PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بانتو ( اولین شکار )

dragonboy
12-11-2013, 12:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داستان

پدرش را کشتند ، مردمان قبیله اش را سوزاندن و تنها او و چند نفری که بیرون از قبیله برای شکار رفته بودند ، زنده ماندن ... او قسم خورده که تک تک موجودات پلید سرزمینش را شکار کند . بانتو ( اولین شکار ) نام بازی جدید ما در سبک هیرو دیفنس هستش که بازیکن با استفاده از افرادش باید در مقابل تعداد مشخصی از دشمنان ایستادگی کند و تمامی انها را نابود کند . حداکثر تا 5 آذر همین سال بازی برای گوشی های هوشمند با سیستم عامل ویندوز ، آندروید و آی او اس منتشر میشود .

گیم پلی بازی

گیم پلی بازی در 2 نوع مرحله ای و رکودی تقسیم میشود . بازیکنان بعد از به پایان رساندن هر مرحله یک الماس دریافت خواهند کرد که بوسبله این الماس ها میتوانند سربازان خود و قدرت هایشان را تقویت کنند . گیم پلی بازی بطوری کلی به اینصورت هست که قهرمان شما سمت چپ صفحه ایستاده و بازکینان هر طور شده باید جلوی دشمنان خود را بگیرند تا قهرمانشان کشته نشود .بازکن برای اینکه بتوانید جلوی دشمنان خود بایستد علاوه بر استفاده از سربازان میتواند خودش دست بکار شود . بازی برای بازیکنان 3 نوع قدرت در نظر گرفته که با لمس بر روی صفحه براحتی میتوانند از آنها استفاده کنند . این قدرت ها شامل ضربه ، آتش و دود سمی میشود ...

همچنبن در صورت اتصال به اینترنت امتیاز هر بازیکن برای رقابت ثبت خواهد شد و میتوانند با هم به رقابت بپردازند .
بازی در 50 مرحله کاملا متنوع طراحی شده تا بازیکنانش را ساعت های سرگرم نگه دارد . همجچنین دشمنان و سربازان هم کاملا متنوع طراحی شدند و بازیکن تا انتهای بازی آیتم ها و چالش جدیدی روبرو خواهد شد که گذراندن آنها گاهی اوقات کمی دشوار است .

بازی در رزولوشن HD پیاده سازی شده و همچنین با مدیریت صحیح فایلها بسیار سبک است و امتحان خود را بر روی گوشی های با قدرت پردازش پایین پس داده و همچنین صداگذاری ها بسیار متناسب با کار انجام شدند و موزیک در خور کار هم ساخته شده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/align]

هدف سازندگان

چند بازیساز مستقل قدیمی دور هم دیگر جمع شدن تا کمک همدیگر بتوانند یک پله بالاتر بروند ... در سه گانه بانتو 6 نفر همکاری داشتند .

کوشا شقاقی ( مدیر پروژه ، طراح ، کارگردان فنی )
پویان کبودوند ( عمده آرت پروژه ، کارگردان هنری )
محمد جواد رجبی (برنامه نویس )
رضا طالب زاده ( انیماتور )
همایون ریاحی ( اهنگساز )
یوسف زمانی ( طراح کانسپت )

Hotsun
14-11-2013, 20:48
خیلی خوبه که انقدر فعال هستین,ولی همیشه سبک طراحیتون یک جور بوده,یعنی اگه تیتر رو نمیدیدم شاید فکرم حتی سمت اولین طرح های Dreamland V2 هم میرفت که تو سایت Fanaei میذاشتین.
خوبه آدم سبک خاصی رو خوب دنبال کنه ولی فکر نمیکنم یک سبک مناسب هر بازی باشه.
در ضمن هر چند در زمینه طراحی 2بعدی تجربه ای نداشتم ولی مقالات و کتاب های زیادی در مورد روانشناسی رنگ ها برای بازی یا حتی نورپردازی فیلم ها خوندم و الان دقیقاً حسی که نسبت به این کار جدیدتون دارم اصلاً خوب نیست چون بک گراند ها بسیار روشن تر از Foreground ها هستن(یکم روشن تر خیلی فرق نمیکنه) و تمرکز بازیکن به خاطر جلب شدن به بک گراند کمتر میشه و بدتر بازی میکنه,هر بازیکن نوبی هم اینجوری بشه و چند بار ببازه دیگه ادامه نمیده,گیمرهای حرفه ای هم از همون اول اینو میفهمن و بازی نمیکنن,اینجوری میشه که در عین ناباوری کلی مخاطب از دست میدین.

راستی JPG کیفیت بالا بذار,هم کسی فرقی متوجه نمیشه,هم نمیخواد کلی وایسن ملت تا این عکسا لود بشن,هم حجم کسی کم نمیشه,این رو برای بقیه گفتم,من که مشکلی ندارم,برای بقیه گفتم

life_gombin
14-11-2013, 22:03
خدایا کی این Hotsun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میمره ما از دست انتقاداتش راحت بشیم !؟

