PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حرفه ای های ریجستر اگر میدونن جواب بدن

scream
21-04-2005, 12:22
دوستان من میخوام موقع بالا اومدن ویندوز ایکس پی به جای صفحه
wellcome
یه عکس دلخواه بیاد و دیگه صفحه ابی ولکام ظاهر نشه لطفا برام بزارید که چه جوری این کار رو بکنم
ممنون :arrow:

Meisam
21-04-2005, 12:55
سلام
من اينو منتقل ميكنم به كامپيوتر و موضوعات مرتبط به آن
دوستان اينجا بهتر ميتونن به شما كمك كنند :wink:

mahan
21-04-2005, 14:59
نميدونم براي چي ميخواي كه اينكار رو بكني ... اما تا اونجائي كه من ميدونم اين كارها سرعت بالا اومدن ويندوز رو كم ميكنه .. اما براي كنجكاوي هم كه باشه 2 راه براي 2 كار بهت ميگم
راه اول همونيه كه شما ميخواي يعني صفحه Welcome ... اما راه دوم صفحه اصلي بالا اومدن ويندوز رو عوض ميكنه ... :shock: :D

قرار دادن تصوير در هنگام بالا آمدن ويندوز XP

براي اينكه قبل از صفحه Welcome صفحه مورد نظر شما به نمايش در بياد بايد از طريق رجيستري اين كليد رو پيدا كني :

HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Desktop

يك مقدار رشته اي ( string ) بنام Wallpaper بساز و بهش مسير تصوير مورد نظرت رو بده . اين تصوير بايد يك تصوير طرح بيتي ( *.bmp ) باشه. از اين زمان به بعد هر وقت كه ويندوزت راه اندازي بشه اين تصوير قبل از كادر Welcome به نمايش در مي آيد.

اما دومي

تغير لوگوی اصلی ويندوز XP
برای تغير لوگوی اصلی ويندوز XP (هموني كه يه نواري از سمت چپ به راست حركت ميكنه) به نحوی فايل ntoskrnl.exe را Edit کنيم که مايكروسافت براي اينكه دستكاري افرادي مصل شما هوس نكنن اونو عوض كنن ابزاری به اين منظور داخل خود ويندوز قرار نداده . پس برای اينکار بايد يه برنامه کمکی داشته باشي كه اسم اين برنامه BootXPv2.50 هست( كه من لينكش رو ندارم .. ميتوني از هيرياند كمك بگيري ) . اين برنامه قادر است خود فايل مربوط به لوگو را در ويندوز XP ويرايش کنه و فايل مورد نظر شما را که حتما بايد با فرمت Jpg يا Bmp باشد , به جای لوگوی اصلی قرار دهد! از اونجايی که اين برنامه خيلی باحاله...تو سايت خود برنامه چندين لوگوی بسيار زيبا و مناسب برای کسانی که در طراحی لوگو مشکل دارند وجود دارد.حجمش هم اگه درست يادم باشه حدود 600 کيلو بايته كه سريع هم دانلود ميشه ..
اين برنامه يه انتخاب ديگه در ابتداي استارت سيستم ( هومنجائي كه XP يا 98 انتخاب ميكني ) اضافه ميكنه ... كه با اينتر روي اون وارد سيستم عامل مورد نظرت ميشي ...

ديگه فكر كنم حله ... :wink:
:mrgreen:

mpsjavad
21-04-2005, 16:37
با سلام ..

دوست عزيزscream, جان اين كار رو ( يعني عوض كردن همون صفحه ي ابي رنگ كه نوشتهwellcome ) فكر نكنم با دستكاري رجيستري بشه كرد در هر صورت من از نرم افزار starskin استفاده ميكنم كه هم صفحه wellcome و هم صفحهBoot و تم و ... ديگه رو عوض ميكنه تنها محدوديت اينه كه تنها بايد از تصاوير معرفي شده توسط سايت برنامه استفاده كني ؟

حجم خود نرم افزار حدود 3 مگا بايته اون رو بايد كرك كرد تا كار كنه ( نميدونم از كجا دانلودش كردم اما ميگردم ولينكش رو پيدا ميكنم )

البته توضيحات اقا ماهان, هم درسته ( با نرم افزار Boot Skin هم ميشه صفحه ي بوت رو عوض كرد اما براي صفحه ي خوشامد گويي بايد از نرم افزار زير استفاده كني .)

دانلود كنيد نرم افزار2.4.5.6 starskin رو به حجم 3.18 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كركش رو هم گير ميارم و ميزارم . :arrow:

موفق باشي

mpsjavad
21-04-2005, 16:45
اينم كرك نرم افزار2.4.5.6 starskin به حجم حدود 600 كيلو بايت :

اميدوارم بدرت شما بخوره :?:

scream
21-04-2005, 19:34