1 on, 0 off) (text in 0063_0001)

offset 3E - bit 5: Office Tools > Quick Menu (1 on, 0 off) (menu item, requires update to mma files)

offset 3F - bit 4: SMS Unicode (1 on, 0 off)
bit 6: Settings > Security > Restrict Calls (1 on, 0 off)

offset 34 - bit 6: Settings > Phone Status > Other Information > PRI Checksum (1 on, 0 off)

offset 37 - bit 2: Settings > Initial Setup > Status Light (1 on, 0 off)

offset 43 - bit 0: Settings > Java Settings > Java App Loader (1 on, 0 off)
bit 1: Unlock Java Protection (1 on, 0 off)

offset 44 - bits 4, 5, 6, 7: Office Tools > Engineering (1 on, 0 off) (menu item, requires update to mma files)

offset 46 - bit 7: Datebook Alarms (1 on, 0 off)

offset 47 - bit 3: Settings > Initial Setup > TTY (1 on, 0 off)

offset 4C - bit 7: Settings > Phone Status > Other Information > MP3 Ready (1 on, 0 off)

offset 53 - bit 1: "zoom" on external display when using camera (1 on, 0 off)
bit 7: Tools > Shortcuts (1 on, 0 off)

offset 60 - bit 6: Speed Dial #2 (1 on, 0 off)

offset 63 - bit 1: European Network (1 on, 0 off)

offset 86 - bit 2: Blue filter for camera (1 on, 0 off)
bit 4: Red filter for camera (1 on, 0 off)
bit 5: Green filter for camera (1 on, 0 off)

offset 9D - bit 3: Blue LED while charging (1 on, 0 off

If you are looking for a way to reject a call with the flip closed you can remap one of the external keys to the "TURN OFF" button.
For my mobile, I remapped the "CAMERA KEY" witch offset is 16 to the value 11 witch correspond to the "TURN OFF" button so now I
can reject a call when I have my flip closed pushing the right up button.

HEX ADDRESS(offset)-PHONE (KEY)-Value

00-1-01
01-2-02
------
08- 9 -09
09- * -0A
0A- 0 -00
0B- # -0B
0C- CALL (GREEN BUTTON) -12
0D- LEFT SOFT KEY -0F
0E- RIGHT SOFT KEY -0E
0F- SCROLL UP -2C
10- C<- (CLEAR KEY) -25
11- SCROLL DOWN -2D
12- VOLUME UP -17
13- VOLUME DOWN -18
14- SELECT (SCROLL CENTRAL BUTTON) -3F
15- OUTSIDE RIGHT DOWN BUTTON (VOICE DIAL KEY) -2B
16- OUTSIDE RIGHT UP BUTTON (CAMERA KEY) -40
17- SCROLL LEFT -2E
18- SCROLL RIGHT -2F
19- VIDEO CALL -41
1D- RED BUTTON (TURN ON/OFF BUTTON, HANG UP, EXIT MENUS) -11
1E- GO ONLINE BUTTON (UNDER THE RIGHT UP BUTTON) -3E
1F- SMART KEY -15

others
32- VOICE CALL - 32, 33

some other seem hacks for v3x found on an italian forum(translated with google translate):
To increase the quality of the video [thx to famonaco, alsitn and psycomorpher]
Seem: 004e_0001
Offset: 4AA
Bit 2:1 (to activate)
Offset: 4AB
Bit 6:0 (to diactivate)

To remove the shielded Welcome Vodafone Live to the start of the cellular one
(Such modification will restore the motorola shielded one nobrand)
Seem: 004a 0001
Offset: 1C0 05
Bit: 0 (to diactivate)

Extension warning “Demanded Costs added to you” in case of connection with the Browser
Seem: 0032_0001
Offset: 0F
Bit 0:1 (to activate)
It visualizes carried out calls
Seem: 0126_0001
Offset: 03
Bit 5:1 in order to visualize the recent calls from the same number; 0 in order to visualize all the calls of the same number

It visualizes received calls
Seem: 0126_0001
Offset: 03
Bit 6:1 in order to visualize the recent calls from the same number; 0 in order to visualize all the calls of the same number

To unblock the fast calls with key 1
Offset: 24
Bit 2:0 (to diactivate)

To unblock the fast calls with key 2
Offset: 60
Bit 6:0 (to diactivate)

Cancellation java protect
Offset: 43
Bit 1

To activate zoom
Beem: 0032_0001
Offset: 53
Bit 1:1 (to activate)

Disattivare “UNICODE”
(it removes the bug sms, in case present)
Offset: 3F
Bit 4:0 (to diactivate)

thx to Zapdog, Lockheed, fraquack and n3dv3d

to remove the low battery sound and the left volume up/down keypress indicator edit audio_cfg.db from a/mobile/system(save it with p2k commander for example and edit it with xvi32)
offset 1f8 value 00 to completely remove those sounds or value 01/02 to just lower this indicators

thanks to PaperinaDiRivombrosa(mod edit: greg you're a pro so next time don't try to circumvent the filter, please) who discovered this.

it seems that this ---- works on V980/V1050 also

to enable keyboard lock edit seem
0032_0001
offset 29 bit1 on

sagittarius
24-10-2006, 00:35
هم اکنون نیازمند یاری شما هستیم نه یه هفته دیگه
من یه v3x دارم وLeaderGL_FlexEditor_10.5_XP وMotPCSDrivers رو هم دانلود کردم ولی هنوز موفق به استفاده از اونها برای نصب اسکین یا چیز دیگه نشدم
usb modem گوشی رو با استفاده از درایور دانلودی MotPCSDrivers نصب کردم تو device maneger تو لیست مودما اضافه میشه وقتی LeaderGL_FlexEditor رو باز میکنم گوشه بالا سمت راست نوشته modem mode و سبزه ولی وقتی normal میزنم not connected میاد و error میده که the mobile phone is not in modem mode or is not connected و تو device maneger هم مودم گوشی از لیست مودم ها حذف میشه و یه usb composite device تو universal serial bus controllers اضافه میشه با یه علامت ! زرد که این هی میاد و میره
اگه میدونین مشکل چیه کمکم کنین خواهش میکنم نگین همه مراحلو از اول برو که تا 100 بار همه رو پاک کردمو دو باره نصب کردم
با نرم افزار تو سی دی گوشی هم مشکل ندارم فقط یه پیام transmission(s) canceleld جدیدا اظافه شده که نمیدونم چیه
ممکنه اشکال از ویندوزم باشه چون Xp قدیمیه (ربطی داره)
ممنون

اين سوال من بود
M_etallic_a
و

sagittarius
24-10-2006, 00:41
شما غير از درايور يو اس بي يه چيز ديگه هم بايد از اون پكيج درايور نصب كني ولي متاسفانه اسمش الان يادم نيست . اون چيز مورد نظر گوشي تو به حالت نرمال مود ميبره ...

