PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در برنامه آب هوا / ارور در شروع ویندوز 8.1

iilliya
05-12-2013, 11:15
سیلم به همگی

من 2تا سوال دارم

اولی اینکه من رو لب تاب خودم جدیدا وقتی ویندوزم بوت میشه این ارور میاد که البته کاری هم بهم نداره ولی خوب نباشه آرامش اعصابه :n13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوم مربوط میشه به لب تاب یکی از دوستام براش چند روز قبل 8.1 نصب کردم همونی که رو لب تاب خودمه منتها لب تابش قدیمی هست فکنم تو سایت سونی فقط درایور برای ویندوز 7 هوم پریمیوم داره و بس

حالانصب میشه کار میکنه ولی چند تا مشکل داره

1 با اینکه چیز پی ان وصل هست و اکانت لایو براش درست کردم و به وینش هم لینک کردم بازم استور براش باز نمیشه و میگه در منطقه شما این امکان نیست

برداشتم اکانت ویندوزش رو پاک کردم یه لایو دیگه درست کردم با یه یوزر جدید مورد 1 حل شد ولی

2 برنامه آب هوای پاک کردم نصب کردم تو هر 2 یوزر با چیز پی ان با نمیدونم pm9 بی چیز شکن خلاصه هر کاری بگین کردم ولی موقعی که اول بار میری تو میپرسه لوکیشن بهش دسترسی میدی کار نمیده میرم تو دستی بهش بگم اصفهان بازم میگه برای منظقه شما موجود نمی باشد خلاصه حرف تو مخش نمیره نمیدونم چه کنم

3 کلید فانکشن برای کم و زیاد کردن صدا کار میکنه ولی برای کم و زیاد کردن نور صفحه کلا هیچ عکس العمل نشون نمیده کسی میتونه بگه چه کنم باهاش :n12:

riverman
05-12-2013, 11:23
ببخشید سوال میپرسم اینجا!
میشه بگین چطور مشکل store رو حل کنیم؟(همین مورد 1 که گفتین)
iilliya
05-12-2013, 21:15
ببخشید سوال میپرسم اینجا!
میشه بگین چطور مشکل store رو حل کنیم؟(همین مورد 1 که گفتین)
:n02: یه اکانت لایو باید داشته باشی + چیز پی ان دی:

soroosh_cz
06-12-2013, 02:10
من که آب و هوا رو بدون چیزپی ان آپدیت میکنم.
فکر کنم باید تیک انتخاب لوکیشن بصوزت اتوماتیک رو برداری و محل خانه رو بصورت دستی تنظیم کنی.
من که اوتلوک هست حسابم، همه ی تنظیمات با سرویس ابریش سینک میشه، هر ویندوز جدیدی نصب کنم، بعد از سینک همه ی تنظیمات اوکی میشه اتوماتیک.
ولی بقیه ی سرویساش مثل استور و فود و... همون ارور ساپورت نکردن منطقه رو میده.

Sent from my ST15i using Tapatalk 4

iilliya
08-12-2013, 17:10
من که آب و هوا رو بدون چیزپی ان آپدیت میکنم.
فکر کنم باید تیک انتخاب لوکیشن بصوزت اتوماتیک رو برداری و محل خانه رو بصورت دستی تنظیم کنی.
من که اوتلوک هست حسابم، همه ی تنظیمات با سرویس ابریش سینک میشه، هر ویندوز جدیدی نصب کنم، بعد از سینک همه ی تنظیمات اوکی میشه اتوماتیک.
ولی بقیه ی سرویساش مثل استور و فود و... همون ارور ساپورت نکردن منطقه رو میده.

من اوتلوک رو ست نکردم نرفتم دنبالش کی بدش میاد همه چی خود به خود ریستور شه دی: بگو منم یاد بگیرم

منم مشکلی ندارم بدونه وی پی اان منتها این دوست من با ویی پی ان یا بدونه فرقی نداره دستی یا اتوماتیک میگه برای شما موجود نمی باشد ...

soroosh_cz
15-12-2013, 01:57
من اوتلوک رو ست نکردم نرفتم دنبالش کی بدش میاد همه چی خود به خود ریستور شه دی: بگو منم یاد بگیرم

منم مشکلی ندارم بدونه وی پی اان منتها این دوست من با ویی پی ان یا بدونه فرقی نداره دستی یا اتوماتیک میگه برای شما موجود نمی باشد ...

من خودم حساب outlook داشتم از بدو تاسیسش، الان با استفاده از همون حساب، به اسکای درایو، اسکایپ و ( قبل از حذف حسابم فیسبوکم) فیسبوک وصل بودم.
شما اگر به اسکای درایو متصل بشید، همه ی کارهاتون سینک میشه( حتی سرچ و هیستوری مرورگر - حریم خصوصیم تو حلقم) حتی عکس پس زمینه هم آپلود میشه و در صورت سینک با هر ویندوزی( یوزر آنلاین) عکس دسکتاپ هم سینک میشه.
من الان توی Mail حسابهای یاهو و جیمیل و اوتلوکم رو اضافه کردم، عالی کار میکنن.

iilliya
15-12-2013, 13:33
خوبه

حالا کسی نبود بدونه درد این سیستم من چیه این ارور میاد؟:n13:

vissoto
15-12-2013, 14:03
ابتدا برنامه زیر را اجرا کنید (run as admin)

حالا به بخش Log on رفته و کلمه اخر این error را جستجو کنید و در صورت رویت پاکش کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید