PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ریستارت شدن رایانه

dvb595959
28-11-2013, 21:03
سلام
من ویندوز 8.1 نصب کردم و اوایل مشکلی نداشتم ولی الان متوجه شدم که وقتی با کامپیوتر کار نمیکنم بعد از یک مدت زمان مشخص مثلا 10 دقیقه ای خود بخود سیستم ریستارت میشه.به نظر خودم جایی از تنضیمات باید دستکاری شده باشه ولی نمیدونم که کجاست.لطفا اگه ممکنه کمکم کنید تا مشکل رو برطرف کنم.تشکر

FerineFast
28-11-2013, 21:22
به کنترل پنل برید بخش Hardware and Sound و بخش Power Option و از منوی سمت چپ choose when the computer sleeps رو انتخاب کنید.

dvb595959
01-12-2013, 12:11
به کنترل پنل برید بخش Hardware and Sound و بخش Power Option و از منوی سمت چپ choose when the computer sleeps رو انتخاب کنید.
من این تنظیمات رو اعمال کردم ولی هنوز مشکل پابرجاست.... اشتباه انجام دادم یا باید کار دیگه ای هم انجام بدم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Captain
01-12-2013, 18:47
با سلام
تنظیمات شما درسته و مشکلی نیست
شما دقیقا کی متوجه این مشکل شدید؟
از اول همینطور بوده یا بعدا این مشکل پیش اومده؟
برنامه ای نصب کردین که سیستم وقتی بیکار هستش اقدام به خاموش و یا ریستارت کردن کنه؟
از چه آنتی ویروسی استفاده میکنید؟ شاید وقتی سیستم در حالت بیکاری هستش، اسکن انجام داده و اقدام به خاموشی یا ریستارت میکنه
برنامه IDM هم همین چک کنید
سیستم شما PC هستش یا LabTop ؟

dvb595959
01-12-2013, 22:06
با سلام
تنظیمات شما درسته و مشکلی نیست
شما دقیقا کی متوجه این مشکل شدید؟
از اول همینطور بوده یا بعدا این مشکل پیش اومده؟
برنامه ای نصب کردین که سیستم وقتی بیکار هستش اقدام به خاموش و یا ریستارت کردن کنه؟
از چه آنتی ویروسی استفاده میکنید؟ شاید وقتی سیستم در حالت بیکاری هستش، اسکن انجام داده و اقدام به خاموشی یا ریستارت میکنه
برنامه IDM هم همین چک کنید
سیستم شما PC هستش یا LabTop ؟

این ویندوز رو تازه نصب کردم شاید دو روز پیش.
فکر میکنم از اول هم همینجور بوده. زیاد مطمئن نیستم .چون بعد از تعویض ویندوز چند نرم افزار نصب کردم مثل دانلود منیجر و کومودو و pot ,کروم
برنامه ای که برای خاموش یا روشن کردن سیستم بکار بره نصب نکردم.
انتی ویروس کومودو هستش.
نه بخاطر اسکن انتی ویروس نیست.مطمئنم.

dvb595959
02-12-2013, 17:56
کسی نیست کمک کنه؟

FerineFast
03-12-2013, 05:47
داخل event viewer کامپیوتر بشید ببینید می تونید پیدا کنید چه پروسس و چه ساعتی خاموش کرده کامپیوتر رو

dvb595959
21-12-2013, 22:35
درود
مشکل من برطرف شد.... گفتم اینجا دلیلش رو بگم شاید به بقیه دوستان هم که چنین مشکلی دارن کمک کنه.
با کمک دوست خوبم FerineFast عزیز که واقعا وقت گذاشتن برای حل این مشکل سرانجام متوجه شدیم که مشکل از طرف برنامه comodo time machin بود که بعد از آنیستال کردن این برنامه مشکل بر طرف شد.