اينم جواب شما
ممنون ميشم راهنمنييم كني

GsM
24-10-2006, 01:48
amertad2000 جان
زیر دیپلم بگو ما هم بفهمیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amertad2000
24-10-2006, 13:11
amertad2000 جان
زیر دیپلم بگو ما هم بفهمیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببین عزیزم توی گوشی های موتورولا یه چیزی به اسم SEEM داره که میتونی اونو از روی گوشیت دانلود کنی و با یه سری نرم افزار خاص که میتونه فایلهای باینری (.BIN) رو ویرایش کنه اونو بر اساس جدول بالا که هر روز هم آپدیت میشه ( در واقع هر روز چیزای بیشتری هک میشه ) ویرایش کنی و یه سری قابلیت ها رو روی گوشیت فعال کنی :
مثلا روی v3x میشه کلید سافت کی کناری رو برای خاموش و روشن کردن گوشی بذاری یا واسه ایگنور کردن شخص تماس گیرنده.
روی v3i یا v3 نیز میشه منوی فان لایت رو توی گوشی فعال کرد و خییییییییییلی کارای دیگه که شما که v3i داری میتونی این کارا رو با P2k Advanced Editor انجام بدی .

GsM
24-10-2006, 15:30
ببین عزیزم توی گوشی های موتورولا یه چیزی به اسم SEEM داره که میتونی اونو از روی گوشیت دانلود کنی و با یه سری نرم افزار خاص که میتونه فایلهای باینری (.BIN) رو ویرایش کنه اونو بر اساس جدول بالا که هر روز هم آپدیت میشه ( در واقع هر روز چیزای بیشتری هک میشه ) ویرایش کنی و یه سری قابلیت ها رو روی گوشیت فعال کنی :
مثلا روی v3x میشه کلید سافت کی کناری رو برای خاموش و روشن کردن گوشی بذاری یا واسه ایگنور کردن شخص تماس گیرنده.
روی v3i یا v3 نیز میشه منوی فان لایت رو توی گوشی فعال کرد و خییییییییییلی کارای دیگه که شما که v3i داری میتونی این کارا رو با P2k Advanced Editor انجام بدی .

ممنون !!!! ;) الان متوجه شدم.... :blush:

bakhishman
24-10-2006, 15:51
به خاطر اطالاعات جالبتون خیلی ممنون.

bakhishman
24-10-2006, 16:15
راستی میخواستم بدونم فونت فارسی برای این گوشی هست یا نه و اگه هست از کجا میشه پیداش کرد.مرسی

dimah2005
24-10-2006, 21:39
سلام دو سوال داشتم
آيا وي تري ايكس مانند گوشي هاي نوكيا مجهز به ردياب هستند.(در صورت دزديده شدن)
و همچنين آتن موتو شده برام سوال
بعضي ها كه داشته اند از آتنش خيلي راضي بوده اند بعضي ديگه كاملا برعكس از آتنش خيلي ناراضي بودند به شدتي كه به سرعت فروختنش.
جريان چيه؟

GsM
24-10-2006, 22:08
سلام دو سوال داشتم
آيا وي تري ايكس مانند گوشي هاي نوكيا مجهز به ردياب هستند.(در صورت دزديده شدن)
و همچنين آتن موتو شده برام سوال
بعضي ها كه داشته اند از آتنش خيلي راضي بوده اند بعضي ديگه كاملا برعكس از آتنش خيلي ناراضي بودند به شدتي كه به سرعت فروختنش.
جريان چيه؟

سوال دومت در مورد آنتنش؟

GsM
24-10-2006, 22:11
اگه منظورت همين بود
بايد بگم حرف نداره.اگه هم مشكلي هست از شبكه است نه از گوشي .

M.etallic.A
25-10-2006, 22:48
اينم جواب شما
ممنون ميشم راهنمنييم كني

تو صفحات قبلی دوست عزیز bakhshiman راه حل اين مشكل رو توضيح دادن . اگه بازم نشد بگو تا راهنمايي بيشتر بكنيم . خدا رو شكر اينجا اساتيد زيادي هستن ( ما شاگرديم) منظورم از پكيج همون درايورهاي بود كه خودت گفتي .MotPCSDrivers منظورم بود.

M.etallic.A
26-10-2006, 00:14
حتما میدونید یکی از نقطه ضعفهای V3X کیفیت پایین فیلمبرداریشه که معمولا خیلی پرش داره و تقریبا چیزی معلوم نمیشه. با استفاده از روش پایین میتونید تا حدود زیادی این ضعف رو بپوشونید. امتحان کنید واقعا تازه میشه بهش گفت فیلمبرداری .....

تو برنامه LeaderGL FlexEditor از منوی strument گزینه seem explorer رو انتخاب میکنیم .

تو صفحه که باز میشه تو قسمت load دکمه From file رو بزنید و این فایلی که دانلود کردید رو باز کنید.

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد تو قسمت save جلو seem بنویسید 004e و جلو record بنویسید 0001 و بعد دکمه to phone رو بزنید. بعد از save شدن seem تو گوشی حالا دکمه restart رو بزنید تا گوشی روشن و خاموش بشه .

قبل از انجام این کار یه بک-آپ از seem گوشیتون بگیرید به این صورت که تو قسمت load جلو seem بنویسید 004e و جلو record بنویسید 0001 حالا دکمه from phone رو بزنید و منتظر باشید تا seem از گوشی لود بشه. وقتی لود شد تو قسمت save دکمه to file رو بزنید و با اسم 004e_0001 سیو کنید. اگه احیانا به مشکلی برخوردید به همین روش بالا عمل کنید منتها به جای فایل دانلود شده این فایل بک - آپ رو باز کنید.

farshad-v3x
26-10-2006, 02:06
سلام .اگه ميشه يه برنامه كه روي عكس ها زوم كنه. اخه وقتي عكس مي گيريم نمي فهمم عكسم خوب شده يا نه ؟

dimah2005
26-10-2006, 11:31
اطلاعات کامل در مورد ضمانت نامه و قیمت وي تري ايكس ؟

bakhishman
27-10-2006, 00:03
دمت گرم متالیکا جان خیلی با حال بود.

farshad-v3x
27-10-2006, 00:37
بابا جواب من را هم بديد .

