PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل تیک زدن در بازی call of duty black ops

ali-xc
24-11-2013, 23:06
سلام دوستان.مشکلم رو میخواستم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح کنم که بسته بود متاسفانه و سرچ هم کردم ولی نتیجه ایی نداشت.

من بازی modern warfare 3 رو به راحتی با سیستمم بازی میکنم و مشکلی ندارم.ولی توی بازی black ops متاسفانه بازی تیک میزنه.نمیدونم مشکلش چیه.یکی از دوستام میگفت احتمال داره برا طراحی بازی و موتور بازی باشه.
همین مشکل رو با بازی world at war و mw 2 داشتم.mw 2 خوب اجرا میشد ولی world at war نه.ویندوز هم 7.

hp pavilion g6
گرافیک:ati hd 6470
cpu:core i3
ram:4 gig

ali-xc
25-11-2013, 21:14
از دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟؟ممنون میشم

jack426
26-11-2013, 03:14
این مشکل تو ویندوز 7 عادیه
اگه ویندوز xp دارید تو ویندوز xp بازی رو بازی کنید (هم خودم تو xp بازی کردم هم قبلا چند سایت دیدم که گفته بودند مشکلی هست که بیشتر گیمرها دارن)

SA.JJ.AD
26-11-2013, 03:30
سلام دوستان.مشکلم رو میخواستم اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح کنم که بسته بود متاسفانه و سرچ هم کردم ولی نتیجه ایی نداشت.

من بازی modern warfare 3 رو به راحتی با سیستمم بازی میکنم و مشکلی ندارم.ولی توی بازی black ops متاسفانه بازی تیک میزنه.نمیدونم مشکلش چیه.یکی از دوستام میگفت احتمال داره برا طراحی بازی و موتور بازی باشه.
همین مشکل رو با بازی world at war و mw 2 داشتم.mw 2 خوب اجرا میشد ولی world at war نه.ویندوز هم 7.

hp pavilion g6
گرافیک:ati hd 6470
cpu:core i3
ram:4 gig

راه حلی که بعد روز ها سرو کله زدن با نسخه های مختلف سری COD بدست اوردم ... امیدوارم کار شمارم راه بندازه ...
.
اول از همه از اپدیت بودن درایور کارت گرافیکتون و همچنین نصب اخرین پچ اپدیت بازی و همچنین غیر فعال کردن گزینه ی VSync از منوی تنظیمات گرافیک بازی .. مطمئن باشید اگه مشکل همچنان پا برجا بود ...
.
قبل از اجرای بازی تمامی نرم افزار های باز سیستم حتی task manager رو !! هم ببندید بصورت کامل بعد به قسمت تنظیمات موس برید و تو اون قسمتی که سرعت موس رو میشه کمو زیاد کرد .. پایینش یه گزینه هست به اسم Enhance Pointer Precision .. تیک اون گزینه رو بردارید و اوکی کنید ...
.
...حالا وارد بازی شید .. ( غیر فعال بودن گزینه ی VSync از تنظیمات گرافیکی بازی فراموش نشه ) و یادتون باشه وسط بازی هرگز با کلید های ترکیبی مثله alt + tab و ... به محیط ویندوز نیاید و برگردید به بازی .. چرا که مشکل لگ موس دوباره شروع میشه ...
.
:n02:
به احتمال قوی مشکلتون حل میشه.. موفق باشید ...:n01: