PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : empty شدن درایو ویندوز و ناپدید شده درایو های هارد اکسارنال

nemesiss1364
13-12-2013, 00:32
با درود وقتی سیستمم رو روشن کردم و وارد درایو c ( تنها درایو لب تاپ سامسونگ ویندوز 8 اورجینال)شدم هیچ چیزی تو درایو نبود کم رنگ وسط صفحه نوشته بود the folder is empty. در صورتی که چهل گیگ از درایو اشغال شده که 20 گیگ واسه ویندوز و 20 تا هم واسه یه سری اطلاعات. وقتی یه فایل رو تو درایو سرچ می کنم پیدا میکنه اما همین که بک میزنم تا به درایو c می رسم باز هیچی توش نیست. به نظرتون چی شده؟ لازمه که بگم چند وقته که می خوام ویندوز رو عوض کنم اما نمیشه (که بعدا جداگانه مطرح میکنم) و خیلی از فایل هام رو ریختم روی هاردم که 3 پارتیشن داره.... مشکل اساسی تر اینه که حالا هیچ کدوم ازپارتیشنای هاردم هم نیست. چراغ هارد روشن میشه و معلومه که داره کار میکنه اما هیچی بالا نمیاد. به یه سیستم دیگه هم هارد رو وصل کردم چیزی بالا نیومد.... لطفا راهنمایی کنید. دار و ندارم تو این هارده... هارد 500 csilicon power که تقریبا تا خرخره پر شده تو این چند روزه

ATRGT3
13-12-2013, 00:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nemesiss1364
13-12-2013, 01:30
بادرود. باتوجه به لینک بالا فک کنم که ویندوزم مشکل داره چون cmd باز نمیشه و یه سری از تنظیمات رو هم نمی تونم عوض کنم لطفا قطمت دوم سوال. رو هم راهنمایی کنید. با تشکر

ATRGT3
13-12-2013, 11:29
اگه بخوایین ویندوز رو عوض کنین اون 20 گیگ اطلاعاتتون میپره
اول پارتیشن رو پاک کنین بعد دوباره پارتیشن بندی کنین تا درست بشه با نرم افزارهای پارتیشن از Dos مثلا pattition magic for dos

اگه cmd بازنشه پس حتما ویندوزتون مشکل داره