PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خاموش شدن خود بخودی کامپیوتر

alan13795
20-11-2013, 12:54
با سلام
کامپیوتر من هر از چند گاهی خود بخود خاموش میشه.قبل از restart شدن کامپیوتر عمل هر 4 هسته ی cpu من به 100% میرسه و دماش افزایش پیدا میکنه بعد ریستارت میکنه.و در این موقع اگه task manager رو باز کنم و به قسمت resourse monitor برم میبینم که یه برنامه به اسم jh1d باز شده و داره از حداکثر cpu استفاده میکنه.و وقتی این رو end process میکنم وضعیت cpu عادی میشه و کامپیوتر دیگه restart نمیکنه!اگه امکان داشته باشه به من کمک کنید.

EXTREME
20-11-2013, 13:10
پس سیستم شما ریست میشه نه خاموش

احتمال خیلی زیاد میتونه این پروسس ویروس باشه باید با یک آنتی ویروس آپدیت شده سیستم رو اسکن کنید علت بعدی میتونه این پروسس مربوط به یک برنامه یا نرم افزار باشه که اون رو پاک کنید درست میشه

ریست شدن هم میتونه از دمای بالا باشه چون cpu usage روی 100% قرار میگیره و دما زیاد میشه و باعث ریست میشه یا میتونه از اثر ویروس یا اون برنامه باشه

alan13795
20-11-2013, 16:26
من آنتی ویروسم آپدیت هست.مطمئن هستم از ویروس نیست!میشه یه راهنمایی بکنید بدونم از کدوم برنامه میتونه باشه؟

EXTREME
20-11-2013, 16:39
من آنتی ویروسم آپدیت هست.مطمئن هستم از ویروس نیست!میشه یه راهنمایی بکنید بدونم از کدوم برنامه میتونه باشه؟

از کی اینطوری شد سیستم ؟

ببینید از کی این اتفاق افتاده و آخرین کاری که کردید و باعث شده سیستم اینطوری بشه چی بوده

Erfan.B
20-11-2013, 16:58
با سلام
کامپیوتر من هر از چند گاهی خود بخود خاموش میشه.قبل از restart شدن کامپیوتر عمل هر 4 هسته ی cpu من به 100% میرسه و دماش افزایش پیدا میکنه بعد ریستارت میکنه.و در این موقع اگه task manager رو باز کنم و به قسمت resourse monitor برم میبینم که یه برنامه به اسم jh1d باز شده و داره از حداکثر cpu استفاده میکنه.و وقتی این رو end process میکنم وضعیت cpu عادی میشه و کامپیوتر دیگه restart نمیکنه!اگه امکان داشته باشه به من کمک کنید.

سلام.
افزایش دما و به تبع اون ری استارت شدن سیستم شما به خاطر پراسسی هست که گفتی.
شما باید از یه انتی ویروس خوب و یه انتی مالویر خوب استفاده کنی و البته به روز.
برای اطلاعات بیش تر این لینک رو ببینی خالی از لطف نیست :

f.virscan.org/jh1d.exe.html‎

alan13795
20-11-2013, 17:02
مشکل اینجاست که من تازه ویندوز عوض کردم و به طبع اون 30-40 تا برنامه نصب کردم و نمیدونم از کدومشه!

alan13795
20-11-2013, 17:04
آنتی ویروسه من nod32 هستش و هر روز آپدیت میکنمش.یعنی این خوب نیست؟

TREASURES
20-11-2013, 19:08
سلام
رو اون پروسسی که میگی CPU رو لود میکنه راست کلیک کن و OPEN FILE LOCATION رو بزن ببین کجاست و چه نرم افزاریه