PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی روبــــاه و ڪلاغ مـکار

aliscan
09-11-2013, 00:04
ــــــــلام :n11:

˙·٠•●☆بازی روباه و کلاغ مکار☆●•٠·˙
˙·٠•●☆The Fox And The Wily Crow☆●•٠·˙

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این اولیـטּ تجربہ بازے موبایل بوב ڪہ خدا رو شڪر تموم شـב تا ببینم بازخورבش چے میشہ!

یہ توضیح مختصر בر مورב בاستاטּ بازے :

بازی ایرانی روباه و کلاغ مکار

بلہ...اینجا روباه مڪارے בر ڪار نیست بلڪہ ڪلاغ هاے مڪار بہ ڪارخانہ پنیرسازے روباه حملہ ڪرבه و پنیرهایش را בزבیـבه انـב.

شما בر نقش روباهے ڪه می خواهـב پنیر هایش را از ڪلاغ هاے مڪار پس بگیرב.

ڪمے نوستالژے هاے בوراטּ ڪوבڪیتان را قلقلڪ בهیـב و بہ ارتباط בاستان با شعر معروف روباه و ڪلاغ پے ببرید

با جمع ڪرבטּ پنیرهاے بیشتر امتیاز ڪسب ڪنیـב و مراحل بعـב را آزاב ڪنیـב.

ڪلاغ هاے مڪار با ابزار هاے متفاوت مزاحم شما هستند اما شما هم سلاح خوבتاטּ را בاریـב...

این بازے حاصل تیم چهار نفری בر مـבت زمان 2 ماه هستش.
هر گونہ نظر-پیشنهاב-انتقاב و ... בر مورב بازی בاریـב ممنوטּ میشم בرمیوטּ بزاریـב.

בوستاטּ براے حمایت مے تونـטּ از لینڪبازار בر پاییـטּ همیـטּ پست استفاבه کننـב.

مشخصات:

- بهینه شده برای انواع گوشی های اندرویدی
- مناسب تمام سنین
- مرحله با آیتم ها و مکانیکی متفاوت و جذاب
- داستانی نو
- استفاده از داستانی کهنه اما همیشه به یاد ماندنی
- طراحی هنری زیبا
- صداگذاری و موسیقی شاد و متناسب با فضای بازی

בاستاטּ ڪامل بازے بہ اضافہ ویدئو را בر سایت اصلے بازے مشاهـבه ڪنیـב [ڪلیڪ بر روی آیڪوטּ ها]:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

parvizamd
09-11-2013, 08:49
خيلي خيلي من از گرافيكش خوشم اومد واقعا كار فانتزي شده :n12:

Reza Azimy_RW
09-11-2013, 12:56
عالیه علی جان فوق العاده شده امیدوارم فروش خوبی داشته باشه :n12:

عادل سلیمی 20
09-11-2013, 15:49
علی جان خیلی گرافیک و موضوع خوبی داره
امیدوارم بتونی به خوبی توسعش بدی
همیشه موفق باشی

aliscan
09-11-2013, 16:35
پرویز جان -رضا جان و عادل عزیز:n11:
مرسی بابت نظراتتون که باعث دلگرمی ما میشه:n12:

دوستانی هم که بازی رو تهیه کردن حتما نظرشون رو بنویسن:n16:

ADRIEN
10-11-2013, 16:56
مرسی از aliscan عزیز انشاله قله های افتخار
و فروش عالی
همیشه به یاد داشته باش کیفیت مهمه کیفیت
و همین شرکتی مثل اپل رو از صفر به اوج رسونده

ehsan_wwe
10-11-2013, 19:08
خیلی برای اولین کار تجاری عالی شده
ایشالا کارای با کیفت جهانی تر
و امید وارم فروش خیلی بالایی داشته باشه

Hotsun
14-11-2013, 20:39
طراحی بازی خوب,Presentation افتضاح.
آخه آدم میاد از همون اول شروع میکنه داستان سرایی :n15:
میتونی خیلی خلاصه تر داستان رو بگی تا به یه جای حساس برسی و سه نقطه بذاری تا هرکی خواست ببینه چی میشه بره بازی رو بگیره,تازه لینک دادی برای داستان کامل :n13: کتاب ننوشتی که.
اگه برای داستان و دیالوگ هاش هم خیلی زحمت کشیدین میتونی توی مشخصات بنویسی,مثلاً توی مشخصات میزنی با بیش از 200 خط دیالوگ و داستان سرایی فلان :n02:

aliscan
18-11-2013, 11:11
سلام

[لینک دانلود دموی بازی به پست اول اضافه شد]:n17::n18:

