PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Super Keylogger كنترل افراد هنگام كار با كامپيوتر

ramin_zero1818
19-08-2006, 23:00
كنترل افراد هنگام كار با كامپيوتر توسط نرم افزار Super Keylogger 3.0

شاید دانستن اینکه در زمان نبود شما در سیستم چه اتفاقاتی رخ می دهد برایتان جالب باشد . کارمندان , فرزندان و سایر افرادی که از سیستم شما و یا سایر سیستم ها استفاده می کنند چه فعالیتهایی چه در محیط اینترنت و چه در محیط ویندوز انجام می دهند ؟
Super Keylogger نام نرم افزاریست که امکان ثبت تمامی اطلاعات و فعالیتهایی که در زمان نبود شما در سیستم رخ می دهند را به شما می دهد . این نوع نظارت فعالیت ها توسط این نرم افزار هم می تواند در سیستم شخصی شما صورت گیرد و هم به صورت نظرات از راه دور یک سیستم . با هم به بررسی ویژگی کلی این نرم افزار مفید بپردازیم .
ویژگی های کلیدی نرم افزار Super Keylogger 3.0 :

نرم افزار به شما امکان می دهد تا از راه دور و از طریق یک Attachment ایمیل و ... بر روی سیستم نصب شود و اطلاعات صبت شده ی سیستم را برایتان ارسال نماید .
توانایی تعیین تعداد روزهایی که نرم افزار بر روی سیستم قربانی باید کارکند و اطلاعات را ارسال نماید ( پس از زمان تعیین شده خود به خود پاک می شود ) .
توانایی تعیین نام های مختلف برای فایلهای سرور مختلف و بی نیاز از تعیین نام SMTP سرور برای Email هایی که اطلاعات باید به آنها فرستاده شوند .
ثبت تمامی برنامه هایی که اجرا شده اند .
ثبت تمامی کلید های تایپ شده در محیط ویندوز .
ثبت تمامی پسورد های تایپ شده در محیط ویندوز و صفحات وب .
ثبت مکالمات چت در هر دو طرف ! این ویژگی نرم افزار سازگار با نرم افزار های کفتگوی اینترنتی Yahoo Messenger / Msn Messenger می باشد .
نظارت و ثبت تمامی سایتهای مشاهده شده و فعالیت های اینترنتی .
ثبت تمامی Email های ارسال شده . ( تفاوتی نمی کند که از چه Email Client ای این کار صورت گرفته باشد .
ثبت فعالیت ها ی Desktop و مشاهده ی راه دور سیستم با گرفتن و فرستادن تصاویری از صفحه ی مونیتور و Desktop و فرستادن آن .
ویژگی Unhiding برای آشکار کردن نرم افزار تنها با تایپ کلید سری تعیین شده .
بالا آمدن , انجام تمامی عملیات ثبت , فرستادن به Email و یا آپلود اطلاعات بر روی یک FTP Server به صورت کاملا مخفیانه .
نظرات تمامی User های ساخته شده در محیط ویندوز و استفاده ی کم از حافظه ی اصلی .
و .....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : كرك

mercedes
19-08-2006, 23:08
با نصب این برنامه امکان نفوذ هکرها رو بیشتر نمی کنه؟

shahedi
19-08-2006, 23:57
موافقم

mahsoft
20-08-2006, 00:15
دوست عزیز

از برنامه real spy هم می تونید برای کنترل افراد استفاده کنید امکانات بالایی هم داره

از زحمتی که کشیدی ممنون

موفق باشید

mohsen250
20-08-2006, 07:26
خيلي ممنون . من كه بهش احتياج داشتم

mirmohammadi
20-08-2006, 08:45
خيلي ممنون دوست عزيز
من قبلا يه نرم افزار مشابه داشتم ولي ازش راضي نبودم
ببينم اين چه كار ميكنه
راستي به اين سوال جواب ندادي

chovalier
20-08-2006, 15:50
دوست عزیز

از برنامه real spy هم می تونید برای کنترل افراد استفاده کنید امکانات بالایی هم داره