سلام .اگه ميشه يه برنامه كه روي عكس ها زوم كنه. اخه وقتي عكس مي گيريم نمي فهمم عكسم خوب شده يا نه ؟

M.etallic.A
27-10-2006, 16:53
بابا جواب من را هم بديد .

عزيز چشم . دارم ميگردم دنبالش پيدا كردم ميزارم اينجا دانلودش كن.

bakhishman
27-10-2006, 17:50
يه مشكل كوچيك:وقتي دكمه ي voice dialرو ميزنم با اين پيغام روبرو مي شم(no voice name are stored in phone book)
فكر ميكنم مشكل از اون seem كه براي بهتر شدن كيفيت دوربين ريختم باشه ولي من متاستفانه از seem موبايلم back up نگرفتم .
:(

bakhishman
27-10-2006, 17:52
هر چند من خيلي كم از اين دكمه استفاده مي كنم ولي وجدانم داره عزاب ميكشه.

bakhishman
27-10-2006, 17:52
به نظر شما چيكار كنم؟؟؟؟؟

GsM
27-10-2006, 18:04
سلام به بروبكس
يه مشكل بدتر از مشكل شما داره من خفه مي كنه.از ظهر تا حالا inbox و چند فلدر دیگه از تو گوشیم نا پدید شده.

نمی دونین چه کار کنم؟ format کنم؟ :blush:

GsM
27-10-2006, 18:17
کاش میتونستم جواب بدم؟
من v3i دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M.etallic.A
27-10-2006, 19:23
به نظر شما چيكار كنم؟؟؟؟؟

درسته مشكل ار همون seem هست . ولي voice dial خراب نشده فقط از حالت voice command به voice memo تبديل شده . برو تو phonebook گوشي و رو يكي از شماره ها option رو بزن يه گزينه اي اضافه شده دقيقا يادم نيست فكر كنم add voice باشه اونو ميزني و اسم صاحب شماره رو ميگي . بعد دوباره بيا دكمه voice dial رو بزن ....

از نظر كاربردي اين يكي خيلي كاربردش براي ما كه زبونمون انگليسي نيست بيشتره . حالا خودت امتحانش كن ميفهمي ....

GsM
27-10-2006, 23:54
متاليكا جان سلام
الان اگه وقت داري مي توني منو راهنمايي كني؟؟؟ منوي مسيج و منوي فيلم هاي گوشيم ناپديد شده!!!!!

sagittarius
28-10-2006, 01:00
پس بعد از اینکه نرمال را زدید روی پیغام found new hardware درپایین ویندوز کلیک کنید تا پنجره ی مربوط به اون باز بشه و دوباره همون مراحلی را که برای نصب مودم گوشیتون میکردید تکرار کنید تا وقتی که در نوار پایین بنویسه hardware is ready to use

Bakhishman جان یا M_ETALLIC_A جان یا هر کس دیگه ای که بتون جواب منو بده!!!

این new hardware که باید نصب بشه میشه بگین درdriver رو از کجا باید گیر بیارم
و اینکه اگه یه درایور جدید برای یه چیز دیگه غیر از مودم باید نصب بشه چرا Motorola USB modem از لیست modems تو device maneger حذف میشه .

از شمایی که این سوالو میخونی و نمیتونی جواب بدی و
از شمایی که این سوالو میخونی ومیتونی جواب بدی ولی به دلایلی که یکیش میتونه نداشتن وقت باشه و
از شمایی که این سوالو میخونی و لطف میکنی و جواب منو میدی
ممنونم
اینم یه تشکر دوبله ازشمایی که این سوالو میخونی و لطف میکنی و جواب منو میدی

GsM
28-10-2006, 10:57
Bakhishman جان یا M_ETALLIC_A جان یا هر کس دیگه ای که بتون جواب منو بده!!!

این new hardware که باید نصب بشه میشه بگین درdriver رو از کجا باید گیر بیارم
و اینکه اگه یه درایور جدید برای یه چیز دیگه غیر از مودم باید نصب بشه چرا Motorola USB modem از لیست modems تو device maneger حذف میشه .

از شمایی که این سوالو میخونی و نمیتونی جواب بدی و
از شمایی که این سوالو میخونی ومیتونی جواب بدی ولی به دلایلی که یکیش میتونه نداشتن وقت باشه و
از شمایی که این سوالو میخونی و لطف میکنی و جواب منو میدی
ممنونم
اینم یه تشکر دوبله ازشمایی که این سوالو میخونی و لطف میکنی و جواب منو میدی

عزيزم . يكي از همين دوستان درايور رو تو چند صفحه پيش واسه من زحمت كشيد گذاشت.مي توني مراجعه كني
و دانلودش كني.
البته منتظر باش تا خودشون هم بيان.توضيحي خواستن بدن.

M.etallic.A
28-10-2006, 15:14
آقا من يه ساعت توضيح دادم اما موقع فرستادن دي سي شدم الان بايد برم بعدا دوباره مي نويسم

M.etallic.A
28-10-2006, 23:12
دوست عزیز sagittarius ...

اول اینو دانلود کن |||||||||||||||||||||||| ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از حالت زيپ در بيارش.
بعد تمام این مراحلی که میگم رو برو ...

1) درایور مودم یو اس بی رو پاک کن ( کلا هر چیزی مربوط به گوشیت رو که نصب کردی پاک کن )
2) گوشی رو به سیستم وصل کن و حالا ازت میخواد که درایورش رو نصب کنی.
3) آدرس اون شاخه اي رو كه بالا دانلود كردي بده و بزار خودش سرچ كنه.
4) حالا گوشي رو از سيستم جدا كن ( براي اطمينان )
5) برنامه LeaderGL FlexEditor رو باز كن . برنامه بايد تو حالت Modem Mode باشه.
6) دكمه نرمال رو بزن . حالا برنامه ميره تو حالت ...Not Conected و دوباره ازت يه درايور ديگه ميخواد.
7) بازم آدرس همون شاخه اي رو كه دانلود كردي بده و بزار خودش سرچ كنه و درايور مورد نظر رو پيدا كنه.
8) بعد از اينكه نصب شد. حالا گوشي رو از سيستم جدا كن و يه بار سيستم رو ري استارت كن ( براي اطمينان )
9) بعد از اينكه سيستم بالا اومد دوباره گوشي رو به سيستم وصل كن و برنامه LeaderGL FlexEditor رو باز كن.
10) بايد تو حالت Modem Mode باشه . دكمه نرمال رو بزن و منتظر باش ممكنه چند لحظه بره تو حالت Not Conected ولي بعد از چند لحظه ( يا بيشتر ) مي نويسه Normal Mode . حالا ميتوني با برنامه كار كني...