شوخی کردم :دی

عربزاده جان منم باهات موافقم بکگراند ها جای کار داره ولی خداییش نه در این حد که تو گفتی

dragonboy
15-11-2013, 02:17
خیلی خوبه که انقدر فعال هستین,ولی همیشه سبک طراحیتون یک جور بوده,یعنی اگه تیتر رو نمیدیدم شاید فکرم حتی سمت اولین طرح های Dreamland V2 هم میرفت که تو سایت Fanaei میذاشتین.
خوبه آدم سبک خاصی رو خوب دنبال کنه ولی فکر نمیکنم یک سبک مناسب هر بازی باشه.
در ضمن هر چند در زمینه طراحی 2بعدی تجربه ای نداشتم ولی مقالات و کتاب های زیادی در مورد روانشناسی رنگ ها برای بازی یا حتی نورپردازی فیلم ها خوندم و الان دقیقاً حسی که نسبت به این کار جدیدتون دارم اصلاً خوب نیست چون بک گراند ها بسیار روشن تر از Foreground ها هستن(یکم روشن تر خیلی فرق نمیکنه) و تمرکز بازیکن به خاطر جلب شدن به بک گراند کمتر میشه و بدتر بازی میکنه,هر بازیکن نوبی هم اینجوری بشه و چند بار ببازه دیگه ادامه نمیده,گیمرهای حرفه ای هم از همون اول اینو میفهمن و بازی نمیکنن,اینجوری میشه که در عین ناباوری کلی مخاطب از دست میدین.
راستی JPG کیفیت بالا بذار,هم کسی فرقی متوجه نمیشه,هم نمیخواد کلی وایسن ملت تا این عکسا لود بشن,هم حجم کسی کم نمیشه,این رو برای بقیه گفتم,من که مشکلی ندارم,برای بقیه گفتم
هات سان عزیز انتقاد شما کاملا متین و بجا اما خوبه که شما تنها با دیدن یک عنوان از تیم ما روی سایر کارها نقد نزارید اینکه شما میگید سبک کار ما تاکنون یکی بوده کاملا اشتباه بوده ما سبکها مختلفی رو پیاده سازی کردیم و داشتیم بعضا اونها منتشر شدن بعضا نه
فکر میکنم شما با دیدن سبک طراحی در نسخه SD بازی Dreamland این مطلب رو بازگو کردید که کاملا درسته
اما این نسخه از بازی منتشر شده؟.. نه بازی Dreamland با عنوان Recounting The Story با سبک طراحی جدیدی منتشر شد که استایل طراحی قبلی رو نداشت
سبک طراحیهای بازیهای ما هم تاکنون به یکصورت نبوده
بازی مزرعه دار فضایی
بازی ارتش چهارنفره
بازی سرعت کوچک
کدامیک از این بازیهای سبک طراحی شبیهی داشتند..؟
در مورد روانشناسی رنگ هم که فرمودید باید بگم ما به روانشناسی و بحث کارشناسانه در مورد کارمون هیچ علاقه ای نداریم بیشتر بازیهایی که ما میسازیم سبک تازه و نوعی نداشتند و ندارن چون ما سبکهای مشابه و موفق رو نگاه میکنیم حالا رونشناسی رنگ مورد داشته باشه بکگراند و فورگراند با هم مچ نباشه ... البته باید بگم فرمایش شما در مورد بکگراندها درسته و جای کار زیادی رو داشته اما وقت ما اندک بوده و تیم سازنده بیشتر از این قادر به وقت گذاری برای اینکار نبوده :n01:

Hotsun
15-11-2013, 15:32
البته ارتش 4نفره خیلی فرق داره,مزرعه دار فضایی هم کمی متفاوته ولی کلیت بقیه کم شبیه هم نیست.
راستی من این تشابهات رو ایراد کار شخص شما نمیدونم,این سبک مشخصه شماست و من هر جای دیگه طرح های مشابه ببینم اولین کسی که میاد توی ذهنم شما هستین,ولی مسئله اینجاست که پروژه و افراد تیمتون داره عوض میشه ولی ظاهر کارا خیلی تغییر نمیکنه.

برای مثال این داستانی که این بازی داره میخوره اتمسفر تیره تری داشته باشه که با این تصاویر با Contrast بالا(تو تصویر آخر حداقل 7-8 تا رنگ متفاوت دیده میشه که هر کدوم طیف رنگی زیادی رو در بر گرفتن) و فانتزی خیلی همخونی نداره.

در هر صورت امیدوارم این گونه مسائل رو همیشه در نظر بگیرین برای اینکه به شدت تاثیر روی جذب مخاطب داره,من در این مورد با پروفسور هاشمی طبا که چندین بار عضو داوران IEEE بوده جلسه داشتم,ایشون چندین مقاله روانشناسی نوشتن و خودشون هم استاد دانشگاه تو زمینه کامپیوتر هستن,من الان حرفای ایشون رو عیناً هم نقل قول کنم باز میخوان بعضیا بگن علاقه نداشتیم و نقد نکن و از این بحثا,این چیزا رو بخوای یا نخوای باید توی ساخت بازی در نظر بگیری.

نیازی هم به پاسخ نیست,فقط همینکه بفهمم کامل خوندی بسه :n06:

در ضمن life_gombin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یادت باشه این حرفی که زدی شوخیش هم اصلاً خوب نیست,در ضمن بک گراندها از نظر Detail کاملاً مناسب این سبک هستن و دیگه نیازی به کار بیشتر نیست,فقط اگر از اول بیشتر روی رنگ بندیش فکر میشد بهتر بود.

life_gombin
04-12-2013, 21:52
(منتظر حمایت شما هستیم)

دانلود نسخه آندروید بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hotsun
05-12-2013, 19:28
دسترسی‌ها

تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه

حتی اگر برای سیو هم باشه خیلی جمله ناجوریه :n30:

با این وجود ممنون,در اولین فرصت بازی میکنم و نظرم رو میدم. :n06: