PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من نمی تونم Stand by و Hibernate کنم

khatat
21-08-2006, 21:58
سلام بچه ها
آقا یه چند وقتی که من یه مشکل بدی پیدا کردم و اونم اینه که وقتی کامپیوتر رو stand by می کنم کامپیوتر stand by می شه اما وقتی ماوس رو تکون می دم یا یه کلیدی رو فشار می دم کامپیوتر restart می شه :ohno: :blink: و مشکله دیگه ای که برام بوجود اومده مشابه همین حالته منتها اون مربوط می شه به Hibernate به این صورت که وقتی Hibernate می کنم کامپیوتر خاموش می شه بعد که روشن می کنم اون خطی که سیستم رو لود می کنه تا آخر پر می شه ولی به محظه اینکه به آخر می رسه کامپیوتر ریست می شه :tongue: :tongue: بعد هم که بالا می اد دوتا انتخاب داری یکی این که کامپیوتر دوباره ریست بشه :evil: :evil: (فکر کنم دقیقا یادم نیست) و دومی این که این Hibernate رو پاک کنه و سیستم طبق روال معمول از نو بالا بیاد :sad: :sad: حالا می گین چی کار کنم تا این مشکلات حل بشن .
راستی یه چند تا چیز رو بگم تا شبهه ای نباشه :
من سیستم رو حتی فرمتش هم کردم ولی حل نشد تازه حتی از نو هم پارتیشن بندی کردم (امان از دست این پارتیشن مجیک که ما رو اون زمان تو بد دردسری انداخت) و حتی یه ویندوز دیگه از یه سی دی دیگه هم نصب کردم که مبادا مشکل از سی دی باشه ولی باز هم حل نشد که نشد :sad: :sad: :puke: :puke: .
ممنون

khatat
22-08-2006, 22:09
یعنی هیچ کس نمی تونه کمکم کنه ؟!!!!

Soda
22-08-2006, 22:12
مشكل يا از ويندوزه يا از درايورها
اول آپديت جديد درايورها رو بگير و نصب كن ( بخصوص كارت گرافيك ) و ببين چي ميشه

KING ESFANDIYAR
24-08-2006, 13:18
سلام بچه ها
آقا یه چند وقتی که من یه مشکل بدی پیدا کردم و اونم اینه که وقتی کامپیوتر رو stand by می کنم کامپیوتر stand by می شه اما وقتی ماوس رو تکون می دم یا یه کلیدی رو فشار می دم کامپیوتر restart می شه :ohno: :blink: و م............ از سی دی باشه ولی باز هم حل نشد که نشد :sad: :sad: :puke: :puke: .
ممنون

من به شما پيشنهاد ميكنم از برنامه TUNE UP UTILITY و SYSTEM MECHANIC و REGISTRY MECHANIC استفاده كن.

بعد اگه باز هم نشد بگو تا بگم چي كار كني.

در ضمن از سلامت MAIN BOARD ات بايد مطمئن باشي .

khatat
26-08-2006, 10:23
دوستان اگه دقت کرده باشید من حتی تمام درایوهام رو فرمت کردم و یه ویندوز جدید نصب کردم ولی حل نشد فکر نمی کنید مشکل از پاور باشه ؟؟؟؟
راستی من قبلا این مشکل رو نداشتم ، یدفعی این جوری شد که دیگه هیچ وقت هم درست نشد

راستی آقای کینگ می شه بیشتر توضیح بدین مین برد رو میگم خوب من مدت زیادی نیست که سیستمم رو ارتقا دادم مین برد باید سالم باشه دیگه :laughing: :laughing: :laughing:

mohammad hamed
26-08-2006, 16:53
آيا با همين ويندوز دفعات قبل هم همچين مشكلي داشتي
آخه بعضي از نسخه هاي ويندوز همچين مشكلاتي و... را داشته بودند.

e.khafan!
30-08-2006, 21:01
داداش هایبر نت هیچ ربتی به سخت افزار نداره ....
استند بای نکردن برای اینه که شما درایور مادربردت اگر ویندوزت xp sp 1 یا sp 2 مال قبل از یال 2003 است !!!!
ما در خدمتیم ...