اگه همه اين مراحل رو انجام دادي و بازم نشد. بيا منو بزن :)

GsM
29-10-2006, 10:56
سلام به همه
می خوام یه تاپیک بزنم . و از مدیران انجمن بخوام یک زیر مجموعه مثل نوکیا و سونی اریکسون برای موتورولا بزنن.و این تاپیک هم به اونجا منتقل کنن.
نظر شما چیه؟؟؟؟
بزنم؟یا اهمیت نمیدن؟

GsM
29-10-2006, 10:57
اگه همه حمایت کنن این کار عملی است.

M.etallic.A
29-10-2006, 18:13
نه عزيز . فكر نكنم. چون ما قبلا درخواست داديم عملي نشد

GsM
30-10-2006, 00:00
آخه این چه در خواستی بود تو این 19 صفحه تاپیک نبود!
من فقط تو یک تاپیک دیدم شما دوست عزیز و یکی دیگه از دوستان گفته بودید چه خوب میشه اگه چنین زیر مجموعه ای به وجود می آمد.این احتمال است که مدیران سایت و انجمن به اون تاپیک به طور کامل سر نزده باشن.
نظر شما محترمه ولی بازم شما متالیکا جان و بقیه دوستان فکر اتون بکنین.هر چی شما ها بگین.
آخه این تاپیک که متالیکا زحمتش کشیده از بهترین تاپیک های موتورولا ست .

M.etallic.A
30-10-2006, 17:20
به نظر من چنين زيرمجموعه اي لازمه . اگه به طور اختصاصي يه زيرمجموعه براي موتورولا نميزنن حداقل يه زيرمجموعه مشترك سامسونگ و موتورولا بزنن. بعد از نوكيا پرفروش ترين گوشي ها تو دنيا اول سامسونگ و بعد موتورولاست . گوشي هاي موتورولا هم خيلي گوشي ها انعطاف پذير و قابل تغييرين و خيلي ميشه روشون بحث كرد. مثلا همين تاپيك كه بيشتر مطالبش فقط در مورد يه گوشي موتورولاست اين همه پست و بازديد داشته.

من از مافياي عزيز ميخوام اگه چنين زير مجموعه اي رو اضافه نميكنن حداقل اسم اين تاپيك رو به همه چيز درباره گوشي هاي موتورولا تغيير بدن تا اونهايي كه گوشي موتورولا دارن و سوالي براشون پيش اومده اينجا مطرح كنن.

GsM
31-10-2006, 10:27
متا ليكا جان يه زحمت بكش اون تاپيكي كه قرار بود من بزنم شما بزن(چون شما اين تاپيك درست كردين) و چيزايي كه بالا نوشتين

اونجا هم بنويس.فعلا ما از مافياي عزيز خواستار زير مجموعه هستيم. راستي واسه موضوع تاپيك چيزي بزار كه هركي موتورولا

داره بياد از ما حمايت كنه.منتظرم

amertad2000
01-11-2006, 02:57
فلش فلکس و مونستر پک:

mehdi257
01-11-2006, 08:39
آقا یک مشکل گوشی موتورولا وی تری ایکس من یکدفعه ال سی دی آن سیاه شده و لی می توان تماس گرفت و یا به تماسها پاسخ داد فقط ال سی دی تصویر ندارد هم بیرونی هم داخلی علت از چیست یک دفعه قط شد و یک صدا زنگ داد

M.etallic.A
01-11-2006, 16:55
متا ليكا جان يه زحمت بكش اون تاپيكي كه قرار بود من بزنم شما بزن(چون شما اين تاپيك درست كردين) و چيزايي كه بالا نوشتين

اونجا هم بنويس.فعلا ما از مافياي عزيز خواستار زير مجموعه هستيم. راستي واسه موضوع تاپيك چيزي بزار كه هركي موتورولا

داره بياد از ما حمايت كنه.منتظرم

ترتيب اثر داده نميشه. بهترين جا تو همين تاپيك تا ميتونيم تعداد پست هاي اين تاپيك رو زياد ميكنيم ( البته نه پستهاي بي فايده ) در اون صورت تو چشم ميزنه . اگه يه تاپيك ديگه ساخته بشه مطمئن باش در عرض يكي دو روز از صفحه يك ميره و به زباله دوني پي سي ورلد ريخته ميشه ولي اين تاپيك هميشه تو صفحه اوله .

GsM
01-11-2006, 19:51
فكرت جالبه.من دارم چند تا از بچه هاي فعال در سايت ديگه رو دعوت ميكنم.اونا واقعا اطلاعات جالب و مفيد دارن.
اون موقع است كه اين تا پيك اون چيزي ميشه كه بايد بشه
راستي من واسه آقا مهران(مافياي عزيز) پيغام فرستادم و منتظر جواب هستم

sagittarius
03-11-2006, 01:30
سلام
از M_etallic_a و بقيه عزيزاني كه منو راهنمايي كردن ممنون
حتما امتحان ميكنم

يه سوال داشتم
ميشه تو وی 3 ایکس زنگ خاصی برای یه نفر گذاشت که زنگ اس ام اس او فرد نشه
ممنون

GsM
06-11-2006, 00:20
من خودم كه v3x ندارم ولی برات پرسیدم . به من گفتن نمیشه!!!!

