PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نشناختن قسمتی از هارد

Hamid_Icdl
10-12-2013, 10:50
سلام به دوستان

من قبل از نصب ویندوز8 ویندوز 7 داشتم با 4 درایو کل ظرفیت هارد 160 و هر درایو هم 40g اما بعد از نصب ویندوز8 2 درایو را نشناخت فرمت فایل همه درایوها ntfs است ?

علت چیه ؟

در کل ویندوز 8 زیاد جالب نیست حال نکردم همون ویندوز 7 خیلی عالیه.

ata.royalfalcon
10-12-2013, 11:28
سلام به دوستان

من قبل از نصب ویندوز8 ویندوز 7 داشتم با 4 درایو کل ظرفیت هارد 160 و هر درایو هم 40g اما بعد از نصب ویندوز8 2 درایو را نشناخت فرمت فایل همه درایوها ntfs است ?

علت چیه ؟

در کل ویندوز 8 زیاد جالب نیست حال نکردم همون ویندوز 7 خیلی عالیه.

سلام .
شايد letter نداره ! براي اطمينان از قسمت disk management بررسي كنيد (عكس از اين قسمت بذاريد تا بهتر بتوان راهنمايي كرد) . اگر letter نداشت از قسمت change drive letter and paths يك حروف غير تكراري بدهيد .

Hamid_Icdl
10-12-2013, 12:19
سلام .
شايد letter نداره ! براي اطمينان از قسمت disk management بررسي كنيد (عكس از اين قسمت بذاريد تا بهتر بتوان راهنمايي كرد) . اگر letter نداشت از قسمت change drive letter and paths يك حروف غير تكراري بدهيد .

جالب اینکه تو disk manegment هست و letter هم داره اما باز نمیشه و در مای کامپیوتر دیده نمیشه

ata.royalfalcon
10-12-2013, 12:24
جالب اینکه تو disk manegment هست و letter هم داره اما باز نمیشه و در مای کامپیوتر دیده نمیشه

سلام .

از disk management يك عكس واضح بذاريد تا بهتر بتوان راهنمايي كرد .

Hamid_Icdl
10-12-2013, 13:08
دیگه دیر شده چون دوباره برگشتم روی ویندوز 7 مجبور شدم اون 2 تا درایو را فرمت کنم