PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ساعت ویندوز 8

manli7
08-12-2013, 18:02
سلام دوستان

من مشکل دارم با ساعت ویندوز 8

وقتی ریست می کنم همه چی بهم می ریزه و یه ساعت دیگه رو نشون میده

راه حل چیه ؟

مرسی

Ali_RNT
08-12-2013, 20:07
روی ساعت در نوار وظیفه کلیک کنید و در بخش تغییر تنظیمات به تب Internet time برید و یک گزینه هست که اگه تیک داشته باشه ساعت از روی اینترنت تنظیم میشه.اگه منطقه زمانیتون رو اشتباه وارد کرده باشید همیشه به هم میریزه.تیک این گزینه رو بردارید.(الان لینوکس بالاست وقتی رفتم تو ویندوز بهتون اسمای دقیق رو میگم...)))

FerineFast
09-12-2013, 13:03
وقتی کامپیوتر روشن می کنید دکمه F2 یا DEL رو بزنید ببینید اونجا ساعت درست هست (احتمالا ساعت رو 3:30 یا 4:30 ساعت عقبتر هم نشون بده مشکل نداره - GMT)

ماشاالله سوال زیاد داریدها! بیش از 1000 تا سوال کردید :دی

Guidance
09-12-2013, 13:58
time zone رو چک کنید ببینید روی tehran 3.30 هستش یا نه؟ اگر نباشه پس از هربار reset برمیگرده به حالت قبلی.

Ali_RNT
09-12-2013, 16:21
بعد از کلیک روی ساعت و سپس روی Change data and time settings به تب Internet time برید و Change settings را انتخاب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تیک را بردارید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اگر میخواهید از ساعت اینترنتی استفاده کنید باید منطقه زمانیتان درست باشد.در غیر این صورت بعد از هر ریستارت ساعت به زمان منطقه زمانی انتخاب شده تنظیم میشود.

برای تنظیم منطقه زمانی:

به تبDate and time بروید.Change time zone را انتخاب کنید.

سپس Tehran را انتخاب کنید.

موفق باشید...

manli7
09-12-2013, 18:05
الان روی کاناد بود و من کردم تهران درست میشه دیگه ؟ مشکلی نیست ؟

Ali_RNT
09-12-2013, 20:05
الان روی کاناد بود و من کردم تهران درست میشه دیگه ؟ مشکلی نیست ؟

نه مشکلی نیست.البته مشکلات سخت افزاری مثل باطری مادربرد هم ممکنه باشه ولی برای شما این علتش نبود...