rahgozar20
06-11-2006, 17:08
سلام
من يه نرم افزار ميخخوام براي v3x كه بتونم فايل ها رو تو گوشي جابجا كنم و در اصل ميخوام فايل هام رو يعني عكسهاو موزيك ها رو قايم كنم مثلا تو يه فولدر بريزم كه خود گوشي نشونش نده
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
يه پليس تازگي ها درست كردن به اسم پليس موبايل كه تصاوير و موزيك ها تون رو وسط خيابون چك ميكنند
بيشتر هم دنبال تقليد صدا ها هستند حواستون باشه

rahgozar20
06-11-2006, 17:15
سلام
من يه نرم افزار ميخخوام براي v3x كه بتونم فايل ها رو تو گوشي جابجا كنم و در اصل ميخوام فايل هام رو يعني عكسهاو موزيك ها رو قايم كنم مثلا تو يه فولدر بريزم كه خود گوشي نشونش نده

GsM
07-11-2006, 01:35
يه پليس تازگي ها درست كردن به اسم پليس موبايل كه تصاوير و موزيك ها تون رو وسط خيابون چك ميكنند
بيشتر هم دنبال تقليد صدا ها هستند حواستون باشه[/QUOTE]

مرسي از اينكه گفتي. ولي بايد بگم بيشتر پليس ها (البته میدونی که معمولا تو این جور جا ها سرباز می زارن) اينقدر از نظر iq در سطح پایینی هستن که

که حتی نمی تونن با 1100 کا کنن :tongue: :biggrin:

M.etallic.A
07-11-2006, 11:23
سلام

ميخواي كلا تو گوشي نشون داده نشه يا اينكه نشون داده بشه اما نه براي هر كس يعني مثلا براي ديدنش بايد پسورد داشت.

اگه ميخواي كلا نشون داده نشه راهش اينه :

تو ميتوني از گوشيت به عنوان يه فلش مموري استفاده كني . به اين صورت كه ميري تو بخش conection setting و تو قسمت usb گزينه memory card رو انتخاب ميكني . تو اين حالت وقتي گوشي رو به كامپيوتر وصل ميكني تو my computer يه درايو جديد اضافه ميشه و ميتوني توش هر چي خواستي بريزي و بعد بدون نياز به هيچ نرم افزاري تو يه كامپيوتر ديگه ازشون استفاده كني .

اما اگه منظورت اينه بر اي هر كسي نشون نده . خود v3x برنامه اي داره كه ميتونه بخش هاي مختلف گوشي رو قفل كنه . براي توضيحات بيشتر به صفحات قبل برو...

salam_azizam161
08-11-2006, 16:55
سلام من نوكيا 6630 دارم

ايا به نظر شما مي ارزه 170000 تومان ردش كنم برم يه موتورلا وي3 مموري دار بگيرم

GsM
09-11-2006, 00:14
اگه گوشی 6630 که داری دیگه ارزش نگه داشتن نداره بفروشش ولی متوجه باش که الان بیشتر گوشی های قیمت متعادل که تو بازار است دارای کیفیت های متفاوتی هستند از جمله همین v3i !!!! چون وقتی من این گوشی رو به دوستانم معرفی کردم و اونا هم خریدنش دقیقا متوجه تفاوت های زیادی بین اونا و مال خودم که فقط کمی قدیمی تر بود شدیم.
حالا نظر من::::
اگر آشنایی داری که می تونه v3i اصلی رو با کیفیت اصلیش بهت بده(یا خودت وارد باشی )!!!ارزش داره بخریش>>

v3i یا v3x واقعا از نظر زیبایی از هر گوشی سر هستن و حتی امکانات........

Bahman No1
09-11-2006, 02:27
من رو هم در جمع خودتون داشته باشيد

Motorola Font Editor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

salam_azizam161
09-11-2006, 13:39
ممنون از راهنماييت
اما اگر ممكنه مشخصات اصلشم بنويس.
مرسي

GsM
09-11-2006, 15:41
سلام به بهمن جان خودمون!!!!!!!!!!!! :biggrin: بابا زودتر از اینا منتظر شما بودیم!!!!!به هر شکل خوش اومدی :thumbsup:

GsM
09-11-2006, 15:43
چشم .. امشب حتما میگم/

sagittarius
10-11-2006, 01:09
سلام
LeaderGL FlexEditor ام را افتاد از همه عزيزان بخصوص M_ETTALIKA جان ممنونم
يه سوال داشتم
ميخواستم بدونم چرا من هر دفعه كه با گوشي )v3x)بازي ميكنم بعد كه درشو ميبندم ريست ميشه
بازي فابريكش نه
ممكنه بازيي كه نصب كردم مورد داشته باشه
mer30 :rolleye:

.shahyad.
10-11-2006, 14:12
اقا من نمیتونم اسکین رو گوشیم بریزم..!!! :(
طبق روشی که گفته بودین مو به مو انجام دادم ولی تو گوشی اون اسمی که من برای نیو فولدرم گذاشتم،ظاهر نمیشه..!
وقتی از طریق برنامه LeaderGL FlexEditor داخل گوشی و گزینه اسکین میشم...فولدره خودمو کنار بقیه اسکینای گوشی میبینم...
ولی تو خوده گوشی... :(
چند بارم این کارو انجام دادم..هربار یه چیزی میشد...یه بار اسکینای خوده گوشی هم غیب میشدن...یه بار دوتاش غیب میشد،یکیش باقی میموند...و...!
ولی هیچ موقه فولدری که ساخته بودم ظاهر نمیشد..!
حالا چکار کنم..؟؟؟؟؟
در ضمن یه سری اسکین رو هم دانلود کردم که به غیر از عکس و... اینستال و یونیستال هم داره...اینارو کجا بریزم..؟؟

somayehns
10-11-2006, 14:27
يه خبر خوش برا V3X دارا
باطري 1700 ميلي آمپر اين گوشي رو مي تونيد از eBay ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cmdZViewItem) بخريد.

لبته اگه كارت اعتباري بين المللي داريد.

somayehns
10-11-2006, 14:53
متاليكا جان ديگه به ما سر نمي زني دلمون برات تنگ شده
گفتم شايد آدرسم و فراموش كردي به همين خاطر اگه دوست داشتي مي توني با اين آدرس پيشه من بياي : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان ديگه هم اگه دوست داشتن با لينك روبرو بيان : Wait For All ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.etallic.A
10-11-2006, 16:55
سلام
LeaderGL FlexEditor ام را افتاد از همه عزيزان بخصوص M_ETTALIKA جان ممنونم
يه سوال داشتم
ميخواستم بدونم چرا من هر دفعه كه با گوشي )v3x)بازي ميكنم بعد كه درشو ميبندم ريست ميشه
بازي فابريكش نه
ممكنه بازيي كه نصب كردم مورد داشته باشه
mer30 :rolleye:

خواهش ميكنم.