از زحمتی که کشیدی ممنون

موفق باشید
سلام
مهسافت جان یه لینکی از نرم افزار real spy می زاشتی عزیز

mahsoft
20-08-2006, 17:15
سلام
مهسافت جان یه لینکی از نرم افزار real spy می زاشتی عزیز

چش اینم لینک دانلود نرم افزار

:: يك نرم افزار جاسوسي حرفه اي !!! Real Spy Monitor 2.08 ::

به عنوان يه نرم افزار جاسوسي ميتونه تمام فعاليت هاي انجام شده در سيستم شما رو به شما اطلاع بده . اين اطلاعات معمولا شامل كليد هاي مورد استفاده كيبرد ، وب سايت هاي بازديد شده ، برنامه هاي اجرا شده در ويندوز ، تصاويري از محيط برنامه ها و ... باشه!!! اين نرم افزار هم ميتونه به جاسوسي گفتمان هاي چت ها بپردازه ... به عنوان مثال نرم افزار فوق ميتونه محتواي رد و بدل شده در محيط هاي AOL, ICQ, MSN, AIM, Yahoo Messenger ذخيره و گزارش كنه ... علاوه بر مورد فوق نرم افزار فوق ميتونه بصورت اتوماتيك از محيط هاي وب ميل MSN, Hotmail, Yahoo عكس بگيره و براي ما بفرسته!!! اين نرم افزار ميتونه بصورت مخفي در كامپيوتر نصب بشه و تمام گزارش هاي تيهي شده رو به آدرس ايميلي كه براش مشخص شده بفرسته!

با حجمي حدود 1.5 مگابايت

شماره سريال برنامه :
Name:ttdown.com
Code:KQGXfcIdvz

:happy:

موفق باشید

chovalier
20-08-2006, 19:39
چش اینم لینک دانلود نرم افزار

:: يك نرم افزار جاسوسي حرفه اي !!! Real Spy Monitor 2.08 ::

به عنوان يه نرم افزار جاسوسي ميتونه تمام فعاليت هاي انجام شده در سيستم شما رو به شما اطلاع بده . اين اطلاعات معمولا شامل كليد هاي مورد استفاده كيبرد ، وب سايت هاي بازديد شده ، برنامه هاي اجرا شده در ويندوز ، تصاويري از محيط برنامه ها و ... باشه!!! اين نرم افزار هم ميتونه به جاسوسي گفتمان هاي چت ها بپردازه ... به عنوان مثال نرم افزار فوق ميتونه محتواي رد و بدل شده در محيط هاي AOL, ICQ, MSN, AIM, Yahoo Messenger ذخيره و گزارش كنه ... علاوه بر مورد فوق نرم افزار فوق ميتونه بصورت اتوماتيك از محيط هاي وب ميل MSN, Hotmail, Yahoo عكس بگيره و براي ما بفرسته!!! اين نرم افزار ميتونه بصورت مخفي در كامپيوتر نصب بشه و تمام گزارش هاي تيهي شده رو به آدرس ايميلي كه براش مشخص شده بفرسته!

با حجمي حدود 1.5 مگابايت

شماره سريال برنامه :
Name:ttdown.com
Code:KQGXfcIdvz

:happy:

موفق باشید

دستت درد نکنه مهسافت جان واقعا خارق العاده بود.
مرسی از سریال و ...
بچه ها این بهترینه ................بهشت رو زمینه
این نرم افزار آسمونی..................پیشنهاد بهترینه(منظور مهسافت است)
قــــــــــــــر بونت دوست خوبم
خدانگهدار

mirmohammadi
21-08-2006, 09:44
خيلي ممنون دوست عزيز واقعا نرم افزار قويي هست
راستي اين يكي كه مشكل هك و نفوذ نداره؟

chovalier
22-08-2006, 19:21
خيلي ممنون دوست عزيز واقعا نرم افزار قويي هست
راستي اين يكي كه مشكل هك و نفوذ نداره؟
نه دیگه
چیزی که مهسافت جان معرفی کنه رد خور نداره

masoud908
22-08-2006, 20:23
بچه ها يه چيز جالب بگم.
من با اينكه خودم بچم.،ولي قبلا كه كامپيوتر من و داداش بزرگم يكي بود اين نصب كرده بودم حدود 2 سال هر كاري كه داداشم ميكرد فهميدم.اخر حاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
22-08-2006, 20:33
بچه ها يه چيز جالب بگم.
من با اينكه خودم بچم.،ولي قبلا كه كامپيوتر من و داداش بزرگم يكي بود اين نصب كرده بودم حدود 2 سال هر كاري كه داداشم ميكرد فهميدم.اخر حاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا یعنی از ده سالگی
مهندس مسعود ایول بابا تو دیگه کی هستی
دست هکرارو بستی

masoud908
22-08-2006, 20:36
بابا یعنی از ده سالگی
مهندس مسعود ایول بابا تو دیگه کی هستی
دست هکرارو بستی
اشتباه كردي كه .يعني از 12 سالگي. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
22-08-2006, 20:46
اشتباه كردي كه .يعني از 12 سالگي. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما که می گی 2 سال کنترل می کردم یعنی دو سال قبل
الان هم که 12 سالته پس:
دوازده منهای دو مساوی است با 10

masoud908
22-08-2006, 20:48
جييييييييگر من 14 سالمه هاااااااا
تاپيك ميره تو خاكي باز

chovalier
22-08-2006, 20:58
جييييييييگر من 14 سالمه هاااااااا
تاپيك ميره تو خاكي باز
راست می گی؟
ایول بازم کوچیکتر از توام
خوب شد گفتی شبا خوابم نمی برد که یه انسان 12 ساله چجوری این همه چیز می دونه!!
خیالم راحت شد
ضمنا دوستان این بحث من و مسعود پلمب شد دیگه دربارش صحبت نکنید چون من و مسعود که به هم بیفتیم اینقدر قربون صدقه ی هم میریم که یکی بیاد تاپیکو ببنده
تا حالا اینقدر تاپیک فقل کردیم که ...
پس پلمپ شد!

masoud908
22-08-2006, 21:49
راست می گی؟
ایول بازم کوچیکتر از توام
خوب شد گفتی شبا خوابم نمی برد که یه انسان 12 ساله چجوری این همه چیز می دونه!!
خیالم راحت شد
ضمنا دوستان این بحث من و مسعود پلمب شد دیگه دربارش صحبت نکنید چون من و مسعود که به هم بیفتیم اینقدر قربون صدقه ی هم میریم که یکی بیاد تاپیکو ببنده
تا حالا اینقدر تاپیک فقل کردیم که ...
پس پلمپ شد!
همين كه اي گفت... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoodghn
27-08-2006, 15:13
ممنون
دست شما درد نکنه دوست عزیز
فکر میکنم که برنامه کاملی باشه

chovalier
29-08-2006, 02:38
ممنون
دست شما درد نکنه دوست عزیز
فکر میکنم که برنامه کاملی باشه
سلام
بله از همه نظر برنامه ی مهسافت جان عالیه
بعضی از برنامه های جاسوسی مثلGolden Eye رو وقتی می ریزی و ریستارت می کنی فورا آرمش می یاد که این یک برنامه ی جاسوسی قوی هست
واقعا نمی دونم طراحان چی فکر می کنن خب وقتی برنامه ی جاسوسی می ریزیم لابد نمی خوایم همه ی عالم و آدم خبردار بشن دیگه
ولی این برنامه اینطور نیست و واقعا فوق العاده است
ممنون
موفق باشی...

chovalier
15-09-2006, 19:22
دوباره تاپیکو زنده کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
مهسافت جان ;
من امروز کاسپراسکای نصب کردم دیدم می گه سر تا پاش ویروسه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
قضیه چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]