PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات من در ویندوز 8.1 - ممنون میشم جواب بدین

peyman_nn
13-12-2013, 22:52
سلام
امروز این ویندوز رو نصب کردم و از شرکت پرنیان بود
64 بیتی اینترپرایس رو نصب کردم ، رم سیستمم 8 و مین بورد و گرافیک و cpu در حد توپ جنگی ، کاسپر 2014 اینترنت سکوریتی که اورجینال هستش
یه جوریه ، یا خود ویندوز اینطوریه یا سی دی مشکل داره ، یک فایل تصویری برای اپدیت انلاین توش بود که راحت انجامش دادم و الان اکتیوه
خیلی خیلی خیلی کنده و وقتی یک فلش رو زدم بعد از 3 دقیقه انتی ویروس شناختش
هر فایلی رو که میخام پاک کنم تایید نمیده و فوری پاک میکنه ، خب شاید دستم به dell بخوره ، این که بده که
فلش مموری فوری باز میشه و گزینه انتخابی نداریم ، فلش مشکلی نداره
وقتی This PC یا مثلا کنترپنل رو باز میکنم نمیاد رو و در پنجره پشتی باز میشه و باید با پایین اوردن پنجره جلویی به اون برسی
idm وقتی دانلودش تموم میشه مستقیم بازش نمیکنه و پایان رو نشون نمیده در صورتی که اصلا نباید اینطوری باشه
انجام 2 تا کار همزمان خیلی خیلی کند انجام میشه
یک نرم افزار کانورتور رو باز کردم که قبلا چندین بار ازش استفاده کرده بودم ، چند بار زدم نیومد ، یهو بعد از چند دقیقه چندین بار نرم افزار رو باز شده نشون داد
برنامه ای رو میذاری برای نصب ، شروع به نصبش بعد از 1 دقیقه میاد
قبلا ویندوز 7 و نسخه 32 بیتی نصب داشتم که عین بمب اتم کار میکرد و انجام چندین کار همزمان براش عین اب خوردن بود تازه با 4 گیگ رم

مشکل چیه ؟ ممنون میشم کامل بگید

peyman_nn
14-12-2013, 00:21
چطوری میشه فلاپی درایو رو نشون نده ؟
بابا کی دیگه از فلاپی استفاده میکنه

Ali_RNT
14-12-2013, 15:57
یه کم غیر عادی به نظر میاد.البته در مورد سرعت از دوستام شنیده بودم که کمی مشکل دارن ولی خودم که ۲ گیگ بیشتر رم ندارم مشکلی ندارم.در تسک منیجر نگاه کنید ببینید پروسسی از رم بالا استفاده میکنه یا نه.البته در شرایط عادی...

برای تایید پیش از حذف فایل ها روی آیکون سطل زباله راست کلیک کنید و Propertise و سپس تیک کنار یک گزینه رو بذارید.انگلیسی تون خوب باشه پیداش میکنید.من الان لینوکسم و نمیدونم دقیقا چی چی بود:n13:...

V i r u s e r
14-12-2013, 17:03
سلام
اول این که انتی ویروس رو حذف کنید و سرعت سیستم رو بررسی کنید، احتمالا بهتر میشه.

هر فایلی رو که میخام پاک کنم تایید نمیده و فوری پاک میکنه ، خب شاید دستم به dell بخوره ، این که بده که
برای این که تایید حذف کردن بخواد: روی Recycle Bin راست کنید و برید روی Properties و تیک Display Delete confirmation dialog رو بزنید. اگر مثل من از قابلیت اشغال جعبه استفاده نمی کنید می تونید گزینه ی Dont move files ... رو انتخاب کنید

فلش مموری فوری باز میشه و گزینه انتخابی نداریم ، فلش مشکلی نداره
متوجه منظورتون در این سوال نشدم

وقتی This PC یا مثلا کنترپنل رو باز میکنم نمیاد رو و در پنجره پشتی باز میشه و باید با پایین اوردن پنجره جلویی به اون برسی

این هم جالبه تا بحال باهاش مواجه نشده بودم :n02: شرمنده

idm وقتی دانلودش تموم میشه مستقیم بازش نمیکنه و پایان رو نشون نمیده در صورتی که اصلا نباید اینطوری باشه
در تنظیمات idm در تب Downloads این گزینه رو فعال کنید:
Show Download completion dialog

مشکلات سرعت به نظرم از انتی ویروس هست
پیشنهاد من اینه که از نسخه ی Pro استفاده کنید و انتی ویروس نصب نکنید