PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر بالا آمئن ویندوز

hamidreza2010
08-11-2013, 03:19
سلام دوستان
من یه لپ تاپ فوجیتسو دارم با کانفیگ زیر:

رم 8
گرافیک 1 آپ تو 2
هارد 750
سی پی یو: core i7

الان مشکلی که با این لپ تاپ دارم دیر بالا اومدن ویندوز هست ، که دیگه اعصابم رو حسایب خورد کرده
روی همه ویندزوها هم همینطوریه هم 7 هم 8 و هم 8.1 ، تازه توی 7 و 8.1 دیگه خیلی دیر بالا میاد
حتی موقعی که تازه ویندوز عوض کردم و هیچ برنامه ایی نصب نکردم
نمیدونم چیکارش کنم ، همه راه های احتمالی رو هم رفتم ، از چک کردن استارت آپ و نرم افزارهای بهینه ساز و .....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لپ تاپ رو هم تازه گرفتم ، فقط دو چیز رو شک دارم:

1- آپدیت بایوس : که اینو خودم میترسم انجام بدم

2- رم پیشفرض 6 بود ولی من گفتم درست کنن 8 ، امکان داره از این باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی رم سازگار نباشه و گیر کنه؟؟؟؟؟؟؟
آخه دیگه هیج جا مشکلی ندارم الی توی بالا اومدن ویندوز؟؟؟؟؟؟؟؟

دیگه موندم کجای لپ تاپ رو دستکاری کنم بهتر شه ، امروز یکی لپ تاپش رو آورده پیش دوستم ، HP بود و کانفیگش هم از مال من پایینتر بود ولی وقتی روشنش کرد خیلی سریع بالا اومد ، خیلی سریع

دوستان به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

FerineFast
08-11-2013, 04:47
1- نگران آپدیت بایوس نباشید مشکلی پیش نمیاد اگه از سایت رسمی فوجیستو دانلود کنید ولی به نظرم ربطی به این نداره.

2- رم اضافی مشکلی ایجاد نمی کنه ولی یکبار Memory Diagnose کنید ببینید مشکلی نباشه.([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و هارد رو حتما Defragment کنید چون یکجا نبودن فایل های StartUp میتونه زمان زیادی رو بگیره تا کنار لود بشه.

vissoto
08-11-2013, 09:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از منوی log on موارداضافی را پاک کنید

hamidreza2010
08-11-2013, 14:03
1- نگران آپدیت بایوس نباشید مشکلی پیش نمیاد اگه از سایت رسمی فوجیستو دانلود کنید ولی به نظرم ربطی به این نداره.

2- رم اضافی مشکلی ایجاد نمی کنه ولی یکبار Memory Diagnose کنید ببینید مشکلی نباشه.([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و هارد رو حتما Defragment کنید چون یکجا نبودن فایل های StartUp میتونه زمان زیادی رو بگیره تا کنار لود بشه.

در مورد بایوس بگم که چون تازه لپ تاپ رو خریدم مال 3 ماه پیش هست آخرین آپدیتش و فکر نکنم دیگه شاهکار کنه با آپدیت کردن
دفرگ هم همیشه میکنم ، گفتم که کارهای معمولی رو انجام دادم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از منوی log on موارداضافی را پاک کنید

ممنون دوست عزیز
میگم موقعی ویندوز رو عوض میکنم هم همینطوریه بدون اینکه هیچ نرم افزاری نصب کنم

vissoto
08-11-2013, 15:37
مشخصات درایو c و هارد خود را بفرمایید

vissoto
08-11-2013, 15:39
ویندوز نصب شده شما بدون دستکاری است؟
یک بار بدون کرک امتحان کنید

alip300
08-11-2013, 16:45
دوست منم قبلا وقتی به لپ تاپش رم اضافه کرد همین مشکل واسش پیش اومده بود البته نه اینقدر محسوس...به احتمال زیاد از همین باید باشه...
شمام یه تست بکن...

hamidreza2010
08-11-2013, 23:21
مشخصات درایو c و هارد خود را بفرمایید

ویندوز نصب شده شما بدون دستکاری است؟
یک بار بدون کرک امتحان کنید

سلام
هارد وسترن 750
درایو c هم 75 گیگ

ویندوز هم دستکاری نشده هست
چندین نسخه ویندوز تست کردم
7 - 8 - 8.1

دوست منم قبلا وقتی به لپ تاپش رم اضافه کرد همین مشکل واسش پیش اومده بود البته نه اینقدر محسوس...به احتمال زیاد از همین باید باشه...
شمام یه تست بکن...

حالا ببینم میتونم
چون گارانتی داره نمی تونم خودم باز کنم

نمیشه تو تنظیمات بایوس دستکاری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

FerineFast
09-11-2013, 00:18
این مورد رو هم چک کردید؟

2- رم اضافی مشکلی ایجاد نمی کنه ولی یکبار Memory Diagnose کنید ببینید مشکلی نباشه.([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
)

hamidreza2010
09-11-2013, 17:49
این مورد رو هم چک کردید؟

سلام
بله تست کردم مشکلی نداشت

alip300
21-11-2013, 00:23
حالا ببینم میتونم
چون گارانتی داره نمی تونم خودم باز کنم

تا اونجا که من می دونم نمی شه...
بعد شما کی واستون رم اضافه کرد پس ؟ خود گارانتی ؟!!
خب اگر گارانتی داره،ببرید پیششون حتما...