Hotsun
18-11-2013, 12:19
آقا دمو رو بازی کردم,واقعاً حال کردم,موزیک خیلی خوب کار شده بود,کامیک اول بازی جالب بود,لودینگ بازی واقعاً حال داد بهم,گیم پلی بازی هم خوب بود,ساپورت مالتی تاچ هم نکته مهمی میتونه باشه تو این بازی و من به شدت ازش تو همون مرحله اول استفاده کردم,با دو انگشت دوتا تیر کمون ها رو میگرفتم و با یکی هم پنیرها رو برمیداشتم.
در ضمن همه چیز کیفیت بالایی داشت ,یعنی فکر میکردم عکس سایز کوچیک گذاشتین خیلی شاید جالب نشه روی گوشی با رزولوشن 1080 ولی بعد از اجرا فهمیدم روی 1080 قشنگ تر هم جلوه میکنه,واقعاً تبریک داره :n16:
ایده بازی هم هر چند شاید در نگاه اول به Angry birds نزدیک باشه ولی بعد از اجرای مرحله اول میشه فهمید کار شما در راستای ارتقای این ایده بوده و کاملاً درست هم تونستین اجراش کنین,از اونجایی که گرافیک بازی هم فانتزی هست نمیشه ایرادات منطقی که همیشه از همه میگیرم رو بهش نسبت داد.
شک نکن که این بازی رو در اولین فرصت میخرم و به دیگران هم توصیه میکنم:n06:

ویرایش:راستی الان فهمیدم ویبره بازی کی میخوره خیلی خوشم اومد,واقعاً ایده جالبی بود.
در ضمن انیمیشن خوشحالی روباه وقتی که 3 ستاره میگیریم هم جالب بود.
اگر میتونستید باد هم برای برگ ها و چمن ها درست کنید خیلی داینامیک تر میشد,مخصوصاً اینکه مرحله 3 یه رودخونه وجود داره و این میتونه هماهنگی جالبی رو ایجاد کنه,البته ممکنه زیاد شدن اسپرایت ها روی گوشی های ضعیف تر جالب نباشه و به دنبالش باید سیستم تشخیص پردازشگر و Ram گوشی هم اضافه بشه به بازی که فقط روی گوشی های قوی تر این مسائل اجرا بشن.

aliscan
18-11-2013, 19:03
به به چه عجب!چی شد پیام جون همیشه با ده ریشتر میومدی تو تاپیک ها میکوبوندی میرفتی:n02:
شوخی میکنم همیشه تو نقدات به نکات کاملا کابردی اشاره میکنی که باعث پیشرفت میشه:n05:

نظر لطفته پیام جان،اینکه وقت گذاشتی بازی رو دانلود کردی و تست زدی و اومدی نقدت رو نوشتی :n01:

اتفاقا باد هم اضافه کردیم ولی روی گوشیهای ضعیف تر مشکل داشت،افت فریم داشت:n01:دیگه برش داشتیم

parvizamd
18-11-2013, 19:48
واقعا مي تونم بگم تعريف پيام در حد استاندارد ISO9001 هست :n02:

حيف اندوريد ندارم.خيلي دوست دارم چكش كنم.

aliscan
18-11-2013, 19:50
واقعا مي تونم بگم تعريف پيام در حد استاندارد ISO9001 هست :n02:

حيف اندوريد ندارم.خيلي دوست دارم چكش كنم.

پرویز جان نسخه PC هم تا چند وقت دیگه آماده میشه:n09:

parvizamd
19-11-2013, 08:17
ايشالا....

aliscan
04-12-2013, 12:48
سلام:n18:

دوستان عزیز برای حمایت از بازی روباه وکلاغ مکار وارد سایت زیر بشید و رای بدهید :n12:

نیازی به ثبت نام نیست وقتتون رو هم نمیگیره فقط کافیه وقتی وارد سایت شدید روی ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) کلیک کنید.

