PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایمیل و اضافه کردن عکس

Rashki
20-08-2006, 00:34
باز هم سلام ........
برای اضافه کردن عکس به ایمیل با ید اونو attach کرد ولی بعضی از ایمیلهای ارسالی به من در زیر متن عکس ها رو قرار دادند من چطور می تونم مثل اونها بدون attach کردن عکسها رو اضافه کنم و اینکه چطور میشه عکسها رو باسایز کوچک تر در زیر متن اضافه کرد که با زدن saveسایز اصلی نشان داده میشه و در yahoo میشه اونها رو ذخيره کرد :)

Ship Storm
20-08-2006, 06:12
باز هم سلام ........
برای اضافه کردن عکس به ایمیل با ید اونو attach کرد ولی بعضی از ایمیلهای ارسالی به من در زیر متن عکس ها رو قرار دادند من چطور می تونم مثل اونها بدون attach کردن عکسها رو اضافه کنم و اینکه چطور میشه عکسها رو باسایز کوچک تر در زیر متن اضافه کرد که با زدن saveسایز اصلی نشان داده میشه و در yahoo میشه اونها رو ذخيره کرد :)

فكر كنم شما بايد لينك عكس رو با استفاده از آيكن بالاي صفحه ايميلتان كهباري همين منظور طراحي شده است بگذاريد

mirmohammadi
20-08-2006, 10:21
بايد عكس رو يه جا آپلود كني و لينكش رو درون دو تا كد [img] قرار بدي
البته يه لينك بالاي صفحه هست كه خودش اين كار رو مي كنه

MB_Danger
23-08-2006, 07:37
باز هم سلام ........
به این تصویر نگاه کنید ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورتون اینه ؟

Rashki
23-08-2006, 14:33
بله دقیقا منظور من همینه لطفا بگید چطور می تونم این کار و بکنم

MB_Danger
24-08-2006, 03:31
بله دقیقا منظور من همینه لطفا بگید چطور می تونم این کار و بکنم
سلام به شما کاربر محترم ...
شما اگه تصویری رو ضمیمه ی ایمیل خود کنید ، یاهو اونو به صورت اتوماتیک این شکلی نمایش میده ...
جهت امتحان ، عکسی را به ایمیل خود Attach کنید و آن را برای خودتون بفرستید !
موفق باشید .

eastern
11-07-2007, 19:06
سلام ..منم دنبال اینم که ببینم چطور میشه یه عکس رو بدون attach کردن به شیوه معمول، داخل متن ایمیل قرار داد؟

راه حل پست شماره 3 رو انجام دادم نشد.

راه حل پست شماره 6 هم که همون attach معمولیه..من اینو نمی خوام

ممکنه زودتر راهنماییم کنید؟

eastern
13-07-2007, 12:37
یعنی تو این فاروم کسی پیدا نمیشه جواب سوال منو بدونه؟

saeed.gh
07-04-2010, 19:20
دوستان لطفا راهنمایی کنید

Dew Drop
08-04-2010, 15:32
دوستان لطفا راهنمایی کنید

سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen1184
10-11-2010, 16:17
سلام.
من با Gmail انجامش دادم.تو gmail یه جایی داره به اسم document, که باید mail رو اونجا آماده و از همونجا ارسال کرد.

YId:mohsensa2003

mohsen1184
10-11-2010, 16:26
سلام ..منم دنبال اینم که ببینم چطور میشه یه عکس رو بدون attach کردن به شیوه معمول، داخل متن ایمیل قرار داد؟

راه حل پست شماره 3 رو انجام دادم نشد.

راه حل پست شماره 6 هم که همون attach معمولیه..من اینو نمی خوام

ممکنه زودتر راهنماییم کنید؟

سلام.
من با Gmail انجامش دادم.تو gmail یه جایی داره به اسم document, که باید mail رو اونجا آماده و از همونجا ارسال کرد.

YId:mohsensa2003

DeathMan
24-11-2010, 18:50
شما عکس تون رو با استفاده از Drag کردن فقط بکشید و بندازید تو جایی که دارید متن ایمیلتون رو می نویسید فقط یادتون باشه این عکس رو باید از از روی هر سایتی که اون عکس آپلود شده باشه انجام بدید و از روی هارد کامپیوتر نمی تونید بکشید و بندازید

goddess90
13-07-2011, 07:48
سلام. عکسی که ایمیل میشه قابل کپی برداری هستش یا نه؟