مطمئني هر وقت بازي ميكني اينجوري ميشه ؟ گوشي رو يه كم محكم ببند و باز كن اگه ري استارت شد اين كارايي كه ميگم رو بكن

بيا پشت سيستم بشين كانكت كن به اينترنت بيا تو پي سي ورلد و تو اين تاپيك صفحات قبلي رو مرور كن براي يه دوست ديگه اي راه حلش رو توضيح دادم .
اگه پيدا نكردي بگو تا توضيح بدم .
البته در گوشي رو وقتي تو بازي هستي محكم نبند چون ميخواي ببيني مربوط به بازي ميشه يا نه كلا در هر حالت اگه درش رو محكم ببندي ري استارت ميشه يا نه ...

M.etallic.A
10-11-2006, 19:55
طبق روشی که گفته بودین مو به مو انجام دادم ولی تو گوشی اون اسمی که من برای نیو فولدرم گذاشتم،ظاهر نمیشه..!
وقتی از طریق برنامه LeaderGL FlexEditor داخل گوشی و گزینه اسکین میشم...فولدره خودمو کنار بقیه اسکینای گوشی میبینم...
چند بارم این کارو انجام دادم..هربار یه چیزی میشد...یه بار اسکینای خوده گوشی هم غیب میشدن...یه بار دوتاش غیب میشد،یکیش باقی میموند...و...!
حالا چکار کنم..؟؟؟؟؟
در ضمن یه سری اسکین رو هم دانلود کردم که به غیر از عکس و... اینستال و یونیستال هم داره...اینارو کجا بریزم..؟؟

روش نصب اسكين به اون صورتي كه توضيح دادم همين مشكلات رو داره . اما يه روش ديگه هست كه مطمئن تره .
اون استفاده از برنامه p2k commander و s4m كه دومي براي طراحي اسكينه و خيلي جالبه من باهاش چند تا اسكين طراحي كردم و خيلي امكانات داره و اولي هم واسه نصب اسكين رو گوشي و خيلي كارهاي ديگه استفاده ميشه . متاسفانه من وقتم خيلي محدوده وگرنه تك تك اينها رو توضيح ميدادم . البته به نظر من اون اسكين پيش فرض خودش از همه قشنگ تره ....

تو تاپيكي كه دوست عزيز somayehns معرفي كرد روش نصب اسكين با p2k commander هست .

M.etallic.A
10-11-2006, 23:05
ببخشيد اون روشي كه تو تاپيك somayehns بود رو كامل نخونده بودم . اون روش هم مثل همون روشي كه من تو صفحات قبل توضيح دادم ( شايد ريسكش از اون هم بالاتر باشه ) ولي طرز نصب اسكين به طور حرفه اي و كاملا مطمئن رو بزودي بهتون آموزش ميدم ....

GsM
10-11-2006, 23:16
ممنون از راهنماييت
اما اگر ممكنه مشخصات اصلشم بنويس.
مرسي

ببيم من 2 مدل v3i معتبر دیدم که با فاصله خیلی کم وارد ایران شدن.یکی از اونا روی صفحه کلیدش دکمه i tune دراه

و دیگری مثل v3 دکمه mesage داره.فرق این دوتا هم اینه که در مدل اول فقط از طریق i tune میتونی در گوشی

رو ببندی و آهنگ گوش کنی ولی در مدل دوم دکمه hide داره و میتونی به راحتی و بدون استفاده از itune در گوشی

رو ببندی و گوش کنی.ولی از نظر سری ساخت مدل اول در چین ساخته نشده ولی مدل دوم در چین ساخته شده.

اینکه گفتم دقت کن واسه این بود که موتورولا چون گارانتی نداره باید دقت بیشتری کنی.بیشترین مشکلی که این

جدیدی ها دارن قطع و وصل شدن صداست پس حتما باید همونجا 1 یا 2 دقیقه رو امتحان کنی تا خودش رو نشون بده

و امتحان های عادی دیگه...

در من موتورولای اصل دارای کارتون مشکی کشویی است که خیلی از این جدید هی که من دیدم فرق داشت

و....

M.etallic.A
10-11-2006, 23:21
متاليكا جان ديگه به ما سر نمي زني دلمون برات تنگ شده
گفتم شايد آدرسم و فراموش كردي به همين خاطر اگه دوست داشتي مي توني با اين آدرس پيشه من بياي : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان ديگه هم اگه دوست داشتن با لينك روبرو بيان : Wait For All ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رفتم تو تاپيكت و جوابيه تورو خوندم . حوصله بحث ندارم . ببين اگه اونجوري كه تو ميگي بخوايم حساب كنيم يه ماشين حساب زپرتي هم سي پي يو داره . حرف تو ميدوني مثل چيه ؟ مثل اينه كه بگي فلاني ماشين خريد . بعد برن تو نخش ببينن نه اصلا چنين چيزي نيست طرف فقط يه ويدئو سي دي خريده . بعد تو برگردي بگي خوب ويدئو سي دي هم يه نوع ماشينه ديگه ...
خوب بي خيال اين حرفا . تاپيك خوبي داري .... موفق باشي.

farshad-v3x
10-11-2006, 23:41
چقدر باتري جديده قوي تره مگه؟؟؟؟؟

فرامرز_39
11-11-2006, 17:45
برخی از مشکلات v3i بنظرم عبارتنداز
1- عدم بوق یا صدای هشدار در زمان قطع مکالمه ازطرف مخاطب یعنی ممکن است مدتها با مخاطبی صحبت کنید که ارتباطش قطع شده وشما بی اطلاعید.
2- ظرفیت محدود برای inbox &outbox message یعنی حداکثر 30 پیغام کمی بیش وکم میتوان ذخیره نمود
3- درخصوص miss call یا recived call فقط اخرین تماس را نگهداری میکند وبرعکس گوشیهای نوکیا سوابق یک کال را ثبت نمینماید.
4- اعلام پیغام برای miss call فقط برای یکبار ظاهر میشود واگر موقع باز کردن درب, دکمه کناری را فشار دهید این پیغام روی اسکرین ظاهر نمیشود و متاسفانه آیکونی هم برای این موضوع وجود ندارد.
5- باتری نسبتا ضعیفی دارد برای کار کم حداکثر 3روز شارز دارد.
6- امکان قطع بوق هشدار شارژ باطری فقط در حالت silent که گوشی زنگ نمیخورد وجود دارد.
اینها برخی از معایب کاربردی با این گوشی بوده که تابحال با انها مواجه شده ام دوستان اگر برای رفع انها راه حلی سراغ دارند اعلام کنند.
والبته درمجموع باید گفت علیرغم مشکلات فوق گوشی خوش دست وشیکیه وبرخی از option های ان خیلی راحت هستند.

