PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز شدن عکسها

sara_program
09-11-2013, 12:39
سلام
من بعد از 3 سال به عکسهای قدیمیم سر زدم ولی متاسفانه دیدم چند تا از عکسهایی که خیلی دوسشون داشتم اجرا نمی شن و این پیغام میاد:
windows photo viewer can't display this picture because the file is empty

من اصلا هاردمو تا حالا ریکاوری نکردم. شاید ویروس عکسهامو خراب کرده باشه.

راه حلی نداره؟ ضمنا حجم عکسهام هم واقعا شده 0 بایت و اگزیف هم نداره

Aristar
09-11-2013, 13:02
نه!من تا به امروز ندیدم ویروسی کار به عکسا داشته باشه!شما اون درایوی که عکسا توش هست رو اول با تست دیسک بذار تست و عیب یابی بکنه!احتمال زیاد درست بشه!در کل بازم درست نشد با ابزار ریکاوری مثل Recova میشه فایلهای معیوب رو ریکاوری کرد
ولی اول بزن رو دیسک تست!اگر درست شد زودتر به فکر هارد نو باش!داره یواش یواش عمرشو به شما میده

sara_program
09-11-2013, 13:34
قبلا هاردمو تست زدم . فقط درایو c بد سکتور داشت که برطرف شد. الان خیلی سرعتش بالاست. از هاردم مطمئنم.
ویروس مخرب عکس وجود داره اتفاقاً :n01:.

مرسی

Aristar
09-11-2013, 13:36
خب من که خداروشکر با اینجور ویروس برخورد نداشتم!و البته نشنیدم!
پس شما با نرم افزار Recuva یک بار فایلات رو ریکاوری کن!خوب جواب میده

sara_program
09-11-2013, 15:09
امتحان کردم جواب نداد
یک سری از عکسها هم حجم دارند ولی باز نمی شن:
پیغام می ده:
size too large

Aristar
09-11-2013, 18:36
خب مشخصا فایلاتون خراب شده!بعضیاش با بعضی دیگه ترکیب شدن حجمشون!که اینم مشکل دیسکه و برای منم بارها پیش اومده که البته گفتم که هارد بنده خدام زیاد بعد اون عمر نکرد!

sara_program
09-11-2013, 19:16
خب مشخصا فایلاتون خراب شده!بعضیاش با بعضی دیگه ترکیب شدن حجمشون!که اینم مشکل دیسکه و برای منم بارها پیش اومده که البته گفتم که هارد بنده خدام زیاد بعد اون عمر نکرد!

یاد این افتادم که یکی مریض میشه. دوستش میگه همسایه ما هم اینطوری شد بعدش مرد:n08:

من هاردمو نشون تعمیرکار دادم، تضمین داده که هاردم سالمه. راه حل دیگه ای نیست یعنی؟:n27: