PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجربه استفاده از اینترنت نامحدود شرکت مخابرات استان مرکزی شهر اراک

wiy2011
30-11-2013, 07:14
با سلام خدمت همه دوستان
تقریبا یک ماه پیش شرکت مخابرات اراک برای اولین بار اینترنت نامحدود را در کنار سرویس های حجمی خودش قرار داد
و من هم به خاطر نامحدود بودن و نداشتن محدودیت حجم دانلود از مخابرات اراک سرویس گرفتم
خود شرکت مخابرات روزی که رفتم برای گرفتن سرویس گفتن سرعت دانلود 1 به 8 است یعنی سرعت دانلود 32 میباشد
وقتی که خط رانژه شد و اینترنت وصل شد چند روز اول سرعت 32 ثابت بود و بعد از چند روز سرعت ها رسید به محدوده سرعت بین 3 یا 4 که حتی گوگل رو هم به زور باز میکرد
و وقتی که من زنگ زدم به شرکت مخابرات گفتن که شیر خط ها به هم خورده و به این خاطر سرعت دانلود کم شده و درست میشه
بعد از سه چهار روز خط ها درست شد و یکی دو روز بعد دوباره همون ماجرا پیش اومد به مدت دو هفته و وقتی دوباره زنگ زدم پشتیبانی گفتن که مخابرات کلا شیر خط ها رو میخواد تغییر بده و خط ها رو بکنه یک به شانزده
و من هم که دیدم سرعت دانلود افتضاع شده رفتم درخواست تخلیه خط بدم و وقتی که رفتم شرکت مخابرات نامه تخلیه رو بگیرم گفتن باید بریم پیش یه کسی که رئیس اون بخش بود
بعد از یه ربع صحبت کردن با فرد مذکور که طرف اصرار داشت که حالا که سرعت پایینه شما بیا سرویس با محدودیت حجمی بگیر و من هم که قبلا از یه شرکت خصوصی سرویس داشتم که مخابرات در مقابل اون افتضاح بود سرویس رو نگرفتم و به زور خط رو تخلیه کردم
من از سال 89 از مخابرات سرویس اینترنت پر سرعت میگرفتم و مثلا قرار بود ماهی 11 تومان هزینه اینترنت روی قبض بیاد و تو این مدت ما فقط برای اینترنت کمتر از ماهی دو ماهی 70 یا حتی 100 برامون نمیومد

نتیجه کلی:
مخابرات برنامه ریزی کرده بود که به بهانه سرویس های نامحدودش مردم رو بکشونه مخابرات بعد سرعت رو افتضاح کنه و دوباره مشترکاش بیان هموم سرویس های مزخرف محدودش رو بگیرن
دوستان این توضیحاتی که نوشتم در مورد مخابرات استان مرکزی شهر اراک بود و در مورد بقیه شهر هایی که مخابرات سرویس میده من اطلاعی ندارم
و فقط این توضیحات رو نوشتم برای کسایی که میخوان از مخابرات استان مرکزی اینترنت نامحدود بگیرند بدونن که خیلی مزخرفه.