GsM
11-11-2006, 23:46
برخی از مشکلات v3i بنظرم عبارتنداز
1- عدم بوق یا صدای هشدار در زمان قطع مکالمه ازطرف مخاطب یعنی ممکن است مدتها با مخاطبی صحبت کنید که ارتباطش قطع شده وشما بی اطلاعید.
2- ظرفیت محدود برای inbox &outbox message یعنی حداکثر 30 پیغام کمی بیش وکم میتوان ذخیره نمود
3- درخصوص miss call یا recived call فقط اخرین تماس را نگهداری میکند وبرعکس گوشیهای نوکیا سوابق یک کال را ثبت نمینماید.
4- اعلام پیغام برای miss call فقط برای یکبار ظاهر میشود واگر موقع باز کردن درب, دکمه کناری را فشار دهید این پیغام روی اسکرین ظاهر نمیشود و متاسفانه آیکونی هم برای این موضوع وجود ندارد.
5- باتری نسبتا ضعیفی دارد برای کار کم حداکثر 3روز شارز دارد.
6- امکان قطع بوق هشدار شارژ باطری فقط در حالت silent که گوشی زنگ نمیخورد وجود دارد.
اینها برخی از معایب کاربردی با این گوشی بوده که تابحال با انها مواجه شده ام دوستان اگر برای رفع انها راه حلی سراغ دارند اعلام کنند.
والبته درمجموع باید گفت علیرغم مشکلات فوق گوشی خوش دست وشیکیه وبرخی از option های ان خیلی راحت هستند.

بايد بگم در مورد شارژ باتري اگر فقط با گوشي كم حرف بزني ولي هر كاري كه دوست داري انجام بدي مثل پخش فيل و صدا .... مي تونم بگم باتري درست 4 روز رو جواب مي ده.
در مورد تماس هاي از دست رفته هم كه من تا حالا گوشي به با حالي موتورولا نديدم.آخه گزينه جدا نداره كه miis call & resive call رو مشخص کنه.ولی کار جالبش اینه که اونایی که موفق بودن رو جلوش تیک میزنه و اونایی که موفق نبوده رو نمی زنه حالا اگه ظرفیتش پایینه اون یه حرفه دیگست.
حرف واقعا درسته آخه من با اینکه چندتا از فایل های اصلی گوشیم همینطوری غیب شدن و نتونستم برگردونمشون
ولی هنوزم این گوشی رو با هیچ گوشی عوض نمی کنم!!!!!!!!!!!! ;)

M.etallic.A
12-11-2006, 00:49
كلا هيچ گوشي پيدا نميشه كه ايراد نداشته باشه . چيزي كه مهمه اينه كه نسبت به قيمتش كمترين ايراد رو داشته باشه كه وي تري ايكس از اين نظر فكر كنم بهترين گوشيه.

rahgozar20
12-11-2006, 08:32
متاليكاي عزيز از اين كه جواب دادي ممنونم اين روشها كه گفتي رو قبلا چك كرده بودم مشكلم اينه كه ميخوام بدون اينكه تابلو بشه ( يعني براي كل آيكون مالتي مديا پسورد بخواد ) بتونم بعضي از عكس ها و فيلم هام رو قايم كنم طوري كه هر وقت بخوام با خود گوشي بدون اينكه به كامپيوتر وصلش كنم بتونم ببينمشون مثلا يه نرم افزار فايل منيجر كه بتونه فلدري رو باهاش hide كنم و در مواقع لزوم بازش كنم البته با خود گوشي.
بزار مشكلم رو واضح تر بگم مثلا نميخوام تو محل كار كسي عكس هاي خوانوادگيم رو ببينه ولي وقتي همكارم گوشيم رو دستش ميگيره و ازم ميخواد كه قسمت مالتي مديا رو باز كنم تا بره كيفيت عكسا يا فيلما رو ببينه يه جورايي ضايع هست كه بگم نميشه بري پس بايد چيكار كرد.

M.etallic.A
13-11-2006, 00:36
من از يه دوست ايتاليايي پرسيدم. گفت چنين برنامه اي وجود نداره و فقط از همون برنامه خود گوشي ميتوني استفاده كني.تنها راهي كه به نظرم ميرسه عكسهاي خانوادگي رو يه جوري اسم بزاري كه بيفته ته ليست و همون اول نشون داده نشه . البته من بيشتر رو گوشي كار ميكنم اگه راه حل ديگه اي پيدا كردم بهت ميگم

Bahman No1
13-11-2006, 13:21
حالا چکار کنم..؟؟؟؟؟

دوست عزيز تو اسكين هاي موتورولا يه فايل هست با فرمت ski ....اگر ميخوايد با برنامه LGFE اسكين بريزيد بايد اسم فولدرتون دقيقا مشابه اسم اين فايل باشه.... بارعايت بزرگ و كوچيك بودن حروف ... مثلا اگر اسم اون فايل MatriX بود ... بايد اسم فولدرتون هم دقيقا همينجوري باشه....

ضمنا اون فايلهاي اينستال و آنينستال كه گفتيد رو نبايد تو فولدري كه ساختيد بريزيد .. چون در اين صورت نميتونيد اسكينتون رو تو گوشي ببينيد ...

يه راه حل راحت تر استفاده از برنامه SKIMAN هست ...

اينجا خود برنامه و توضيحاتش هست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.shahyad.
13-11-2006, 13:40
ببخشيد اون روشي كه تو تاپيك somayehns بود رو كامل نخونده بودم . اون روش هم مثل همون روشي كه من تو صفحات قبل توضيح دادم ( شايد ريسكش از اون هم بالاتر باشه ) ولي طرز نصب اسكين به طور حرفه اي و كاملا مطمئن رو بزودي بهتون آموزش ميدم ....

