PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شناساندنِ USB به Xbox

John Haughm
07-12-2013, 16:53
سلام دوستان
اول این رو بگم که بستنِ تاپیکِ عمومی فقط باعثِ شلوغ شدنِ اینجا و باز شدنِ تاپیکای دو سه جوابه میشه، که هیچ خوب نیست. :n15:

اما مشکل من در ارتباط با شناسوندنِ USB به دستگاه هست. من رفتم برای GTA V نزدیک پنجاه تومن پول دادم و یه 16 گیگ گرفتم. (سیلیکون) بارِ اول بازی رو نصب کردم و بازی کردم. دفعه دوم که روشن کردم اصلا انگار بازی نصب نشده بود که هیچ، دستگاه دیگه USB رو نمیشناخت و هر کاری هم کردم کانفیگِر نشد. USB رو روی کامپیوتر هم چِک کردم و نسوخته. حالا برای اینکه دوباره این دو تا رو آشتی بدم باید چیکار کنم؟ گویا NFS Rivals هم هارد میخواد که اگه من نتونم این رو کانفیگر کنم فاجعه س!
ممنون میشم کمکم کنید. :n01:

IRAN_KING
07-12-2013, 20:51
دوباره فرمت کن بزن به کنسول...
NFS Rivals هم هارد خود کنسول نیازه EA مسخره با خودش چی فکر کرده که همچین چیزایی گذاشته !

John Haughm
07-12-2013, 23:14
دوباره فرمت کن بزن به کنسول...
NFS Rivals هم هارد خود کنسول نیازه EA مسخره با خودش چی فکر کرده که همچین چیزایی گذاشته !
سه بار این کار رو کردم بازم نشد. برنامه ای راهکاری چیزی نیست که بشه به زور USB رو کانفیگر نگه داشت؟ چون این از حالتِ کانفیگر در میاد که اینطور میشه.
ینی حتی با USB هم نمیشه؟ اینا چقدر خرن. باز سه چهار سال پیش این کار رو می کردن یه چیزی. آدم میگفت میخوان هارداشون رو بفروشن. اما الان که وان اومده دیگه چرا دارن عرصه رو تنگ میکنن آخه.

IRAN_KING
08-12-2013, 08:56
الان فلش با PC فرمت می کنی میزنی به کنسول چه خطایی میده که کانفیگر نمیشه ؟
فلش وقتی اطلاعات میریزی حجم درست نشون میده ؟

John Haughm
08-12-2013, 15:10
الان فلش با PC فرمت می کنی میزنی به کنسول چه خطایی میده که کانفیگر نمیشه ؟
فلش وقتی اطلاعات میریزی حجم درست نشون میده ؟
وقتی دوباره فرمت می کنم و میزنم به دستگاه، قشنگ مثل آدم کانفیگر میشه و با DVD 1 نصب می کنم و بعد بازی می کنم. اما بعد که خاموش می کنم دستگاه رو بعد از دومین یا سومین بار که روشن می کنمش میبینم انگار نه انگار که نصب بوده. دوباره ازم میخواد USB رو کانفیگر کنم. به هیچ وجه هم USB یا DVD رو دست نمیزنم.

IRAN_KING
08-12-2013, 18:12
با یک فلش دیگه مجبوری امتحان کنی ببینی همچین مشکلی پیش میاد یا نه .