PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دردسر من با حالت موهای نرم !!!

Agame.Arash
12-11-2013, 13:03
سلام خدمت دوستای گلم...

ببخشید مو های من خیلی نرمه... هروقت اتوشون میکنم و میرم بیرون حالتشون داغون میشه... می خواستم یه اسپریی چیزی بم معرفی کنید که موهام بتونه حالت خودشو نگه داره...یه چیز خیلی مهمی هم که هست نمی خوام موهامو خشک یا مرطوب نشون بده مث ژل و اینجور چیزا میخوام دقیقا شکلی که اتو کشیدم وایسه ... نمی خوام وقتی اسپری میزنم موهامو سیخ سیخی نشون بده! ... امیدوارم منظورمو رسونده باشم...

ممنون...

Sent From my Sony Xperia S using Tapatalk 4 pro

mohammad_87
13-11-2013, 23:45
سلام
من هم موهای نرمی دارم اما اگه اتو بکشم بیرون خراب نمیشه.
ممکنه ریشه های ضعیفی داشته باشید یا کلا موهای شما نازک و شکننده باشه که این اتفاق میفته(جدای نرمی موها)در این صورت باید از شامپوهای تقویت کننده استفاده کنید.

آیا شما از تافت استفاده کرده اید؟تافت های مختلفی در بازار هستند که برخی از اونها باعث ایجاد براق شدن موها میشه و برخی هم صرفا برای حفظ حالت بکار میروند.
خودم از بعد از تست چندتای اونها،از تافت Padina استفاده میکنم.بنظر من نسبت به برندهای دیگه خیلی بهتره و اصلا باعث براق شدن هم نمیشه.رایحه خوبی هم داره.

اگه از مدل موردنظرتون یه عکس هم بذارید بهتر میشه متوجه منظور شما شد.

ساشاشذ22
16-12-2013, 16:05
سلام دوست عزیز بهترین چیز برای حالت دادن موهای نرم چسب موست

ساشاشذ22
16-12-2013, 16:06
فراموش کردم بگم که چسب مو دارای دو نوع ژلی و اسپری است که به نظر من حالت ژلی از نظر حالت دهی به مو بهتر است

Atghia
16-12-2013, 20:50
راهنمایی در مورد خرید ژل تافت و.... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])