PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فرمهایی که cancel ندارند

djsystem
08-12-2013, 23:01
دوستان تو برنامه های ویندوزی معمولا هر فرمی دوکمه ok و cancel داره و تغیرات به شرط کلیک بر روی ok اعمال میشه و گر cancel رو بزنید تغییری تو تنظیمات انجام نمیشه .
ولی تو مک هر تغییر آنلاین اعمال میشه ( که این خیلی خوبه ) ولی یه مشکلی هست اونم اینه که شما تستی یه گزینه رو تغییر میدی و یادت نمیاد مقدار قیلیش چی بود و حالا نیازی داری یه چیزی مثل cancel داشته باشی تا تغییرات برگرده به حالت قبل .
میخاستم ببینم چنین چیزی وجود داره یا نه ( مثلا تغییر background تو مک که اگه از walpaper انتخاب شده خوشت نیاد و بخای قبلیش برگرده سر جاش دیگه کنسل نداره و باید بگردی همونی که بود رو پیدا کنی و انتخاب کنی)
ممنون

mohsenfulloption
08-12-2013, 23:03
ما که با مک کار نکردیم **** بلد نیستیم

SAMCRO
09-12-2013, 19:05
سلام !‌

خوب نباید الکی بیشنی باهاش بازی کنی :n02:
خودم تا حالا به همچین مشکلی برنخوردم ... ولی برات گشتم چیزی که می خوای رو پیدا نکردم ولی یه بنده خدایی ۳ سال پیش هم همین مشکلو مطرح کرده بود که گفته بودن همچین چیزی نداریم ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DogForum.ir
10-12-2013, 20:56
همونطور که فرمودید توی مک همه چی به صورت RealTime ادیت میشه (در ۹۰ درصد اوقات - بعضی برنامه ها مثتثنی هستند) ... به نظرم بیشتر عادت هسش .. من ۳ ساله با مک کار کردم واسم عادت شده و قبل از تغییر هر Variable و Setting دقت میکنم قبلش چی بوده و از اونجا که سرعت کار بالاتر هستش اینطوری وقتی با ویندوز کار میکنم اذیت میشم ...

موفق باشید

djsystem
19-12-2013, 00:42
با تشکر از دوستانی که راهنمایی کردن .
البته من تو عنوان سوال از واژه "مشکل " استفاده کردم که در اصل اشتباه کردم . واقعا تو دنیای مک چیزی به اسم مشکل وجود نداره . واقعا از هر نظر نسبت به ویندوز سره ( البته مقایسه ویندوز با osx مقایسه پیکانه با بنز)