PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال ایکس باکس به لپ تاپ و گرفتن خروجی تصویر روی صفحه مانیتور از طریق Easycab

wiy2011
09-12-2013, 12:05
با سلام خدمت دوستان
من میخوام ایکس باکسم رو به لپ تاپ وصل کنم و خروجی تصویر رو روی مانیتور لپ تاپ بگیرم
همونطوری که میدونید المان های روی لپ تاپ برای تصویر خروجی هستند و نمیشه از این موارد برای گرفتن تصویر استفاده کرد
ولی من داخل سایت یوتیوب ویدیویی رو دیدم که میشه با استفاده از دستگاهی به نام Easycab به راحتی به لپ تاپ وصل کرد و تصویر گرفت
این لینک ویدیویی که من دیدم میخوام ببینم کسی از دوستان از این وسیله استفاده کرده یا خیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و یه سوال دیگه هم داشتم که اگر بخوام به وسیله کابل vga روی مانیتور crt تصویر بگیرم کیفیتش در مقایسه با تلوزیون های قدیمی رنگی سه فیش بالاتره یا بالعکس

akpa
09-12-2013, 14:13
سوال اول رو نمیدونم ولی کیفت مانیتور CRT (اگه از آخرین مدل ها باشه مثل سری لبخند ال جی) از تلویزیون رنگی CRT بیشتره

wiy2011
09-12-2013, 14:33
سوال اول رو نمیدونم ولی کیفت مانیتور CRT (اگه از آخرین مدل ها باشه مثل سری لبخند ال جی) از تلویزیون رنگی CRT بیشتره

دوست عزیز crt قدیمی هست و مدل simense و صفحش هم فلت نیست

akpa
10-12-2013, 14:01
دوست عزیز crt قدیمی هست و مدل simense و صفحش هم فلت نیست

اگه از رزولوشن 1024*768 پشتیبانی می کنه کیفیتش بهتره
اگه رزولوشنش کمتر باشه نمیدونم
ولی درکل چون پیکسل های تلوزیون بزرگتره تصاویر بی کیفیت رو بهتر از مانیتور پخش میکنه و در عوض مانیتور تصاویر باکیفیت مثل hd رو خیلی بهتر میتونه نمایش بده
برای مثال یه کلیپ 3gp رو تلوزیون بهتر دیده میشه(البته تلویزیون قدیمی منظورمه)