اول اینکه از تو متالیکای عزیز که وقت میذاریو جواب سوالارو میدی یه تششششششکر ویزه میکنم...و البته بقیه دوستان..!! :blush:

همونجور که خودت گفتی کار کردن با اون برنامه خیلی نافرمتر از برنامه LeaderGL FlexEditor ست...من قبل از اینکه اینور بیام ...با برنامه یاد شده کار کرده بودم ولی حتی تو کانکت کردنش هم مشکل داشتم چه برسه کارای دیگه... :angry:

و اینکه... چشم انتظار اموزشتیمااا..!!! :rolleye:

در ضمن Bahman No1 جان از توجهت ممنون...به حرف شماهم عمل میکنیم...امیدوارم جواب بده و بتونم این اسکینارو نصب کنم...راسی گفتی نباید این اینسیتال و...تو فایل ساخته شده بریزیم...پس کجا بریزیم..؟؟؟ :)

Bahman No1
13-11-2006, 20:03
اون فايلهاي اينستال و آنينستال براي نصب اسكين با برنامه p2k Commander استفاده ميشه ... وقتي شما باروش كپي كردن

اسكينتون رو ميريزيد (يعني همون روش برنامه LGFE) به اون فايلها احتياجي نيست ... يعني همه فايلهارو تو پوشه هاي مربوطه بريزيدغير از اين فايلها ...

M.etallic.A
13-11-2006, 23:37
برنامه p2k Commander رو نصب كنيد و مراحل مربوط به نصب و اتصال گوشي به برنامه رو طي كنيد ( اگر قبلا مراحل نصب و راه اندازي برنامه LeaderGL FlexEditor رو طي كرده باشيد فقط كافيه p2k Commander رو نصب و گوشي رو به سيستم وصل كنيد اما اگه با LeaderGL FlexEditor كار نكرديد بايد حتما درايور مخصوص برنامه رو نصب كنيد ) فايل install اسكين مورد نظر رو اجر كنيد يه كادري مياد كه بايد رو دكمه execute كليك كنيد و بعد اسكين به طور اتوماتيك از طريق برنامه p2k Commander رو گوشي نصب ميشه و حالا فقط كافيه گوشي restart كنيد.

البته اين براي مواردي بود كه فايل install موجوده در غير اينصورت خودتون ميتونيد اين فايل رو درست كنيد از طريق برنامه s4m كه بعدا توضيح ميدم چجوري.

تا اينجاي كار اگه سوالي بود در خدمتم.

M.etallic.A
13-11-2006, 23:45
error ::::::

HITLER_fashist
14-11-2006, 00:04
اگه در مورد v3i سوالی دارین در خدمتم .

kelvinator
15-11-2006, 19:54
متالیکا جان سلام . سیدی وی 3 ایکسم نصب نمیشه یعنی تا یه جایی نصب میشه بعد گیر می کنه رفتم از اونجایی که خریدم پرسیدم گفت باید بقیشو با سیدی وی3 ادامه بدی . درست گفته ؟
به جای نصب این سیدی میشه از اون دوتا نرم افزارایی که بالا گفتی استفاده کرد ؟ این دوتا نرم افزار چه فرقی با هم دارن ؟
من دیروز وی 3 ایکس خریدم هیچی بلد نیستم

kelvinator
15-11-2006, 19:54
متالیکا جان سلام . سیدی وی 3 ایکسم نصب نمیشه یعنی تا یه جایی نصب میشه بعد گیر می کنه رفتم از اونجایی که خریدم پرسیدم گفت باید بقیشو با سیدی وی3 ادامه بدی . درست گفته ؟
به جای نصب این سیدی میشه از اون دوتا نرم افزارایی که بالا گفتی استفاده کرد ؟ این دوتا نرم افزار چه فرقی با هم دارن ؟

kelvinator
15-11-2006, 19:55

kelvinator
15-11-2006, 20:26
چرا سه تا اومد مورورگر اپرام قاتی کرد

wolf_rain900
15-11-2006, 21:25
طریقه نصب تم رو گوشی v3xرو ميخواستم فايل هايي كه ما از اينترنت ميگيريم پسوند rarهستند

GsM
16-11-2006, 00:18
اگه در مورد v3i سوالی دارین در خدمتم .

من اين مشكلم تو اينجا و خيلي سايت هاي ديگه بيان كردم.ولي همه فلش كردن به من پيشنهاد ميكنن و من هم چون خط ژرسرعت ندارم كه فايل فلش رو بگيرم مجبورم بدم تعمير كار كه متاسفانه تو اين 15 نتونستم برم. ولي همين روزا ميرم.
مشكل:
چندتا از فايل هام ناپديد شدن مثل" (inbox )كد يا چيزي مثل كدهاي نوكيا بلدي؟؟؟؟؟ يا راه ديگه ؟؟؟؟

M.etallic.A
16-11-2006, 11:49

نصب نميشه ؟ يعني چه جوري ؟ كلا برنامه نصب نميشه يا اينكه نصب ميشه اما به گوشي وصل نميشه ؟
اگر برنامش نصب نميشه مشكل از سي دي بايد باشه اما اگه نصب ميشه ولي گوشي رو نمي شناسه دليلش اينه كه مودم يو اس بي رو نصب نكردي توضيح ( مودم يو اس بي يه اصطلاحه منظور يه قطعه سخت افزاري نيست يه برنامه سيستميه كه گوشي رو به كامپيوتر مرتبط ميكنه و طرز نصبش هم شبيه نصب راه انداز سخت افزارهاي ديگس مثل كارت گرافيك و....) در مورد مشكلت بيشتر توضيح بده......

ببين هميشه سعي كن از فروشنده ها سوال نكني ." بايد بقيشو با سي دي وي تري ادمه بدي " مزخرف تر از اين جمله تا حالا نشنيده بودم. هيچ ربطي نداره تو فقط مشكلت رو واضح تر بگو تا من بهت بگم چيكار كني .

برنامه فابريكش رو نصب كني بهتره . چون گفتي تازه خريدي فعلا با اون دو تا برنامه كاري نداشته باش.

M.etallic.A
16-11-2006, 11:52
طریقه نصب تم رو گوشی v3xرو ميخواستم فايل هايي كه ما از اينترنت ميگيريم پسوند rarهستند

تو صفحات قبل تو ضيح داده شده . بايد فايل دانلود شده رو از حالت زيپ در بياري و بعد محتوياتش رو تو يه جا كپي كني... برو به صفحات قبل.