PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم اتصال به اینترنت در ارتباط کامپوتر و لپ تاپ با wireless G usb adapter Tl-wn321g

atila_alp
09-12-2013, 01:55
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
بنده دارای یک مودم tp-link td-8811 و یک tp-link wireless G usb adapter model:Tl-wn321g می باشم و میخواهم از طریق وایرلس شبکه ای برای ارتباط با لپ تاپم ایجاد کنم، بنده با استفاده از ad hoc ویندوز 7 اقدام به این کار کردم و بعد از راه اندازی ad hoc، از دو نرم افزار ccproxy و proxyfire برای تکمیل ایحاد شبکه استفاده کردم ولی بعد از این مراحل لپ تاپ با این که وایرلس را شناسایی می کند و در قسمت sent and receive مقدار پایینی نشان داده می شود ولی در آیکون اتصال به اینترنت علامت تعجب قرار داده و امکان اتصال به اینترنت را به من نمی دهد. در صورت امکان راهنمایی مناسب جهت حل این مشکل ارائه نمایید.

FerineFast
09-12-2013, 11:37
مشکل در تنظیمات
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست.
داخل Option و بخش Local IP Address آدرس نتورکی که باهاش به اینترنت وصل هستید بدید.
در بخش Advanced و تب Networks تیک Disable External Users رو بردارید و Server Bind Address رو روی IP ای که برای adhoc تعریف شده بزارید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

atila_alp
09-12-2013, 22:38
با تشکر از راهنماییتان، اما متاسفانه مشکل هنوز پابر جاست

atila_alp
11-12-2013, 01:57
با سلام به همه دوستان
لطفا یک راهنمایی مناسب جهت راه اندازی شبکه بین کامپیوتر و لپ تاپ با توجه به نوع مودم و usb وایرلسی که دارم در اختیارم بنده قرار دهید، اگر روش بهتری از ad hoc هست مرا راهنمایی نمایید درغیر این صورت روش ایجاد شبکه به روش ad hoc و نرم افزارهای
ccproxy و proxyfire در اختیارم قرار دهید
با تشکر

FerineFast
11-12-2013, 03:43
هم می تونید از Adhoc ویندوز استفاده کنید هم از برنامه هایی مثل connectify ولی برای مدیریت پهنای باند و مصرف باید حتما از Adhoc استفاده کنید شما طبق گفته هاتون adhoc رو ایجاد کردید من هم روش ست کردن پراکسی روی CCproxy رو توضیح دادم کار با proxifier هم ساده هست و کافیه از پروتکلی مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و پورت دیفالت 808 و در صورت ست کردن یوزر و پسورد استفاده کنید.

حالا اگه کماکان با شیر کردن مشکل دارید با یاهوی من تماس بگیرید تا بررسی کنیم با هم! YMessenger!: FerineFast[At]Yahoo[Dot]com