PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست ديكشنري بابيلون

بنفشه
22-08-2006, 08:42
من نياز به ديكشنري بابيلون و كرك ان دارم

rezapci
22-08-2006, 08:54
میشه یه جستجویی بکنید در forum?

*NashenaS*
22-08-2006, 12:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Babylon 6 is the world's leading dictionary and language translation software. Babylon offers you the most intuitive tool for all your translation needs. With Babylon you can quickly translate emails, web pages, documents, instant messages, and more. All you have to do is click on the word or text that you want to translate and a small window instantly appears with the desired results from Babylon's
extensive database of language dictionaries, glossaries and conversion tools.

بابیلون 6 نرم افزار پیشتاز فرهنگ های لغت و ترجمه. بابیلون نرم افزاری کلیه نیاز های شما در زمینه ترجمه لغت را جوابگو خواهد بود. با استفاده از بابیلون شما به سرعت میتوانید ایمیلها، صفحات وب، مستندات و کلیه لغات مورد نظر خود را ترجمه کنید. بابیلون همیشه و همه جا زیر دستان شما خواهد بود هرگاه برای ترجمه لغتی اراده کنید کافیست تنها یک کلیک کنید تا ترجمه لغت مورد نظر شما به بیش از 50 زبان مختلف دنیا به شما نشان دهد. پنجره شناور این برنامه همانند یک دستیار همیشه با شما خواهد بود همانطور که با یک کلیک روی کلمه مورد نظر نمایش داده میشود به حرکت دادن ماوس و بدون هیچ کلیکی خود به خود نیز ناپدید میشود.

Download | 9.9 MB
Click Here For Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Farsi Glossary | 2.2 MB
Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Serial by fereydoun:
Name: ANDR-NET
S/N: E9FECEA9D3D8DBD342039404

موفق باشین. :)

بنفشه
25-08-2006, 16:07
مرسي من ان را دانلود كردم ولي نمي دانم چرا قابليت اين را ندارد كه كلمه را در متن ترجمه كند و error ميدهدكه متن ان به اين صورت است :
babylon failed to connect to the server . if you are connected to the interner, please check your connection setting in the configuration . (error 0x80bf0000 .

siavashjal
26-08-2006, 22:25
مرسي من ان را دانلود كردم ولي نمي دانم چرا قابليت اين را ندارد كه كلمه را در متن ترجمه كند و error ميدهدكه متن ان به اين صورت است :
babylon failed to connect to the server . if you are connected to the interner, please check your connection setting in the configuration . (error 0x80bf0000 .

اولا شما برنامه را كرك كرديد يا هنوز نسخه ازمايشيه ؟ اگر اين كار رو نكرديد لطفا به تايپيك درخواست كرك و سريال مراجعه كنيد . در ان جا حتما به شما كمك خواهند كرد.

ولي اگر برنامه را كامل نصب كرده ايد قاعدتا نبايد پيام خطا بدهد. ولي من به شما توصيه مي كنم كه به كمك برنامه zonealarm جلوي دسترسي برنامه به اينترنت را بگيريد. براي دريافت اين برنامه هم به تايپيك درخواست نرم افزار برويد.

mdchicho
27-08-2006, 09:21
اين هم هديه من لينك مستقيم كه با كرك مي باشد در ضمن اين كامل ترين و جديدترين نسخه اين نرم افزار ميباشد . موفق باشيد

jefri_btc
27-08-2006, 11:48