برای ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر:n16:

Hotsun
04-12-2013, 15:53
شک نکن که بچه ها حتماً حمایت میکنن ولی این رو هم در نظر بگیر که احتمالش خیلی کمه که بتونی Indie DB of the year بشی چون خیلی کارای غول تر و معروف تری الان دارن از سرتاسر دنیا رای جذب میکنن.

aliscan
29-12-2013, 22:37
سلام دوستان :n11:

بازی روباه و کلاغ مکار در سکوت خبری توانست با رای کاربران به بین ۵ اپلیکیشن برتر سال ۲۰۱۳ قرار گیرد:n01:

برای مشاهده اطلاعات کامل تر و دیدن ویدئو روی لوگوی زیر کلیک کنید :

Hotsun
30-12-2013, 00:21
واقعاً تبریک میگم,اصلاً انتظار نداشتم چنین اتفاقی بیوفته(به شدت میتونه به فروش بازی کمک کنه).

البته اینجور که امسال ایرانیا از هم دیگه حمایت کردن واقعاً همه رو متحیر کرد,3 تا بازی از 5 تا بازی برتر هم تو قسمت Best Upcoming indie game ایرانی بودن(رتبه 1 و 2 و 4)

راستی امسال به هر چی رای دادم تو قسمت های مختلف تو 5 تای برتر بوده :n04: :n02:

aliscan
30-12-2013, 07:08
واقعاً تبریک میگم,اصلاً انتظار نداشتم چنین اتفاقی بیوفته(به شدت میتونه به فروش بازی کمک کنه).

البته اینجور که امسال ایرانیا از هم دیگه حمایت کردن واقعاً همه رو متحیر کرد,3 تا بازی از 5 تا بازی برتر هم تو قسمت Best Upcoming indie game ایرانی بودن(رتبه 1 و 2 و 4)

راستی امسال به هر چی رای دادم تو قسمت های مختلف تو 5 تای برتر بوده :n04: :n02:

خواهش میکنم پیام جان:n06:

همون طور که گفتم در سکوت خبری بازی ما جز 5 تا بازی برتر شذ،بر خلاف بعضی بازیهای دیگه که تبلیغ در حد رسانه ای!داشتن واسه جمع کردن رای
بازی ما متاسفانه تبلیغی ازش نشد،که اگه میشد شاید اول هم میشدیم:n02:.

ولی به لطف خدا و شما و دوستان تونستیم بین 5 بازی برتر باشیم.:n26:

AMIR REZAs
30-12-2013, 21:06
تبریک میگم :n11:
فکر میکنم یا سطح بازی های سایت پایینه یا ایرانیان غیور خوب رای میدن که 3 تا بازی از 5 تا ایرانی بودن ( البته بازی شما انصافا در سکوت خبری بود)
البته اینم باید مد نظر داشت که بازیهایی مثل شبگرد و سیاوش برای ایرانی ها حکم بازی مستقل رو ندارن ولی تو اون سایت انگار دارن!!!

parvizamd
01-01-2014, 09:31
در اينكه بازي علي خيلي خوبه شكي نيست .من تبريك مي گم:n12: ايشالا موفقيت هاي بيشتر

اگرچه حرف امير رضا در مورد بازي غير مستقل ايراني كاملا درسته حتي من گرشاسب ديدم كه جز indeb حساب شده بود!!!

aliscan
01-01-2014, 10:32
سلام:n01:

ممنونم دوستان عزیز [ امیر و پرویز ]:n12:

این بازی رو ما چهار نفری در مدت زمان حدوداً دو ماه ساختیم،که تقریبا میشه گفت مستقل بوده نسبت به بازهای سیاوش،شبگرد،ارتش فرازمینی و ...
بقیه بازیها بر خلاف بازی ما نهایت استفاده از رسانه رو برای جمع کردن رای و تبلیغ بازیشون کردن و همین امر هم باعث شد تا مقام بیارن،باز هم بهشون تبریک میگم :n06:

اکثر رای های هم که ما گرفته بودیم،از ایران نبودن:n04:

سطح بازیهای سایت هم خیلی بالا بود به نظر من،به قول پیام کارای غول و معروفی بودن:goatee:
ما خودمون هم اصلا همچین انتظاری نداشتیم،به لطف خدا و دوستانی که رای دادن:n16:
الان هم داریم دنبال یه نفر میگردیم که بتونیم بازی رو بزاریم تو گوگل پلی،اگه بازخورد خوبی داشته باشه قطعا نسخه دومش رو با کیفیت چند برابر نسبت به نسخه اول شروع به ساخت میکنیم:sq_25:

aliscan
10-03-2014, 13:39
ـــــلام دوستان عزیز:n06:

بازی روباه و کلاغ مکار به گوگل پلی اضافه شد!:cool:

بلاخره بعد از کلی تلاش و کوشش موفق شدیم بازی رو بزاریم داخل گوگل پلی.:n25:

فعلا دمو بازی قرار گرفته انشالله تا چند روز آینده نسخه کامل بازی که پولی هستش هم اضافه میشه.:n11:

دوستان عزیزی که دسترسی به گوگل پلی دارن ممنون میشم که به لینک زیر برید و دانلود کنید [Rate یادتون نره].:n16::n12:

parvizamd
11-03-2014, 21:16
بهت واقعا تبريك مي گم و ايشالا خوب براتون بفروشه :n12: به اميد بازي هاي بهتر و با كيفيت تر

احمد دات
12-03-2014, 17:12
ایول خوشحال شدم
پنج تا ستاره دادم یه کامنت هم گذاشتم :n16:

Reza Azimy_RW
12-03-2014, 18:20
تبریک:n12:
واقعا حیف میشد این بازی نره گوگل پلی

Hotsun
13-03-2014, 01:08
خداوکیلی ببینید یکی از اون بازیایی که ایراد ازشون گرفتم هیچی نشدن,این بازی در حد دمو ورژن بود معلوم بود چه چیز شاخیه(پست دهم کلی تعریف کردم,هیچ ایرادی هم نگرفتم)
اگه بتونید با یه قیمت 1-2 دلاری بفرستیدش Itunes قطعاً فروش خیلی خوبی رو پشت سر خواهید گذاشت و اونقدر بودجه دستتون میاد که برای استارت پروژه های بهتر دغدغه مالی اصلاً نداشته باشید :n06:

ehsan_wwe
13-03-2014, 08:37
سلام
مبارکه
ولی یه همچین بازی رو برای فروش نمی زارن
یه خورده رو بازار کار باید تحقیق شه از نظر من
امید وارم با یه جمع بندی حسابی بتونین بفروشین
کافه بازار قضیه اش فرق داره که توش میشه با قیمت فروحت

aliscan
13-03-2014, 10:31
بهت واقعا تبريك مي گم و ايشالا خوب براتون بفروشه :n12: به اميد بازي هاي بهتر و با كيفيت تر

مرسی پرویز جان،امیدش بخدا:n12:

ایول خوشحال شدم
پنج تا ستاره دادم یه کامنت هم گذاشتم :n16:

دمت گرم احمد جان :n16:

تبریک:n12:
واقعا حیف میشد این بازی نره گوگل پلی

مرسی رضا جان :n12:
آخرش موفق شدی بازیش کنی ؟:n01:

خداوکیلی ببینید یکی از اون بازیایی که ایراد ازشون گرفتم هیچی نشدن,این بازی در حد دمو ورژن بود معلوم بود چه چیز شاخیه(پست دهم کلی تعریف کردم,هیچ ایرادی هم نگرفتم)
اگه بتونید با یه قیمت 1-2 دلاری بفرستیدش Itunes قطعاً فروش خیلی خوبی رو پشت سر خواهید گذاشت و اونقدر بودجه دستتون میاد که برای استارت پروژه های بهتر دغدغه مالی اصلاً نداشته باشید :n06:

نقدهای تو مشکلی ندارن پیام جان اتفاقا خیلی هم تاثیر گذار هستن.[ماهم که نقد پذیر:n02:]
دنبال Itunes هستیم،مرسی :n06:

سلام
مبارکه
ولی یه همچین بازی رو برای فروش نمی زارن
یه خورده رو بازار کار باید تحقیق شه از نظر من
امید وارم با یه جمع بندی حسابی بتونین بفروشین
کافه بازار قضیه اش فرق داره که توش میشه با قیمت فروحت

سلام
مرسی احسان جان:n12:

آره ،این تجربه اول ما بود برنامه ریزی کردیم واسه بازیهای بعدی:n26:

Reza Azimy_RW
13-03-2014, 13:39
مرسی رضا جان :n12:
آخرش موفق شدی بازیش کنی ؟:n01:
اره شد حال داد :n18:

Layken
14-03-2014, 01:01
سلام
تبریک میگم دوست عزیز کارتون واقعا عالیه و براتون ارزوی موفقیت میکنم.:»

aliscan
14-03-2014, 22:37
سلام
تبریک میگم دوست عزیز کارتون واقعا عالیه و براتون ارزوی موفقیت میکنم.:»

سلام

ممنون Layken ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عزیز،لطف داری شما:n16:

aliscan
10-04-2014, 17:28
ســـلام

ورژن پولی بازی هم با قیمت £0.60 به گوگل پلی اضافه شد.:n18: